پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروکراسی اداری»

حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه جم با اشاره به موانع تولید، گفت: بروکراسی اداری یکی از مشکلاتی است که مانعی برای راه اندازی بخش تولید بوده و برای تولیدکنندگان مشکلات عدیده ای را بوجود آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: برای سهولت در روند سرمایه گذاری و غلبه بر بروکراسی اداری مجوز بی نام برای 6 طرح سرمایه گذاری در ستاد توسعه خاوران نهایی شد و این طرح ها آماده واگذاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن انتقاد از بروکراسی اداری گفت: چرا جوانان برای دریافت وام ازدواج باید هفت خان رستم را بگذرانند؟
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، برای چندمین سال متوالی رهبر معظم انقلاب عنوانی اقتصادی را برای سال جدید برگزیدند که نشان از جای کار بسیار در این عرصه دارد، اقتصادی که اگر برپایه اقتصاد مقاومتی و تاکید بر توان داخل باشد، تولید داخلی رونق خواهد گرفت و ضمن مانع زدایی ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با تاکید بر رسیدگی به امور مردم از سوی دستگاه های اجرایی، گفت: پاسخگویی سریع به درخواست های مردمی، تفسیر قانون به نفع مردم و حذف بروکراسی اداری در اولویت دستگاه های اجرایی خوزستان قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی بر ضرورت کاهش بروکراسی اداری در دستگاه های دولتی تاکید کرد و گفت: مدیران در قانون به دنبال تبصره ای باشند که بتوان کار مردم را به راحتی پیش برد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، به همت اندیشگاه سیاست پژوهی سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع) نشست تخصصی الزامات رفع موانع تولید با حضور دکتر سید احسان خاندوزی رییس فراکسیون تولید و فضای کسب و کار مجلس بصورت مجازی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بروکراسی های اداری را یکی از مشکلات اصلی حوزه تولید و فضای کسب و کار خواند و گفت: مجلس به دنبال کاهش این بروکراسی ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۷    
گروه استانها- نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موانع اداری بر سر راه تولید باید برداشته شود، گفت: تولید کننده نباید در چرخه بروکراسی اداری معطل شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان - مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز مالکیت معنوی با حضور دکتر خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. ...
صبح امروز پس از نشست ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا, استاندار خراسان شمالی خطاب به اعضای ستاد استانی مدیریت این بیماری گفت: هر سیستم نظارتی هر گونه تخطی از مصوباتی را در هر بخشی گزارش دهد سریعا بدون بروکراسی اداری برخورد انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به تشکیل سه قرار گاه محرومیت زدایی،آب و فاضلاب و مسکن برای خدمت رسانی به محرومان و آسیب دیدگان از انواع بلایای طبیعی دراین استان گفت: خدمت رسانی بهتر و سریعتر و حذف بروکراسی اداری از اهداف تشکیل این سه قرارگاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار یزد: همه دستگاه های خدمت رسان استان باید طرح های اقدام ملی مسکن را خارج از بروکراسی معمول موضوعات مرتبط با این طرح در دستور کار قرار دهند.
علیرضا خاکپور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هریس، خواستار همفکری و تعامل ویژه ادارات ذیربط برای رفع بروکراسی اداری زائد و اطاله زمان ارائه مجوزها و استعلامات قانونی شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۷:۴۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه تقاضایمان این است که دستگاه های مختلف، همکاری شان را با میراث فرهنگی بیشتر کنند و از بروکراسی اداری برای سرمایه گذاران کاسته و پروسه دریافت مجوزها را تسهیل کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز با ابراز خرسندی از تجمیع کمیسیون های ماده صد و سیستمی کردن روند رسیدگی به پرونده ها، نتیجه آن را شفاف سازی و حذف بروکراسی های زائد اداری، تسریع امور، کاهش حضور ارباب رجوع با استفاده از فناوری های روز عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قشم در بازدید از سه واحد صنعتی در این جزیره، راه های رفع موانع تولید را در نخسیتن ماه از سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"، با سرمایه گذاران این واحدها بررسی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۱    
گروه استان ها - از آغاز عملیات اجرایی زیرگذر کاشان به نوش آباد 10 سال گذشته است اما همچنان به بهره برداری نرسیده به نحوی که جان مردم بازیچه بروکراسی اداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به تشکیل سه قرارگاه محرومیت زدایی، مسکن و طرح های آب و فاضلاب در این استان گفت: در اجرای پروژه های عمرانی حذف بروکراسی اداری باید در دستور کار این قرارگاه ها باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نظام پرستاری همدان گفت: پرستاران جدیدی که جذب شدند باید زودتر به بیمارستان ها اضافه شوند اما هنوز در گیرودار بروکراسی اداری وزارت بهداشت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: تاکنون موافقت اصولی بی نام 74 طرح کشاورزی، صنعتی و گردشگری برای سهولت در روند سرمایه گذاری و غلبه بر بروکراسی اداری صادر شده است که اکنون این طرح ها آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت از اصلاح ماده 3 مقررات و ضوابط استقرار واحدهای صنعتی و معدنی در خصوص سازمان محیط زیست به نفع سرمایه گذاران خبر داد. *** اهمیت بهبود فضای کسب و کار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به شرایط سخت و بروکراسی اداری برای ایجاد اشتغال و واحدهای تولیدی عنوان کرد: امروز برای ایجاد واحدهای کوچک تولیدی باید خون دل ها خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر کریمی گفت: ویروس جهش یافته کرونا منتظر بروکراسی اداری ما نمی ماند و نمانده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر احمد قاسمی، عضو هیئت علمی دانشگاه و رئیس هلدینگ کسب و کار کشور درمورد بروکراسی اداری و کمبود قوانین حمایتی به عنوان مانع تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمدعلی اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درمورد بروکراسی اداری و کمبود قوانین حمایتی به عنوان مانع تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس عباس هاشمی، دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران درمورد بروکراسی اداری و کمبود قوانین حمایتی به عنوان مانع تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر سلمان اسحاقی، سخنگوی فراکسیون حقوقدانان مجلس درمورد بروکراسی اداری و کمبود قوانین حمایتی به عنوان مانع تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۷    
تبریز- کلامی، کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص موانع تولید و صادرات در کشور گفت: وجود بروکراسی اداری زائد هزینه تولید و زمان صادرات را افزایش داده است.
اقتصاد ایران: رئیس مجلس با اشاره به سوء مدیریت و بروکراسی اداری و اجرایی به عنوان یکی از عوامل مشکلات کنونی گفت: حتی اگر مسئله تحریم حل شود بازهم باید برای رهایی از خود تحریمی نظام اداری و اجرایی فکری کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - مهندس ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اظهار داشت: معادن اکتشاف نشده بسیاری خصوصاً در کویر مرکزی ایران وجود دارد و چادرملو با خرید تجهیزات پیشرفته، آمادگی این را دارد که به صورت نامحدود در اکتشاف معادن سرمایه گذاری کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس درباره تسهیل فرایند تولید تأکید کرد: آیین نامه های سردرگم کننده، واگذاری های رانت زا، انتصاب های فامیلی بدون توجه به شایسته سالاری و رویه های فسادزا باید جای خود را به عزم جدی برای شفافیت، تسهیل گری و پاسخ گویی بدهد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه صد سال به از این سالها رادیو گفت وگو با صادق خلیلیان، وزیر اسبق جهاد کشاورزی به صورت تلفنی گفتگو کرد. صادق خلیلیان پایه پیشرفت و توسعه در هر کشوری را تولید دانست و گفت: اهمیت این موضوع ایجاب می کند تولید مورد پشتیبانی قرار گیرد و موانع آن برطرف شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون بالغ بر یک هزار و 300 مجوز در زمینه مواد غذایی در شاخص های مختلف ارائه شده است اما تنها 50 درصد آن ها فعال می باشد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس می تواند با سیاست های تسهیل کننده در حوزه مانع زدایی، حجم بروکراسی اداری را کاهش دهد و ضمن پاسخگو کردن و تعیین بازه زمانی از گرفتاری اداری تولیدکنندگان جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه سرمایه گذاری نباید گرفتار بروکراسی اداری شود، خاطر نشان کرد: بوروکراسی اداری نه تنها سرمایه گذار بلکه یک کشاورز خرد را هم فراری می دهد، این بروکراسی و دیوان سالاری که در نظام اداری می بینیم، هفت خوان که نه هفتاد خوان است تا سرمایه گذاری بتواند از آن بگذرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رییس قوه قضاییه گفت: عدم تبعیض در بکارگیری نیروها، مردم را به کارآمدی نظام امیدوار می کند همچنین عملکردها باید در راستای عدالت اجتماعی صورت گیرد. ...
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مدیران باید فعال و پرتحرک باشند و نباید خود را درگیر بروکراسی اداری کنند هر مدیری باید به دنبال راهکار برای رفع مشکلات باشد و با استفاده از کارشناسان حقوقی مشکلات را برطرف نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا-معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: بروکراسی اداری و قوانین دست و پاگیر مانع تولید داخلی، رونق اقتصادی و اشتغالزایی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری- نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه گفت: حمایت از تولید، پشتیبانی ها و رفع موانع باید با تلاش و همه همت دستگاه ها و مجریان و دست اندرکاران به دور از بروکراسی اداری اجرایی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ساداتی نژاد، رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مجوزهای حوزه کشاورزی و دامپروری متاسفانه مراحل اداری بسیار زیادی دارد که باعث فرار سرمایه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها به بنگاه هایی تبدیل شده اند که حمایت از تولید به اولویت چندم آنان تبدیل شده و با در دست نگه داشتن سرمایه های مردم و نقدینگی، مانع از رونق گرفتن تولید شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: امپراطور موانع در کشور در حوزه تولید و صنعت، بروکراسی اداری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۳    
آیت الله حیدری با اشاره به بروکراسی طولانی ادارات برای دریافت استعلام های یک کسب و کار تولیدی گفت: مجلس با وضع قوانینی در جهت کاهش بروکراسی اداری گام بردارد علاوه بر این دولت با طرح های مختلفی زمینه پشتیبانی از تولید را فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
لالی- استاندار خوزستان بر لزوم کاهش بوروکراسی های اداری تأیید کرد و گفت: معضلی به نام بروکراسی اداری در سیستم مدیریتی کشور داریم، مثلاً یک سرمایه گذار باید از 23 دستگاه استعلام بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه مراغه گفت: کاهش تولید به خاطر برخی قوانین دست و پاگیر اداری عامل اصلی صف های مرغ و روغن نباتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه کاشان ضمن تأکید بر لزوم چابک سازی و کاهش بروکراسی اداری گفت: دولت بیش از حد فَربه و سنگین است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نخعی گفت: توسعه دولت الکترونیک، شفافیت در صدور مجوزها، برخورد قاطع و مقابله با امضاهای طلایی و از بین بردن زمینه رانت و فساد مواردی مهمی است که دولت می بایست به صورت جدی تری در حمایت از تولید و مانع زدایی دنبال می کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری یک کارشناس مسائل سیاسی بروکراسی اداری را یکی دیگر از موانع پیش روی تولیدکنندگان در کشور عنوان کرد و گفت: باید کاغذبازی و بروکراسی اداری حذف شود، مجلس شورای اسلامی برای پشتیبانی و حمایت از تولیدکنندگان باید قوانین پیر در کشور را اصلاح کند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه های حکومتی در راستای تحقق شعار سال، بر حذف قوانین دست وپاگیر در بخش تولید تاکید کرد و از کاهش 10 میلیارد دلاری واردات کالاهای غیرضروری در سال 99 خبر داد.