جمعه ۱۵ اسفندساعت ۲۳:۲۰Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروکراسی اداری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵    
گروه استان ها- به گفته مدیرکل دفتر امور شهری استانداری خراسان رضوی محل دفن پسماندها در خراسان رضوی تبدیل به یک معضل شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۲    
رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار گفت: صدور مجوز از دستگاه های اجرایی با بوروکراسی اداری پیچیده و متأسفانه در برخی از موارد با فساد همراه شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت:ماهیت کاری کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کاهش بوروکراسی اداری جهت رفع موانع تولید است.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا با اشاره به ماموریت ویژه دهیاران در پیشبرد طرح مقاوم سازی گفت: بروکراسی اداری برای رفع مشکلات بافت فرسوده کاهش یافته است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور برنامه ریزی راهبردی ریاست و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پرهزینه بودن، لختی، انعطاف ناپذیری و تمرکز بیش از حد را از ویژگی های سازمان مدیریت گذشته دانشگاه بود که زیر سایه سنگین نظم حاصل از بروکراسی آهنین بین واحدها و سازمان مرکزی پنهان شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار آذربایجان غربی گفت: متاسفانه برخی مدیران دغدغه جدی برای توسعه استان ندارند و فرصت سوزی برای توسعه و فراری دادن سرمایه ها از طریق بروکراسی اداری ظلم بزرگ و نابخشودنی است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نبود سازمان سرمایه گذاری در شهرداری بوشهر، سبب شده تا موضوع سرمایه گذاری شهری با حجم انبوهی از دستورالعمل های گاها متناقض با مشکلات بسیار عدیده ای مواجه باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه حذف بروکراسی اداری در مدیریت اقتصاد کشور موثر است، گفت: وزارت صمت باید حمایت های لازم از سرمایه گذاران را جهت روان سازی سرمایه گذاری و تولید در دستور کار بگذارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: بروکراسی اداری و عدم ارائه تسهیلات بانکی مهمترین مشکلات بخش خصوصی در صنعت برق در مناطق کویری و مرکزی ایران مانند منطقه کاشان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رمضانی گفت: تعیین امین اقدامی راهبردی است که افراد واجد شرایط فارغ از بروکراسی اداری به احیای موقوفات بپردازند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر پروسه روان سازی در فرآیند دستگاه ها گفت: خدمات دستگاه های دولتی باید در حداقل زمان و بدون منت به بخش تولید و تولیدگران ارائه شود و بروکراسی اداری در این مسیر به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- دبیر گروه جهادی برکت گفت: بروکراسی اداری و چرخش معیوب اداری مانع بزرگی در مسیر اقتصاد مقاومتی کشور است و در این زمینه حمایت کافی از تولید فرش دستبافت توسط گروه های جهادی نمی شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۲    
شما که خبر آمدنت امید آفرین است و حضورت تحقق امیدها خواهد بود امیدوارم نتیجه سفر پرخیرت به این استان در لابلای ساختارهای سیاسی ، بروکراسی اداری و اضلاع قدرت گم نشود و مردم بی پناه سقاوه، کارگران آواره کارخانه قند یاسوج، خانواده های کسبه جمعه بازار، کشاورزان روستاهای اشکفت شیری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۱    
استاندار مازندران : زمینه سرمایه گذاری تفریحی با صدور مجوز گردشگری در سواحل استان فراهم می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
از مدیران ناکارآمد و انتصابات غیر شایسته سالارانه و عموما سیاسی، هر چه بگوئیم کم گفته ایم. ضربه ای که این جنس مدیران از درون نظام به نظام زدند، هیچ دشمن خارجی نتوانست بزند. ای کاش بعد از 40 سال می فهمیدیم که جای نظارت مردمی در بروکراسی اداری ایران چقدر خالی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس حوزه معماری بافت قدیم می گوید در نوسازی با چند هلال و یک قاب زدن و... به شکل دلقک واری ادای معماری گذشته را در آورده ایم. گردشگری که یک بار، دلقک بافت تاریخی را می بیند، دیدن آن را به کسی پیشنهاد نمی دهد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قانون شهرداری ها و دهیاری ها برای کاهش بروکراسی اداری، تسهیل امور مردم و رفع فسادهای مدیریت شهری ضروری است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما ،سیدناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بلاتکلیف ماندن برخی کالاهای اساسی مانند ذرت، گوشت و... در گمرکات و بنادر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه بروکراسی اداری مانع پیشرفت کارها در رشت شده گفت: مدیران کل در جهت رشد پروژه ها ریسک پذیر باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/گیلان نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس گفت: بروکراسی اداری باعث می شود نتوانیم پیشرفت کنیم لذا همه باید باهم دست در دست هم دهیم، با وحدت باید به آبادانی شهر و منطقه کمک کنیم.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز از دهه فجر و روز 22 بهمن در محل فرمانداری خلخال نشست خبری سید غنی نظری با خبرنگاران برگزار شد به گزارش خلخالیم، نماینده خلخال و کوثر در خصوص اقدامات و برنامه های مختلف برای حل مشکل بروکراسی اداری پیش روی سرمایه گذاران گفت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- نماینده رشت در مجلس با اشاره به اینکه بروکراسی اداری بلای جان اجرای طرح ها در استان گیلان است، گفت: باید با ایجاد وحدت رویه زمینه توسعه استان را فراهم کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه همدان با بیان اینکه اگر دولت در کار تولیدی ها دخالت نکند موفق خواهیم بود گفت: امروز شاهدیم که یک سرمایه گذار به استان می آید اما قوانین مانع کار می شود و منجر به انصراف سرمایه گذاران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه بیرجند گفت: سرمایه گذاران در استان گلایه دارند از اینکه در ورود به استان مورد تشویق قرار می گیرند اما در ادامه فعالیت در فلان اداره کارشان قفل می شود که این قضایا اصلا به صلاح استان نبوده و به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۸    
آیت الله عبادی با بیان ضرورت توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری برای محصولات کشاورزی و معدنی استان، گفت: در این زمینه تاکنون اقداماتی انجام شده اما ناقص است و بیشتر این محصولات خام فروشی می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: سعی شود که افراد به این اداره و آن ارگان پاس داده نشوند و همکاری صورت گیرد و طوری نباشد که فرد مراجعه کننده شخصیت و حیثیت خود را از دست بدهد و هم در آخر چیزی دستش را نگیرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر استان که عصر امروز با حضور معاون بازرگانی وزارت صمت، نماینده مردم قصرشیرین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۲    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی 570 واحد به عرصه تولید بازگشته اند، یکی از موانع توسعه اقتصادی کشور را مسائل بروکراسی و اداری عنوان نمود و خاطر نشان کرد: علیرغم تمامی مشکلات، اما روند توسعه کرمانشاه مطلوب و درحال حرکت است که بسیار امیدوار کننده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معدن داران کردستان در زنجیره مشکلات و نامهربانی های مالیاتی، تامین اجتماعی، منابع طبیعی و محیط زیست و از همه مهمتر بروکراسی اداری گیر افتاده اند و فعالان این حوزه از مسوولان درخواست برطرف کردن آنها را دارند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۶    
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: در اداره های دولتی بروکراسی اداری به قدری سنگین است که برای اخذ یک مجوز ساده بعضا باید یک تا دو سال منتظر ماند؛ در حالی که برای مشارکت در توسعه کشور توسط شرکت های بزرگ نیازمند تسهیل در بروکراسی اداری هستیم.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل مؤسسه کاریابی آرمان ماندگار گفت: بروکراسی اداری مانع جذب سرمایه گذار و متخصصین خارجی در استان است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز در تبیین موانع پیشرفت استان و به خصوص چالش های رونق اقتصاد آذربایجان شرقی، از مشکل بروکراسی به عنوان یکی از این موانع مهم یاد کرد و گفت که این مشکل باید با تدبیر مسئولان، حل و فصل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: بروکراسی اداری در صدور سند مالکیت دغدغه اصلی مردم و نمایندگان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: دولت در مجلس نماینده پارلمانی دارد و طرح های نمایندگان مجلس نیز بدون نوبت بررسی می شود اما طرح های شورای عالی استان ها درگیر بروکراسی اداری شده و بلاتکلیف می ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: بروکراسی اداری، رفتارهای سلیقه ای و بی توجهی به اهمیت سرمایه گذاری، سه عامل اساسی فراری دادن سرمایه گذاران است که باید این موارد اصلاح شود.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: مشکلات ارزی برای واردات مواد اولیه تولید روغن نباتی به کشور با توجه به تعریف منابع جدید برای استفاده از ارز حل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۳:۴۰    
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: احیای مسئولیت های اجتماعی یعنی شرکت ها در روستاها و مناطق محروم آموزش هایی را ارائه دهند و یا بخشی از کسب وکارها را به روستاها ببرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: بروکراسی اداری نباید مانع اجرای طرح های عمرانی در کشور شود بلکه باید با تسریع در روند اجرای پروژه ها، چالش های موجود برطرف شود.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سفر رئیس کل بانک مرکزی به استان در آینده ی نزدیک ... استاندارایلام: ⭕️ بروکراسی اداری نباید مانع سرمایه گذاری در استان شود/اهلیت سرمایه گذار روند اجرای طرح ها را کوتاه تر می کند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۶    
کسب و کار نیوز - خبر گشایش در تعرفه های انرژی برای صنعت استخراج ارزهای دیجیتال در حالی از سوی هیات وزیران وعده داده شده که هنوز در پیچ و خم بروکراسی اداری به سر می برد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
اردبیل- خلیلی، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اردبیل با اشاره به حمایت از طرح های توجیه دار اقتصادی گفت: پروسه سرمایه گذاری در اردبیل کاهش یافته و به حداقل می رسد.
سینا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۹    
استان مرکزی به عنوان یکی از استان های فعال در زمینه های صنعتی شناخته می شود. پارک های علم و فناوری که در هر کدام از استان های کشور راه اندازی می شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون رئیس جمهور با اشاره به این که بروکراسی اداری در برطرف کردن مشکلات خانواده ایثارگران باید کاهش یابد گفت: معضل اشتغال فرزندان ایثارگر کشور برطرف شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، محمدحسین عزیزی با اشاره به اینکه که در سال گذشته بیش از 1500 درخواست در صف رسیدگی صدور مجوز بودند، گفت: در حال حاضر درخواست صدور پروانه در سامانه IRC برای ورود مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی حداکثر طی 24 ساعت پاسخ داده می شوند و این یعنی گامی بلند در راستای کاهش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: وقتی کشور 100 میلیارد دلار درآمد دارد، ما تورم و گرانی داریم و مردم مستضعف ما مستضعف تر می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۸    
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: سرمایه گذاران حوزه تولید در چرخه طولانی اداری برای دریافت مجوزهای لازم گرفتار می شوند و دولت در این بخش و سایر بخش های مرتبط بدون انگیزه و تحرک لازم عمل می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۹    
معاون اسبق وزارت مسکن و شهرسازی گفت: امید می رود دولت آقای روحانی در آخرین ماه های کاری خود و در پایان عمر دولت خود قدم مثبتی برای کشور بردارد یعنی سیاست هایی را که در برابر تولید مانع تراشی می کنند، از پیش روی تولید بردارند و مجوزهای مورد نیاز تولید به راحتی و در اسرع وقت صادر شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان اظهار کرد: از رویکردهای غیرقانونی هیچ حمایتی نمی کنم اما در کارهای قانونی خودم و همه مسئولین دستگاه اجرایی نهایت همکاری و حمایت را خواهیم داشت.