شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۹:۱۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «بروکراسی اداری»

اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان این که بروکراسی اداری کمر تولید مسکن را شکسته است، گفت: مشکل اصلی بخش مسکن نبود استراتژی و راهبرد در تولید است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: میلیون ها تن کالا در گمرک باقی مانده در حالی که تولیدکنندگان در داخل به گِرم گِرم آن نیاز دارند، اما متاسفانه به خاطر بروکراسی اداری و ناهماهنگی در بخش های اجرایی و نظارتی، شرایط برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان سخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: مشکل اساسی در کشور، بروکراسی های اداری، تکرار چرخش در ادارات و دستگاه و ... است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور در ساری : مشکلات پیش روی مجموعه رماک و خوتکا در مازندران در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
ضرورت اتخاذ سیاستگذاری مناسب پولی، مالی و تجاری به منظور مدیریت نرخ ارز و تامین ارز کالا های اساسی تا پایان سال موضوع نشست مشترک 5 عضو اقتصادی کابینه با رئیس و روسای کمیسیون های اقتصادی مجلس بود.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کُرد پرس مهندس مهدی مرادی با اعلام این که پیمانکار این پروژه مهم اقتصادی، پیرو درخواست کارشناسان ادارات مرتبط، 1000 متر محل فرآوری کارخانه راجابه جا کرده است می گوید: علیرغم این جابه جایی، حفاظت محیط زیست کردستان اعلام کرده است که پیمانکار به جای 1000متر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس از تصویب کلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار در این کمیسیون خبر داد و گفت: با تصویب نهایی این طرح، بروکراسی اداری و امضاهای طلایی از پروسه صدور مجوزها حذف شده و شاهد رشد صادرات و رونق تولید خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۹۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت هم افزایی و هماهنگی دستگاه های مسوول در حوزه سیاست پولی، مالی و تجاری تاکید کرد و ادامه داد: در وضعیت فعلی باید فرآیند تهاتر کالا را تسهیل کنیم و غل و زنجیر بروکراسی اداری را از پای کسب و کارها و تجار و بازرگانان باز کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با انتقاد از قیمت ارز، طلا، سکه، بورس، خانه، زمین و دارو و خودرو و وجود بروکراسی اداری در موانع تولید، خواستار ورود جدی کمیسیون های مربوطه به موضوع سربازان معلم و کارکنان خرید خدمات شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶    
گروه استان ها- شهرستان مراغه با دارا بودن منابع آبی کافی زیر زمینی از پتانسیل خوبی برای احداث شهرک شیلات برخوردار بوده و برخی موانع و کندی موجود در صدور مجوزهای لازم از سوی برخی ادارات میزان پیشرفت آن را کند کرده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ ترین دستاورد یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کاهش بروکراسی اداری است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: برای سازندگان مسکن زمان اجرای پروژه در روند تولید مسکن بسیار مهم و حیاتی است زیرا در صورت افزایش بازه زمانی اخذ پروانه از شهرداری و تاییدیه های مربوطه از سازمان نظام مهندسی باعث افزایش دوره خواب سرمایه شده و به تبع آن هزینه تمام شده مسکن تولیدی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
پروژه احداث شهرک صنعتی زاوه پس از کلنگ زنی با شکایت کارخانه سیمان زاوه متوقف شد و مطالبه 9 ساله مردم این شهرستان همچنان در پیچ و تاب بروکراسی اداری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای راهبردی اداره کل مشارکت های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از اهتمام قوه قضائیه برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی خبر داد و گفت: بروکراسی های اداری مانع جهش تولید است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از ارائه تسهیلات ویژه برای طراحان سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها بدون بروکراسی اداری خبر داد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۳    
استاندار بوشهر با اشاره به لزوم حمایت از ایده ها و طرح های نخبگانی، گفت: کاهش بروکراسی اداری یکی از نیازهای اصلی نخبگان و مستعدان برتر است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فلسفه ایجاد شرکتها و سازمانهای وابسته به شهرداری افزایش چابکی و استفاده از ظرفیتهای قانونی برای کاهش بروکراسی اداری است اما تفاوت هایی از لحاظ ماهیت در بین آنها وجود دارد ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معدن نیوز -ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفت و گوی تصویری با معدن نیوز با بیان اینکه ایرن مزیت نسبی زیادی در صنایع معدنی دارد گفت: مسئله اصلی در صنایع معدنی کشور، موضوع اکتشاف است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور : بروکراسی اداری و گرفتن استعلام های غیر ضروری دست اندازی برای فعالیت تولیدکنندگان است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ما زمانی که در چین بودیم صبح می آمدیم فقط فکر می کردیم چه طوری تولید کنیم، چه طوری بازار را بگیریم، هیچ دغدغه ی دیگه ای نداشتیم. ما آمدیم اینجا مجبور شدیم که دنبال این باشیم که چه طوری با ادارات تعامل کنیم، چه طوری بتوانیم به فرض مثال نسبت اداریمان را حل کنیم که بتوانیم اصلا کار کنیم!
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وی موانع ارز 4200 تومانی برای تولید را این گونه تشریح کرد: اولین مانع، بروکراسی اداری تخصیص این ارز است که 50 درصد توان مدیریتی ما را گرفته است. بعد از پشت سر گذاشتن بروکراسی اداری پر پیچ و خم تازه باید دید که آیا ارز داریم یا نه اگر داریم چه ارزی است؟ آیا نیاز به تبدیل دارد یا نه؟ که طی کردن این ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح ساختار نظام بودجه ریزی مبتنی بر رعایت قوانین موضوعی و همچنین کاهش بروکراسی اداری منجر به تحقق عدالت در کشور می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: دامداران باید برای دریافت سوخت در سامانه های متفاوت ثبت نام کنند و بروکراسی اداری بسیاری برای 100 لیتر سوخت وجود دارد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
دنیای معدن- مهندس ناصر تقی زاده تصریح کرد : کویر مرکزی ایران دارای ذخایر غنی سنگ اهن است ولی متاسفانه برخی موانع از جمله بهانه های زیست محیطی و بروکراسی اداری موجود مانع از انجام اقدامات اکتشافی و اخذ مجوزهای بهره برداری شده است .
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۷    
بی آبی بیش از شش ماه در کانون فرهنگی تربتی طه گرگان وضعیت بغرنج و اضطراب مبتلا به کرونا را در این مکان حاکم کرده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مالک باشگاه قشقایی گفت:از سالها پیش قصد داشتیم یک آکادمی و استادیوم کوچک اختصاصی برای باشگاه تاسیس کنیم و امیدواریم اکنون که به نتایج روشنی رسیده ایم ، ما را در پیچ و تاب بروکراسی اداری اذیت نکنند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پرونده هایی که نیاز به استعلام از دستگاه های اجرایی مختلف دارند با هماهنگی دستگاه متولی باید در اسرع وقت انجام داده و مردم را درگیر بروکراسی اداری نکنند. ...
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , رئیس کمیته امداد در آیین افتتاح این مرکز از تحت پوشش بودن 7 هزار و 600 نفر در کمیته امداد خبر داد و گفت : در حال حاضر ماهانه بالغ بر 4 هزار و 200 خانوار بعنوان مددجوی ثابت از این نهاد مقدس خدمات دریافت میکنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ارز و گمرک انجمن صنایع همگن نیرو محرکه بروکراسی اداری را مانع بهره مندی از فرصت ترخیص درصدی کالا از گمرک دانست.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۲    
دریانیوز: درحالی مسئولان استان شعار حمایت از تولید و سرمایه گذاری و... می دهند که درعمل در برخی حوزه ها، حمایت های لازم که صورت نمی گیرد، حتی کارشکنی و سنگ اندازی هم می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - باغ موزه دفاع مقدس شهرستان کاشان در زمان سیدمحمد ناظم رضوی، شهردار وقت شهرستان کاشان کلنگ زنی شد اما پس از گذشت بیش از پنج سال هنوز پیشرفت فیزیکی نداشته است.
استاندار آذربایجان شرقی، جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش های مختلف را ضرورتی انکارناپذیر دانست و گفت: تمام مدیران استان، مکلف به همکاری ویژه با سرمایه گذاران و کاهش بروکراسی اداری در این زمینه هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با اشاره به اینکه امروز در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی نداشتن وزیر صنعت،معدن و تجارت بر این مشکل افزون کرده است، گفت: از دولت و مجلس خواستار تعیین وزیر صنعت در نزدیک ترین زمان ممکن هستیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰    
مازندران - امام جمعه ساری با بیان این که اشرافیت و بروکراسی اداری مردم را گرفتار کرده است، گفت: این حق مردم و انقلاب نیست که برخی از مدیران و مسؤولان دچار اشرافیت شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه ساری گفت: باید وظیفه خودمان را نسبت به این انقلاب بدانیم، مردم و مسؤولان جوانمردی و مروت را فراموش نکنند، نباید زندگی مدیران ما از سطح متوسط مردم فراتر زندگی کنند، اشرافیت و بروکراسی اداری مردم را گرفتار کرده که این حق مردم نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی با اشاره به فرهنگ حاکم بر دفاع مقدس، گفت: بزرگ ترین مشکل کشور دوری از فرهنگ مدیریت جهادی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۸    
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیشنهاد رئیس جمهور جلسه اقتصادی سران قوا شکل گرفت اما قرار نبود قانون گذار باشد اکنون رویکرد جلسات سران قوا با نظر نمایندگان مجلس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۴    
کرمان - ایرنا - در سال رونق تولید که توجه تمامی مردم و مسئولان به حوزه تولید متمرکز شده، صنایع خرد و کوچک کرمان با انبوهی از مشکلات اعتباری، بروکراسی اداری و افزایش قیمت مواد اولیه دست و پنجه نرم می کنند که این امر موجب بی رمقی و کم فروغی چراغ تولید در استان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
با پیروزی انقلاب اسلامی نقش مردم در عرصه های جهادی و مدیریتی و سیاسی و فرهنگی تثبیت شد و چنانکه در بین آرمان های انقلاب اسلامی تاثیر گذاری مردم در تعیین سرنوشت سیاسی جامعه از موارد مهم و قابل توجه است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی درگیر بروکراسی اداری است اما یکی از ظرفیت های آن انرژی تجدیدپذیر است گفت: کشور در دنیا جزو پیشتازان و پرمصرف های حامل های انرژی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: دستگاه ها و ادارات مختلف با هدف انجام امورات مردم تشکیل شده است و نباید ارباب رجوع را در بروکراسی اداری سرگردان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گناباد بر کاهش موانع برای صدور مجوز تولید و فروش گیاهان داروئی تاکید کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح استان گلساران از سوی هیئت رئیسه قوه مقننه، اظهار کرد: تقسیم استان ها در راستای تمرکززدایی و کاهش بروکراسی اداری مطرح شده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای عبور از تحریم ها لازم است بخش خصوصی و دولتی در کنار هم باشند نه اینکه بخش خصوصی در بروکراسی اداری گم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ستاری گفت: دانش، کشور را از واردات و خروج ارز بی نیاز می کند و دانشگاه ها باید به رفع مشکلات اقتصادی مردم توجه ویژه ای داشته باشند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گراوند گفت: کاهش بروکراسی اداری و رفع موانع توسعه سرمایه گذاری محصولات دانشی یکی از ملزومات توسعه بومی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه برخی از افراد روستایی از نحوه بروکراسی اداری شاکی هستند و معتقد هستند که برای اخذ پروانه ساخت یک واحد مسکونی، مدت ها در ادارات دولتی در حال رفت و آمد هستند و کار آنها به طول می انجامد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رمارم گفت: بخشی از بروکراسی اداری در روند ساخت و ساز باید حذف شود و باید قوانین کلان در این خصوص نیز اصلاح شوند
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس گفت: بروکراسی اداری را برای بازسازی واحدهای خسارت دیده از زلزله در شهرستان رامیان کنار گذاشتیم تا روند بازسازی به فصل زمستان برخورد نکند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وحید فرجی، کارگردان مستند پسران سعود گفت: متاسفانه مستندساز ایرانی برای دسترسی به تصاویر آرشیوی باید از هفت خوان رستم بروکراسی اداری عبور کند.