چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۵۴Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فوتی»

راهبردنامه   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سلامت، از روز دوشنبه تا سه شنبه 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 11 هزار و 701 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 821 نفر از آن ها بستری شدند. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 5 میلیون و 559 هزار و 691 نفر رسید. [...]
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، طی 24 ساعت گذشته 7بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست دادند و 310 بیمار جدید کرونایی نیز در این مدت شناسایی شد.
خسروشاه   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آمار فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته را 239 نفر اعلام کرد.
تازه ترین گزارش ها حاکیست در 24 ساعت گذشته هزار و 214 تن به ویروس کرونا مبتلا و 297 بیمار کرونایی نیز در مراکز درمانی آذربایجان غربی بستری شدند.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آمار مبتلایان به کرونای این استان را تشریح کرد.
کاوش خبر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بندرعباس-- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته کرونا جان چهار نفر دیگر در استان را گرفت و شمار کل فوتی های کرونایی در استان به 2 هزار و 368 نفر رسید.
در 24 ساعت گذشته با جانباختن 4 نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمارکل فوتی های این بیماری در استان به 2368 نفر رسید.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر به 188 نفر رسید.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 498 بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی و بستری شناسایی شده اند و 10 مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: در شبانه روز گذشته با فوت 6 بیمار مبتلا به کرونا، مجموع فوتی های ناشی از این ویروس در استان به یک هزار 565 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
واکسن هایی که همزمان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی مردم، منجر به کاهش آهسته، اما پیوسته تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها – واکسیناسیون کرونا در استان کرمان با روند خوبی ادامه دارد و تعداد بیماران سرپایی، بستری و فوتی های کرونا در استان کاهش چشمگیری داشته است.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از ابتلا 441 نفر به کرونا در 48 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
برخورد کامیون با پژو پارس در محور جهرم به سروستان یک فوتی برجای گذاشت.
رویداد ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا قدیر در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در استان قم، اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته تعداد 80 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده طی 24 ساعت گذشته تا ظهر امروز 3 بیمار مبتلا در استان فوت شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-افزایش تعداد بستری ها و فوتی های کرونایی در شبانه روز گذشته در آذربایجان غربی، وضعیت استان را نگران کننده کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: اولین روز بدون فوتی کرونا را بعد از 5 ماه در این استان سپری کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی 24 ساعت گذشته، 6 مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 در چهارمحال و بختیاری گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته مورد جدید فوت ناشی از بیماری کرونا در خراسان جنوبی ثبت نشد و مجموع جان باختگان کرونا همان هزار و 144 نفر است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در این شرایطی که تعداد فوتی ها و مبتلایان در کشور در حال کاهش است نباید با بی توجهی به پروتکل ها در تجمع ها شرکت کنیم و در تعطیلات پیش رو به سفرهای غیرضروری برویم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان: در 48 ساعت گذشته 6 نفر بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده و 441 مورد جدید ابتلا هم شناسایی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متأسفانه طی 24 ساعت گذشته 6 مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 در چهارمحال و بختیاری گزارش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از ثبت 498 بیمار جدید مبتلا به کرونا در همدان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(ع) از فوت بیش از 45هزار کرونایی در تهران از ابتدای شیوع ویروس خبر داد و گفت: 37درصد از آمار متوفیان ناشی از کرونا در کشور نیز مربوط به تهران است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲    
تهران (پانا) - آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا طی شبانه روز گذشته اعلام شد. از دیروز تا امروز 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار فوتی های کرونا، امروز 6 مهرماه 239 نفر اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز پیشگیری و ارتقا سلامت پویا گفت: حدود 70 درصد از فوتی ها در اثر کرونا در ایران بالای 65 سال بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آمار تعداد مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان کرونا در ایران در 24 ساعت گذشته اعلام شد. از دیروز(دوشنبه) تا امروز سه شبه 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 11 هزار و 701 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 821 نفر از آنها بستری شدند. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۷    
با ثبت 852 مورد فوتی ناشی از بیماری کووید-19 تنها در یک روز، تعداد قربانیان این عفونت در روسیه به بیش از 205 هزار نفر رسیده و شمار مبتلایان تحت درمان هم به حدود 624 هزار بیمار فعال افزایش یافته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶    
از دیروز تا امروز 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 11 هزار و 701 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که یک هزار و 821 نفر از آن ها بستری شدند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶    
وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۸۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 49میلیون و 100هزار و 672دُز رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت امروز (سه شنبه 6 مهرماه 1400) جدیدترین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 11 هزار و 701 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 821 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 5 میلیون و 559 هزار و 691 نفر رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت آمار فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته را 239 نفر اعلام کرد که بر این اساس مجموع جان باختگان این بیماری به 119 هزار و 888 نفر رسید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته11 هزار و 701 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی 239 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 6 مهرماه 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 11 هزار و 701 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 821 نفر از آنها بستری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرام حبیب زاده در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ سه شنبه پنجم مهرماه_ اظهار کرد: در این مدت 32 بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان های اردبیل بستری شدند. ...