چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۶May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغفول»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جهانگیر الماسی معتقد است: پژوهش می تواند با سرمایه گذاری، در جهت دادن تولید در سینمای ایران و برداشتن پرده از جوانبی که تا به امروز مغفول مانده اند، کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه وجود جمعیت جوان، یکی از موضوعات مهمی است که نبض رشد و تعالی جامعه در دستان آن است اما این مهم، نیازمند برطرف شدن موانع اقتصادی است.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۷   + ۶۰ سایت دیگر  
ایشان عقب ماندگی ها را ناشی از برخی غفلت ها، غرض ورزی ها و فاصله گرفتن های تدریجی از خط انقلاب در دهه های اخیر خواندند و گفتند: به همین علت، بسیاری از ظرفیت ها و فرصت ها معطل و مغفول مانده و به منافع ملی خسارت زده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه بعد علمی آیت الله بهجت(ره) مغفول مانده است گفت: گفتارها و سخنان آیت الله بهجت جمع آوری شود زیرا این سخنان ناب و اثرگذار است و می تواند الگویی برای جامعه باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۱    
عضو شورای شهر تهران گفت: جذب 25 درصدی نیرو های استخدامی شهرداری از بین ایثارگران مغفول مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۷    
گروه استان ها - چشمه های آبگرم دهلران ظرفیتی مغفول مانده در توسعه گردشگری است که مورد غفلت واقع شده است، مسئولان با توجه به این ظرفیت می توانند در توسعه و پیشرفت منطقه گام بردارند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۴۹    
سلسله جلسات وبیناری بررسی اسرار مغفول در حل مسائل کلان کشور برگزار می شود.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در بخش تولید ادبیات فرهنگی-رسانه ای با چالش مواجه هستیم. درواقع نهادهای حاکمیتی عرصه تولید به لحاظ سازمانی به شدت دچار عدم بهره وری هستند؛ ساختار فربه و ناکارآمد، فقدان کارایی و اثربخشی لازم، حجم بالای نیروی انسانی مازاد بر نیاز، تعارض های درون سازمانی، ناپایداری های سیاستی و.. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۶    
بهشهر- شریعتی، عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های معادن برای ثروت آفرینی گفت: معادن غیرفعال شرق استان فعال سازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش شورای فرهنگی، اجتماعی زنان گفت: توجه دادن جامعه به موضوع فرزندآوری و پرهیز از سقط در مثل ماه از اقدامات تأثیرگذار رسانه بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان بسیج فرهنگیان و دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته معلم از هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش تجلیل کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۴    
همدان- گل های محمدی در استان همدان که روزگاری خاستگاه آن بوده، این روزها می توانند نقش مهمی در توسعه صادرات داشته باشند درحالی که ظرفیت ها برای ورود به عرصه اسانس گیری و فرآوری های جدی تر آن در استان مهیّا است، اما همچنان خاموش و البته مغفول مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵    
جاجرم- کویر جاجرم در حداقل های یک مکان تفریحی مانده و راه تأمین اعتبار از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی به جاجرم مدت هاست مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کلبه عموپورنگ در قالب یک برنامه کودک، تلاش دارد ضمن پرداختن به اهمیت و ضرورت تامین نیازهای اساسی کودکان، به چگونگی تامین این نیازها، به زبانی قابل فهم بپردازد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
درویشی تاکید کرد:حفظ آرمان قدس سستی دشمن را در پی دارد به همین دلیل ما مسلمانان باید تلاش کنیم با استفاده از همه ظرفیت های ممکن روز قدس با شکوه هرچه بیشتر حفظ شود.
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مطابق با گزارش عملکرد دولت در بخش حمل و نقل که توسط سازمان برنامه و بودجه منتشر شده، میزان ترانزیت ریلی در سال 1398 نسبت به سال 1395، 44 درصد و نسبت به سال های 96 و 97، 62 درصد کاهش داشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فارس نوشت: جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره آمار فوتی ها و مبتلایان به کرونا در سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عطیه قدرتی - ایران را می توان کشوری توانمند در اتلاف منابع نام گذاری کرد؛ سراسر کشور ما پر است از ظرفیت های مختلفی که داشتن شان آرزوی بسیاری از کشور ها است. در این سلسله یادداشت قصد داریم به یکی از ظرفیت های مغفول این کشور، یعنی بانک رینگ بپردازیم و ابعاد آن را تبیین کنیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۱    
عدم وجود برنامه جدی برای کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهم ترین معضلات این رقابت سیاسی در سال های اخیر محسوب می شود به گونه ای که سبب انتقاد مقام معظم رهبری از عدم وجود برنامه های مشخص نیز شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه چهارم سلسله نشست های تخصصی علاج با موضوع بررسی مسئله گرانی ارز، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) و با همکاری خبرگزاری دانشجو، با حضور دو تن از کارشناسان حوزه ارز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ توسعه اشتغال روستایی در کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت های کم نظیر در حوزه های مختلف اعم از گردشکری، کشاورزی، صنایع دستی و ... مغفول مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - با مرور تاریخ غرب کشور مظلومیت جبهه های غریبی همچون بازی دراز که نقش های کلیدی آن ها در دفاع مقدس هشت ساله فراموش شده است، از مناطق عملیاتی است که معرفی آن مغفول مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مغفول ماندن رشته مامایی، عدم همکاری بیمه ها با جامعه مامایی و دیده نشدن ماماها در نسخه نویسی الکترونیک و سیستم ارجاع از جمله دغدغه های متخصصان این رشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- گل محمدی یکی از محصولات کم آب بر خراسان جنوبی است که به دلیل نبود کارگاه های مجهز فرآوری، سود بالای تسهیلات، نبود بازار فروش و وجود دلالان هنوز ظرفیت های اقتصادی آن شکوفا نشده است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
شوشان - فرهاد فروتن: بدون مقدمه شروع می کنم مبحثی را که لازم است توضیحاتی در خصوص عنوان موضوع خدمتتان ارائه بدهم. 1- در تاریخ بهمن 1393صدا و سیما ی کشور سریال سرزمین کهن ضمن تحریف تاریخ و توهین به ایل بختیاری آماج اعتراضات سراسری مردم بختیاری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت تا جائیکه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/زنجان مسئول هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان گفت: سوژه ها و گنجینه های عظیمی از ایثار، مجاهدت ها و جان فشانی های رزمندگان وجود دارد که هنوز به صورت مناسب به آن ها پرداخته نشده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- استاد درس خارج حوزه علمیه قم، ضمن برررسی جایگاه و مفهوم عدالت در قرآن و تبیین معنا و اساس عدالت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و اطلاعاتی، گفت: جامعه ای که حساسیت های بی جا دارد و اجرای دین را به صورت کاریکاتوری انجام می دهد یعنی برخی از بخش های دین کاملاً در جامعه مغفول می ماند و برخی دیگر بسیار ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سخنرانی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در صدمین روز ریاست جمهوری اش که در کنگره ایراد شد حاشیه های بسیاری داشت که از دید رسانه ها مغفول نماند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه کشاورزی - شکیبا کولیوند: گل های محمدی در استان همدان که روزگاری خاستگاه آن بوده، این روزها می توانند نقش مهمی در توسعه صادرات داشته باشند درحالی که ظرفیت ها برای ورود به عرصه اسانس گیری و فرآوری های جدی تر آن در استان مهیّا است، اما همچنان خاموش و البته مغفول مانده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۶    
بهره وری امری مغفول در اقتصاد ایران است و طی سال های گذشته هربار مسئولان وقت تصمیم به جای دادن مفهوم بهره وری در قوانین و مقررات کشور گرفته اند، اراده ای راسخ نبود که این قوانین را به کرسی عمل بنشاند و ماحصل آن افزایش بهره وری در اقتصاد کشور شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین و نماینده مردم این استان در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت های تاریخی و فرهنگی مغفول مانده استان در جهان اشاره کرده و برای پیشبرد ثبت جهانی آثار در سازمان جهانی یونسکو انتظاراتی را از دستگاه های اجرایی طلب کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه های غیر زندگی بیمه رازی در دومین رویداد سه شنبه های پاسخگو که به صورت زنده از طریق اینستاگرام شرکت برگزار شد، به پتانسیل های بسیار خوب اما مغفول مانده این شرکت اشاره کرد و افزود: در دو ماه گذشته بالغ بر بیست پروژه مهم در شرکت بیمه رازی نهایی ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۲    
از جمله بحرانهایی که دهه های اخیر دامنگیر مردم افغانستان بوده، فقر و تضاد طبقاتی است. بواسطه وجود جنگ و ناامنی کمتر به این ابعاد اجتماعی پرداخته شده است. درگیری های سیاسی نظامی پیوسته باعث مغفول ماندن این بحرانها شده و جمعیت عظیمی از این کشور را به وادی فقر کشانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
منتقد سینما و تلویزیون اعتقاد دارد ساخت کمدی های متعدد و یا ژانر ماجراجویی و امنیتی، جذاب و سالم است. اما از درون این گونه و ژانر جذاب، آنقدر حرف و حدیث در می آورند که نگو و نپرس!!!
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرزرازی خوی ظرفیتی بی نظیر برای دور زدن تحریم ها در شرایط کنونی اقتصاد است و این ظرفیت در سایه بی توجهی و عدم رسیدگی مناسب مسوولان مغفول مانده و نتواسنته نقشی که در اقتصاد دارد را به درستی بروز دهد.
جوان انلاین: فرهنگستان زبان و ادب فارسی بار دیگر نسبت به اینکه رسانه ملی از واژه های این مرکز استفاده نمی کند، ایراد گرفته و تذکر داده است، اما اینکه ضعف واژه های تولیدی چقدر در رواج نیافتن آن ها نقش دارد، موضوعی است که مغفول مانده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاد دانشگاه شریف گفت: خیلی از اوقات ما روزه را نوعی پرهیز از خوردن و آشامیدن تعریف و به آن منحصر می کنیم؛ یعنی انسان روزه دار از سحر تا افطار لب به خوردنی نمی زند و اگر 30 روز روزه به این منوال سپری شود، فکر می کنیم موفق بوده ایم، ولی جنبه اجتماعی روزه مغفول واقع شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رد تاریخ نامه نگاری را اگر بگیرید، به هزارتویی از شگفتی و اعجاب می رسید و معنای نهفته بسیاری از ابهامات و معماها برای تان ساده تر رمزگشایی خواهند شد. چه بسیار نامه هایی که در دل خود پاسخ مهم ترین پرسش های تاریخ را نگه داشته اند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۶    
محسن جوادی با اشاره به کم کاری در زمینه پرداختن به آیات الاحکام بیان کرد: نمی گویم مجموعه تأملات اخلاقی ما با قرآن بی ارتباط بوده است اما آنچنان که در آیات الاحکام ورود کردیم، در آیات الاخلاق ورود نکردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شورا های اسلامی نقش تاثیر گذاری درمدیریت و عمران شهری دارند، اما در مناطق آزاد به دلیل تعارض قوانین اداره این مناطق با قوانین شورا ها کارایی مناسب ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ظرفیت های چشمگیر مذهبی، فرهنگی و اجتماعی برخی از مساجد مناطق شهری و روستایی این استان مغفول مانده و استفاده مطلوبی از آنها نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۱    
گروه استان ها صنایع دستی ظرفیتی مغفول مانده برای رونق اقتصادی استان ایلام است که تا کنون مسئولان برای استفاده از این فرصت برنامه خاص تدوین نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)، جشن خیابانی به همت اعضای خیریه شمیم مهرسبحان (شمس) و خیریه سایه بان، برای کودکان کار برگزار شد. این مراسم در محل کار این کودکان در چهارراه های میدان توحید و سردار جنگل برگزار و بسته هدایایی شامل لوازم التحریر و غذا به کودکان تقدیم شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس هیئت ورزش کاگری استان اصفهان با بیان اینکه به دنبال جذب حمایت کارخانجات هستیم، گفت: در کارخانجات سرانه عظیم ورزشی وجود دارد که مغفول مانده و کسی از آن استفاده نمی کند.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۸    
پایگاه خبری آوای رودکوف - مدینه صابری : در دنیای امروز که عقل و دانش و عرف گستره قابل نمودی بر آن یافته و به دغدغه ای برای پیشرفت و تعالی تبدیل شده است؛ عقل بشری حکم می کند در هنگام بروز محدودیت ها از تنگناها دل بکند و با اولویت بندی امور مختلف که بسته به مقتضیات زمانی و مکانی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
حبیب بهمنی گفت: ر اغلب کشورهای جهان منطقه ای را برای تمرینات ورزشی تیم ها در نظر گرفته اند و چهارمحال و بختیاری نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط فیزیولوژیکی که برای ورزشکاران فراهم می کند می تواند مکانی بسیار مناسب برای این مهم باشد ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
✍ سید ابراهیم امینی نایب رییس شورای شهر تهران نگاهی به تاریخچه شوراها در ایران نشان می دهد که نخستین اندیشه های تشکیل شوراها به پس از سفر دوم ناصرالدین شاه قاجار به فرنگ و آمدن کنت دمنت فرت ایتالیایی همراه شاه به ایران، بازمی گردد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۷    
قدس آنلاین :سالهاست که در محافل و مجالس از شبهاتی که پیرامون امام مجتبی گفته شده شنیده ایم. امروزه تکنولوژی به کمک شایعه سازان و شایعه پراکنان آمده و کار را برای نشر آن آسان کرده است ...