یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۴:۵۵Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغفول»

تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- گل نرگس ظرفیتی مغفول مانده در دل کویر خراسان جنوبی است که به دلیل عدم بازاریابی مناسب و بی توجهی به فرآوری، خزان دامن گیر بازارش شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری ظرفیت های مرزی سیستان و بلوچستان بخاطر عدم برخورداری استانداران از اختیارات کافی مغفول مانده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان گفت: آموزش مهارت های زندگی اجتماعی از نتایج آموزش های حضوری است و در آموزش مجازی این مهارت ها قابل انتقال نبوده و ابعاد رشد اجتماعی کودکان در بستر فضای مجازی مغفول می ماند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۰    
در نبود جامعه مدنی و تشکل های اجتماعی و بخصوص در هم راستا قرار گرفتن منافع نظام سیاسی و با نظام خانواده در ایران سبب شده است که نقد آنچه از دیرباز به ارث می بریم قوت نگیرد بلکه مورد سرکوب نیز واقع شود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
احسان سهرابی به تشریح دلایل صحیح نبودن آمارها در حوزه ی حوادث کار پرداخت و به ظرفیت های مغفول قانون کار اشاره کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۵    
بمباران زمین فوتبال چوار از آن دست وقایع تلخ جنگ تحمیلی است که به رغم شهادت تعدادی از فوتبالیست ها و تماشاگران بازتاب زیادی در داخل و خارج از کشور نداشته است. اشاره دقیق و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این اتفاق مغفول مانده، اهمیت حادثه چوار را نشان می دهد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، صندوق کارآفرینی امید وظیفه ی حمایت از کسب و کار های خرد بازارمحور با روش تأمین مالی خرد وظایف مهم و مغفول مانده ای را در زنجیره حمایت های دولتی از تولید در بخش خصوصی بر عهده دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱    
کارشناسان قاره آفریقا را بازار مصرف مهمی در سال های آتی برای اقتصاد های مهم جهان می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان، استانی با ظرفیت های فراوان است که مغفول مانده، گفت: برگزاری جلسات هم اندیشی بسیار حائز اهمیت است و ابتکار این جلسه و دیدار نمایندگان ادوار با نمایندگان فعلی نتایج مفیدی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استان سمنان با تنوع فرهنگی، مناطق بهره مند از آثار تاریخی و مردمی با سفره های رنگارنگ از غذاهای مختلف دارد که فرصت مناسبی برای رونق گردشگری خوراک و حضور گردشگران به منظور رونق اقتصادی به شمار می آیند و نیازمند تقویت زیرساخت ها و رویکرد مناسب برای معرفی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
شورای نگهبان در بیانیه ای آورده است: در رویکرد قانون اساسی و تحقق ظرفیت های مغفول آن، توجه ویژه به جایگاه نقش و تاثیرگذاری مردم در پیشبرد اهداف متعالی نظام ضروری است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۷    
دکتر مصطفی آجرلو مدرس دانشگاه و پژوهشگر زبان بدن عقیده دارد که زبان بدن و ارتباط غیر کلامی یک نیاز عمومی مغفول برای همه اقشار جامعه است و نقش غیرقابل انکاری در بهبود روابط میان اجزای جامعه ایفا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۴    
گروه استان ها- دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی یکی از دوره هایی است که پرچم تحول خواهی در کشور را بلند و تلاش کرد در این راستا ایفای نقش کند اما آیا نمایندگان در دوره جدید توانستند عملکرد شفافی داشته باشند یا همچنان این مسئله مغفول مانده است؟
نایب رییس اول سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ گفت: سازمان بیمه سلامت تلاش کرد تا پوشش حداکثری توانبخشی برای افراد دارای معلولیت را انجام دهد و نتیجه این اقدام، رضایت بسیار خوب و قابل توجه خانواده معلولان است که سال ها به این موضوع نیاز داشتند، اما مغفول مانده بود.
جامعه سینما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۳    
مختص جامعه سینما:آرمین اعتمادی/اتفاقی که در “پوست”، نخستین فیلم بلندبرادران ارک رخ میدهد، سالهاست که در سینمای ایران مغفول مانده و گویی هر مخاطبی با زبانِ بی زبانی مدتهاست انتظارش را میکشیده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
آلودگی هوا در تهران تشدید شده و وضعیت پایتخت به لحاظ آلاینده ها قرمز است. کارشناسان می گویند همه راهکارهای ارائه شده موقتی و مسکنی بر این درد کهنه است و شورای شهری ها معتقدند کلید طلایی مقابله با این موضوع در دست مدیریت یکپارچه شهری بوده که تاکنون مغفول مانده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۵    
تاکنون در باب شخصیت علمی استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری، فراوان سخن رفته است. با این همه شخصیت سیاسی وی، تقریباً مغفول مانده و چندان مورد ترسیم قرار نگرفته است! اثر رفتار سیاسی شهید مطهری و انقلاب اسلامی ، به این جنبه از شخصیت آن متفکر شهید پرداخته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا –رییس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: دیپلماسی اقتصادی در کشور ایران مغفول مانده یا آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اراک - مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: طرح مناسب سازی شهرها برای معلولین که در برنامه پنجم توسعه به آن تاکید شده در استان مرکزی مغفول مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۷    
راه اندازی و احداث کشتارگاه صنعتی در نکا از دغدغه های مهم شهروندان شرق مازندران و البته ظرفیت مغفول مانده در سال های گذشته است که در دوره ششم شورای اسلامی شهر نکا جان دوباره می گیرد و تکمیل این کشتارگاه علاوه بر اشتغالزایی پایدار و اصولی، رونق کسب و کار و سلامت شهروندان را به دنبال دارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر ذبیح الله اعظمی ساردویی دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس به مناسبت روز مجلس شورای اسلامی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۹    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار گفت: شهدای روحانی با جهاد علمی و عملی خود ، لحظه ای در دفاع از قرآن و عترت کوتاهی نکردند، اما متاسفانه نقش آنان در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس مغفول مانده و به طور کامل تبیین نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۷    
فساد و مبارزه با فساد امروزه از مباحثی است که در همه نشست های رسمی و غیررسمی چه در بین مردم کوچه و بازار و چه در بین برخی سیاستمدارانی که برخی از این فساد ها از برنامه ها و تصمیمات آن ها سرچشمه می گیرد، نقل محافل است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قاسم پورحسن با بیان اینکه نظام معرفت شناسی در جستجوی ساحت های مغفول فلسفه اسلامی است، اظهار کرد: گذشته مهم است و دلیلش هم این است که گذشته به مثابه زمان سپری شده نیست، بلکه حیث وجودی دارد و به همین دلیل است که من معتقدم مسئله میراث که به آن بی اعتنا بودیم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار گفت: مجاهدت های روحانیون و طلاب در دوران دفاع مقدس مغفول و مهجور مانده است در حالی که بخش عمده ای از موفقیت های جنگ تحمیلی مرهون تلاش های آنها است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: عدالت آموزشی از جمله مسائل مهمی است که امروز مردم از دولت انتظار دارند تا دولت به این مسئله ورود جدی داشته باشد. محمد مهدی اعلایی در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تغییر رویکرد دولت جمهوری اسلامی از نگاه به دستان خالی و بسته غربی ها به سمت کشورهای همسایه دارای منافع مشترک و فعال سازی فرصتهای متعدد و مغفول منطقه ای، زمینه را برای تنوع در سیاستهای منطقه ای و بین المللی مهیا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۰    
کارشناس حوزه گردشگری گفت: متأسفانه موضوع گردشگری به همراه مقوله های صنعت و کشاورزی در یک دسته بندی در سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته شده و در طول سالیان گذشته هم کمتر مورد توجه بوده و به نوعی از نظر سران کشورهای عضو اکو نیز کاملاً مغفول مانده است.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۹    
به گزارش خوزپرس ، مجتبی خلیلی سردبیر پایگاه تحلیلی خبری خوزپرس در یادداشتی به لزوم ایجاب بندر خشک پرداخته است. پروژه بندر خشک اندیمشک یک طرح ملی و بین المللی که راه نجات بنادر استان خوزستان و ظرفیت مغفول مانده بندر امام برای ترخیص کالاهای کانتینری را فراهم می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استفاده مجدد از گازهای تولیدی در صنایع بزرگ مستقر در اصفهان به اذعان کارشناسان می تواند علاوه بر جبران کمبود برق و گاز استان، از شدت آسیب های ناشی از ورود این گازها به محیط زیست بکاهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۶    
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مجاهدت های روحانیون و طلاب در دوران دفاع مقدس مغفول و مهجور مانده است در حالی که بخش عمده ای از موفقیت های جنگ تحمیلی مرهون تلاش های آنهاست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲    
نماینده سبزوار در گفتگو با قدس آنلاین: ظرفیت بخش خصوصی در توسعه راه ها و جاده های خراسان رضوی مغفول مانده است. آزادراه مشهد تهران با استفاده از توان بخش خصوصی قابل ساخت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۳۵    
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: هرچند تاکنون صنایع موجود در شهرستان عسلویه در حوزه مسئولیت اجتماعی کارهای زیادی در منطقه انجام داده اند اما برای کاهش گسترش همکاری آموزش و پرورش و صنعت نفت ضروری است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۱:۱۴    
لرستان را بهشت سرمایه گذاری می نامند، اما این بهشت سال هاست با ظرفیت های مغفول در حسرت شکوفایی مانده است؛ در این مطلب بخشی از پتانسیل های استان را از دریچه طرح آمایش سرزمین می خوانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مغفول ماندن توجه به اقدامات میرزا کوچک جنگلی در این استان، گفت: سپاه قدس گیلان یادمانی در محل شهادت این روحانی مبارزه می سازد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، عدم فرهنگ سازی و نبود زیرساخت های مناسب در ایجاد نیروگاه های خورشیدی و شفاف نبودن مزایای آن برای مشترکان ازجمله دلایل مغفول ماندن توسعه نیروگاه های خورشیدی در کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/گیلان رئیس کتابخانه های عمومی بندرانزلی گفت: توسعه فرهنگ کتابخوانی نیاز به حمایت بیشتری دارد که خیرین می توانند در این عرصه حضور بسیار اثرگذاری داشته باشند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۵    
فاش نیوز - مذاکرات در رابطه با برجام دوباره بر سرخط اخبار روز ایران و رسانه های بین المللی بازگشته است؛ مذاکراتی که به نظر می رسد جمهوری اسلامی ایران دست بالا در آن را دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۲    
گروه استان ها استاندار قزوین گفت: بهتر است در حوزه کتابخانه ها از ظرفیت مغفول مانده مساجد برای رشد سرانه کتابخوانی و معالعه بهره بگیریم.
سید مرتضی هاشمی نائب رئیس هیات رئیسه بازرگانان اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی: اتفاق مبارکی دیشب رخ داد. البته باید اذعان کنم سوآپ بین ایران و ترکمنستان درگذشته نیز انجام می شد اما وزارت نفت در دوره زنگنه نتوانسته بود این امر را به خوبی جا بیندازد و سوآپ مغفول مانده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: واگذاری بخشی از کارهای آموزشی به بخش خصوصی موجب آسیب دیدن عدالت آموزشی و تبعاتی نظیر مغفول ماندن حوزه پرورشی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۳    
رئیس جمهور دیروز در سخنرانی خود در اجلاس اکو برخی از ظرفیت های این سازمان اقتصادی را برشمرد، اما واقعیت این است که طی یک دهه گذشته دیپلماسی اقتصادیِ منطقه ای به هیچ وجه در دستور کار جدی دولت ایران نبوده و ظرفیت ها یا به هدر رفته و یا در دست رقبای منطقه ای و فرامنطقه ای به ابزاری برای تشدید فشارها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۸    
اصفهان - ایرنا - دبیر صنف کشاورزی استان اصفهان گفت: اجرای مصوبات قانونی که تاکنون مغفول مانده به ویژه طرح 9 ماده ای تنها راه احیای دائمی رودخانه زاینده رود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: آنچه که در اجرای طرح نماد و مقابله با آسیب های اجتماعی مغفول مانده، نقش و جایگاه مؤثر خود معلمان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی هاشمی طبا، فعال سیاسی نزدیک به جریان اصلاح طلب اظهار کرد: اگر دولت مسائل اصلی کشور را فراموش کند در برابر توفانی که می آید خیلی خیلی زود می شکند. کمک های موضعی به یک کارخانه یا صحبت با چند گوسفند دار گرچه خوب است اما به درد کشور نمی خورد چون مسائل اصلی مملکت مغفول مانده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: عملکرد کمیسیون اصل 90 باید مورد آسیب شناسی قرار گیرد و ظرفیت های مغفول مانده این کمیسیون شناسایی و در قوانین مربوط به اجرای این اصل، بازنگری لازم صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراضات به حق مردم اصفهان، مطالبه مشخص و منطقی، شنیده شدن اعتراض توسط مسئولان، پیگیری موضوع و جدا کردن صف اعتراض از اغتشاشگران یک الگوی مناسب برای اصل مغفول مانده 27 قانون اساسی است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی اعلایی گفت: بخشی از آسیب های وارد شده به حوزه آموزش و پرورش به علت حضور افرادی است که نگاه اقتصادی و تجاری به بحث آموزش دارند که توزیع نامناسب امکانات و مغفول واقع شدن حوزه پرورش نیز از تبعات آن است.
مهرابی درباره اجرای طرح نگهداشت شهر و مهمترین برنامه های منطقه 11 در حوزه خدمات شهری و محیط زیست توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۵    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: مغفول واقع شدن حوزه پرورش به دلیل عدم توجیه اقتصادی این بخش به خاطر خصوصی سازی و واگذاری امر آموزش به کسانی بود که نگاه اقتصادی و تجاری به امر آموزش دارند.