چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۰:۰۷Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسافرکشی»

سلام نو / ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک آتش نشان دیگر که به همراه همسرش پلاکاردی با عنوان مسکن به دست گرفته بودند، گفت: به علت بار گرانی مسکن اکثر آتش نشان ها از شهرهای اطراف، حتی از قزوین و بومهن هم به اینجا می آیند و نمی توانند در تهران ساکن باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با تاکید بر همکاری پلیس با اورژانس گفت: در اصفهان گزارشی دال بر مسافرکشی با آمبولانس نداشتیم اما مشاهده می شود که برخی آمبولانسها بدون ماموریت اورژانسی از علائم هشدار دهنده استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حدود 5000 آتش نشان شهرداری تهران مشمول مشاغل سخت و زیان آور نمی شوند. طرحی در این زمینه به مجلس رفته و در نوبت رسیدگی است. آتش نشانان با ثبت کمپینی خواستار رسیدگی مسئولین به مشکلات معیشتی، بیمه و مسکن شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان گفت: 6 شرکت معتبر مجوزدار برای آمبولانس خصوصی داریم که به صورت سالانه پایش می شوند اما گزارشی از مسافرکشی با آمبولانس نداریم، هرگونه استفاده غیرکاری از آمبولانس ممنوع است که با شماره پلاک آمبولانس ها شناسایی می شوند.
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۵    
کرونای اُمیکرون با شیب زیاد در حال گسترش است خیال بورس راحت شد استفاده از آمبولانس های بخش خصوصی برای مسافرکشی
سلام نو / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران: اخیرا در تهران شاهد مسافرکشی و انجام برخی خدمات خارج از بحث بهداشت و درمان بودیم، برخوردهای لازم صورت گرفته و برای ابطال مجوزها اقدام شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲    
مسافرکشی آمبولانس ها هر چند وقت در رسانه های مختلف منتشر می شود و هر بار هم بازار تایید و تکذیب ها داغ می شود. در این ویدئو گزارش رئیس پلیس راهور را ببینید از مسافرکشی آمبولانس های برخی از بیمارستان های خصوصی در تهران.
رییس پلیس راهور تهران گفت: باز نشدن ایربگ خودروها در تهران بسیار زیاد اتفاق افتاده است. در برخی خودروها اگر کمی تندتر بپیچید؛ ممکن است چرخ خودرو باز شود؛ ایربگ که جای خود دارد. بیشترین نواقص در خودروهای ایرانی است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۷:۲۷    
بریده ای از طنز اینستاگرامی نیمه شب با اجرای امیرحسین قیاسی را می بینید که به ادعای وزیر کار، آن جا که گفته بود ما هم مشکل معیشتی داریم، پرداخته است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
علیرضا تاکسی داشت و مسافرکشی می کرد. دخترخاله، پسرخاله بودند و جان شان برای هم در می رفت. علیرضا هنوز بعد از 7 سال صحنه قتل را درست یادش نیست.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همدلی در گزارشی به وضعیت اقتصادی طلاب پرداخته و در همین رابطه با فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم و استاد دانشگاه گفتگو کرده است. فاضل میبدی: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۷    
آقای جوانشیر تعریف می کند که تا سال 95 به خاطر نداشتن تاکسی شخصی روی ماشین دیگران کار می کرده و فقط نصف درآمد مسافرکشی سهمش بوده است برای خرج و مخارج زندگی؛ اگر بگویم همه چیز خوب بود و هیچ مشکلی نداشتیم، دروغ است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۳    
در شروع سهمیه بندی بنزین و افزایش بهای سوخت، بسیاری از خودروهای شخصی با دریافت 60 لیتر سهمیه نمی توانند برای مسافرکشی و کارکردن در سیستم حمل و نقل درون و برون شهری به فعالیت خود ادامه دهند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۸:۳۱    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سه دهه پیش به عنوان فروپاشی آنچه او روسیه تاریخی می خواند ابراز تاسف کرد و گفت که بحران اقتصادی پس از آن آنقدر بد بود که برای مدتی مجبور شد به عنوان شغل دوم، راننده تاکسی شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۲۳:۵۰    
ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در مورد مشکلات خود پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 گفته و مدعی شده که بری افزایش درآمد خود مجبور بوده مسافرکشی کند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سخنانی با اشاره به تاسف خود از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991، فاش کرده که در اوایل دهه 90 میلادی برای جبران کمبود درآمدش ناچار بوده بعد از پایان ساعت کاری مسافرکشی کند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور روسیه با اشاره به اوضاع و شرایط دشوار زندگی شهروندان روسی پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1990 میلادی گفت: تا پیش از آنکه به ریاست جمهوری برسم، گاهی اوقات برای اینکه بتوانم درآمدی داشته باشم مجبور بودم مسافرکشی کنم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: پوتین و بایدن دیدار کردند
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یورونیوز: ولادیمیر پوتین از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سه دهه پیش به عنوان فروپاشی روسیه تاریخی یاد و ابراز تاسف کرد و گفت که به دلیل بحران اقتصادی پس از آن، ناچار شده به عنوان شغل دوم، راننده تاکسی شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سه دهه پیش به عنوان فروپاشی روسیه تاریخی یاد و ابراز تاسف کرد و گفت که به دلیل بحران اقتصادی پس از آن، ناچار شده به عنوان شغل دوم، راننده تاکسی شود.البته پوتین در آن زمان عضو سرویس جاسوسی اتحاد جماهیرشوروی، کا گ ب(KGB)، بود.
رییس جمهور روسیه در مصاحبه ای گفته است که در دوران جوانی برای کسب درآمد بیشتر مجبور بود به عنوان یک راننده خصوصی کار کند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرورزشی: امیرمحمد بیات که در رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان در روسیه مدال برنز وزن 130 کیلوگرم را از آن خود کرد، شغل ثابت ندارد و برای گذران مخارج زندگی در میان تمرین های سنگین روزانه، به عنوان راننده در اسنپ کار می کند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی البرز تصویر یک سارق که با استفاده از مسافرکشی طعمه ها را شناسایی می کرد به صورت چهره باز انتشار داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری پلیس: پلیس آگاهی البرز با انتشار تصویر سارقی که در پوشش اقدامات نیکوکاری با جلب اعتماد بانوان مسن طلاهای آنان را به سرقت می برد، از مردم خواست چنانچه با این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند، به پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۲    
حل معضل ترافیک و آلودگی هوا راهکارهایی دارد، ازجمله اینکه خودروهای شخصی که با مسافرکشی امرار معاش می کنند، یا به ناوگان تاکسیرانی بپیوندند یا اینکه همچون اروپا، لذت دوچرخه سواری را برای یک روز در هفته تجربه کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه صنف کتاب، نوشت افزار و صحاف مشهد اذعان کرد: در ایام کرونا بیش از 30 درصد کتابفروشان به شغل های دوم از جمله مسافرکشی و ویزیتوری پخش مواد غذایی روی آورده بودند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حمله های اسرائیل؛ مانع اصلی تفاهم ایران و آژانس، کلاف سردرگم ارز ترجیحی، ارثیه پر دردسر برای دولت سیزدهم، پولِ مسافرکشی بیشتر از حقوق مصوب شورایعالی کار، سکوت مجمع تشخیص و دو پاسخ متفاوت، جهش سنگین واردات با ارز 4200 تومانی، فوتی های کرونا دو رقمی شد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: ظاهرا شعار رشد تولید و افزایش اشتغال اسم رمزِ سرکوب مزد کارگران و هجمه به قانون کار است. نمایندگان مجلس که پیشتر از اصلاح قانون کار گفته بودند، حالا به دنبال تصویب طرحی هستند تا مزد را در روستاها توافقی اعلام کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان شمالی از صدور دوهزار برگه جریمه برای مسافرکشی پلاک شخصی درمحور های استان خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۱    
حکم دلنشین علی اکبر روح نواز با انتشار حکم قاضی دادسرای مرند درخصوص تبرئه خانمی که به علت مشکلات زندگی مشغول مسافرکشی بوده و پلاک خودروی خود را مخدوش کرده بود نوشت: هنر قاضی تعقیب دانه درشت ها است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به تجمع تعدادی از مالکان خودروهای سواری عمومی در اعتراض به مسافرکشی خودروهای شخصی در مسیرهای خارج از شهر، گفت: فعالیت سواری های شخصی جاده ای قانونی نیست ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
صاحب این نفربر زرهی که آن را تاکسی تانک نام گذاری کرده می گوید: این پروژه برایم 350 هزار دلار آب خورده است، این هزینه شامل قیمت خودرو نظامی و نیز انجام تغییراتی در آن است تا برای فعالیت های غیرنظامی مناسب شود و به جای نفربر نظامی به آن تاکسی تانک گفته شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خراسان: حکم متفاوت دادیار شعبه 5 شهرستان مرند درباره خانمی که پلاک خودرواش را مخدوش کرده بود ، توجه کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرد. ماجرا از این قرار است که خودروی بانوی مرندی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی به دلیل مخدوشی پلاک توقیف می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۷:۱۳    
اقتصادنیوز: حکم متفاوت و تحسین برانگیز دادیار مرند برای خانمی که پلاک ماشینش را به علت مسافرکشی دستکاری کرده بود ./ثریا
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۴:۰۱    
در کشور ما به نویسنده بهایی داده نمی شود و نویسندگان را از مسافرکشی علمی نجات نمی دهند؛ تعبیری که آقای بهاءالدین خرم شاهی در کتاب گریز از فلسفه از آن استفاده کرده است.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرورزشی: جلال چراغپور کارشناس فوتبال و سرمربی اسبق تیم ملی در خصوص پیروزی لحظه آخری تیم ملی مقابل لبنان که استرس زیادی به همراه داشت گفت: با وجود اینکه در لحظات پایانی به گل دست یافتیم اما اگر بازی فقط چند دقیقه دیگر ادامه می یافت می توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: ایجاد اشتغال و اشتغالزایی، از همان ابتدای کار، از وعده های اساسی دولت بوده است اما یک سوال بسیار مهم همیشه مطرح است: چه نوع اشتغالی؛ آیا منظور اشتغال شایسته و با کرامت و با دستمزد مکفی و امید به آینده است یا منظور، اشتغالِ ناقص ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛سرهنگ محمدقاسم طرهانی جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 برادر خبر داد که با همکاری یکدیگر مرتکب 30 فقره زورگیری خشن در غرب تهران شده بودند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرمهم: تحلیلگر آمریکایی تاکید داردر بسته خبری آژیر امروز، از جزئیات خفتگیری از شهروندان به بهانه مسافرکشی تا جعل اسکناس توسط زن و شوهر شیاد مطلع خواهید شد.
سلام نو / آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
با دوستم تصمیم به سرقت ماشین گرفتیم تا برای تفریح به زادگاهمان که یکی از شهرهای غربی کشور است برویم.
خبرآنلاین: اواسط سال گذشته پسر 18 ساله ای به دادسرای امور جنایی پایتخت رفت و از دو مرد شرور به خاطر آدم ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد. او گفت: شب حادثه برای رفتن به جشن تولد دوستم از خانه خارج شدم. در خیابان به انتظار خودرو بودم که پرایدی در مقابل پایم توقف کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت امام رضا (ع) طرح جابجایی مسافران به صورت صلواتی با عنوان نذر رضا در شاهرود اجرا شد.
برترین ها / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خراسان: مردم قبلا برای امرار معاش، ماشین اجاره می کردند تا با مسافرکشی خرج خانوار خود را تامین کنند. حالا کار به اجاره موتورسیکلت رسیده است. بررسی ها از اجاره روزانه موتورسیکلت های هوندا 125 نشان می دهد ظاهرا اجاره روزانه این وسیله رونق زیادی گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشمر گفت: برابر مصوبه شورای هماهنگی ترافیک کاشمر از ابتدای مهرذماه سوار کردن مسافر خارج از ترمینال و هر کدام از میادین شهری، به خصوص در ابتدای بلوار ثامن و میدان شهید غلامی که در خروجی به سمت مشهد قرار دارد، ممنوع است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی خدا نزدیک است از شبکه الکوثر پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این فیلم با نویسندگی و کارگردانی علی وزیریان ساخته شده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: رضا با موتور مسافرکشی می کند. او در نگاه اهالی روستا شیرین عقل است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و انهدام باند سه نفره سارقان مسلحی خبر داد که در پوشش مسافرکشی اقدام به زورگیری از مسافران می کردند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی سلیمانی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف در پوشش مسافرکشی در سطح شهر هشتگرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری زورگیری خبر داد که در پوشش مسافرکشی با تهدید قمه از نوجوانان زورگیری و سرقت می کرد.