پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۱:۳۵Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ویدئوکلیپ»

فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۲    
خانه فرهنگ میعاد منطقه 19 ویدئوکلیپ مادران دانا را ویژه مادران تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این ویدئوکلیپ یکی از جمعه بازارها را در منطقه ای از نجف آباد نشان می دهد که تراکم جمعیت در آنجا با صدای پای کرونا همراه شده است. در این بازار بسیاری از اقلام غیرخوراکی و غیر ضروری به فروش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ششمین ویدئوکلیپ از مجموعه ای که به موضوع همه گیری کرونا می پردازد و به صورت مشترک توسط ایران و ایتالیا تهیه شده است، روز جمعه با حضور سفیر ایتالیا در ایران به نمایش درآمد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴    
53 پروژه محرومیت زدایی با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، استاندار اصفهان، معاونان استاندار، برخی از مدیران کل و رئیس سازمان بسیج سازندگی به صورت ویدئوکنفرانس در 16 شهرستان با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال در هفته بسیج افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۳    
55 زندانی غیرعمد در زندان مرکزی اصفهان و سایر شهرستان های استان به همت سپاه صاحب الزمان(عج) در هفته بسیج آزاد شدند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون روز بسیج مستضعفین با عنوان مدرسه عشق ، از سری تولیدات ویدئویی نشان توسط فرهنگ سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۹    
خانه فرهنگ میعاد منطقه 19 به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) ویدئوکلیپ بانوی شفاعت را تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیج استان اصفهان از ابتدای شیوع کرونا در زمینه مقابله با این ویروس منحوس ورود کرد و اقدامات مختلفی از جمله تولید ماسک، دستکش، گان و همچنین تهیه و توزیع کمک های مومنانه و غربالگری مردم انجام داده است. در این ویدئوکلیپ بخشی از این فعالیت های ارزنده را مشاهده کنید.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بسیج، پیشرو در خدمت و امیدآفرینی است؛ بسیج همیشه در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار ایران است و امروز نیز با توجه به شرایط جامعه در عرصه فرهنگی و بهداشتی برای آبادانی ایران اسلامی و تأمین سلامت و معیشت مردم مشغول خدمت است.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۸    
فرهنگ سرای دانش ویدئوکلیپ های اپیران را با هدف معرفی استارتاپ های موفق ایرانی تولید و منتشر می کند که این نوبت از برنامه به معرفی یکی از بنیان گذاران کافه بازار و دیوار اختصاص دارد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۶    
خانه فرهنگ تلاش منطقه 19 ویدئوکلیپ شفای سحرآمیز را با موضوع راهکارهای حفظ سلامتی در هوای آلوده با طب سنتی، تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۸    
ویدئوکلیپ روایت سوسنگرد به مناسبت سالروز آزادسازی این شهر منتشر شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۴    
ویدئوکلیپ روایت سوسنگرد به مناسبت سالروز آزادسازی این شهر از سوی پایگاه خبری تحلیلی صاحب نیوز منتشر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۸    
خانه فرهنگ تلاش منطقه 19 به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ویدئوکلیپ قرار با نویسنده را تولید و منتشر می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۱    
فرهنگ سرای دانش ویدئوکلیپ های اپیران را با هدف معرفی استارتاپ های موفق ایرانی تولید و منتشر می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۰    
به مناسبت فرا رسیدن 17 ربیع الاول سالروز میلاد باسعادت خاتم پیامبران حضرت محمد(ص)، کتابخانه فرهنگ سرای خانواده ویدئوکلیپ سحاب رحمت را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ویدئوکلیپ کوتاه معرفی کتاب خداشناسی قرآنی کودکان با هدف پاسخگویی به سوالات کودکان درباره خدا و ترویج کتابخوانی از سوی کتابخانه شهید جهان آرا، در فضای مجازی منتشر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگ سرای رویش برنامه آشنایی با سبک زندگی سالم را با هدف اصلاح سبک زندگی در قالب ویدئوکلیپ در فضای مجازی منتشر کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۵    
خانه فرهنگ میعاد منطقه 19 ویدئوکلیپ مهربان باشیم را تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن نهم ربیع الاول آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) فرهنگسرای خانواده ویدئوکلیپ زیباترین ستاره را منتشر می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵    
خانه فرهنگ میعاد منطقه 19 ویدئوکلیپ آینه های شفاف ویژه مادران را تولید و در فضای مجازی منتشر می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) فرهنگسرای خانواده ویدئوکلیپ قبله هشتم را منتشر می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
فرهنگ سرای ابن سینا نهمین نوبت از ویدئوکلیپ های نشان در ماه های محرم و صفر را با عنوان حرکت عاشورایی تولید و منتشر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۴    
زندگی مسئول راه اندازی نخستین سرویس هم سفری آنلاین در ایران ، به همت گروه هنری منطقه 21 در قالب ویدئو کلیپ منتشر شد. به گزارش خبرنگار همشهری محله، فرهنگسرای دانش اقدام به تولید و انتشار ویدئوکلیپ 3 قسمتی با عنوان از همت تا تولید کرده است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی، دیوان منسوب به حضرت سیدالشهدا(ع) که مجموعه ای از احادیث نبوی درباره ایشان است در قالب ویدئوکلیپ از سوی خانه فرهنگ گله در فضای مجازی معرفی می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی، دیوان منسوب به سیدالشهدا(ع) که مجموعه ای از احادیث نبوی درباره امام حسین(ع) و همچنین اشعار منتسب به ایشان است در قالب یک ویدئوکلیپ در فضای مجازی معرفی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرورزشی: فدراسیون فوتبال آسیا ما را شایسته میزبانی از فینال لیگ قهرمانان آسیا نمی داند و در همین ابتدای کار مشخص شد هیچ قدرت و صلاحیتی برای برگزاری جام ملت های آسیا نداریم. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت اربعین و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرهنگسرای کار و تعاون ویدئوکلیپ انقلاب حسینی را منتشر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۷    
دیپ فیک ایران من با صدای همایون شجریان در همین یکی دو روز گذشته به قدری در فضای مجازی پربازدید شد که بعید است از چشم هایتان دور مانده باشد و از تماشای آن عرق ملی تان به جوش نیامده باشد ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فرهنگ سرای ابن سینا هشتمین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم و صفر را با عنوان روح عرفانی تولید و منتشر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۰    
هشتمین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم و صفر، ایام حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان روح عرفانی شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۴    
هشتمین سری از مجموعه ویدئوکلیپ های نشان با عنوان روح عرفانی از سوی فرهنگسرای ابن سینا منتشر شد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس کتابخانه فرهنگ سرای خانواده با مشارکت انتشارات روزگار ویدئوکلیپ مسابقه مجازی کتابخوانی با عنوان صدای پای پیروزی منتشر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۵    
هفتمین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم و صفر ماه های حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان هدف قیام شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ویدئوکلیپ هدف قیام شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) منتشر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
اگر پیگیر کانال ها و صفحات مجازی باشید، حتما شما هم ویدئوکلیپ هایی را که در روز های گذشته از سریال دل و بازی بهداد و بیات منتشر شد و جنبه تمسخرآمیزی هم داشت، مشاهده کرده اید. صحبت از دل حالا دوباره بر سر زبان ها افتاده است، این مرتبه به علت حرف های صریح سعید راد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلاوری ها و رشادت های سربازان وطن، ویدئوکلیپ عشق به زبان جنگ از سوی فرهنگسرای خانواده در فضای مجازی منتشر می شود ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرهنگسرای کار و تعاون به مناسبت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ویدئوکلیپ فانوس را منتشر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۰    
پنجمین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم؛ ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان جاذبه حسینی شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ویدئوکلیپ کلید پیشرفت شامل برگزیده فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت 21 شهریور روز سینما ، توسط فرهنگ سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مرد میانسال با استفاده از غفلت مادر جوان که سرگرم پرداخت صورتحساب فروشگاه بود، اقدام به ربودن نوزاد کرد. به گزارش اول فارس ، مرد میانسالی که اقدام به ربودن یک نوزاد از داخل فروشگاهی در آریزونای آمریکا کرده بود توسط پلیس دستگیر شد ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۱    
به مناسبت ایام ماه محرم، فرهنگ سرای خاتم(ص) 32 ویدئوکلیپ و پادکست تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم؛ ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان عظمت زینب شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پهلوانی با اشاره به آغاز دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از سه شنبه، 11 شهریورماه، گفت: این گنکره از 12 تا 25 ماه محرم به صورت مجازی و با تمرکز بر تولید ویدئوکلیپ های محتوایی به جای مقاله درد اخل و خارج از کشور برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۷    
سومین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم؛ ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان عبرت های عاشورا شامل بخش هایی از فرمایشات رهبر انقلاب درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سومین ویدئوکلیپ نشان با عنوان عبرت های عاشورا شامل بخش هایی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سومین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم؛ ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان عبرت های عاشورا شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، دومین ویدئوکلیپ نشان ویژه محرم؛ ماه حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام با عنوان تاریخ بی نظیر شامل بخش هایی از فرمایشات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای درباره تاریخ قیام عاشورا و فلسفه نهضت حضرت اباعبدالله الحسین تولید و منتشر شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سوگواره اقوام مختلف ایرانی با نمایش تصاویر آیین های عزاداری اقوام مختلف ایران پنجم شهریور ماه در فضای مجازی منتشر می شود.