یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۱۴Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکریم ارباب رجوع»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۶    
میز خدمت بهزیستی شهریار در راستای تکریم ارباب رجوع و دسترسی آسان تر معلولین وجامعه هدف سازمان به مسوولان در حاشیه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان برپا شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
در این نشست، پس از ارائه گزارش مدیران کل تابعه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از اقدامات تحولی صورت گرفته در ساختار و روند پیگیری گزارش ها و درخواست های مردمی طی 3 ماه گذشته ...
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۲    
جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رودرو و بدون واسطه مردم با شهردار، تکریم ارباب رجوع در راستای خدمت هر چه بیشتر به شهروندان از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار آبیک با شهروندان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۱    
جلسه شورای اداری شهرستان قدس با حضور مسئولین واحدهای مربوطه در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در اداره کمیته امداد گلستان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه یکی از وظایفی که دادستان ها برعهده دارند، رفع موانع تولید است، گفت: کار جمعی و جهادگونه راه مقابله با توطئه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلا حافظی با تاکید برضرورت برقراری تعادل میان "شعار" و"عمل"، گفت: تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۵    
به گزارش ایثار گیلان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر صبح روز سه شنبه 9 آذر ماه 1400 با جمعی از ایثارگران ملاقات کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گناوه با تاکید بر تکمیل پروژه های نیمه کاره شهر گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به درخواست های قانونی مردم در اولویت فعالیت های شهرداری گناوه است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: با هدف تکریم ارباب رجوع و نرم افزاری شدن خدمات آرامستان ها، اعزام خودروهای حمل متوفی به آرامستان باغ رضوان، در ساعات مختلف شبانه روز، از طریق تماس با سامانه تلفنی 1530 امکان پذیر است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان امروز دوشنبه هشتم آذر ماه جاری با حضور در دفتر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد 111)، به سوالات تلفنی پاسخ گفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم تحلیف 26 مشاور خانواده قوه قضاییه بر تکریم ارباب رجوع و برخورد با روی گشاده و پایبندی بر قسم از سوی مشاوران خانواده تاکید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیریت بازرسی و پیگیری ویژه شرکت بیمه تجارت نو، با بیان اینکه ” اصل تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مشتری مورد تاکید مدیرعامل محترم شرکت بیمه تجارت نو است.”، اظهارداشت:درحال حاضر پاسخگویی به شکایات به طور متوسط ظرف مدت 48 ساعت انجام می شود اما در مورادی این زمان به 24 ساعت هم می رسد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۴    
مهندس رئیسی زاده سرپرست شهرداری کمالشهر گفت :تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین خواسته های شهروندان و البته شاخص ترین خصلت های یک کارمند وظیفه شناس، است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: شرکت آبفا به عنوان یک دستگاه خدمات رسان پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه گفت: نباید شرایط به گونه ای باشد که همکار اداری یا قضایی ما جواب سلام ارباب رجوع را ندهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نوبانی با بیان اینکه شهرداری نیاز به استفاده از خرد جمعی دارد، گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم از اولویت های شهرداری است و موظفیم به نحو احسن کار مردم را در چارچوب قانون انجام دهیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۲    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی به همراه معاونین حوزه های تخصصی در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور برقراری ارتباط مستقیم با جامعه هدف بهزیستی در قالب ملاقات مردمی با جامعه هدف شهرستان ماکو دیدار و گفت و گو کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳    
در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم با شهروندان جلسه ملاقات عمومی سرپرست شهرداری باقرشهر امروز 2 آذر 1400 برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا :فرماندار رشت در بازدید سرزده از اداره ورزش و جوانان رشت، وضعیت تکریم ارباب رجوع در این اداره را بررسی کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور گفتمان توانمند سازی مددجویان تحت حمایت، ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر سه شنبه هر هفته از ساعت 13 الی 15 در دفتر استان برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۰    
به گزارش ایثار گیلان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر صبح روز سه شنبه 02 آذر ماه 1400 با جمعی از ایثارگران در بنیاد شهرستان رشت ملاقات کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۷    
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواستها و مشکلات مردم و سعی در تسریع انجام آن، مطابق برنامه هفتگی در روزهای سه شنبه مجتبی جمالی فرماندار علی آباد کتول با تعدادی از مردم شهرستان که برای دیدار با نماینده عالی دولت به فرمانداری آمده بودند، دیدار و گفتگو نمود . ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد قاسمی با اعلام این خبر گفت: تا کنون فرایندهای مربوط به صدور مجوز، به صورت فیزیکی و خارج از سامانه انجام می شد و این مسئله موانع و مشکلاتی را برای متقاضیان ایجاد کرده بود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مجید احمدی در نشست شورای اداری شهرستان بویر احمد با اشاره اجرای صحیح طرح تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی به مردم گفت: دوران بزن در رو تمام شده و مدیران باید به قول هایی که به مردم می دهند عمل کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد مرکزی گفت: ارتقا و بالا بردن سطح خدمات دهی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارباب رجوع و ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت باید از اهداف مهم هر دستگاهی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به کاهش حدود 70 درصدی ورودی پرونده های تصادفات به دستگاه قضایی با استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف در رسیدگی به این پرونده ها گفت: تسریع در رسیدگی و پرداخت دیه مصدومین، تکریم ارباب رجوع و استفاده از ظرفیت مصالحه شورای حل اختلاف بخشی از مزایای این طرح است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در آیینی با حضور اصغر ستایی مختاری رئیس دادگستری شهرستان جیرفت، از قضات و کارمندان شعبه دادگاه کیفری یک این شهرستان که در آیتم های مختلف از جمله رسیدگی به امور محوله، تکریم ارباب رجوع و ارتقاء جایگاه دستگاه قضایی عملکرد مطلوبی داشته اند، تقدیر شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۷    
فرماندار کلاله در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان این مطلب گفت:تلاش مدیران شهرستان اتمام پروژه های نیمه تمام باشد و با برنامه ریزی و اولویت بندی پروژه ها را به نتیجه برسانند. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۱    
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش برخورداری سازمان و شرکت های تابعه از نیروهای متخصص و توانمند را لازمه پیشرفت و توسعه زیرساخت ها و رونق اقتصادی جزیره کیش عنوان کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - شهردار بیرجند گفت: مدیران حوزه شهری باید زمینه بهره مندی یکسان شهروندان همه مناطق از امکانات و تکریم ارباب رجوع را فراهم کنند.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۵    
دکتر دادخواه شهردار آبیک روزهای سه شنبه میزبان شهروندان برای رفع و حل مشکلات آنان است. دکتر دادخواه شهردار آبیک روزهای سه شنبه میزبان شهروندان برای رفع و حل مشکلات آنان است. دکتر دادخواه شهردار آبیک روزهای سه شنبه میزبان شهروندان برای رفع و حل مشکلات آنان است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی خدمت صادقانه، پاسخ درست، تکریم ارباب رجوع و پیگیری سریع درخواست های ایثارگران را از اهداف مهم ملاقات عمومی برشمرد و گفت: تمام تلاش ما این است که پس از مراجعه حضوری ایثارگر، بلافاصله به درخواست های این عزیزان رسیدگی شود.
ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در اداره کمیته امداد شهرستان ورامین برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایثار گیلان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر صبح روز سه شنبه 25 آبان ماه 1400 با جمعی از ایثارگران ملاقات کرد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های توزیع استان و شهرستان اصفهان به لحاظ اقداماتی که درراستای فعالیت های شاخص تکریم ارباب رجوع و کمک به مردم انجام داده اند ، رتبه نخست را در بین دستگاه های اجرایی استان به خود اختصاص داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: همه مدیران باید با تکریم ارباب رجوع و برگزاری ملاقات مردمی پاسخگو و مسئولیت پذیر باشند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- با هدف اجرای سیاست های تحول قضایی قوه قضائیه و به منظور رفع موانع و مشکلات حقوقی مردم و تکریم ارباب رجوع، 35 نفر از شهروندان خوزستانی در دیدار چهره به چهره، صمیمی و بدون واسطه با حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان و معاونین قضایی وی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۱    
نبوتی گفت: آن مدیری که تکریم ارباب رجوع نکند زیبنده و شایسته خدمت نیست و مدیر اداره باید منظم ترین فرد باشد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروئی ساردو با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع مهمترین وظیفه همه مسئولان و کارکنان بنیاد است افزود: برخی از حوزه ها از جمله اداره ارتباطات و مراجعات و معاونت تعاون و میز خدمت به خاطر ماهیت کاری خود و ارتباط مستقیم با ارباب رجوع مسئولیت سنگین تری بر دوش دارند و در هر شرایطی باید سعه صدر داشته و با نهایت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۶    
ارباب رجوع به فردی گفته می شود که برای درخواست کاری از شما و کمک گرفتن به مکان یا ارگان و سازمان و اداره ای مراجعه می کند. بنابر توانایی که در شما وجود دارد از فرد یا گروه تقاضای کمک رسانی دارد. تکریم ارباب رجوع به قدری اهمیت دارد که در کلام معصومین بار ها درباره آن سفارش شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: مسئولین و کارکنان ادارات از ارجاع شهروندان به سایر ادارات غیر مرتبط با درخواست و سردرگم کردن آنها به جد خودداری و تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی را بعنوان یک اصل ، سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۶:۰۲    
قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران پیش از ظهر امروز به منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع با مددجویان و متقاضیان شهر پرند دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ ملاقات مردمی دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران و معاونین در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی به جامعه هدف و جلوگیری از وقفه در مسیر حل مشکلات مددجویان با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز در راستای تحقق سیاست پاسخ گویی مدیران جمعی از مراجعین با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ملاقات کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، امروز؛ عبدالرضا فولادوند در دفتر کار خود؛ به سوالات جمعی از مراجعه کنندگان به آموزش و پرورش شهر تهران پاسخ داد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۷    
تکریم ارباب رجوع وداشتن نظم و انضباط اداری دو عامل مهم موفقیت سازمانی است وباید با جدیت تمام برای ترویج و رونق دادن به این دو ویژگی حیاتی تلاش مضاعفی انجام گیرد
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۹:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی با اشاره به نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رئیس قوه قضائیه گفت: در این جلسه علاوه بر مطرح شدن مسائل مرتبط با قوه قضائیه و تعاملات این قوه با مجلس، اعضای کمیسیون انتظارات مجلس از دستگاه قضایی را بیان کردند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تاکید بر تکریم ارباب رجوع، بازدید مستمر از زندان ها، تلاش برای تعیین تکلیف پرونده های مسن و قدیمی و... از مهمترین موضوعات مطرح شده از سوی دادستان تهران در جلسه بررسی عملکرد شش نواحی دادسرای تهران بود.