جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۸:۴۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکریم ارباب رجوع»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱    
با راه اندازی دوباره ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرداری صالحیه با حضور مسئول بازرسی فرمانداری شهرستان بهارستان، اعضای این ستاد معرفی و احکام آنها تحویل داده شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۷    
در راستای تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از تجمع شهروندان به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در مرکز تعویض پلاک شهرستان زرند از شنبه 9 اسفند 99 نوبت دهی و ارائه خدمات این مرکز فقط به صورت اینترنتی صورت می گیرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۲    
به گزارش ایثار گیلان ، ملاقات عمومی روسای بنیاد شهرستان های گیلان با جامعه ایثارگری در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر روز سه شنبه 5 اسفند ماه 99 برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۴    
ملاقات مردمی رئیس اداره بهزیستی با مددجویان در دفتر فرماندار پاکدشت در راستای تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات و مسائل مربوط به معلولین و جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۹    
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و بمنظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم، مدیر کل بهزیستی استان مازندران در اداره بهزیستی شهرستان بابلسر پاسخگوی درخواست جامعه هدف بهزیستی بود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع پیش از ظهر امروز ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با مددجویان و شهروندان در منطقه 17 برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب تهران در بازدید از دادسرای ناحیه 4 (رسالت)، در نشست مشترک با مدیران، قضات و کارکنان به بررسی مسائل و مشکلات موجود در روند رسیدگی به پرونده ها پرداخت و ضمن استماع پیشنهادات همکاران قضایی و اداری، دستورات و رهنمود های لازم را صادر کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دادگستری در سفر یک روزه ریاست قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد از اداره کل تعزیرات این استان بازدید و بر رسیدگی عادلانه و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دادگستری در سفر یک روزه ریاست قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد از اداره کل تعزیرات این استان بازدید و بر رسیدگی عادلانه و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۴    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از کسب رتبه برتر کشور در ارتباطات مردمی و تکریم ارباب رجوع توسط آموزش و پرورش استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود گفت: بر اساس اعلام وزارت متبوع ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷    
فرماندار شهرستان ترکمن ضمن نشست با بخشداران مرکزی و سیجوال در خصوص مسائل و موارد مهم بخش ها و روستاهای تابعه بحث و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک دی در دومین دوره جشنواره ملی یک صد واحد مشتری مدار ، موفق به دریافت تندیس ویژه این جشنواره شد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بانک دی، در دومین همایش ملی شناسایی و تجلیل از واحدهای برتر مشتری مدار کشورکه با مشارکت سازمان های دولتی و خصوصی برگزار شد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۹    
علی القاصی، در حاشیه ملاقات مردمی به خبرنیوز گفت: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان و نظارت بر اقدامات کارکنان واحدهای قضایی در دستور کار قرار گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت : تکریم ارباب رجوع و نظارت بر اقدامات کارکنان واحدهای قضائی در ملاقات های مردمی پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه دسترسی مردم به مسئولان قضائی بدون مانع و واسطه باشد، گفت: تکریم ارباب رجوع و نظارت بر اقدامات کارکنان واحدهای قضائی در ملاقات های مردمی پیگیری می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مسقف کردن فضای انتظار، تجهیز سیستم گرمایشی، فعال شدن نوبت دهی کارت قسط، تجهیز طبقه دوم بانک و ... از جمله اقداماتی است که با همکاری شرکت عمران و بانک مسکن میسر شده و براساس سنجش های صورت گرفته، باعث رضایت مراجعه کنندگان شده است.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: لازم است حضور میدانی فرمانداران برای بازدید از پروژه های عمرانی، تولیدی و اقتصادی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزایش یابد و نظارت و رصد مستمر بازار کالا بویژه کالاهای اساسی، اقدام و از هرگونه رشد غیرمتعارف قیمت ها جلوگیری شود. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایثار گیلان ، ملاقات عمومی روسای بنیاد شهرستان های گیلان با جامعه ایثارگری در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر روز سه شنبه 28 بهمن ماه 99 برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۲    
با هدف پاسخگویی مسئولانه، حل مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع ملاقات مردمی فرماندار شهرستان رباط کریم به شکل حضوری با شهروندان برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با مددجویان و شهروندان منطقه 18 پیش از ظهر امروز برگزار شد.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گیلان صدر: سید محمد احمدی پس از بازدید از واحدهای مختلف سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در نشست با ریاست و مدیران این سازمان اظهار داشت: به دنبال خدمت صادقانه به شهروندان هستیم و باید تلاش نماییم در هر جایگاهی که قرار داریم برای رضای خداوند، خدمت به مردم و توسعه شهر گام بر داریم. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین بامیری گفت: مسئولین ادارات تکریم ارباب رجوع را به عنوان نخستین اولویت کاری خود قرار دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور بر ضرورت داشتن فضای استاندارد در مراکز پزشکی قانونی به منظور تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی بهتر به مردم تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۱    
با همکاری دادگستری شهرستان اشکذر، ایستگاه خدمات قضایی و حقوقی جهت ملاقات چهره به چهره با مردم و تکریم ارباب رجوع در سالن اجتماعات بسیج برگزار شد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان در جلسه شورای اداری سازمان، با اشاره به اینکه مهمترین اثر مثبت جلسات شورای اداری بررسی سازوکارهای برون رفت از مسایل با تکیه بر توانمندی های تخصصی و هم افزایی بخش های مختلف سازمان است اظهار داشت ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مهندس سید مهدی نقوی در جلسه شورای اداری تاکید کرد:رضایت مندی اجتماعی و تکریم ارباب رجوع در سرلوحه رفتار سازمانی مدیران و کارکنان باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ارتقاء حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع از اولویت های دستگاه قضایی در دوره تحول است؛ آیت الله رئیسی ریاست دستگاه قضا به کرات بر موضوع تکریم ارباب رجوع و مراجعه کنندگان به مراجع و مراکر قضایی تاکید کرده و در این راستا دستوراتی را نیز صادر کرده اند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم با شهروندان جلسه ملاقات عمومی با شهردار باقرشهر پنج شنبه شانزدهم بهمن برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند گفت: افتتاح ساختمان دهیاری روستای کلاک با هدف تکریم ارباب رجوع و ایجاد درآمد پایدار است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۷    
عدم پاسخگویی اپراتورهای ادارات و سازمان ها به ارباب رجوع در آذربایجان غربی، شهروندان را در انجام امورات اداری با مشکلات بسیاری مواجه کرده است.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همدلی کارکنان با مدیریت، توانست بیمارستان میلاد را در ریل تکریم ارباب رجوع قرار دهد و محوریت بیمار را در تمام امور بیمارستان متجلی نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۰    
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و بمنظور برقراری ارتباط چهره به چهره و مستقیم با جامعه هدف سازمان، مدیر کل بهزیستی استان به صورت برنامه ریزی شده با تمامی متقاضیانِ درخواست ملاقات حضوری دیدار کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین محمودی محمدی، رئیس دادگستری شهرستان زرند در جلسه هم اندیشی شورای فرهنگی دادگستری شهرستان زرند با حضور مسئول فرهنگی دادگستری و مسئولان هسته های جهادی با موضوع بهبود فعالیت های فرهنگی گفت ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به درخواست های جامعه ایثارگری، از اصلی ترین راه های کسب رضایتمندی آنان در جهت تحقق اهداف سازمان است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۰    
سپهرغرب، گروه سلامت - عطیه صفی زاده : سپهرغرب، گروه سلامت - عطیه صفی زاد ه: معاونت د رمان د انشگاه علوم پزشکی همد ان گفت: د رصورتی که کارکنان بیمارستان (کاد ر د رمانی) متخلف تشخیص د اد ه شوند مراتب جهت بررسی و بحث و تباد ل نظر به کمیته بررسی خطاهای پزشکی ارجاع می شود و تصمیمات اخذشد ه از طریق مد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خاطر نشان ساخت: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به درخواست های جامعه ایثارگری، از اصلی ترین راه های کسب رضایتمندی آنان در جهت تحقق اهداف سازمان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۷    
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و بمنظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم، مدیر کل بهزیستی استان مازندران پاسخگوی درخواست جامعه هدف بهزیستی بود.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط_عمومی فرمانداری نایین، در این ملاقات ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان نایین در دیدار چهره به چهره با مهندس نصرتی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۳    
رزم با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع مهمترین هدف ملاقات های عمومی است، گفت: در طول ماه بیش از 1000 نفر به دادگستری استان مراجعه می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری لرستان گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به پرونده های معوقه در اولویت دستگاه قضایی این استان قرار دارد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۳    
مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان بر تسریع در رسیدگی به مشکلات مردمی و پیگیری برگزاری منظم ملاقات های مردمی و تکریم ارباب رجوع در ادارات و فرمانداری ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس کل دادگستری لرستان گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به پرونده های معوقه در اولویت دستگاه قضایی این استان قرار دارد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۳    
سامانه میزخدمت الکترونیکی به منظور تکریم اهداکنندگان در اداره کل انتقال خون قزوین به عنوان اولین استان ارائه دهنده این خدمت در بین مراکز انتقال خون کشور راه اندازی شد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵    
در راستای حل مشکلات شهروندان و طرح تکریم ارباب رجوع جلسات هفتگی ملاقات عمومی با مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار می شود.
مدیر کل امور مالیاتی استان قزوین با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع گفت: رعایت حقوق شهروندی و صیانت از حقوق مودیان از وظایف اصلی اداره کل است. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سعید حوائج ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، در پی حضور تعدادی از ارباب رجوعان یک اداره در فرمانداری و گلایه از عدم رسیدگی به مشکل آنها در آن اداره مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار شخصا در اداره یاد شده حاضر و ضمن انتقاد از عدم رسیدگی پیگیر رفع مشکل ارباب رجوع مذکور گردیده و به مسولان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کردستان بر تسریع در فرایند دادرسی و تکریم ارباب رجوع در حوزه های قضایی استان تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه روابط عمومی ویترین نظام تعلیم و تربیت است؛ گفت: رصد مطالبات رسانه ها از آموزش و پرورش توسط روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش ضروریست و پاسخگویی به رسانه ها باید در اولویت قرار گیرد. ...