سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۸:۰۰Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع زنجیره»

خبرگزاری تسنیم   ۴۴ دقیقه پیش    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به تشریح رویکرد جدید طرح شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خوزستان بااشاره به اهمیت نصب اپلیکیش ماسک برای کمک به مهار و قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا گفت:نصب و راه اندازی اپلیکیشن ماسک در اداره ها و دستگاه های اجرایی پرتردد در استان ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:نمونه گیری تست کووید 19 در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان به منظور شناسایی سریع بیماران و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا افزایش یافت.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به وضعیت شیوع کرونا در استان خوزستان اشاره کرد و گفت ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۶    
یادمان باشد که کرونا تمام نشده و بلکه جهش هم داشته است پس دست به دست هم بدهیم و با رعایت بیشتر و دقیق تر شیوه نامه های بهداشتی به قطع زنجیره این ویروس کمک کنیم
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- فرماندار دشت آزادگان گفت: افزایش رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم در کنار اقدامات کنترلی دیگر در این شهرستان موجب شده شتاب فزاینده شیوع ویروس کرونا در این منطقه کنترل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دوز استنشاقی واکسن کرونای کووپارس برای قطع زنجیره بیماری در نظر گرفته شده است و جرم زنده، نیمه زنده یا کشته ویروس را وارد بدن نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: واکسن شخص را ایمن می کند و زنجیره انتقال ویروس را باید قطع کند که دوز استنشاقی نقش مهمی در این زمنیه دارد و در دنیا ما در این خصوص جلوتر هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
طاهری گفت: ناظران سلامت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی هلال احمر بر 26 هزار و 844 واحد صنفی و سایر مکان های عمومی این استان با هدف مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال نظارت کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هدف پلیس جریمه کردن نیست و در بسیاری موارد سعی کردیم با تذکر، به اجرای طرح و قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا کمک کنیم و تاکنون 2 میلیون و 175 هزار خودرو تذکر لسانی دریافت کرده اند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - تزریق واکسن کرونا از نگاه کادر درمان لرستان گام مهمی برای مهار ویروس منحوس کرونا است و حال خوب دریافت کنندگان واکسن نوید بخش روزهای خوش قطع زنجیره انتقال این ویروس است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۸    
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عادی انگاری مسئولان در رابطه با شیوع بیماری کرونا گفت: از مردم می خواهیم با حفظ فاصله گذاری اجتماعی نسبت به قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا به مسئولان کمک کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به اهمیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا آموزش دانش آموزان شهر بیرجند در همه مقاطع تحصیلی به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرونا همچنان در کشور می تازد و یزد هم از این قاعده مستثنا نیست. کرونای انگلیسی هم منجر به افزایش نگرانی متولیان و مسئولان در جامعه شده است. رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همواره به عنوان اولین عامل موثر در قطع زنجیره شیوع کرونا پیشنهاد می شود ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز هدف از قطع برق در بازار های این کلانشهر را کمک به قطع زنجیره کرونا عنوان کرد.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی در گفت وگو با ایسنا ، گفت: قطعا از هرگونه تجمع در استان تهران جلوگیری خواهد شد و باید رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت قطع زنجیره کرونا در دستور کار قرار گیرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین جلسه کارگروه خانواده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با ریاست مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- سازمان تأمین اجتماعی برای مقابله با کرونا تاکنون 107 اقدام مؤثر انجام داده که شامل کنترل شیوع بیماری و قطع زنجیره انتقال ویروس، خدمت رسانی به بیماران کووید 19، حمایت از کسب وکارها، بنگاه های تولیدی و کارفرمایان، حمایت از کارگران و بیمه شدگان و اقدامات مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۶    
ایسنا/کرمان مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهاری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ایام آتی در حوزه حمل و نقل مسافر ایام درخشانی خواهد بود و با قطع زنجیره کرونا، مشکلات حل می شود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳    
به گزارش وارش نیوز/ محمدعلی اصل سعیدی پور ضمن اعلام آمادگی کامل نیروهای امدادی و درمانی و کنترل پیشگیرانه و مجدانه جهت قطع زنجیره انتشار ویروس و همچنین حساسیت های پزشکی در مرزهای آبی برای کشتی های متردد به بندرامیرآباد ، به تشریح عملکرد ستاد مقابله با ویروس کرونا در بندرامیرآباد پرداخت. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰    
دکتر عباس بدیعی گفت: واکسیناسیون در قطع زنجیره انتقال ویروس نقش موثری دارد لیکن رعایت شرایط امنیت زیستی و اقدامات به موقع از سوی مدیریت های مراکز پرورشی صنعتی و یا باغ پرندگان نباید فراموش گردد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا حسین زاده در ملی شو 4 با بیان این که این رویداد، محلی برای عرضه تازه ترین خدمات بانک در حوزه بانکداری دیجیتال و نمایش پیشرفت های واقعی در این زمینه است، افزود: در شرایطی که کشور با مشکل پاندمی کرونا مواجه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانش آموختگان وزارت علوم : با استعلام مدارک و تأیید کد مدرک دانشگاهی خرید و فروش مدارک دانشگاهی امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر بهداشت انگلیس در امور واکسیناسیون امروز تصریح کرد، شواهد نشان می دهد که واکسن های کرونا در روند قطع زنجیره انتقال ویروس موثر واقع شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: عادی انگاری باعث افزایش بالای سرایت کرونا و انتشار این ویروس منحوس در جامعه می شود از این رو مردم باید با رعایت موازین بهداشتی به ریشه کنی و قطع زنجیره انتقال بیماری کووید 19 کمک کنند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در شرایط شیوع کروناویروس، شست وشوی دست ها بیش از پیش اهمیت پیدا کرده اما ممکن است کودکان مانند بزرگسالان عادت به این امر مهم نداشته باشند و ترغیب آن ها به شست وشوی مرتب دست ها دشوار به نظر برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه تنها راه قطع زنجیره کرونا در استان زنجان رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در استان 20 درصد کاهش دارد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرمانداری بوشهر گفت: در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا روند رعایت پروتکل های بهداشتی روزانه در عالیشهر پایش می شود. به گزارش دیارجنوب ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مشتریان، 178 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به صورت غیرحضوری به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روزهای اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روزهای اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته است، برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمار مسافران مترو نسبت به روز های اول بهمن ماه 99 با 10 درصد افزایش داشته برای قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت زمان سفر را جدی بگیرید.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، علیرضا حیدری با تاکید بر اینکه کرونا تمام نشده و خطر این ویروس هنوز جدی است گفت : قدرت سرایت کرونای جهش یافته چندبرابر شده که بیشتر در کمین جوانان و نوجوانان است و برای قطع زنجیره شیوع کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شیما احمدی- به گزارش نما با گذشت یک سال از پیدایش ویروس خطرناک کرونا در کشورمان، سخنان تازه ای در مورد انواع جهش یافته ی این ویروس منتشر می شود ، هنوز پیشبینی درستی از اثر پذیری واکسن های تولید شده در سراسر جهان وجود ندارد و هنوز درمان قطعی برای این بیماری کشف نشده و تنها راه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
زارع با بیان اینکه کاهش میزان بستری شدگان در بیمارستان ها نشان دهنده قطع زنجیره بیماری نیست گفت: با ظهور ویروس جهش یافته، رعایت توصیه های بهداشتی در تمامی سنین بیشتر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه کاهش آمار بسترهای کرونایی نشان دهنده پایان این ویروس در استان نیست، گفت: مشارکت های مردم و اصناف همچنان مهم ترین مولفه قطع زنجیره کرونا است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کتر محمدرضا ظفرقندی در ادامه هشدار داد: عدم تطابق رشد هزینه ها و تورم با سهم سلامت از GDP و عدم تکافوی بودجه های تخصیص یافته به بیمه ها در آینده نزدیک به تخریب قواعد اقتصاد سلامت و کاهش کیفیت خدمات و فروپاشی زیرساخت های بخش سلامت خواهد انجامید.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این دبیرخانه تاکید کرد که با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا و نیز لزوم اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای آمادگی در برابر موج چهارم کرونا، الزامات تازه ای را برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس ابلاغ می کند. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۰    
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در راستای جاری سازی بخشنامه 27 آبان 1399 سازمان اداری و استخدامی کشور به شرح ذیل و با توجه به موافقت شهردار محترم تهران، بمنظور حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان شهرداری تهران ...
اقتصاد ایران: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با تاکید بر حساسیت و ضرورت ارائه خدمات توسط ناوگان تاکسیرانی در کشور و با هدف قطع زنجیره کرونا از ارائه درخواست قرارگیری رانندگان ناوگان تاکسیرانی در اولویت دریافت واکسن به قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا و رییس جمهور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با عنوان این مطلب که پاندمی کرونا به مرزها و مردم احترام نمی گذارد، بر ضرورت قطع زنجیره انتقال بیماری با واکسیناسیون تاکید کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک آرایشگر بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی آرایشگران به هنگام مراجعه مشتری در روزهای کرونایی تأکید کرد.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: در واکسیناسیون دو هدف وجود دارد؛ یکی واکسیناسیون افراد آسیب پذیر جهت کاهش مرگ و میر و هدف دوم انجام واکسیناسیون عمومی جهت قطع زنجیره ویروس.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با شروع نگرانی از موج چهارم بیماری کرونا گام دوم طرح شهید سلیمانی برای شناسایی هر چه بیشتر افراد مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس و قطع زنجیره انتقال کرونا آغاز شد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در خوزستان نیز امروز(چهارشنبه) خواستار اعلام وضعیت اضطراری کرونا در این استان شد و گفت: "اقدام فوری و جدی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در خوزستان ضروری است."