جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۴۳Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع زنجیره»

برترین ها / ناطقان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود. ...
برترین ها / ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به گفته رئیس انستیتو پاستور تاکنون هیچ واکسن کرونایی خریداری نشده است و اگر هم واکسن را به دست بیاوریم تنها 20 درصد جمعیت را می توانیم واکسینه کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج از اجرایی شدن طرح تکمیلی شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور کمک به مدافعان سلامت خبر داد و گفت: راهبرد ما در این طرح قطع زنجیره ویروس کرونا است.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش    
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: برای قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند. مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه دولتی، باید در محل کار حاضر شوند. منبع: سیمانیوز
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: برای قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند. مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه دولتی، باید در محل کار حاضر شوند. منبع: سیمانیوز
برترین ها / ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: یک متخصص طب اورژانس با تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل ها و محدودیت های کرونایی و تاثیر آن در قطع زنجیره انتقال بیماری، علایم اصلی کووید در فازهای مختلف بیماری و اصول طلایی قرنطینه خانگی را تشریح کرد. ...
بلاغ مازندران   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: برای قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند. مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه دولتی، باید در محل کار حاضر شوند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود از گسترش برنامه بیماریابی و افزایش نمونه گیری از مبتلایان و اطرافیان آنها با هدف شناسایی حداکثری مبتلایان و کنترل و قطع زنجیره انتقال کووید19 خبر داد.
جمشید انصاری گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: برای قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند. مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه دولتی، باید در محل کار حاضر شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۱    
مسافران و گردشگران هم برای قطع زنجیره انتقال کرونا با شهروندان گیلانی همراهی کردند و پاییز امسال به گیلان نیامدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ایرج حریرچی در سفر به قزوین و زنجان، ضمن بازدید از مراکز درمانی و شرکت در نشست های استانی، وضعیت شیوع بیماری کووید 19 در این استان ها را هم از نزدیک بررسی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به زنجان گفت: طبق هدف گذاری انجام شده و با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی طی سه ماه آینده 90 درصد قطع زنجیره انتقال کرونا، 50 درصد تعداد بستری ها و 40 درصد موارد فوتی ناشی از این ویروس کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-معاون وزیر بهداشت گفت: طبق هدف گذاری های انجام شده، باید در سه ماه آخرسال میزان 90 درصد زنجیره انتقال این بیماری، 50 درصد بستری کرونایی و 40 درصد موارد فوت در کشور کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه 2 همدان با بیان اینکه اعمال محدودیت ها در باغ بهشت(آرامستان) همدان با هدف پیشگیری و قطع زنجیره انتقال کرونا تداوم دارد، گفت: تجمع مردم و همچنین توزیع اقلام خوراکی در آرامستان همچنان ممنوع است و انتظار داریم شهروندان به این نکات مهم توجه جدی داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه همکاری مردم در اجرای طرح محدودیت های دوهفته ای برای قطع زنجیره ویروس کرونا قابل تقدیر است، از پلمب دو واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در این روزها که به علت شیوع ویروس کرونا و اعلام قرنطینه همگانی جهت حفظ سلامتی خود و عزیزانمون بهترین راهکار ماندن در خانه و رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره انتقال می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۶    
اجرای محدودیتهای ضد کرونایی برای قطع زنجیره همه گیری ویروس کووید 19،نیازمند عزم همگانی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۴    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ، در برهه ای از زمان که ویروس منحوس کرونا سلامتی مردم را در سراسر دنیا به خطر انداخته است باید تمامی اقشار مختلف مردم ، مسئولین ، سازمانهای مردم نهاد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
مردم و اصناف زنجان با همراهی در اجرای محدودیت های ضد کرونایی، برای قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا تلاش می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم و اصناف کرمان با همراهی در اجرای محدودیتهای ضد کرونایی ،برای قطع زنجیره ویروس مرگبار کرونا تلاش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گالیکش گفت: برای مقابله با بیماری کرونا و قطع زنجیره این بیماری با کمک پلیس راهور و نیروی انتظامی محدودیت تردد در ایست بازرسی تنگراه به شدت اعمال می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۱    
با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و در جهت قطع زنجیره شیوع کرونا، فعالیت کلیه مشاغل گروههای 2و 3و4 کرمانشاه به مدت یک ماه از ساعت 18 به بعد ممنوع اعلام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان گفت: 60 قرارگاه در سطح محلات شهرستان فلاورجان با هدف قطع زنجیره بیماری و در راستای حفظ سلامتی مردم و کمک به کادر درمانی در حال فعالیت هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: بر اساس این طرح با بیماریابی، غربالگری و قرنطینه مبتلایان به کرونا را جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرا می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح محله محور با نام سردار سلیمانی، و با هدف قطع زنجیره شیوع کرونا در مهریز اجرایی می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با اجرای دو طرح مدیریت جامع اعمال محدودیت هوشمند و سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی شاهد قطع زنجیره شیوع و گسترش بیماری کرونا خواهیم بود که اجرای صحیح و کامل این طرح ها نیازمند همراهی و همدلی مردم است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
طرح "مسجد سنگر سلامت" به منظور مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال، در نیشابور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شوشتر- رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: به منظور قطع زنجیره کرونا، طرح شهید سلیمانی با مشارکت مردمی در این شهر اجرایی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۹    
همزمان با روز بسیج در شهرستان پیشوا طرح کنترل بیماری کووید19 و قطع زنجیره انتقال ویروس به نام "شهید حاج قاسم سلیمانی "افتتاح ش
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت با اشاره به آسیب های اجتماعی و اقتصادی و همچنین خطر فروپاشی نظام سلامت کشورها در پی اوج گیری دوباره کرونا در بسیاری از کشورهای جهان بر رعایت برخی نکات تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۵    
به دنبال افزایش روزانه شمار مبتلایان ین به کرونا در پاکستان ستاد ملی مبارزه با کرونا دستور اعلام محدودیت های بیشتر را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲    
در کنار تعطیلی بازار و برخی اصناف، حمایت دولت از معیشت مردم برای قطع زنجیره شیوع کرونا و جلوگیری از مرگ هموطنان ضروریست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- رییس روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با گذشت پنج روز از اجرای طرح ملی مبارزه با کرونا ومحدودیت ها، هنوز برخی از صنوف استان پر مشتری با این ستاد همکاری نمی کنند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۵۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز : معضل بیکاری و نبود شغل مناسب، همواره یکی از مشکلات اصلی دولت هاست که نه تنها مجلسی ها، بلکه مسئولان اجرایی نیز همیشه برای حل آن وعده هایی می دهند؛ اما در نهایت نه تنها گشایشی در این معضل حاصل نمی شود که اکنون نیز با اعمال محدودیت های سختگیرانه برای قطع زنجیره شیوع کرونا ...
اعتبار پروانه کار همه اتباع خارجی بدون نیاز به مراجعه حضوری به طور خودکار تا پایان بهمن امسال تمدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا در مورد عدم جابجایی مسافران دارای تست کرونای مثبت و با هدف تسریع در قطع زنجیره انتقال ویروس، هرگونه جابجایی مسافر مبتلا به ویروس کرونا به صورت هوایی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا در مورد عدم جابجایی مسافران دارای تست کرونای مثبت و با هدف تسریع در قطع زنجیره انتقال ویروس، هرگونه جا به جایی مسافر مبتلا به ویروس کرونا به صورت هوایی ممنوع است.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی در سامانه سامد حضور یافت و بطور مستقیم به مدت 1 و نیم ساعت به سئوالات، خواسته ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
تمام شیوه نامه های بهداشتی برای قطع زنجیره کرونا همچون ماه های گذشته در این مرکز رعایت و مددجویان پیش از پذیرش با اسکن های حرارتی تب سنجی می شوند .
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به این که طرح شهید سلیمانی با هدف قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس است، گفت: در این طرح، خواهران بسیجی به در منازلی می روند که اعضای آن در تماس تلفنی با مراکز 4030 یا سایر مراکز موضوع بیماری را اطلاع رسانی کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: هدف ما از اعمال محدودیت های ضربتی و سخت، شکست زنجیره انتقال این بیماری خطرناک و کشنده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: هدف ما از اجرای این اقدامات قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا است و اگر تخلفی اثبات شود به طور قطع راننده یک سال اجازه کار نخواهد داشت و آن شرکت حمل و نقلی هم تا یک سال تعطیل خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اجرای تعطیلی های دو هفته ای را طرحی تاثیر گذار؛ اما زمان آن را ناکافی دانست و گفت: زمان این تعطیلی ها باید تا دو الی سه ماه تمدید شود تا کاهش چشمگیری در آمار مبتلایان داشته باشیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳    
با توجه به اهمیت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی، در راستای کاهش ترددها و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ترکمن امروز سه شنبه 4 آذر بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری برگزار شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قرنطینه افراد مبتلا به کرونا در مکان هایی غیر از خانه آنها، می تواند از انتقال ویروس به سایر اعضای خانواده جلوگیری کرده و مانع از انتشار بیماری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی یک پرستار بخش ICU کرونای بیمارستان شهید مدرس ساوه نسبت به افزایش مراجعین کرونایی به مراکز درمانی هشدار داد و از مردم خواست تا با رعایت اصول بهداشتی به قطع زنجیره سرایت کرونا ویروس کمک کنند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امیدعلی الیاسی، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و مردمی برای رهایی کشور از این عارضه همه گیر کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۵    
کرمانشاه- ایرنا- خیابان های کم تردد و کرکره های کشیده شده مشاغل غیرضروری، چهره جدید شهری است که تا پیش از این شاهد ازدحام بالای مردم و دورهمی های غیرضروری شهروندان در شب های بلند پاییزی بود به این امید تا رشته به هم پیوسته یک ویروس مهلک گسسته شود.