دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۹:۲۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زارعین»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- تقی زاده، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تولید محصولات زراعی در دیم زارهای استان اردبیل به صفر رسید و صد درصد خسارت را به این اراضی شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه زارعین در فصل مبارزه با آفت سن مادر و تکمیل مبارزه با این آفت هستند، گفت : تاکنون در سطح 240 هزار هکتار با آفت سن مادر سمپاشی در مزارع انجام گرفته و در آینده نزدیک مبارزه در مرحله پوره سن انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرماندار شهرستان انگوت گفت: زارعین از کشت محصولات آب بر به ویژه هندوانه و برنج خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل گفت: اولویت امسال این اداره کل صدور اسناد زراعی زارعین در استان اردبیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان گفت: در 24 ساعت گذشته، بیشترین سرعت وزش باد در علی آباد زارعین خوسف با 86 کیلومتر بر ساعت ثبت شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷    
بررسی تقاضای زارعین و کشاورزان بخش مرکزی شهرستان اصلاندوز در خصوص بهبود وضعیت و زمانبندی آبیاری به ریاست فرماندار و با حضور مدیر امور آب اصلاندوز و کارشناسان فرمانداری و امور آب مغان
عباس آزاد بخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: کشاورزان باید در کشت و زرع خود به محصولات کم آب بر اقبال نشان داده و با کمترین مصرف آب، بیشترین تولید محصول را داشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: بیشترین سرعت وزش باد در استان روز گذشته با 97 کیلومتر بر ساعت در علی آباد زارعین خوسف ثبت شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، نادر تقی زاده عصر پنجشنبه در جریان بازدید از اراضی آماده کشت سیب زمینی در اردبیل اظهار کرد: کشت سیب زمینی در دشت اردبیل آغاز شده و همکاران ما تلاش می کنند تا بر اساس نظام الگوی کشت زارعین را متوجه اهمیت کشت و زرع با آب کمتر و [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتستان از شیوع بیماری زنگ زرد در مزارع گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: زارعین مراقبت های لازم را داشته باشند.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به منظور تسریع در صدور سند مالکیت حدنگار زارعین استان آذربایجان شرقی تفاهم نامه مشترک مابین سازمان جهاد کشاورزی استان و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور مسئولین دستگاه قضایی و بازرسی استان منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حداکثر سرعت وزش باد در ایستگاه علی آباد زارعین واقع در منطقه سرچاه عماری شهرستان خوسف به 68 کیلومتر در ساعت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیشینه سرعت وزش باد در علی آباد زارعین خراسان جنوبی به 86 کیلومتر در ساعت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گرمی- با گذشت چند ماه از پایان سال زراعی گذشته هنوز مطالبات کشاورزان خسارت دیده گرمی از محل صندوق بیمه کشاورزی پرداخت نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خاش گفت: امسال زارعین این شهرستان 300 هکتار از اراضی خود را به صورت قراردادی به زیر کشت گندم بردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهادکشاورزی شهرستان خاش گفت: تعیین قیمت مناسب خرید تضمینی گندم ،در کنار مزایای کشت قراردادی باعث شد در سال جاری زارعین شهرستان 300 هکتار از اراضی خودرا به صورت قراردادی به زیر کشت گندم ببرند و پیش بینی میشود این میزان به 500هکتار در روزهای آتی برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با پایان فصل برداشت پنبه در دشت مغان، بیش از 90 هزار تن وش پنبه از کشاورزان منطقه مغان خریداری شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای فصل برداشت چغندرقند تاکنون بیش از یک میلیون و 200 هزار تُن از این محصول توسط کارخانه های قند استان خریداری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای فصل برداشت چغندرقند تاکنون بیش از یک میلیون و 200 هزار تُن از این محصول توسط کارخانه های قند استان خریداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۳    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: امروز در منطقه شاهد سرما و یخبندان بودیم به طوری که بیرجند ، سربیشه ، قاین و علی آباد زارعین از نقاط سرد استان بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: اجرای برنامه های مدیریت مصرف آب بدون همراهی زارعین امکان پذیر نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۶    
زارعین می توانند برای تامین بذر مورد نیاز وکود شیمیایی به نزدیکترین مرکز جهادکشاورزی محل زندگی خود مراجعه و نسبت به تامین بذر وکود خود اقدام کنند.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در مراسم آغاز سال زراعی جدید که با حضور استاندار اردبیل، زارعین و کشاورزان در اردبیل برگزار شد، سند جامع تحول بخش کشاورزی با محوریت مدیریت جهادی، مدیریت کم آبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: کشاورزان به منظور حفظ و صیانت از منابع آب و خاک نسبت به جمع آوری بقایای پلاستیک از مزارع کشاورزی خود اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۸:۳۲    
شکایت زارعین برای ابطال سند رسمی زمین های مورد معامله با شرکت سیمان غرب براساس تجدیدنظر خواهی از نظر دادگاه رد شد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
علی نوبخت در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، باتاکید بر اینکه گلایه های گندمکاران را به حق می دانیم، افزود: با قولی که وزیر جهاد کشاورزی داده اند قرار است تا آخر شهریورماه کل بدهی زارعین از بابت خرید گندم پرداخت شود. وی خاطرنشان کرد: تاکنون در استان اردبیل 228 هزار تن گندم مازاد [...]
راه چشمه لر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: در سال زراعی جاری خرید تضمینی تاکنون 351 تن به قیمت 10500 تومان می باشد که علاوه بر این مبلغ 1000 تومان نیز از بابت تشویق به زارعین تحویل گندم به مرکز خرید پرداخت می شود .
ایانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند گفت: از ابتدای فصل خرید تاکنون بیش از 9 هزار و 260 تن از گندم مازاد تولیدی زارعین شهرستان به صورت تضمینی، توافقی و بذری خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک 75 درصد رشد دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی خاش گفت:برداشت پیاز تولیدی شهرستان خاش شروع شده و محصول باکیفیت ودسترنج زارعین خاشی روانه بازار مصرف شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نقده گفت: 29 هزار تن گندم از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون از زارعین این شهرستان خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی باروق گفت: تاکنون حدود 10 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز زارعین این شهرستان توسط بزرگترین مرکز خرید جنوب آذربایجان غربی خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای فصل خرید تا کنون بیش از 162 هزار تن از گندم مازاد تولیدی زارعین استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ارومیه - معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: خرید تضمینی گندم از زارعین گندمکار از ابتدای سال جاری تاکنون در 31 استان کشور از مرز 5 میلیون و 800 هزار تن گذشت.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات استان اصفهان خبر داد: در سطح استان از کلیه گندم خریداری شده از زارعین حتی یک نمونه سن زده نیز گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: مراکز بوجاری بذر غلات در استان که اقدام به فعالیت غیرقانونی و فروش بذر به زارعین کنند به تعزیرات حکومتی جهت برخورد قانونی معرفی می شوند لدا زارعان نباید از این مراکز بذر خریداری کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - عبداللهی، معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: از آغاز فصل خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان اردبیل تاکنون 87 هزار تن گندم از زارعین خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
زنجان-ایرنا- معاون امور املاک و کاداستر ثبت اسناد و املاک استان زنجان، با تاکید بر اینکه متقاضی محور بودن طرح حدنگاری اراضی کشاورزی و عدم استقبال زارعین به دلایل مالی از جمله مشکلات موجود در اجرایی کردن حدنگاری است، گفت: 70 تا 80 درصد متصرفین اراضی کشاورزی، دارای قولنامه عادی هستند.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان گفت : دستکاری دریچه های آبیاری و یا تخریب آن به نوعی قطع آب برای زارعین ایجاد می کند که مجازات بسیار سنگینی را قانون مجازات اسلامی برای آن لحاظ کرده است .
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: در سال زراعی 1401-1400 نزدیک به 800 تن بذر گواهی شده و مادری در بین زارعین توزیع شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۱    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ارزوئیه گفت: روز مزرعه با عنوان بررسی و مقایسه عملکرد لاین های امید بخش گندم نان با ارقام شاهد سیروان وچمران2 در شرایط زارعین این شهرستان در محل مزرعه وکیل آباد با حضور دکترجواهری محقق مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی استان،کارشناسان پهنه وتعدادی از کشاورزان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۵    
گروه استان ها - مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان قدس گفت: آب اختصاص یافته به کشاورزی در شهرقدس پاسخگوی نیاز بخش نیست و باید از منبع ثابت پساب تصفیه خانه آب مورد نیاز زارعین تأمین شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: زارعین از آتش زدن بقایای گیاهی در زمین های کشاورزی خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خلخال- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: نهاده های دامی و سموم شیمیایی از سوی مدیریت جهاد کشاورزی خلخال به قیمت قبلی در بین دامداران، کشاورزان، باغداران و زارعین شهرستان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۰    
چهارصد لیتر کود های ریز مغذی رایگان به زارعین توسط مدیریت جهاد کشاورزی پیشوا توزیع شد.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دو نوجوان از ایران با توهم بی اثر در جشنواره هنر کودک و نوجوان استانبول، حضور دارند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی بر لزوم تمرکز زارعین و فعالان در عرصه تولید محصول راهبردی گندم ، برای به کارگیری راهکارهای ارتقای سطح بهره وری تولید در استان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت:کشاورزان استان نسبت به مبارزه با آفت سن غلات مزارع خود به صورت اصولی و به موقع اقدام کنند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی آذربایجان غربی گفت : درسال گذشته ،در حدود 6 هزار و 923 تن انواع کود مورد نیاز زارعین و باغداران شهرستان خوی تامین و توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هرگونه تغییر کاربری اراضی زراعی به مسکونی در راستای تامین اراضی نهضت ملی مسکن، صرفا توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: انتظار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و قوه قضاییه در بحث حدنگاری اراضی کشاورزی، نیازمند همکاری ائمه جمعه و جماعت در تشویق زارعین و کشاورزان برای ارائه مستندات به منظور صدور اسناد کشاورزی است.