پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۹:۵۶Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زارعین»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نیکشاد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل از صدور کشاورز کارت در حمایت از زارعین و باغداران برای خرید نهاده های مورد نیاز آن ها خبر داد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از برداشت بیش از یک میلیون و 600 هزار تن چغندرقند از مزارع استان در طی سال زراعی جاری خبرداد و گفت: تا کنون بیش از 94 درصد بهای چغندرقند تحویلی به کارخانجات قند، به حساب زارعین چغندرکار پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۷    
درمحمدی گفت: 26 روستای ماژان در مسیر مستقیم رودخانه هستند که از این تعداد هفت روستا همانند کلاته عرب، گیو، بصیران، علی آباد براکوه، زنوک، حصاردار باغ و علی آباد زارعین در مسیر بحرانی رودخانه قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان ازتوزیع 25 تن کود نیترات سولفات آمونیم در شهرستان رضوانشهر خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از خرید تضمینی یک میلیون و 345 هزار تن محصول چغندرقند از زارعین استان خبر داد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۲    
فرماندار پارس آباد گفت: زراعت پنبه به همت کشاورزان احیا شده باید از کشاورزان حمایت شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان درمیان گفت: شرایط اقلیمی جدید در سال های اخیر و احتمال افزایش بارندگی ها، طغیان و مهیاشدن شرایط برای بیماری های قارچی در غلات را مطابق خسارت های سال اخیر به بذور محلی کشت شده گندم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر جهادکشاورزی درمیان اظهار کرد: شرایط اقلیمی جدید در سال های اخیر و احتمال افزایش بارندگی ها، طغیان و مهیاشدن شرایط برای بیماری های قارچی در غلات را مطابق خسارت های سال اخیر به بذور محلی کشت شده گندم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت؛ همزمان با آغاز فصل برداشت چغندرقند از مزارع استان؛ تاکنون 865 هزار تُن چغندر قند، تحویل کارخانه های قند استان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه زارعین استان نسبت به کشت به موقع غلات حداکثر تا 20 آبان ماه اقدام کنند، گفت : از ابتدای سال زراعی جاری تا کنون 243 هزار هکتار از اراضی آبی و دیم استان زیر کشت غلات رفته است.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال زارعین استان، در حدود 11 هزار تن محصول کدو حلوایی از مزارع استان برداشت کردند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر زراعت استان کرمان گفت: در سال زراعی 1400-1399 کشت کلزا به میزان 2000 هکتار برنامه ابلاغی سال زراعی جاری بوده که تاکنون 743 هکتار با زارعین قرار داد منعقد گردیده است و سطح زیرکشت تاکنون 240 هکتار است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر طرح توسعه زراعت چوب سازمان جنگل ها، مرتع و آبخیزداری کشور گفت: پرداخت تسهیلات بانکی با سود 13 درصد و توزیع نهال رایگان ابزارهای تشویقی سازمان چنگل ها برای متقاضیان زراعت چوب است که زارعین می توانند از هر دو طرح تشویقی استفاده کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۷    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرایان گفت: یکی از مهمترین عملیاتهایی که قبل از کاشت باید زارعین به آن توجه داشته باشند، ضدعفونی بذور است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مجید معینی صفا اظهار داشت: در سال جهش تولید کارخانه قند بیستون با پرداخت بهای نقدی محصول تحویلی کشاورزان ،همچنین در نظر دارد کشاورزانی که عیار چغندر آنها کمتر از 16 باشد در راستای حمایت و جبران بخشی از هزینه کشاورزان بر مبنای عیار 16 محاسبه و در قالب جایزه پرداخت گردد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه: "هوشنگ بازوند" امروز (24 مهر ماه) در سفر به شهرستان صحنه برای پیگیری و بررسی مشکلات کشاورزان این شهرستان ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بلافاصله در هر منطقه با نظر شورایی مرکب از نمایندگان امام، نماینده جهاد سازندگی، نماینده دادستان انقلاب و دو نفر از نمایندگان روستاییان، کلیه اراضی زراعی غیر از باغات که در گذشته به عنوان مکانیزه کردن در اختیار سرمایه داران و خریداران غیرواقعی بوده بین آن دسته از زارعین ساکن همان روستاها تقسیم ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ؛ بنا به گفته سرکار خانم عبادی مسئول بازرگانی بذر و سم استان ، مقدار 420 لیتر نهاده فوق تاکنون بین کشاورزان استان توزیع گردیده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:مهم ترین سرتیترهای صفحه های اقتصادی مطبوعات اول مهرماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:تمام زارعین کشور صاحب زمین شدند، اطلاعیه بنیاد مستضعفان برای فروش مبلمان و فرش، تسهیلات دولت برای ساخت مسکن و...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۹    
این طرح شامل پروژه های بهنژادی، بهزراعی، کشاورزی حفاظتی و برنامه های آموزشی در پلات فرم های تحقیقاتی و پلات فرم های زارعین بوده که در روستای بوسجین اجراء گردیده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به منظور فراهم نمودن موجبات افزایش درآمد سرانه کشاورزان و امکانات همه جانبه برای به کاربردن ماشین آلات کشاورزی در امر تولید محصولات کشاورزی و آشنایی زارعین با اصول و شیوه های جدید کشاورزی و حداکثر استفاده از نیروی اضافی انسانی موجود در روستاها در قطب های کشاورزی و صنعتی مملکت و برای جلوگیری از ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: یکی از کارخانجات روغن کشی فعال در استان محصول کلزای زارعین را خریداری و وجه آن را مدت یک هفته پس از تحویل پرداخت می کند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برنامه ریزی مناسبی برای کاشت و مدیریت بازار ندارد و همین بی برنامگی مسئولین، زارعین و کشاورزان را دچار مشکل کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: تاکنون بیش از 18 هزار تن محصول گندم مازاد بر مصرف کشاورزان توسط پنج مرکز خرید گندم این شهرستان از زارعین منطقه خریداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: از آغاز فصل برداشت تاکنون بیش از 186 هزار و 500 تن گندم از زارعان آذربایجان غربی به صورت تضمینی خریداری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: از آغاز فصل برداشت تاکنون بیش از 186 هزارو 500 تن گندم از زارعان استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، به نقل از جهاد کشاورزی؛ رسول جلیلی در جلسه شورای راهبردی بخش کشاورزی استان اظهار کرد: توسعه تشکل های تولیدی خدماتی و فراهم نمودن زمینه های مشارکت تشکل ها در بخش کشاورزی و تکمیل زیر ساخت های بخش کشاورزی و همچنین تهیه بانک اطلاعاتی منسجم به صورت توصیفی و مکانی با استفاده از کاداستر ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۳    
مدیر امور آب مغان گفت: با رعایت الگوی کشت و آبیاری بموقع هیچگونه مشکلی در توزیع آب در راستای آبیاری اراضی کشاورزی زارعین نخواهیم داشت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه زراعت چوب سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از اختصاص بسته های حمایتی برای توسعه زراعت چوب در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۷:۰۲    
زراعت چوب برای جلوگیری از واردات چوب، ایجاد اشتغال، کمک به حفاظت از منابع جنگلی و تأمین نیاز سلولزی صنایع پایین دستی چوب، توسط زارعین انجام می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۶    
سرپرست جهاد کشاورزی ارومیه خرید تضمینی 120 تن کلزا از زارعین در این شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سریال ایستگاه آخر به کارگردانی اردشیر شلیله و تهیه کنندگی علی زارعین آماده نمایش شد. به گزارش روابط عمومی پروژه، با پایان یافتن ساخت موسیقی این سریال توسط محمد فرشته نژاد و انجام میکس نهایی صدا در استودیو آمایش هنر توسط امیرحسین صادقی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - نوبخت، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اردبیل گفت: با آغاز خرید تضمینی گندم از زارعین تاکنون بیش از 300 میلیارد تومان به حساب آن ها واریزشده است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
این پست 26 بار بازدید شده یونس محمودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا؛ ارزش این میزان چوب صنوبر را بیش از 600 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: هم اکنون طرح زراعت چوب توسط 352 نفر از زارعین در سطح 3 هزار و 166 هکتار از مزرعه چوب صنوبر این شهرستان در حال انجام است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از آغاز برداشت و خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در سراسر استان خبر داد و گفت: تا کنون مقدار3500 تن دانه روغنی کلزا از کلزاکاران استان خریداری شده است و این روند همچنان ادامه دارد و پیگیر پرداخت به موقع مطالبات زارعین هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی ارومیه از خرید تضمینی 120 تن کلزا از زارعین خبر داد.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۷    
شهرام عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی چشمه لر سرعین، با بیان اینکه بخش کشاورزی شهرستان سرعین ظرفیت های خوبی دارد که می توان تمامی این ظرفیت ها را احیا کرد، اظهار داشت: بدون شک احیای این ظرفیت ها با برنامه ریزی و سیاست گذاری مناسب هم جهش تولید و هم اشتغال را [...]
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۲    
نشست مشترک مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس با امین موقوفه شرف النسا شهرستان پردیس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در خصوص عدم کشت پیاز بیش از برنامه ابلاغی در سال زراعی جاری به زارعین استان هشدار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جهادکشاورزی آذربایجان غربی به زارعین گندمکار این استان در خصوص مبارزه به موقع با آفات و بیماریهای گیاهی در مزارع غلات هشدار داد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، طی حکمی جمال زارعین را به ریاست اداره امور مالی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب کرد. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: زارعین این شهرستان به ویژه منطقه باروق نسبت به سمپاسی مزارع گندم و جو علیه آفت سن اقدام کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۰    
مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی جهت افزایش آگاهی زارعین استان برای مبارزه با بیماری کرونا ویروس در مزارع ، به تشریح توصیه ها و اقدامات بهداشتی برای پیشگیری از شیوع این ویروس پرداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۱:۳۶    
برداشت میلیون ها متر مکعب چوب از جنگل های کشور طی دهه های اخیر باعث شد تا مسئولان احساس کنند که حفاظت از جنگل ها نیاز به برنامه ای جامع و مدون دارد. البته با توجه به گستردگی میزان جنگل ها در ایران، هر طرحی که در رابطه با حفاظت از این منابع مطرح می شود به بودجه کلانی احتیاج دارد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل، 200 تن کود سوپر فسفات تریپل و 50 تن سولفات آمونیم بین کارگزاران کود جهت تحویل به زارعین کلزا در شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار ، نیر و نمین توزیع شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از بازدید مزارع گندم و جو در شهرستان نظرآباد خبر داد. علی اکبر ندرلو با اعلام این مطلب افزود : ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از خرید تضمینی بیش از 674 هزار تن چغندرقند از زارعین چغندرکار استان تا کنون خبر داد و گفت: بیش از 75 درصد مطالبات چغندرکاران نیز توسط کارخانجات قند استان پرداخت شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از ارسال پانزدهمین پیامک ترویجی در استان البرز خبر داد : علی اکبر ندرلو با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱    
رئیس جهاد کشاورزی استان یزد: واحد های گاوداری اطراف شهرک زارعین به نقطه جدید منتقل می شود.