چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۹Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملزومات پزشکی»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۸    
رئیس اداره نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی قزوین گفت: ضروری است تمام واحدهای غیرصنعتی و کارگاهی تولید ماسک تا اول شهریور ماه نسبت به اصلاح شرایط تولید، ثبت کالا و اخذ پروانه ساخت و کد IRC اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یک محموله از اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا برای استفاده کادر درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان اختصاص یافته و در اختیار مدیران این بیمارستان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون برای راه اندازی 85 تخت ICU جدید در مراکز درمانی کرمانشاه، 70 میلیارد تومان هزینه شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی پزشکی سازمان غذا و دارو مباحثی مربوط به وجود مواد سمی و کبالت و فرمالدیید و مواد سرطانزا در پارچه های مصرفی ماسک های جراحی آبی رنگ را تکذیب کرد. ...
اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: ماسک های تولید شده در داخل کشور توسط آزمایشگاه های مورد تایید سازمان غذا و دارو مورد آزمون قرار گرفته و حساسیت زایی و کیفیت آن براساس استانداردهای مربوطه و ضوابط ابلاغی بررسی می شود بنابراین وجود مواد سمی و کبالت و فرمالدیید و مواد ...
اداره کل تجهیزات پزشکی به منظور استمرار تأمین تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز و ارائه خدمات فنی مناسب به مراکز درمانی، لیست پرسنل آنکال شرکت های تجهیزات پزشکی را اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۶    
همزمان با اولین روز سال 1400، مدیران معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی در سطح داروخانه ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی ارومیه حضور یافتند. دکتر سعید مجیدی مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی به همراه دکتر علوی سرپرست اداره فنی و نظارت بر دارو و مهندس صیادی فر مدیر واحد فراورده های طبیعی سنتی مکمل ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، ؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین کلنگ زنی بیمارستان 280 تختخوابی شهید رجایی بابلسر گفت: در کنار تحریم های ظالمانه امسال شاهد کرونا هم بودیم و به واقع سال سختی را پشت سر گذاشتیم. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از استمرار نگرانی به دلیل طغیان ویروس جهش یافته و سفر به عنوان تشدیدکننده این بیماری در کشور خبر داد. به گزارش راه مردم آنلاین ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: پرستار و مسئول بخش پرستاری نیز که در این پرونده مجرم شناخته شده بودند هریک علاوه بر پرداخت میزان دیه تعیین شده، به جهت مجازات جایگزین حبس به تهیه ملزومات پزشکی مورد نیاز بیمارستان جهت مقابله با ویروس کرونا به میزان 15 و 10 میلیون ریال محکوم شدند.
هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در راستای رسالت خود تاکنون بیش از 980 قلم کالا از انواع تجهیزات و ملزومات پزشکی شامل دستگاه های رادیولوژی، مانیتور، ونتیلاتور، سونوگرافی، انواع تخت های ویژه، بزرگسال ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
با تصویب نمایندگان و بر اساس لایحه بودجه 1400 سازمان های بیمه ای مکلف شدند هزینه های دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی را به حسابی که دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می کنند، مستقیما واریز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-نمایندگان مجلس دانشگاههای علوم پزشکی و بیمارستان های دارای ردیف بودجه مستقل را موظف کردند که مبالغ حاصل از خرید و فروش دارو را منحصراً جهت بازپرداخت هزینه های تأمین و تدارک دارو، لوازم و تجهیزات و ملزومات پزشکی به داروخانه ها و شرکتهای پخش تأمین کننده پرداخت کنند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:از چندین مرکز فروش تجهیزات و ملزومات پزشکی و انبار های شرکت های تجهیزات پزشکی در شهرستان آبادان بازرسی بعمل آمد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۸۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی بند الحاقی یک تبصره 7 را به تصویب رساندند. به موجب بند الحاقی یک تبصره (7): ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر نظارت برتجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اقدام خیرخواهانه خیّر نیک اندیش جوانرودی برای تامین تجهیزات پزشکی خبرداد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:اداره نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل با همراهی واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ،از داروخانه ،انبار دارو و تجهیزات بیمارستان اروندکنار بازرسی بعمل آوردند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: 4 تا 5 شرکت داخلی کار های تولید ایمپلنت را انجام می دهند که به زودی پروانه تولید می گیرند. به گزارش روزانه نیوز اسحاق عامری معاون برنامه ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو درباره بررسی پرونده تولید ایمپلنت در ایران با اشاره ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان، واحد آرایشی و بهداشتی و میکروبیولوژی آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و دارو آبادان از واحد های تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی و سلولزی در شهرستان های آبادان و خرمشهر، بازرسی از داروخانه ها، مراکز تجهیزات و ملزومات پزشکی آبادان ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اداره نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل با همراهی واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی و واحد فراورده های طبیعی و مکمل های معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ،از داروخانه های شهرستان آبادان به صورت سرزده بازرسی بعمل آوردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با توجه به تخصیص یک دستگاه اکمو از محل کمک های سازمان بهداشت جهانی مربوط به پروژه ICERP به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با پیگیری های مستمر این دستگاه بسیار مهم به مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) تحویل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در 10 ماهه اول امسال بیش از 1.3 میلیارد دلار دارو ،تجهیزات و ملزومات پزشکی وارد شده است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:کارشناسان واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو آبادان از واحدهای تولید ماسک در شهرستان های آبادان و خرمشهر به صورت سرزده بازرسی بعمل آوردند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل با همراهی واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی و واحد فراورده های طبیعی و مکمل های معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ،از داروخانه های شهرستان آبادان به صورت سرزده بازرسی بعمل آوردند.
الزام شناسه گذاری، ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت و الصاق برچسب اصالت بر روی ماسک ها توسط اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو ابلاغ شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان اداره دارو و مواد تحت کنترل با همراهی واحد فراورده های طبیعی و مکمل های معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از شرکت های پخش دارو و از مراکز عرضه تجهیزات و ملزومات پزشکی در خرمشهر بازرسی و در ادامه جلسه ای با موضوع بررسی روند نسخه پیچی الکترونیک در سالن جلسات معاونت غذا و دارو ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بازرگانان تجهیزات و ملزومات پزشکی ایران گفت: درحال حاضر زمان تعیین شده برای رفع تعهد واردکنندگان تجهیزات پزش شش ماه است اما این دوره ای است برای زمان جنگ اقتصادی که تحت فشار هستیم مناسب نیست برای زمان صلح مناسب است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بازرگانان تجهیزات و ملزومات پزشکی و نایب رئیس فدراسیون واردات ایران از روشن شدن منابع مصرفی یک میلیارد و 300 میلیون دلار ارز تخصیصی جهت واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی با نرخ 4200 تومان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۱:۳۱    
کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از مراکز عرضه تجهیزات و ملزومات پزشکی در شهرستان آبادان بازرسی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان ، از چندین مرکز فروش تجهیزات و ملزومات پزشکی شهرستان خرمشهر بازرسی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۲    
کارشناسان واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو آبادان از خط جدید تولید ماسک تمام اتوماتیک در شهرستان خرمشهر بازرسی کردند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بازرسی کل استان آذربایجان غربی گفت: به رغم نیاز مبرم دانشگاه علوم پزشکی استان به تجهیزات و ملزومات پزشکی جهت درمان بیماران کرونا، دسترسی به این اقلام موجود در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان دشوار بود که با ورود بازرسی کل استان این مسیر تسهیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عملکرد تأمین ارز ترجیحی تا نیمه آذرماه 99 نشان می دهد حدود 7 میلیارد دلار از این ارز تاکنون تخصیص یافته که بیش از 2 میلیارد دلار آن برای دارو و ملزومات پزشکی پرداخت شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:در ادامه بازرسی های مستمر کارشناسان معاونت غذا و دارو آبادان؛ از چندین مرکز فروش تجهیزات و ملزومات پزشکی بازرسی بعمل آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست فرمانداری ماکو از کشف انبار غیر مجاز پارچه برای تهیه ماسک و البسه پزشکی در شهرستان خبرداد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، ساختمان جدیدالاحداث بیمارستان رازی با کمک و مساعدت هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، مجهز به تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز شده و امکان ارائه خدمات تشخیصی و درمانی با استانداردهای روز دنیا را به بیماران و مراجعین بسیاری فراهم کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با پیگیری های تیم مدیریتی دانشگاه، یک دستگاه اکسیژن ساز 600 لیتری با اعتباری نزدیک به 20 میلیارد ریال خریداری و تحویل بیمارستان امام خمینی (ره) سنقر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولیدی بازرگانی پارسیان گیتی ایرانیان با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی جهت تکمیل کادر دفتر مرکزی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که مصرف کنندگان محصولات دندانپزشکی، دیابت و نوارهای تست قند خون می توانند به صورت آنلاین، مستقیم و کنترل شده به تهیه این کالاها اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از ورود یکی از پیشرفته ترین دستگاه های پت اسکن دنیا به کرمانشاه خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از بازرسی سرزده اداره نظارت بر دارو و واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو از داروخانه های شهرستان خرمشهر خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که محصولات سلامت محور حوزه های دندانپزشکی، نوارهای تست قند خون در سراسر کشور به صورت مستقیم و کنترل شده توزیع می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : پیشرفته ترین دستگاه سی تی آنژیو گرافی در مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه راه اندازی خواهد شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۱    
مدیرنظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تعدادی از بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی کشور جهت خدمت به بیماران کووید 19 از اعتبارات بین المللی بهره مند شدند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: چهاردهمین دستگاه اکسیژن ساز استان مختص به بیمارستان جوانرود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس از اختصاص 2000 قلم تجهیزات پزشکی به بخش های کرونایی علوم پزشکی مشهد مقدس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هشدار داد که در صورت ادامه داشتن جلوگیری از ورود ملزومات پزشکی به نوار غزه، حماس این قدرت را دارد که به دشمن صهیونیستی پاسخ دردناکی بدهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهار محال و بختیاری از تعطیلی مؤسسه پزشکی غیر مجاز و ضبط تمامی ملزومات پزشکی خبر داد.
فراخوان تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی – دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV از سوی رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام شد.
سرپرست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: هیچگونه واردات ماسک نداریم و ظرفیت تولید ماسک در کشور نیز نزدیک به 45تا 50میلیون عدد در روز است.