یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۲:۰۷Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میگوی پرورشی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پرورش دهندگان میگو می گویند پرورش این آبزی می تواند تولید را در بوشهر رونق دهد و اشتغال پایدار بیافریند به شرطی که از آن حمایت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: میگوی پرورشی صادراتی این استان برای حضور موثرتر در بازارهای جهانی نیازمند ارتقا کیفیت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شهرک شیلاتی "رود شور" استان بوشهر با اشاره به اجرای پروژه این شهرک در زمینی به مساحت 3هزار و 600هکتار گفت: فاز نخست شهرک شیلاتی استان بوشهر در خردادماه سال آینده برای تولید 15هزارتن میگوی پرورشی افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۲    
بندرعباس- ایرنا- معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان گفت: تشکل ها و اتحادیه های شیلاتی با ورود به این حوزه و افزایش نظارت ها بر کیفیت و کمیت کار می توانند نقش بسزایی در افزایش تولید استان داشته باشند و لازم است برای تامین خوراک با کیفیت میگوی پرورشی همکاری و اقدام کنند.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از برگزاری نشست هم اندیشی  و بررسی مسائل و مشکلات تأمین خوارک میگوی پرورشی در سال زراعی 1400 که با حضور  مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان، معاون مدیریت صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان ...
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۸    
تعداد بازدید: 2 در نشست کمیته فنی آبزی پروری شیلات استان بوشهر که با حضور مدیر کل و سایر اعضای این کمیته تشکیل شد چشم انداز صنعت پرورش میگو در سال 1400 مورد بحث و بررسی اعضاء قرار گرفت . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بوشهر گفت: تولید و صادرات آبزیان بویژه میگوی پرورشی از جمله مزیت های این شهرستان است و با توجه به اشتغال و ارزآوری که دارد باید از آن حمایت شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی فرمانداری بوشهر گفت : امسال 24هزار تن میگوی پرورشی در استان بوشهر تولید شده که از این میزان تا کنون 7 هزار تن آن به کشورهای چین ، ویتنام ، مالزی و قطر صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت بسیاری از رستوران ها و هتل ها در خارج و داخل کشور و تحریم های ظالمانه باعث شد تا 10 هزارتن از میگوی پرورشی تولید امسال این استان در سردخانه ها بماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر گفت: استان بوشهر با تولید 60 درصد میگوی پرورشی کشور به عنوان قطب تولید میگوی پرورشی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: به منظور تولید میگوی پرورشی عاری از بیماری، باید با برنامه ریزی مناسب و کار کارشناسی دقیق برای ریشه کنی همیشگی ویروس لکه سفید در سایت های پرورش این آبزی اقدام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۸    
بندرعباس – ایرنا- قائم مقام سازمان شیلات ایران با تاکید برتوانمندی های موجود گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، کارهای انجام شده و در دست اقدام، ایران در جمع کشورهای صادرکننده این آبزی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی رودان گفت: برای اولین بار در کشور برداشت میگوی پرورشی در آب شیرین در این شهرستان انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - بازدار، مدیرکل شیلات استان بوشهر از برداشت بیش از 23 هزار تن میگو در استان خبر داد و گفت: امسال تولید میگوی پرورشی در استان بوشهر 11 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: امسال 23هزار و 608 تن میگو پرورشی در این استان تولیدشد که نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش نشان می دهد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ، بوشهر به عنوان قطب تولید آبزیان کشور محسوب می شود و بخش عمده تولیدات میگوی پرورشی کشور متعلق به استان بوشهر است و افراد زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر – مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به سپری شدن آخرین روزهای برداشت میگو در استان، گفت: بیش از 80 درصد میگوی پرورشی استان بوشهر صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در سال جاری 23 هزارتن میگوی پرورشی در 21 سایت با 5 هزار و 583 هکتار سطح زیرکشت در استان تولید خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها یکی از بیماری های مهم میگوی پرورشی لکه سفید است که در راستای مقابله با این بیماری، کیت بومی تشخیص بیماری ویروسی لکه سفید در استان بوشهر ساخته، رونمایی و وارد مدار بهره برداری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به برداشت 90 درصد میگوهای پرورشی از استخرهای ساحلی این استان گفت: تاکنون بیش از 20 هزار تن میگوی پرورشی در سایت های 11 گانه استان بوشهر برداشت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به افزایش ظرفیت تولید میگوی پرورشی به 35 هزار تن در استان بوشهر گفت: برای تولید این میزان میگوی پرورشی نیاز به تأمین غذای میگو از جمله 5هزار تن سویا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: یکی از مشکلات اصلی در بحث آبزی پروری تامین غذای میگو و سویا به عنوان نهاده اولیه است که برای فصل پرورش آینده این آبزی با هدف تحقق جهش تولید از هم اکنون باید چاره اندیشی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شهرک شیلاتی استان بوشهر با اشاره به ساخت شهرک شیلاتی در رودشور گناوه گفت: با تکمیل این شهرک شیلاتی، تولید میگوی پرورشی در استان بوشهر به 2 برابر افزایش می یابد و به 48 هزار تن می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به ذخیره سازی 1.7 میلیارد قطعه بچه میگو در استخرهای پرورشی گفت: تاکنون از 5 هزار 600 هکتار اراضی پرورش میگوی استان محصول 50 درصد استخرهای پرورشی برداشت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۲    
رئیس اداره شیلات آبادان گفت: 277 تن میگوی پرورشی از حوضچه های چویبده این شهرستان صید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره شیلات آبادان گفت: 277 تن میگوی پرورشی از مزارع چویبده این شهرستان برداشت شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
برداشت میگوی پرورشی در استان بوشهر از مهر ماه آغاز و تا آبان ماه ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان شیلات ایران با اشاره به افزایش طرح های آبزی پروری در استان های ساحلی گفت: تا افق 1404 بر اساس برنامه ریزی انجام شده تولید میگوی پروشی در کشور به 100 هزار تن می رسد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۳    
خلیج فارس: رئیس سازمان شیلات ایران گفت: کار برداشت میگوی پرورشی از سایت های کشور در دست انجام است و پرورش دهندگان اطمینان داشته باشند که شیوع ویروس کرونا هیچ تاثیر منفی بر بازارهای هدف این آبزی نگذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان شیلات ایران گفت: سال گذشته 46 هزار تن میگو در کشور برداشت شد که امسال پیش بینی می شود میزان برداشت به 52 هزار تن برسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بوشهر- رئیس سازمان شیلات ایران گفت: با توسعه سطح زیرکشت میگوی کشور، تولید میگوی پرورشی تا سال آینده به 60 هزار تن افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان شیلات ایران گفت: کار برداشت میگوی پرورشی از سایت های کشور در دست انجام است و پرورش دهندگان اطمینان داشته باشند که شیوع ویروس کرونا هیچ تاثیر منفی بر بازارهای هدف این آبزی نگذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: استان بوشهر هم پیشتاز در تولید میگوی پرورشی در کشور است و هم زنجیره تولید کامل آن را داراست که می تواند دراین زمینه در کشور الگو باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون آبزی پروری شیلات استان بوشهر با اشاره به برداشت میگوی پرورشی تا آبان ماه گفت: تاکنون از یک هزار و612 استخر پرورشی در 11 سایت استان بوشهر 7.8 هزار تن میگو برداشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
لکه سفید را یکی از جدی ترین بیماری های ویروسی میگوی پرورشی می دانند که به صورت لکه های سفید روی میگو ظاهر می شود و جانش را می گیرد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
علی بازدار در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان بوشهر قطب تولید میگوی پرورشی کشور است و حدود 60 درصد از کل میگوی کشور در این استان تولید می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان بوشهربا اشاره به برداشت میگوی پرورشی از استخرهای ساحلی استان گفت: تاکنون بیش از 4 هزار تن میگو از یک هزار استخر پرورشی استان بوشهر برداشت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای فصل برداشت میگوی پرورشی در هرمزگان تا کنون پنج هزار تن میگو برداشت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا-رییس شیلات سیریک گفت: با توجه به ظرفیت های ایجاد شده ، سالانه 2هزارتن میگوی پرورشی در این شهرستان برداشت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴    
در دیدار رئیس و کارکنان شیلات شهرستان سیریک با امام جمعه این شهرستان مطرح شد:برداشت سالانه بالغ بر دوهزار تن میگوی پرورشی بیانگر توانمندی شیلاتی سیریک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول آبزی پروری مرکز پرورش میگوی شیف شهرستان بوشهر می گوید: امسال با توجه به پیش بینی کاهش دما و احتمال شیوع بیماری لکه سفید، برداشت میگوی پرورشی زودتر از سال های گذشته آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - در حالی که میزان صید میگو در آب های استان بوشهر حدود 65 درصد افزایش یافته است، پیش بینی می شود میزان تولید میگوی پرورشی استان نیز بیش از 30 درصد افزایش یابد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۹    
فکرشهر: معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر با اشاره به آغاز برداشت میگوی پرورشی از مزارع پرورشی استان از 20 شهریور ماه گفت: تاکنون 772 تن میگو از این مزارع برداشت شده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دشتی گفت: سایت پرورش میگو بویرات شهرستان دیلم به مساحت 1000 هکتار با فعالیت کامل همه شرکت های 48 گانه در تولید میگوی پرورشی فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: برداشت میگوی پرورشی از سطح پنج هزار و 600 هکتار در قالب 11 سایت پرورش در روزهای اخیر در این استان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت:بیش از 700 تن میگوی پرورشی امسال از سایت گواتر چابهار برداشت و روانه بازار مصرف شده است.