سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۰۴Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شغل»

کبنا نیوز   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 28 خردادماه 1400 برگزار می شود ...
پایگاه خبری گسترش   ۵۵ دقیقه پیش    
حامد ملک خانبان و سهیل رستمیان دو بازیکن تیم ملی واترپلو کشورمان از شغل دوم خود پرده برداشتند
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسین بختیاری در گفت وگو با مهر اظهار کرد: از شنبه 14 فروردین ماه همزمان با اعلام وضعیت قرمز برای شهر اراک تمامی محدودیت های کرونایی اعمال شد و مقرر شد بنا به تصمیم جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تمام مقررات مرتبط وضعیت قرمز شهرها شامل تعطیلی شغل های گروه 2، سه و چهار انجام شود. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از 80 درصد اشتغال ایجاد شده در این استان از طریق تسهیلات هدفمند در بخش اشتغال خرد و خانگی، حمایتی و روستایی بود.
با انعقاد دو تفاهم نامه، تعداد مشاغل جدید بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان کرمان به بیش از 26 هزار شغل در سال 1400 می رسد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: با توجه به مشکلی که بین بیمه تامین اجتماعی و بیمه کارکنان آتش نشانی وجود دارد، متاسفانه آتش نشانان نمی توانند از مزایای بیمه پیش از موعد شغل های سخت و زیان آور استفاده کنند.
شارا   ۱ ساعت پیش    
علاوه بر پذیرش پیشنهادهای گیتس برای افزایش سرمایه گذاری در فناوری های جدید، من پیشرفت هایی را در گلاسگو از چهار جنبه ی اصلی متصور می شوم. اول، محرک مالیِ هماهنگ شده ی جهانی ای که برای احیای اقتصادی دوران پسا کرونا به آن نیاز داریم ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان در بازدید از نیروگاه قلعه قاضی گفت: در صورت اجرای طرح توسعه نیروگاه قلعه قاضی، 500 شغل جدید در این نیروگاه ایجاد می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش    
برای داشتن بسیاری از شغل ها بعد از مکان مناسب باید پروانه کسب دریافت کرد که برای این کار باید مراحلی را طی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایلنا، مشاغل سخت و زیان آور کارهایی هستند که در آن عوامل فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی، بیولوژیکی محیط کار غیراستاندارد بوده و در اثر اشتغال، بیمه شده تنشی به مراتب بالاتر از ظرفیت های طبیعی جسمانی و روانی را متحمل می شود ...
موج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انتشارات ذکر و کتاب کودک قاصدک از مزایای برپایی نمایشگاه مجازی کتاب، دلیل دولتی بودن آن، تاثیرش بر شغل کتاب فروشان و آماده شدن بستر برگزاری یک نمایشگاه واقعی فیزیکی کتاب سخن گفت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایجاد 41 هزار و 501 نفر شغل جدید در شهرک های صنعتی سراسر کشور در سال 99 خبر داد.
علا الدینی معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان مازندران از ایجاد دو هزارو921 شغل برای گروه های جامعه هدف بهزیستی استان خبرداد.
تیتر ۱   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صنعت دریانوردی یکی از اقتصادی ترین، راهبردی ترین و دشوارترین شغل های جهان محسوب می شود که تأثیر مهمی بر توسعه و اقتصاد جهانی دارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
در قراردادهای اجاره املاک تجاری دارای حق کسب و پیشه، ممکن است مورد اجاره به منظور انجام شغل معینی اجاره داده شده باشد و مستاجر بدون اخذ رضایت مالک ملک، اقدام به تغییر شغل کند. در این صورت مالک می تواند، تخلیه به جهت تغییر شغل را از دادگاه بخواهد؛ مگر اینکه شغل جدید، عرفاً مشابه شغل سابق باشد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
بسیاری از افراد مایل به راه اندازی مشاغل شخصی خود هستند و در حالی که برخی برای شروع و گذر از این مرحله می ترسند، عده ای دیگر بدون برنامه ریزی خوب این کار را انجام می دهند و باعث شکست سریع در کسب و کار می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: کرونا، بیش از 250 هزار میلیارد تومان درآمد اصناف را کاهش داد و این ضربه بسیار بزرگی به فعالان بازار بود. با این حال حمایت ها و تسهیلات کرونایی دولت موجب حفظ بیش از 2میلیون و 360هزار شغل از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : پاندمی کووید-19 تاثیرات منفی زیادی روی نیروی کار جهان داشته است. میلیون ها شغل را نابود کرده و باعث افزایش نرخ بیکاری شده که 14برابر بیشتر از بحران اقتصادی یک دهه پیش است. در خیلی از کشورها نرخ بیکاری به میزانی رسیده که آخرین بار در دهه 1930 مشاهده شده بود ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: محمد مهاجری گفت: اگر جای آقای حسن روحانی بودم اجازه می دادم آقای نمکی که در یک سال گذشته بدترین عملکرد را داشته از وزارت بهداشت منفک و به شغل شریف گذشته خود برگردد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه گزارش داد که بیش از 550 هزار اسرائیلی که در اثر بحران کرونا بیکار شده اند، همچنان در پی یافتن شغلی جدید هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اشتغال زنان در عرصه مشاغل خانگی عوامل مهم در تأمین نیازهای اقتصادی خانواده است که باید از طریق ایجاد تسهیلات به آنها در راه اندازی شغل مورد نظر کمک کرده و در مسیر بهبود وضعیت خانواده ها بکوشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با پرداخت 8 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از محل منابع بانکی و صندوق امداد ولایت، 233 شغل در بردسکن ایجاد و یا توسعه یافت.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۰    
راننده تاکسی شغلی است که بدون مرخصی است و سرما و گرما هم سرش نمی شود! البته این شغل علاوه بر اینکه مرخصی ندارد بازنشستگی هم ندارد.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ترفند های روانشناسی در بسیاری از جنبه های زندگی به انسان ها کمک می کنند و حتی می توانند کاری کنند که افراد در شغل مورد نظر خود استخدام شوند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۳:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به اندازه خرج کردن، مدیریت هزینه ها و مخارج دغدغه مهمی برای همه افراد است. اما راهکارهای نسبتاً کارآمدی برای این موضوع وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: سال گذشته 697 واحد مسکونی به خانواده های دو معلول استانی واگذار شد که از این تعداد 438 خانوار شهری و 259 خانوار روستایی دارای دو معلول صاحب خانه شدند.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، 60میلیون نفر مشمول طرح معیشتی در ماه رمضان خواهند شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۸    
شیبه با بیان اینکه سال گذشته امداد خوزستان با پرداخت 6 هزار و 600 وام اشتغالزایی به ارزش 262 میلیارد تومان تسهیلات بانکی توانسته 14 هزار شغل را ایجاد کند گفت: برنامه ریزی ما برای سال 1400، ایجاد 15 هزار شغل جدید با مبلغ تسهیلات 480 میلیارد تومان است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین سمنان به نقل از ایرنا؛ محمد یزدانی روز یکشنبه گفت: تامین اشتغال برای یک یکهزار نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران در بخش غیر دولتی با به کارگماردن در بخش خصوصی و شرکت ها و پرداخت تسهیلات کارآفرینی دنبال می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی رضا قاسمی گفت: افزایش هزینه های مکمل، لباس و تجهیزات باعث شده تا دغدغه های مالی زیادی داشته باشم و اگر بخواهم اردو برگزار کنم، باید از جیب خودم هزینه کنم.
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه آزاد قشم از تحقق 85 درصدی اشتغال پیش بینی شده برای سال 99 در این منطقه در شش ماهه اول این سال خبر داد و گفت: طبق جدول پیش بینی اشتغال جدید در منطقه آزاد قشم برای سال 99 از هفت هزار و 282 شغل پیش بینی شده، افزون بر شش هزار و 215 شغل یعنی 85 ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
اخیرا طبق مطالعات انجام شده در نیویورک اعلام شد که 30 درصد بیمارانی که دچار نوع شدید بیماری کرونا شده اند و مدتی در آی سی یو بستری بوده اند دیگر به شغل قبلی خود بازنگشته اند، آنها اعلام کرده اند که به دلیل تحلیل رفتن بدن توانایی انجام کار قبلی را ندارند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۷    
آنقدر مربی خوب ایتالیایی در تاریخ فوتبال جهان داشته ایم که خیلی از رسانه های دنیا به شوخی مربیگری فوتبال را شغل ایتالیایی می خوانند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۸    
تولید محتوا یکی از ضروری ترین نیازها برای حفظ و رشد کسب و کار در دنیای دیجیتال است و از آنجایی که این شغل مهم و جذاب قابلیت خوبی برای دورکاری دارد، یکی از مهم ترین شغل ها برای فریلنسرها محسوب می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،قاسم رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: بیشترین تسهیلات پرداخت شده از محل اعتبارات قانون حمایت از ایجاد و توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری به ترتیب در بخش های کشاورزی، خدمات ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۸    
بوت کمپ مپصا، برای زبانهایی مثل جاوا، پایتون، ری اکت و.. بوت کمپ برنامه نویسی برگزار میکنه و افراد رو بین 3 تا 4 ماه به صورت پروژه محورآموزش میده و همچنین چندین جلسه کارگاه آمادگی مصاحبه برای بوت کمپرها برگزار میکنه و تنها بوت کمپی هست که خدمات پیدا کردن شغل رو هم برای بوت کمپرهاش داره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۹    
جای جای این استان از رامسر تا بهشهر همواره به کارم عشق وزیدم و دوستان فراوانی دارم و با کارهایم آن ها را خوشحال و راضی نگه می دارم، صیادی شغل سخت و طاقت فرسایی است ولی در کنار آن زیبایی خاصی نهفته است که باید آن را پیدا کرد و به آن عشق ورزید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گزارش همشهری در بررسی آمارهای 5سال گذشته نشان می دهد؛ شیوع کرونا، ضمن کاهش شاغلان و متقاضیان شغل چهره بازار کار ایران را نیز مردانه تر کرده است بررسی وضعیت بازار کار ایران در 5سال منتهی به سال 1399حاکی از آن است که روند بهبود این بازار که از اواسط دهه 90آغاز شده بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گلنسا گلینی مقدم می گوید: در ایران از جنبه های نظری فعالیت های خیلی زیادی انجام شده و این برنامه ها بسیار برنامه های خوبی هستند اما از حمایت کافی برخوردار نیستند یعنی از جنبه های سیاسی و اقتصادی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۱۰    
شاهد احمدلو کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون که در سال 1397 فیلم سینمایی مشمشه سینماخر را کاگردانی کرد و به تازگی به صورت اکران آنلاین به پخش رسید و علاوه بر آن در سریال گاندو 2 نقش آفرینی می کند با خبرگزاری برنا در خصوص شغل و حرفه اش از بازیگری تا کارگردانی به گفت و گو نشست که در ذیل می خوانید.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۰    
هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسانهای فداکار و ایثارگر می کوشد که صفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومین و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و ناگوار زندگی در چنگال حوادث گرفتار می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دندونپزشکی شغل خوبیه بابا. درسته حالا دست طرف تو دهن مردمه اما عوضش پول خوبی می گیره. هیچکدومشون هم که تعرفه دولتی رو قبول ندارن، هر کسی نرخ خودشو داره و 10 دقیقه ای یه دندون می کشه 500 هزار تومن می گیره ...
آخرین گزارش از شرایط بازار کار که در روز دوم ماه آوریل منتشر شد تصویری فوق العاده را ترسیم می کند: در طول ماه گذشته آمریکا بیش از 900 هزار شغل ایجاد کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: این گزارش به شغلی اختصاص دارد که داشتن آن آرزوی جوانان بسیاری است؛ شغلی جذاب، پرطرفدار و پر از ویژگی های جوان پسندانه و البته با درآمدی خوب، شغلی که سفر به شهرها و کشورهای خارجی بارزترین ویژگی آن است اما گویا همه این ویژگی های خوب شغلی تنها یک روی سکه است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرام شهیدی طنزنویس سنگ اول: یکی از کسانی که قصد دارد دوباره در انتخابات نامزد شود و با رأی بسیار بالایی هم چهارم شود، گفته خانواده داری و خانواده سازی را یک شغل خواهیم کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 2 هزار و 555 شغل در این منطقه ایجاد شده، گفت: ایجاد شغل در این خطه طی سال های 94 تا 99 با افزایش 192 درصدی همراه بوده است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۷    
اگر به د لایل مالی یا شخصی د وست د ارید بعد از سن بازنشستگی باز هم کار کنید ، فکر می کنید گزینه های مناسب برای کار کرد نتان چیست؟ عجیب نیست که برای این کار گزینه ها
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستان نجف آباد بیشتر از 40 شغل قدیمی وجود داشته که مردم با آن ها امرارمعاش می کردند، اما در طول سال های گذشته برخی از این شغل ها مانند پالان دوز، حلاج (پنبه زن)، مکار(اجاره دهنده اسب و قاطر و الاغ)، خشت مال، گازر(لباس شوی)، نفت فروش، چینی بندزن منسوخ شده و دیگر وجود ندارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از عقد تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با هدف ایجاد شغل برای مربیان رزمی در آینده خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ، حجت عبدالملکی معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی گفت: مسئله تولید در کشور، امر بسیار مهمی در زندگی مردم و جامعه به شمار می رود. ...