شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۹:۱۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «اطعام نیازمندان»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جمشید خاوری گفت: از برنامه های سالروز شهادت این امام حسن عسکری (ع)، اجرای طرح اطعام نیازمندان است در همین راستا به همت بچه های مسجدی گروه جهادی شهید باکری و با مشارکت گروه های جهادی در شهرستان های قلعه گنج و رودبار جنوب اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۹    
ملیحه یونس زاده گفت: هم زمان با دهه پایانی ماه صفر با مشارکت بچه مسجدی های عضو کانون طرح اطعام نیازمندان محله مسجد اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طبخ و توریع بیش از 40 هزار غذای تبرکی و اطعام نیازمندان در شش ماهه اول امسال توسط موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود انجام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۷    
حجت الاسلام جمشید خاوری گفت: یکی از برنامه های گروه جهادی کانون شهید باکری در دهه پایانی ماه صفر اجرای طرح اطعام نیازمندان بود که در همین راستا 7 هزار پرس غذای نذری توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۴    
محمد سلیمانی گفت: هم زمان با اربعین حسینی طرح اطعام نیازمندان در پنج روستای محروم شهرستان منوجان اجرا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شیروان گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون، گروه های جهادی، خیران، بسیج و غیره همگی در کمک به اطعام نیازمندان و اقدامات انجام شده برای آنان بسیارهمت بسیار گذاشتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پخت غذا و اطعام نیازمندان به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پخت غذا و اطعام نیازمندان به مناسبت ماه محرم در هر روز تعداد 500 پرس، توسط موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود انجام شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دین مبین اسلام همواره مسلمانان را به اطعام نیازمندان و کمک به فقرا در جامعه اسلامی تشویق و ترغیب کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: کمیته امداد کردستان در این ایام نسبت به تهیه، بسته بندی و توزیع 150 هزار پرس غذای گرم و اطعام نیازمندان اقدام کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۴    
رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد گفت: با همراهی و مشارکت نیکوکاران در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی نیازمندان روستایی تحت حمایت این مرکز از غذای گرم، گوشت قرمز و نان بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
موکب خاتم الانبیاء (ص) رفسنجان به همت خادمان و خیرانی که دارد امسال به نام امام حسین (ع) زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح بزرگ اطعام حسینی ویژه اطعام نیازمندان توسط آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۲    
علی زبرجدی از مسئولین برگزاری جنبش مردمی احیا مرام حضرت علی(ع) در استان همدان در گفتگو با عصر همدان گفت: جنبش مردمی احیا مرام حضرت علی (ع) به نیابت از سردار شهید حاج میرزا سلگی با طبخ و توزیع 14 هزار پرس غذا در روز عید سعید غدیر خم در بین نیازمندان همدان شکل گرفت. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: طرح احسان حسینی در قالب توزیع غذای گرم و توزیع سبدهای غذایی برای اطعام نیازمندان در اردبیل اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استقبال از رزمایش ایران همدل و طرح اطعام حسینی باعث شده تا این روزها کرونا با آن هیبت مرموزش در محاصره دست های بخشنده ملت ایران قرار گیرد و اطعام نیازمندان با همراهی مردم عاشورایی استان یزد و بهره مندی از ظرفیت ماه های محرم و صفر اجرا شود ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان اطعام حسینی از عید قربان تاکنون 38 هزار و 139 پرس غذای گرم و جیره غذایی بین نیازمندان استان توزیع شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
این شب ها عزاداران حسینی با تاسی از مولای خود و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، نیازمندان را اطعام می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از نذری و اطعام نیازمندان در 72 آشپزخانه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز ماه محرم 72 آشپزخانه ثابت و سیار در سراسر استان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به منظور اطعام نیازمندان در استان راه اندازی شده است.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیته امداد گفت: در روایات زیاد داریم که فضیلت بسیاری برای اطعام نیازمندان در ماه محرم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با آغاز ماه محرم 72 آشپزخانه در قالب طرح اطعام حسینی توسط کمیته امداد و به منظور اطعام نیازمندان در استان کرمان راه اندازی شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی حرکت مردمی و مشارکت در رزمایش همدلی را نشانه وفاداری مردم به ولایت و اهل بیت علیهما السلام برشمرد و افزود: همکاری مردم در رزمایش همدلی و اطعام نیازمندان یک تکلیف است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام محرم پویش مردمی احسان حسینی در خوزستان با هدف جمع آوری کمک ها و نذورات مردم نیکوکار برای اطعام نیازمندان و تامین سبد غذایی به اجرا درآمد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: میزان کمکهای مردمی جمع آوری شده در چهار ماهه سال جاری بیش از 36 میلیارد تومان بوده که در سرفصل زکوات اکرام ایتام و محسنین صدقات و کمک به اطعام نیازمندان جمع آوری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 66 درصد رشد داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رسول سنجری گفت: از آنجایی که امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برپایی سفره های نذری نیست بنابراین با تاسی از سیره امام حسین علیه السلام و با مشارکت اعضای کانون قصد داریم بخشی از نذورات محرم را به اطعام نیازمندان اختصاص دهیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: طرح اطعام حسینی در ادامه رزمایش ایران همدل با بهره مندی از ظرفیت ماه های محرم و صفر برای اطعام نیازمندان استان آغازشده است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۵    
نعمت الله سلیمانی مرادآباد گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا ویژه برنامه های بزرگداشت دهه ولایت و امامت متفاوت تر از سال های گذشته و با اولویت اطعام نیازمندان اجرا شد.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران از راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در ماه محرم و صفر برای اطعام نیازمندان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۳    
حجت الاسلام شاهرودی با اعلام برگزاری مسابقه کتاب خوانی مباهله آینه حقانیت اهل بیت(ع) به همت مسجد محمدی ، گفت: حذف اطعام در عزاداری ها، پیشنهاد خوبی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا است که زمینه تجمیع نذورات برای تهیه بسته های ارزاق را فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه احمد بن موسی (ع) شیراز گفت: در مرحله دوم رزمایش مؤمنانه در قالب اطعام نیازمندان 32 هزار بسته توزیع شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد یزد گفت: در رزمایش ملی ایران همدل طرح اطعام حسینی با همراهی مردم عاشورائی استان یزد و بهره مندی از ظرفیت ماه های محرم و صفر و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای اطعام نیازمندان استان اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۲    
نبی زاده گفت: به مناسبت عید اکمال دین و اتمام نعمت خداوند و در راستای اطعام نیازمندان که یکی از اعمال نیک در این روز است، یکهزار پرس غذا به مناسبت عید غدیر توسط کانون فرهنگی هنری نور فریمان تهیه و توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۰    
رقیه ملایی گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا برنامه های دهه ولایت و امامت متفاوت تر از سال های گذشته و با اولویت اطعام نیازمندان و فعالیت های فرهنگی اجرا شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای سخت کرونایی امسال از یک سو و همچنین سنت حسنه اطعام نیازمندان و مومنان در ایام عید سعید غدیر خم از سوی دیگر، عید غدیر امسال رنگ و بوی دیگری از جنس همدلی و مساوات گرفته است تا باز ایرانیان جلوه ابتغاء مرضاتِ الله و تثبیتاً من أنفسهم را به نمایش جهان بگذارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۲    
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه کانون فرهنگی و هنری فتح از فعال ترین مراکز در زمینه اجرای طرح مواسات و همدلی در سطح استان بوده است، گفت: مبلغ50 میلیون ریال به منظور ادامه روند فعالیت این کانون در اطعام نیازمندان اختصاص یافته است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۹    
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: در ادامه مرحله دوم رزمایش ایران همدل و کمک مومنانه ، حدود 32 هزار خانواده مددجو و نیازمند در این استان در قالب مرحله دوم رزمایش ایران همدل سبد کالا دریافت خواهند کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۸    
به همت پایگاه زقر و یاری هیئات و مساجد محله صادقیه، تعداد 300 پرس غذای گرم تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد. به گزارش بسیج پرس از سپاه تهران بزرگ، به همت پایگاه زقر و یاری هیئات و مساجد محله ی صادقیه و به مناسبت عید بزرگ غدیر و سفارش اکید بر اطعام نیازمندان در این روز ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
پخت غذا و اطعام نیازمندان به مناسبت سالروز ولادت امام کاظم (ع) توسط موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود انجام شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه خیریه عترت فاطمی گفت: همزمان با عید غدیر؛چهار هزار پرس غذا برای اطعام مددجویان، میان آنها توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۴    
حجت الاسلام جمشید خاوری گفت: یکی از برنامه های کانون فرهنگی هنری شهید باکری رودبار جنوب به مناسبت عید غدیر، توزیع 5 هزار و 500 پرس غذای گرم در سطح سه شهرستان در جنوب کرمان در راستای اطعام نیازمندان در روز غدیر بود.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت عید سعید غدیر خم، 8200 پرس غذا با رعایت پروتکل های بهداشتی، توسط موکب خاتم الانبیاء شهرستان رفسنجان طبخ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در پویش مائده غدیر در شهرکرد همزمان با عید غدیر، 4 هزار پرس غذا میان مردم توزیع شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۵    
به گزارش عصر همدان؛ بعد از فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر کمک مومنانه به نیازمندان و مشاغلی که از شیوع کرونا آسیب جدی دیدند، مردم دارالمومنین همدان در لبیک به فرمان رهبرشان جهادگونه پای کار آمدند و برای مواسات و برادری با هم نوعان خود وارد میدان ایثار و بخشش شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۰    
به گفته رضاپور، بچه های کانون فرهنگی و هنری مصباح الهدی مسجد ولیعصر(عج) کوی سعیدیه زنجان، 800 پرس غذا در روز عید سعید غدیر، در بین نیازمندان توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
ابراهیمی فرد با اشاره به اهمیت توجه به نیازمندان و مستضعفان گفت: اطعام نیازمندان محله با محوریت مسجد المهدی(ع) کرج به مناسبت عید غدیر انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پخت غذا و اطعام نیازمندان به مناسبت سالروز عید سعیدغدیر خم توسط موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۱    
گروه استان ها عید سعید غدیر مهم ترین هید دینی است که هر ساله با شکوه هر چه تمام تر در کشور برگزار می شود، وجود ویروس کرونا موجب شد جشن ها به روال سابق برگزار نشود اما خوان برکت علوی همچنان گسترده است و نیازمندان را اطعام می کند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ همزمان با عید سعید غدیر خم و در راستای اطعام نیازمندان و توزیع غذای نذری بین مردم 26 هزار پرس غذا در همدان، نهاوند و بخش گل تپه طبخ و توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سنت اطعام نیازمندان از سنت های حسنه عید غدیر است که سال ها با غفلت و فراموشی روبه رو شده بود اما در یکی دو سال اخیر مردم و گروه های جهادی تلاش دارند آن را احیا کنند.