دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۲۲Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جغتای»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کاروان های زیارتی از شهرهای تربت حیدریه، فریمان، بخش رخ ،بردسکن ،باخرز و جغتای برای حضور در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، عازم تهران شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵    
محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور در شهرستان جغتای با معاونت فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان دیدار و طرح کالا برگ الکترونیکی را تشریح نمود.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای از ثبت رکورد جدید تولید در این مجتمع طی اردیبهشت 1402 خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای از ثبت رکورد جدید تولید در این مجتمع طی اردیبهشت ماه 1402 خبر داد و گفت: با افزایش 13.7 درصدی تولید مجتمع در اردیبهشت ماه نسبت به رکورد پیشین تولید، موفق به ثبت رکورد جدیدی در تولید ماهیانه مجتمع شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۷    
به افتخار مستند شدن یوز آسیایی در جغتای، کوهنوردان جغتایی به کوه گر صعود کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی از حضور خادمیاران آستان قدس رضوی در روستای زِمَند شهرستان جغتای به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور روز چهارشنبه از محل مشاهده یوز پلنگ آسیایی در شهرستان جغتای خراسان رضوی بازدید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال روزمرّگی های یک محیط بان در تلگرام متن و تصویر زیر را منتشر کرد: مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی: پس از 11 سال، یک قلاده یوزپلنگ مادر همراه توله اش توسط دوستداران محیط زیست در شهرستان جغتای دیده و حضور آن ها تصویربرداری و مستندسازی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از یازده سال، حضور دو قلاده یوزپلنگ در شهرستان جغتای ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دو قلاده یوزپلنگ پس از یازده سال در جغتای خراسان رضوی مشاهده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: قلاده یوزپلنگ مادر به همراه توله اش در شهرستان جغتای مشاهده و حضور آن تصویر برداری و مستند سازی شد.
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان های مشهد، جغتای و کتابخانه های عمومی شهید مطهری گناباد، شهید غفرانی مه ولات و شهید مفتح شهرستان مشهد استان خراسان رضوی با شروع فصل اردیبهشت میزبان دوستداران کتاب و اهالی کتاب و کتابخوانی بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۳    
بعد از حدود 40 سال قنات یوسف اباد در جغتای جاری شد.
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان جغتای در سال 1402 با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در فرمانداری شهرستان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۶    
حسن سروری خواه مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی جغتای گفت:همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر مراسم تقدیر از کارگران نمونه ، کارگران جانباز و ایثارگر ،کارفرمای سلامت محور ،خانه بهداشت برتر و مسئولین حفاظت بهداشت در مجتمع فروکروم جغتای برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰    
حسن سروری خواه مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی جغتای گفت:همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر دوره آموزشی جوانی جمعیت و مهارتهای زندگی در کارخانه سیمان جوین برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۸    
عامل قلع و قمع 116 اصله درخت میوه بارده در یکی از باغات شهرستان جغتای، دستگیر شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۵    
حسن سروری خواه مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی جغتای گفت:همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر جمعی از مسئولین این شهرستان با حضور در معدن کرومیت گفت و مجتمع فروکروم جغتای با کارگران این واحد ها دیدار و گفتگو نمودند.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان جغتای از اجرای لکه گیری محورهای مواصلاتی شهرستان به میزان هزار متر مربع خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲    
درگرامیداشت هفته سلامت یک تیم ده نفره پزشکی به شهر ریواده عبدل آبادخدمات پزشکی ارائه دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
از تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی نمونه شهر و روستای شهرستان جغتای با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان جغتای در استان خراسان رضوی، از برخورد مرگبار یک دستگاه موتورسیکلت با عابر پیاده با یک کشته و 3 مصدوم خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب دیدار و موضوعات حوزه سه گانه این اداره کل مورد بررسی قرار گرفت.
نمایش عموزنجیرباف به کارگردانی ونویسندگی عاطفه خالصی فر و فاطمه سماواتی فر از مربیان مرکز فرهنگی هنری نقاب در اولین دوره جشنواره نمایش عروسکی تلویزیونی به عنوان گروه اول معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم روستای کهنه در شهرستان جغتای به علت تعلل مسئولان در تکمیل راه روستای اله آباد تا کهنه، در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۷    
در آستانه گرامیداشت هفته کار و کارگر ، محمد امین بابایی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی طی سفر یک روزه به شهرستان جغتای به همراه ابراهیم رضا زاده مدیر روابط کار این اداره کل از سیمان جوین بازدید و از نزدیک با مدیران و کارگران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۲    
در آستانه هفته گرامیداشت کار و کارگر محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به همراه ابراهیم رضا زاده مدیر روابط کار این اداره کل با حضور در مجتمع فرو کروم جغتای با جمعی از مدیران و کارگران این مجموعه دیدار و از زحمات و تلاش های کارگران این شرکت قدردانی نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلم و تصاویر گوشه هایی از محفل انس با قرآن کریم در روستای فشانجرد شهرستان جغتای را به اشتراک گذاشت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۶    
محمد امین بابایی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای خود از ادارات و نمایندگی های شهرستان های استان به اتفاق ابراهیم رضا زاده مدیریت روابط کار این اداره کل در نمایندگی تعاون ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۶    
دادستان عمومی و انقلاب جوین از برگزاری جشن گلریزان ویژه آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان های جوین و جغتای در به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای گفت: ظرفیت تولید فروکروم در این شهرستان خراسان رضوی پارسال به 29 هزار تن افزایش یافت که این میزان یک رکورد در تولید این ماده محسوب می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جغتای از توزیع هزار بسته معیشتی بین محرومین در قالب رزمایش کمک های مومنانه و نیز اهداء 10 سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند در این شهرستان به مناسبت ماه رمضان و با لیالی قدر خبر داد.
در اولین ماه از سال جدید و با هدف تقویت همکاری ها و رفع مشکلات در حوزه سوخت رسانی احمدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با سامقانی فرماندار شهرستان جوین و ابراهیمی فرماندار شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه و اینکه شیوه عملکرد این سازمان به نحوی بوده که انتقادات فراوانی را به دنبال داشته است ...
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای از تولید 16 درصد فروکروم پر کربن، فراتر از ظرفیت اسمی در این کارخانه خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای از ثبت ششمین رکوردشکنی پیاپی تولید فروکروم در این مجتمع با ثبت تولید بیش از 29 هزار تن فروکروم در سال 1401 خبر داد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره حفاظت محیط زیست جغتای گفت: شکارچیان و در واقع قاتلان بی رحم یک راس میش وحشی که دوقلو باردار بود و 2 راس قوچ وحشی حمایت شده توسط یگان حفاظت محیط زیست، دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد قطار با یک چوپان در شهرستان جغتای خراسان رضوی به مرگ این مرد سالمند انجامید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، گفت: یک چوپان به دلیل برخورد با قطار در جغتای جان خود را از دست داد.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسلم فایق نیا مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، گفت: برخورد قطار با یک چوپان در شهرستان جغتای خراسان رضوی به مرگ وی انجامید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۲    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای گفت: 253 واحد صنفی در این شهرستان خراسان رضوی به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۷    
به تازگی 4 واحد متخلف بهداشتی در جغتای مهر و موم و برای 46 واحد دیگر به علت عدم رعایت موازین بهداشتی پرونده تشکیل شد و سپس به مراجع قضایی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یکی از بناهای بسیار زیبا و با عظمت ولایت گویان در شهرستان جغتای امروز مسجد خسروشیر است. این مسجد در فاصله حدود 200متری شمال شرق روستایی با همین نام واقع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در ماه مبارک رمضان، کاروان قرآنی به روستا های شهرستان جغتای اعزام شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۵    
جغتای با بهره مندی از طبیعت بکر و زیبا، جاذبه های طبیعی، بقاع متبرکه و اقامتگاههای بوم گردی، ظرفیت بسیار خوبی برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی دارد.
سهمیه نفت سفید و گاز مایع فروردین ماه 1402 برای ساکنان روستایی فاقد گاز طبیعی در شهرستان های سبزوار ،بردسکن، داورزن، خوشاب، ششتمد، جوین و جغتای اعلام شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جغتای از برگزاری آیین نوروزگاه در سه روستای این شهرستان خبر داد.
همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی مسابقه نقاشی با موضوع درختکاری با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان جغتای ویژه اعضای مرکز برگزار و به برندگان جوایزی اهدا شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۵    
آغاز عملیات ساخت پروژه مرکز جامع سلامت جغتای با حضور نماینده غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و هیات همراه در شهرستان جغتای واقع در غرب خراسان، آغاز شد.