جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۴۸Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمن»

هزار ماسوله   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار ریحانی گفت: اگر دشمن از اول انقلاب موفق می شدند، بخش زیادی از جعرافیای ما را می گرفتند و اما مردم پاوه ماندند و سیلی به دشمنان زدند پس قدر خود را بدانید قدر شهدا، و ایثارگران و قدر امام جمعه خود را بدانید.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در جهان اسلام است، گفت: علاوه بر این در قدم دوم به دنبال این هستند تا مسلمانان را با هم درگیر کنند، لذا باید بسیار هوشیار باشیم.
پارسینه   ۵۲ دقیقه پیش    
به گزارش پارسینه؛ نورنیوز ، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی در توئیتی مطرح کرد: توجه حاکمیت به مسئله مهاجرین ضروری است، اما نباید از راهبرد تفرقه افکنی دشمن غافل شد.
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش    
دزفول-ایرنا - امام جمعه دزفول یا اشاره به ایثارگری های مردم این شهرستان در دوران جنگ تحمیلی گفت: مردم دزفول ثابت کردند اگر بدنشان تکه تکه شود هرگز تسلیم دشمن نخواهند شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کاشان - ایرنا - معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران در مکتب شهدا آموزش دیده است به همین دلیل دشمن از هیچ راهی امکان غلبه بر این ملت را ندارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه، جبهه مقاومت را پایگاه قدرت جمهوری اسلامی دانست و گفت: شهدا قهرمانان ملی و بین المللی ما هستند، زیرا نه فقط امنیت سرزمین ما را تامین کردند، بلکه دست تجاوز دشمن را در آینده قطع کردند.
تقریب   ۲ ساعت پیش    
رئیس جمعیت علمای صلاح الدین عراق با بیان این که دیگر مانند گذشته جنگ و رویارویی مستقیم وجود ندارد، تأکید کرد که دشمن امروزه از طریق جنگ نرم و رسانه تلاش می کند میان مسلمانان تفرقه ایجاد کند.
تیک   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فارس: رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: یکی از دستاوردهای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ارتقاء قدرت نظامی بود و امروز به پیشرفت های خوبی در این زمینه دست یافته ایم. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه روح الله گفت: غفلت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، بیان وارونه حقایق و واقعیت ها با انجام عملیات روانی، برنامه دشمن در جنگ شناختی و ترکیبی است.
راهبرد معاصر   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک مسئول ارشد جهاد اسلامی با اشاره به اینکه در نبرد مردم فلسطین با دشمن اشغالگر تنها قانون مقاومت مسلحانه حاکم است تاکید کرد، سراسر فلسطین را زیر پای اشغالگران شعله ور می کنیم و مردم فلسطین فریب رژیم های سازشکار را نمی خورند.
تیک   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت : هیچ زمان جمهوری اسلامی از دشمنان شکست نخورده و قدرت نطامی ایران مدیون و مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهداست. ...
تقریب   ۴ ساعت پیش    
امام جمعه بندرپل اظهار داشت: اسلام پیروان خود را از هر نوع ظلم و ستمگری و به کارگیری شیوه های غیر انسانی در جنگ برحذر می دارد و می گوید اگر مجبور شدید در صف جهادگران قرار بگیرید، از کشتن غیر نظامیان و از شکنجه و آزار اسرای دشمن حذر کنید.
موج رسا   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه پیام نور زنجان با بیان اینکه ارزشمند بودن دفاع مقدس از آن جهت است که ما با دستان خالی به مبارزه با دشمن پرداخته و پیروز شدیم گفت: بزرگترین دستاورد دفاع مقدس برای ملت ایران خودباوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
در طول جنگ تحمیلی، دشمن حمله های گسترده ای برای نفوذ به شمالغرب کشور طراحی کرد. یکی از تک های مهم ارتش عراق در ارتفاعات 2519 پیرانشهر بود. به همراه دو تن از پیشکسوتان جنگ به این منطقه رفتیم تا روایت گر بخشی از این جانفشانی ها باشیم.
الف   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم رمق و افسرده شده است.
رویداد ایران   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: دشمن نیاز به ایجاد بحران های متعدد در ایران دارد. طبعا یکی از بهانه ها می تواند همین ماجرا باشد که ای وای چه نشسته اید که ایران را افغان ها تصرف کرده و 35درصد جمعیت ایران را تشکیل داده اند و خطر حمله مجدد اشرف افغان می رود!
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سردار بهرام حسینی مطلق با بیان اینکه در عرصه نظامی دشمنان را ناامید کرده ایم و دیگر به گزینه نظامی فکر نمی کنند، یادآور شد: در عرصه های فرهنگی و اقتصادی جای کار داریم و دشمن برنامه ریزی های زیادی کرده است ...
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده کل سپاه گفت: ما امروز به نام اسلام و ایران، ماهواره به فضا می فرستیم. ببینید از کجا به کجا رسیده ایم. ما تحت رهبری ولایت، سیر صعودی داشته ایم. هرجا دشمن علیه ما فتنه کرد، ما موفق شدیم. خون شهدا همیشه جاری است و هیچگاه خشک نمی شود. ببینید حاج قاسم چگونه دشمن را تعقیب می کرد ...
معاون اول دادستان کل کشور با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی به معنای شناختن دشمن و اهداف اوست، تبیین خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان را ضروری دانست.
مدیر مرکز اسلامی آذربایجان غربی گفت: علل پیروزی کشورمان در جنگ تحمیلی، وحدت و تکیه بر جوانان بود و اگر دشمن خواهان پیروزی باشد باید وحدت را در هم شکسته و جوانان را از دستمان بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خورش رستم- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: وحدت امت اسلامی ابهت و عظمت دشمنان را در خیره سری های اخیر شکسته و اسباب پیروزی واقعی را در جامعه اسلامی فراهم کرده است.
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هیچ دشمنی بدتر از هوا و هوس نیست، گفت: وظیفه هر روز ما محاسبه هوای نفس و خواسته های آن است.
امروز (پنج شنبه، ششم مهرماه) به مناسبت روز آتش نشان از اولین کتاب تخصصی علت یابی حریق خودرو رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، هفتم مهرماه سال 1359 با حمله دشمن بعثی به پالایشگاه نفت آبادان، تعدادی از آتش نشانان به شهادت رسیدند ...
تیتر ۱   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارشد نظامی آجا در البرز گفت: نیروهای مسلح چشم طمع دشمن به جزایر 3 گانه ایران را کور خواهند کرد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: دشمن با انجام تبلیغات، فعالیت های رسانه ای و جنگ ترکیبی تلاش داشت بی حجابی اجباری را ترویج کند و از این طریق به اهداف کلان خود دست یابد.
حجت الاسلام مهدوی نیا با اشاره به توطئه های دشمن برای کمرنگ کردن ارزش ها گفت: ترک امربه معروف و نهی از منکر سبب پیروزی دشمن در جنگ فرهنگی می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه مردم ایلام با تکیه بر اعتقادات و ولایتمداری در برابر دشمنان این مرز و بوم ایستادگی کردند، گفت: رزمندگان اسلام در آن زمان بدون هیچ چشم داشتی و با تکیه بر اعتقادات و ولایتمداری در برابر دشمن ایستادند.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: راهبرد اصلی و مهم دشمن در ایران، ایجاد شکاف و انشقاق بین اقوام و مذاهب است.
فرمانده پایگاه شمال نیروی دریایی سپاه: امروز نیروی دریایی سپاه و ارتش در اوج اقتدار هستند و به راحتی در هر نقطه ای از این جهان در 12مایلی ساحل دشمن حضور خواهند داشت.
آوای رشت   ۷ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: نیاز اساسی امروز کشور بسیج ملت و جهاد فرهنگی و اقتصادی است، چرا که امروز دشمن در همه موارد از تحریم نفت و غذا و دارو بگیرید تا جنگ ترکیبی و رسانه ای به میدان آمده است. منبع
مشارکت فعال، فداکاری و جلوه های بانوان در همه دوران ها بی نظیر بود، آن ها در دفاع از انقلاب به تکلیف خود عمل کردند و با حضور در همه صحنه ها مدافع ارزش ها هستند و امروز در جنگ شناختی و ترکیبی دشمن با پوشش خود، جامعه اسلامی را تحت الشعاع خود قرار داده اند.
آوای رشت   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه اسالم وحدت و انسجام بین مسلمین را پیوندی ناگسستنی در بین جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: بی شک این پیوند مستحکم و الهی خاری در چشم دشمنان اسلام خواهد بود و دشمن را از رسیدن به اهداف شیطانی خود باز خواهد داشت. ...
بسیج   ۷ ساعت پیش    
جانشین فرمانده سپاه استان قم گفت: یکی از خطرناک ترین تاکتیک های دشمن، ایجاد ناهماهنگی شناختی است، که در نتیجه آن بین رفتار مردم و باور آنها، تناقض بوجود می آید.
مفتح زاده گفت: تزلزل بنیان خانواده و از بین بردن کرامت و عفت زنان، به عنوان یکی از مستحکم ترین ستون های جامعه، مورد هدف اصلی دشمن است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس گفت:رزمندگان در گرمای طاقت فرسای 52 درجه جنوب توانستند خطوط دفاعی دشمن را بشکنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
سردار کریمی گفت: روحیه انقلابی و اقدام جهادی کلید حل مشکلات کشور است و پیشرفت و موفقیت های کنونی در حوزه تجهیزات نظامی و دفاعی نیز با این مهم محقق شده است.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال نابود کردن ریشه عفاف و حجاب است.
پایگاه خبری خاورستان   ۸ ساعت پیش    
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با تاکید بر این که باید پیشرفت کرد تا دشمن ناامید شود گفت: با صنایع دستی، کارگاه های خود اشتغالی و اشتغالزایی جامعه را می شود به پیش برد.
ایران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
غزه- ایران پرس: سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، مقاومت فلسطین با گذشت بیست و سه سال از انتفاضه الاقصی توانسته است نقشه های دشمن صهیونیست را در قدس به شکست بکشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
دشمنان با راه اندازی جنگ نرم و جنگ فرهنگی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب هستند
نماینده مردم اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: صهیونیست ها در صدد هستند به بهانه های واهی و بی اساس، کشورهای اسلامی را تکه و پاره و تجزیه کنند. سخت ترین دشمن و عامل اختلاف در بین امت اسلامی، صهیونیست ها هستند.
بهار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه ورزشی: طی روزهای گذشته شایعات زیادی درباره اختلافات میان نیمار و ژرژ ژسوس منتشر شده بود. برخی از رسانه های عربستانی مدعی شدند که فوق ستاره برزیلی از مدیران باشگاه خواسته است تا سرمربی تیم را تغییر دهند که البته خود نیمار این اخبار را تکذیب کرد. ...
شبستان   ۸ ساعت پیش    
رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد حملات دشمن را فرهنگی دانست و گفت: اسلام و آموزه های الهی هیچ مانعی برای جامعه بشری در ابعاد مختلف پزشکی، فرهنگی، هسته ای، نظامی، ژنتیک و ... نیست.
تبیان   ۸ ساعت پیش    
یادم است روزی که با امیر رزاق زاده راوی احمد متوسلیان به گفت وگو نشسته بودم می گفت حاج احمد هیچ وقت به دنبال نام و آوازه نبود، اینکه بخواهد آوازه ای از قهرمان بودن برای خود دست وپا کند وقتی به خط مرزی منتقل شده بود گفته بود من به دنبال قهرمان شدن نیستم بلکه می خواهم پنجه در پنجه دشمن بندازم و ...
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران با هر قوم،مذهب و جناح، زمانی که منافع ملی به خطر بیفتد با هم متحد شده و در برابر دشمن می ایستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید راهکار هایی ارائه شود تا بتوانیم در برابر آفات دشمن و غفلت ها آمادگی مقابله را داشته باشیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع وابستگان و بازنشستگان سپاه پاسداران، گفت: دشمن دست نکشیده، شکست خورده است آن هم شکست پشت شکست ولی دوباره برخاسته و از زاویه دیگری آمده است اما زائل، سست، کم جان، کم رمق و افسرده شده است.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب گفت: دشمن فتنه های بسیاری برای سست کردن بنیاد خانواده انجام می دهد و سعی دارد بانوان ایران هویت و ماهیت اصلی خود را از دست دهند، اما پایمردی بانوان ما باعث برهم خوردن نفشه آنان می شود.
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: نیاز اساسی امروز کشور بسیج ملت و جهاد فرهنگی و اقتصادی است، چرا که امروز دشمن در همه موارد از تحریم نفت و غذا تا جنگ ترکیبی به میدان آمده است.
معاون اول دادستان کل کشور با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی به معنای شناختن دشمن و اهداف اوست، تبیین خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان را ضروری دانست.