جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۱:۱۶Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمن»

میزان   ۱۱ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان - جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر قدرت دفاعی تبلور یافته در مسیر راهبرد ما می توانیم از امنیت پایدار در منطقه و حتی غرب آسیا برخوردار است. ...
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_امام جمعه شاهرود گفت:هم اکنون جنگ رسانه ای علیه دولتی که هنوز روی کار نیامده شروع شده، مشکلات و کمبود ها را به گردن آن ها می اندازند و این بی انصافی است.
وقت نیوز   ۲ ساعت پیش    
وقت نیوز - امام جمعه تبریز گفت : دشمن با به راه انداختن جنگ رسانه ی تلاش دارد تا کشور را در آستانه انتقال دولت دچار التهابات ساختگی و آشوب قرار دهد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت که کشور از امنیت و ثبات خوبی برخوردار است، این برای دشمن سنگین است و به همین دلیل به هر قیمتی دنبال ایجاد آشوب و ناآرامی در داخل است.
آیت الله شعبانی گفت: مدیریت شهری باید برخی مناطق شهر را به نام شهدای سوباشی و شهدای خلبان نامگذاری کند چرا که تنها در یک روز 19 تن در سوباشی به شهادت رسیدند افرادی که در مقابل حملات هوایی دشمن در مرصاد ایستادند.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
بعد از ممنوع شدن پر هیاهوی استفاده از مانتو با طرح چفیه، حسین دهباشی اقدام به انعکاس توئیتی معنادار در این خصوص نموده است. لازم به توضیح است که متاسفانه ضعف مشهود نظام تصمیم گیری و سیاستگذاری فرهنگی در کشور، بدتر از هر دشمن قابل تصویر خارجی، آسیب زا بوده و هست.
رسا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دامغان در تبیین جایگاه نمازجمعه به عنوان فریضه ای که در بیش از 300 روایت بر اهمیت آن تأکید شده، گفت: نماز جمعه فریضه ای هدایتگر، آگاهی بخش و دشمن شکن است.
آیت الله شاهچراغی گفت: رزمندگان استان سمنان در تنگه چهار زبر جلوی پیشروی دشمن را گرفتند و ضربه ای که منافقین آمریکایی در عملیات مرصاد خوردند هیچ گاه نباید از یادشان برود.
میرملاس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت: امام علی (ع) برای اهل تقوا نشانه هایی را ذکر می کند و می فرماید اهل تقوا را با راستگویی، ادای امانت، وفای [...]
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت:آمریکا به دلیل خطر افتادن منافعش در ایران دشمن کشورمان شد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام خضری گفت: شاخصه مهم دیگر در انقلابی بودن حساسیت در برابر توطئه های دشمن است و امروز دشمن از تمامی ظرفیت های نفوذ استفاده می کند تا برای شروع دولت جدید بحران ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استانها- امام جمعه یزد بیان اینکه تبیین واقعه غدیر برای عموم مردم جامعه مورد توجه قرار گیرد، گفت: دشمن از برگزاری پرشور نماز جمعه هراس دارد.
امام جمعه تبریز گفت: دشمنان تمرکز رسانه ای خودشان را بر روی ایران قرار دادند تا کشور را در آستانه جابه جایی انتقال دولت دچار التهابات ساختگی قرار دهند تا دولت جدید در شرایط التهاب و آشوب قدرت را در دست بگیرد.
سراج24   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: همه نیروهای انقلابی باید به کمک دولت جدید بیایند تا بتوان در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمن پیروز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
خطیب نماز جمعه کرج گفت: دشمن در تلاش است با ایجاد تفرقه افکنی بین مردم بر امت اسلامی مسلط شود که برای رفع این خطر، باید وحدت بین مردم مستحکم تر از گذشته باشد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
سمنان-ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: نماز جمعه به برکت خون شهدا و انقلاب به صورت گسترده ایجاد شد و خنثی سازی توطئه های دشمن را برعهده داشت.
امام جمعه موقت ورامین گفت: نمازجمعه در بسیاری از مقاطع انقلاب سنگر روشنگر و خنثی کننده توطئه های دشمن بوده است و همه وظیفه دارند نماز جمعه را تقویت کنند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
امام جمعه لامرد گفت: نماز جمعه تجلی اسلام، تصویب کننده جبهه حق و میعادگاه مسلمانان برای تصمیم گیری امور است و ایستادگی در مقابل دشمنان، به واسطه یک خطبه نماز جمعه اداره می شود.
بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه تبریز گفت: دشمنان تمرکز جنگ رسانه ای خود را علیه ایران گذاشته اند تا کشور را در آستانه انتقال دولت دچار التهاب ساختگی کنند و گرانی ها، بازار رها شده و قصه پر غصه آب در خوزستان از آن جمله است.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهارداشت: مردم شریف ما در حوادث 24 تا 26 تیرماه در حمیدیه و سوسنگرد و شادگان و زرگان اهواز، به فراخوان دشمن قاطعانه بی اعتنایی کردند. وی با اشاره به چند تجمع [...]
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
دزفول- ایرنا- امام جمعه دزفول با اشاره به جنگ روانی دشمن علیه ایران گفت: حجم بالای اخبار جعلی علیه ایران در این روزها نشان از عصبانیت دشمن از مردم ایران است.
سفیر افلاک   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی گفت: دشمن برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور تلاش می کند و این در حالیست که منافقین در بسیاری از توطئه ها شکست خوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
امام جمعه خرمشهر گفت: هدف دشمن ایجاد آشوب و به انحراف کشیدن خواسته های به حق مردم است.
امام جمعه دهدشت با بیان اینکه هر وقت مردم مطالبه جدی و قانونی دارند اغتشاشگران مطالبه مردم را منحرف می کنند، افزود: دشمن در مسئله خوزستان دنبال تفرقه است.
امام جمعه قیدار سوءاستفاده دشمن از زخم ها را طبیعی دانست و گفت: گرانی های لجام گسیخته و بازار رها شده و قصه پرغصه آب که این روزها در خوزستان نجیب و صبور جریان دارد از این نوع زخم ها است که باید این روزها بیش از هرزمان مراقب باشیم تا با بصیرت ملی و هوشمندی صاحبان تریبون و رسانه و نیز شکل گیری کابینه ...
نماینده ولی فقیه در استان یزد: دشمن به شدت تلاش می کند تا روحیه ملت ایران را تضعیف کرده و خودباوری را از ما بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- امام جمعه خیرآباد گفت: فضای سنگین رسانه ای دشمن نباید کشور را تحت تاثیر قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
امام جمعه ابرکوه با بیان این که تمرکز امروز دشمن بر جنگ رسانه ای است، گفت: دولت آینده مسئله اصلی خود را حل بیکاری جوانان در کشور، رسیدگی به معیشت قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه، شکستن کمر مافیای وارداتی و دمیدن روح امید به پیکر جامعه قرار دهد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: اغتشاشگران ستون پنجم دشمن بوده و صف مردم از آن ها جداست ؛ به آن ها هشدار می دهیم توبه کنند و به مردم بپیوندند چرا که مجازات سنگینی برای خیانتکاران در اسلام در نظر گرفته شده است .
امام جمعه یاسوج گفت: نماز عبادی و سیاسی جمعه عامل بازدارنده و خنثی کننده توطئه های دشمنان علیه جمهوری اسلامی است.
شمس خبر   ۶ ساعت پیش    
مهندس سید محسن هاشمی در پیامی با قدردانی از حضور پرشکوه، حماسی و دشمن شکن ملت قهرمان ایران اسلامی و به ویژه شهروندان شریف مبارکه در انتخابات 28 خرداد ماه 1400 برای منتخب ملت در ریاست جمهوری و منتخبین شورای اسلامی شهر آروزی موفقیت و توفیق خدمت کرد. متن پیام بدین شرح است: باسمه تعالی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد گفت: در الگوی اسلامی یک نظام سیاسی، مسئولان تا پای جان برای انجام وظیفه مجاهدت می کنند؛ همان طور که شهدا در شب های عملیات زیر باران آتش به دل دشمن می زدند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کامفیروز - امام جمعه کامفیروز گفت: نماز جمعه، عنصر اساسی و حیاتی در خنثی سازی عملیات پیچیده جنگ نرم دشمن است.
دشمن به دنبال آن است که از هر چیز علیه انقلاب و کشور و مصالح مردم استفاده کند بنابراین باید مراقبت شود که بهانه ای به دست آن داده نشود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت گفت: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، و چند تن از مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان دلیجان از مجتمع کارخانجات الیاف دلیجان بازدید کردند . ...
ایرنا: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مطالبه گری برای حل بحران و تنش آبی بلید به صورت صحیح، عقلایی، قانونی و متمدنانه ادامه یابد تا مردم تمام حق خود را بگیرند. ...
آفتاب ایلام   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته ای ضربه زدن به توان علمی کشور است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
از لنده و سوق تا چهار سوق کلات و قلعه دختر، از دشمن زیاری و طیبی، از لیکک و شوربختی دختران دم بخت. از شنیدن صدای شوم لیکه در لیکک و دیدن جوانی بر دار احساس و طناب خودکشی. دردها چشیده ام و شعرها سروده ام. نفتی که آشنا بود و بومی ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران = کارشناس منطقه و جهان اسلام گفت: اگر نخبگان جهان اسلام از توان تبلیغی و فکری خود برای رهنون شدن مسلمانان به واقعیت های امروز جهان استفاده کنند و خود نیز به جبهه مقاومت بپیوندند و به همراه مردم در صف مقاومت و ایستادگی علیه آمریکا قرار بگیرند بی شک جهان اسلام در یک حرکت مستقل به یک ابرقدرت در ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سالروز شهادت عباس دوران به عنوان اسطوره نیروی هوایی، فرصت مغتنمی برای یادآوری و بزرگداشت ایثار و از جان گذشتگی انسانی است که عباس وار بر کاخ دشمن جنایتکار بعثی فرود آمد و محل برگزاری کنفرانس سران غیر متعهدها را تغییر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سالهاست که تکنسین های این پایگاه نگذاشته اند زمینه تحریم در تعمیرات هواپیما های نظامی توسط دشمن فراهم شود.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور امروز در مراسم آغاز طرح انتقال نفت از گوره به جاسک و پس از استماع سخنان وزیر نفت، گفت: به نظر من امروز یک روز تاریخی و بزرگی برای ملت ایران است. ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
کاشف اسرار-معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به هجمه های دشمن علیه ایران اسلامی ،هشدار داد : با توجه به اینکه رسانه های کشور های دیگر در تضاد با منافع ملی ما هستند و نگاه سلطه طلبانه به منافع ما دارند ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن می خواست شریان نقل و انتقال مالی را به صورت کامل مختل کند، از اختصاص 66 میلیارد دلار برای تامین دارو و کالاهای اساسی مردم از سوی دولت خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور با بیان اینکه حق مردم خوزستان است که اعتراض کنند و این وسط ممکن است فرد نااهلی از سلاح استفاده کند، گفت: دستور دادم معاون اول شخصا به خوزستان برود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با چنین تفکر و راهبردی نیاز به دشمن نداریم. یک دشمن عاقل هم نیاز به لشکرکشی به ایران ندارد، فقط کافی است انتظار بکشد تا ما خود، میخ آخر را به تابوت تاب آوری وطن بزنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۷    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: مهمترین مولفه قدرت یک کشور اتحاد و همدلی مردمشه. یه موقعی با ساختن جوک های قومیتی میخواستن اختلاف بندازن و از بین ببرن این مولفه رو الانم با جریان آب دشمن خوب میدونه کجارو باید بزنه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: حکایت دشمنی که برای مشکلات خوزستان فریاد می زند حکایت مگسی است که بر زخم نشسته آلوده می کند ولی درمان نمی کند. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.