پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۵۸Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمن»

حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه خوزستان گفت: عوامل شهادت شهید فخری زاده تنها طراحان این عملیات نبودند، بخشی از مسببان این اتفاق عواملی هستند که باید در داخل کشور آن ها را جستجو کرد و آن وجود یک جریان غرب گرا و غرب پرست است که با دراز کردن دست نیاز از روی ذلت به طرف دشمن آن ها را دررسیدن به اهدافشان متجری ...
گلونی   ۱ ساعت پیش    
سیل دشمن خاطرات است به گزارش گلونی سیل با خانه چنین می کند: فکر کنید همین الان که روی مبل پذیرایی نشسته اید یا روی تخت اتاق خواب دراز کشیده اید آب از زیر در وارد بشود و آرام آرام قالی را تر کند و بعد روی قالی را بپوشاند و بعد تا روی انگشتان پایتان بالا بیاید و بعد ببینید تا مچ پا در آب گل ...
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه میناب ضمن تسلیت شهادت دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده گفت: برای ما این نکته درس آموز است که دشمن همچنان دشمن ماست و اعتماد به آن خطایی نابخشودنی است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، دشمنی آمریکا و ایادی او با ملت ایران را ریشه ای دانست و گفت: ترور شهید فخری زاده نشانه عجز استکبار جهانی است.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری مهر ، سعید نمکی، در دیدار آلکسیس باندریچ وِگا سفیر کوبا در ایران، اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی، شهدای زیادی قربانی تروریست بین المللی شدند که نشانه یاس و ناامیدی دشمن در فشارهایی است که به ایران وارد کرده و به اهداف خود نرسیده است. ...
نامگذاری روز نیروی دریایی ارتش امام خمینی قدس سره : به مناسبت رشادت ها و دلاور مردی های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای کشور و به ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب های نیلگون خلیج فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه کردن نیروی دریایی دشمن بعثی ...
شبستان   ۳ ساعت پیش    
منتظری گفت: در واقعه دلخراش ترور دانشمند هسته ای نقش نفوذی ها بسیار تعیین کننده بوده است، برخی از نیروهای نفوذی اطلاعات را در اختیار دشمن قرار می دهند.
شرق: انتشار توییتی از سوی کریمی قدوسی، نماینده تندرو مجلس و ادعای او مبنی بر اینکه با اصرار دشمن و تأکید حسن روحانی، محسن فخری زاده با آمانو، مدیر کل پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی ملاقات کرده است ، هرچند با تکذیب کانال خبری جبهه پایداری مواجه شد، اما مقامات دولت را نیز وادار به واکنش کرد. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هزینه های سازش و هزینه های نرمش دربرابر بیگانگان برای ما سنگین خواهد بود، بدون شک اگر ما یک گام به عقب بگذاریم دشمن 10 گام پیش خواهد آمد.
روزنامه شهروند   ۱۰ ساعت پیش    
تصویب نهایی و اجرایی شدن طرح دوفوریتی مجلس در مورد توقف داوطلبانه پروتکل الحاقی و تولید اورانیوم 20درصد یعنی رفتن به سمت فعال شدن به اصطلاح مکانیسم ماشه و بازگشت تمامی تحریم های شورای امنیت علیه ایران یا آقایان اگر چه در مجلس از اصلاح امور و بهبود اوضاع ناتوانند اما بحمدالله حداقل در به هم ریختن ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نورنیوز نوشت: ترور تاسف بار دانشمند خدوم شهید محسن فخری زاده و دلایل دست زدن دشمن به این اقدام جنایت کارانه و همچنین اقداماتی که باید در پاسخ گویی به متهمان اصلی در دستور کار قرار بگیرد مهمترین موضوعی است که طی سه روز گذشته فضای سیاسی و رسانه ای کشور را درگیر خود کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۰:۴۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: دشمن فکر می کند با شهادت بزرگان و دانشمندان، ریشه انقلاب اسلامی متزلزل خواهند شد، ولی باید بدانند از خون این شهدا، سرداران و دانشمندان بزرگ دیگری پرورش خواهند یافت.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در این ستون بی هیچ دخل و تصرفی گزیده ای از مطالب روزنامه های سراسری کشور را، فردای انتشار می توانید مطالعه کنید. اعتماد: تدبیر در برابر تحریم و ترور ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ استاد علوم سیاسی حوزه بر لزوم استفاده از سیاست مرصادی قرآنی در مقابله با دشمنان تاکید کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
چاک فرلیچ ، مشاور اسبق امنیت داخلی اسرائیل گفته که اسرائیل در صورت بروز درگیری با ایران، توان پیروزی در برابر این کشور را نخواهد داشت. فرلیچ گفت: ایران یک قدرت منطقه ای است و بازی کردن با آن خطرناک است. فکر می کنم ایران نخستین دشمن ما است که تا این حد قدرتمند است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
چاک فرلیچ ، مشاور اسبق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفته که این رژیم در صورت بروز درگیری با ایران، توان پیروزی در برابر این کشور را نخواهد داشت. به گزارش فرتاک نیوز ، فرلیچ گفت: ایران یک قدرت منطقه ای است و بازی کردن با آن خطرناک است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۶    
این روز ها در فضای مجازی همه کارشناس امنیتی و اطلاعاتی هستند و ابعاد عملیاتی و امنیتی ماجرا را تحلیل می کنند. روایت رسمی از ماجرا هم نداریم و در این فقدان روایت رسمی هر روایتی می تواند معتبر قرار بگیرد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
چاک فرلیچ ، مشاور اسبق امنیت داخلی اسرائیل گفته که اسرائیل در صورت بروز درگیری با ایران، توان پیروزی در برابر این کشور را نخواهد داشت. فرلیچ گفت: ایران یک قدرت منطقه ای است و بازی کردن با آن خطرناک است. فکر می کنم ایران نخستین دشمن ما است که تا این حد قدرتمند است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۱    
حوزه/ معاون آموزش مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: در سال های اخیر دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی با کمال وقاحت به سمت ترور و حذف فیزیکی چهره های علمی برتر کشور رفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۶    
فرزند شهید فخری زاده گفت: مسیر شهید، اعتلای ایران اسلامی بود و هیچ چیز غیراز این نبود و این اِعمال تروریستی که نشانه ضعف دشمن است منجر به روشن شدن مسیر می شود و هر فرد، جریان و قدرتی که مخالف، مقاوم و بر ضد اعتلا و اقتدار ایران باشد از میان برداشته خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ظریف در گفتگوی اخیرش می خواهد تحریف کند؛ می خواهد آنچه را که خود انجام داده، به برخی نسبت دهد که معلوم نیست کیستند و کجا گرایی به دشمن داده اند. هر چه ادعای او در گرا دادن مخالفانش به آمریکا بی سند است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: قطره قطره از خون شهدای هسته ای ما و شهید فخری زاده بذری برای اعتلای کشور شده و خواهد شد و دشمن زبون ملت ایران جز حقارت نخواهد دید.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
خدای آن سوی اروند، خدا این سوی اروند هم هست. و نتیجه ی همه ی این ها، قطع دست صدام بود از تنها نقطه ی ارتباطی با خلیج فارس و برافراشتن یک پرچم سه رنگ روی بام مسجد فاو! جنگ همان جنگ است و دشمن هم همان دشمن.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۷    
ورای پذیرش یا نقد مطالب بیان شده توسط شیرعلی نیا، ضرورت حفظ آمادگی مستمر و راهبردی در حوزه هایی نظیر حوزه های نظامی- امنیتی، یک الزام است. دشمن کوچک، بعضا می تواند صدمات بزرگ وارد نماید.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان فارسی حرف می زنند عبری عمل می کنند نوشت: در این آیه از سوره مبارکه محمد(ص) دقت کنید! فرمول بسیار دقیق و کار سازی برای شناسایی نفوذی ها ارائه می فرماید. بخوانید! ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۷    
حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی با اشاره به ترور شهید فخری زاده و محکومیت این اقدام مذبوحانه دشمن، گفت: این اقدامات مذبوحانه نشانه عجز و ناتوانی دشمن است که در این موقعیت، چنین شخصیتی را از ما بگیرند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۳    
در دیدار وزیر بهداشت و سفیر کوبا مطرح شد؛ وزیر بهداشت گفت: از دولت کوبا که شهادت دکتر فخری زاده از دانشمندان بزرگ ایرانی را تسلیت گفت، تشکر می کنم. ایران یکی از ضد تروریست ترین کشورهای جهان است و در منطقه با تروریست ها مبارزه کرده ایم. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۲    
شهر البوکمال از توابع استان دیرالزور در نزدیکی مرز عراق این روزها سومین سالگرد آزادی اش از چنگال گروه تروریستی وهابی داعش را می گذراند گروهی که همچنان در سوریه و عراق در خدمت منافع آمریکا فعالیت می کند.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا ملا احمد شیخی با بیان اینکه دشمن همچنین به دنبال این است که صنعت و پیشرفت و تکنیک در کشور اسلامی علی الخصوص در جمهوری اسلامی نباشد افزود: تلاش دشمن به دنبال این است که علم را در ممالک اسلامی ریشه کن کند ؛تا بتواند پیشرفت اسلام و شکوفایی صنعتی در اسلام را بگیرد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده نشانه اوج ذلت دشمنان است، گفت: سخن گفتن از مذاکره با دشمن خلاف مشی ولایت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حمید ملانوری با بیان اینکه شهید فخری زاده از دانشمندان بزرگ در زمینه علم هسته ای و دفاعی بود، گفت: همه تلاش ها و مجاهدت های شهید فخری زاده در گمنامی کامل صورت گرفت و جایگاه و موقعیت شغلی شهید ایجاب می کرد تا لحظه شهادت، گمنام بماند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
: شهادت فخری زاده نه تنها عمق رسوخ و موفقیت پروژه نفوذ در ساختارهای مختلف اجرایی کشور را به نمایش گذاشت؛ بلکه موجب شد تا میزان حاد بودن شرایط فرهنگ و هنر را بار دیگر بر همگان آشکار ساخته و نشان دهد که چگونه طیف قابل توجهی از اهالی فرهنگ و هنر به تسخیر نظام سلطه درآمده و حتی بعضی از ایشان رسما به ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا صدرالحسینی گفت: دشمنان مردم ایران برای متوقف کردن مسیر پیشرفت کشور دست به هر اقدامی از جمله ترور دانشمندان کشورمان می زنند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید میرزاکوچک یک اسطوره ملی ست و به جهانیان ثابت کرد که حتی اگر در برابر دشمن یکه و تنها باشید قوای آیه کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره تسلی بخش قلب ها می گردد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مسعود رضایی ما ملت شهادتیم ؛ این جمله طلایی و جاودان از شهید حاج قاسم سلیمانی، یکی از گویاترین و بلندترین و عالی ترین توصیفات در مورد ملت ایران است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۹    
حوزه/ ناگهان و در نیمه شب بیش از 60 هزار رأی جهت تغییر نتایج پویش روانه شد، دشمن ما، نه دانشمند ما را تحمل می کند، نه سردار مقاومت مان را، و نه رای ملت مان را...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۰    
سردار رحیم نوعی اقدم با با بیان اینکه این دانشمندان در دهه 90 هستند که برای دشمنان هراس آفرین شدند از مسئولین انتقاد کرد و گفت: مسئولی که تحت تأثیر نفوذ دشمن است، خاصیتی ندارد و برای دشمن هم تهدیدی به حساب نمی آید تا مورد ترور واقع شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه گفت: محکوم کردن و بیانیه دادن، در زمان حاضر کافی نیست، دشمن باید درک کند که شرایط زمان حاضر با گذشته متفاوت است و سران سه قوا باید ورود جدی داشته باشند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سعید نمکی در دیدار آلکسیس باندریچ وِگا، اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی، شهدای زیادی قربانی تروریست بین المللی شدند که نشانه یاس و ناامیدی دشمن در فشارهایی است که به ایران وارد کرده و به اهداف خود نرسیده است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR برای آشنایی با ویژگی های مرحوم فخری زاده، گفتگویی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، استاد حوزه و دانشگاه و رئیس مؤسسه ی پژوهشی حکمت و فلسفه ی ایران انجام داده است. ...
برترین ها / سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: برنامه این هفته نقد سینما به مناسبت ترور شهید فخری زاده، تصویر ترور در سینمای ایران را بررسی می کند. برنامه نقد سینما شبکه پنج سیما، این هفته جمعه 14آذرماه ساعت 22 به مناسبت ترور دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده، تصویر ترور و جنایات دشمن را واکاوی و بررسی خواهد کرد. ...
ازاین رو انتظار اولین قدم اصلاح رویه مذکور حذف یا کاهش قابل توجه این دسترسی ها بدون فوت وقت است؛ اما پس از بررسی جزییات طرح جدید مجلس دیدیم این امر در اولویت قرار نگرفته بلکه پس از مباحث فنی آورده شده است آن هم به صورت زمان دار و مشروط.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان طرح نمایندگان مجلس برای مقابله با استکبار در موضوع هسته ای را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: نمایندگان باید با دشمن شناسی، به موقع عمل کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دشمن بی نقاب رفت، دشمن نقاب دار آمد/ جدال با کرونا در خط آخر زندگی/ 10 تغییر مهم برای اداره شفاف مجلس از جمله تیترهای روزنامه های امروز است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: : دشمن با جریان تحریف در پی ایجاد یاس و نا امیدی در میان مردم است و امروز یکی از بزرگترین وظایف اهالی رسانه امیدآفرینی برای مردم است
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله شیخ عیسی قاسم گفت: از ابتدا روشن بود که عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی عواقب خطرناک و فاجعه باری به همراه خواهد داشت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری مرآه البحرین ...
برترین ها / سراج24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی ترور وحشیانه دانشمند برجسته هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد. در این پیام که نسخه ای از آن روز سه شنبه در اختیار ایرنا گذاشته شد، آمده است: ترور وحشیانۀ دانشمند برجستۀ هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده ...
سراج24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن ما می داند دانشمندان ما سازش پذیر نیستند و بازی تحریم و برجام آنها را فریب نمی دهد پس باید برای رسیدن به اهدافشان آنها را ترور کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به روز بسیج حقوقدانان، گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران بسیج به عنوان نهادی خود جوش عمل می کند و به همین دلیل دشمن به همان اندازه که از اسلام و نظام اسلامی هراس دارد از حضور بسیجیان هم می ترسد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس زاده گفت: بی اثر کردن و لغو تحریم ها یک حرکت لازم در جهت حفاظت از منافع ملت و پاسخ مقتدرانه به بدعهدی ها و اقدامات تروریستی دشمن بود.