شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۲۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «اهدای عضو»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۸    
دست مرگ جانی را گرفت و تصمیم به اهدای عضو، جان هاییی را بازگرداند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با بیان اینکه هفتمین مورد اهدای عضو در استان طی امروز انجام شد، گفت: با اهدای اعضای بدن دختر 11 ساله مرگ مغزی شده، چهار بیمار جان دوباره گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: هفتمین اهدای عضو امسال در آذربایجان غربی به نام نوجوان 11 ساله رقم خورد و قلب، کلیه ها و کبد این فرد به بیماران نیازمند اهدا شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷    
صبح امروز 30 مهر ماه 1399 هفتمین اهدای عضو در آذربایجان غربی انجام گرفت .
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهید محمدی دو سال قبل کارت اهدای عضو دریافت کرد و امروز هفت عضو از اعضای پیکرش با رضایت خانواده، اهدا شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس مراسم تشییع پیکر شهید محمد محمدی شهید امر به معروف و نهی از منکر، ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه(30 مهر ) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. شهید محمدی دو سال قبل کارت اهدای عضو دریافت کرد و امروز 7 عضو از اعضای پیکرش با رضایت خانواده، اهدا شده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای بدن بسیجی آمر به معروف که به علت شدت جراحات وارده، به شهادت رسید، به بیماران نیازمند اهدا شد
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شفاآنلاین سلامت رییس هیات مدیره انجمن اهدای عضو ایرانیان در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر تمجید از اهدای کلیه ایرانیان به بیگانگان و کسب درامد ارزی برای کشور ازاین طریق گفت ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امانی، مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو لرستان با بیان اینکه اهدای عضو یک نفر در بروجرد به 3 بیمار زندگی بخشید گفت: طی یک سال گذشته 19 مورد اهدای عضو در لرستان انجام شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال رادیویی هفت قسمتی قاب های بی روبان که به سفارش رادیو سلامت تولید شده داستان یک مددکار اجتماعی از اعضای انجمن اهدای عضو را روایت می کند که در آستانه تولد چهل سالگی اش در تلاش برای پیدا کردن کلیه مناسب برای کودکی به نام سانیا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱    
اعضای بدن جوان 21 ساله طبسی که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند، جانی دوباره بخشید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۴    
ایسنا/زنجان مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: چهاردهمین اهدای عضو انجام شده در استان با اهدای پنج ارگان حیاتی طی سال جاری ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
مسؤول شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از ثبت چهاردهمین اهدای عضو در استان خبر داد و گفت: کلیه ها، کبد و قلب مرحوم امیرمحمد عابدینی به نیازمندان این اعضا، زندگی دوباره بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اهدای اعضای بدن مادر هرمزگانی به 3 بیمار زندگی دوباره بخشید
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۶    
تهران- ایرناپلاس- شیوع بیماری کرونا، بیماران در انتظار پیوند اعضا را با مشکل روبه رو کرده است. در همین راستا چند روز پیش رئیس انجمن اهدای عضو ایرانیان از کاهش چشمگیر پیوند عضو در کشور خبر داده بود که آمار بسیار قابل توجهی است. اما این کاهش چشمگیر چه دلایلی می تواند داشته باشد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اهداء عضو یکی از بهترین خیرها و صدقه جاریه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از اهدای اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی و زندگی دوباره چهار بیمار نیازمند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فارس پیشروترین استان کشور در زمینه اهدای عضو است و این فرهنگ حیات بخش که امید و طراوت زندگی با خود به همراه دارد در فارس بیش از سایر نقاط کشور نمود عینی و بروز ظاهری یافته است و در این میان، شهرستان داراب دومین جایگاه را در سطح استان به خود اختصاص داده است.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مجید حمیدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بخش پیوند کلیه که در بیمارستان شهید بهشتی شهر همدان واقع شده، آماده است فعالیت خود را مجدداً آغاز کند اما به علت شدت یافتن گسترش کروناویروس و ورود به پیک سوم، این مرکز همچنان تعطیل است. ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۲۷    
در این بسته خبری، از اجرای نورپردازی ارگ تاریخی بم تا کاهش چشمگیر آمار اهدای عضو برای شما خبر داریم. با ما همراه باشید. اخبار شبانگاهی کرمان نو را ساعت 20:20 دقیقه هر شب در شناسه های ما در شبکه های اجتماعی تماشا کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای بانوی سیاهکلی به یک بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۲    
اعضای بدن یک بانوی سیاهکلی به یک بیمار زندگی دوباره بخشید.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹    
مسئول مرکز فراهم آوری و پیوند اعضا مشهد گفت: .در چند ماهه اخیر بیش از 70 نفر به عنوان مرگ مغزی از آی سی یو های مختلف برای اهدا عضو معرفی شدند که بدلیل شیوع کرونا، از این میان فقط 11 نفراز این افراد به مرحله اهدا عضو رسیدند.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳    
نجفی زاده افزود: در مورد افرادی که دیالیز می شوند و نیاز به پیوند کلیه دارند نیز در صورتی که در آشنایان نزدیک آنها فردی که از نظر ژنتیکی بیشتر به هم نزدیک هستند، وجود داشته باشد و با بررسی های بیشتر سلامت کلیه او تایید شود، بهترین گزینه برای نجات جان بیمار است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۴:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان به عوارض خاموش بحران کرونا اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که کرونا توانسته آسیب زیادی به آن وارد کند، اهدای عضو بوده است به شکلی که آمار اهدای عضو شش ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال 1398 حدود 50 درصد کاهش یافته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضو در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی شش بیمار نیازمند به عضو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مسئول واحد اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: کبد زنده یاد محمودرضا چهره نگار پدر 60 ساله فسایی که در اثر سکته مغزی دچار مرگ مغزی شده بود پنجشنبه به بیماران نیازمند اهدا شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۵    
مجید بیشه با اهدای عضو در بیمارستان سینا به نجات جان هموطنان خود کمک کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با ایثار ماندگار جوان گناوه ای در سحرگاه پانزدهم مهرماه، هفتمین اهدا عضو استان بوشهر در سال 99 به ثبت رسید.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - حجت الاسلام زهرایی گفت: اهدای عضو اقدامی ارزشمند و به نوعی صدقه ای جاریه است و برای خانواده ای که به اهدای عضو عزیز خود راضی شده ثمراتی به همراه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵    
ایسنا/زنجان مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: سیزدهمین اهدای عضو انجام شده، امسال با اهدای یک ارگان حیاتی بانوی ابهری به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در این استان جان سه بیمار نیازمند پیوند عضو را نجات داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/زنجان مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: دوازدهمین اهدای عضو انجام شده در استان با اهدای سه ارگان حیاتی طی سال جاری ثبت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - مسؤول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: کبد و کلیه های شهروند خدابنده ای که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند اهدا شد تا دوازدهمین مورد اهدای عضو استان در سال جاری به ثبت برسد.
ایل نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۱    
به گزارش ایل نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان،چهارمین عمل مولتی ویسرال کشور توسط پزشک حاذق لردگانی در یاسوج انجام شد. این عمل به همت دکتر رحیمی از فرزندان شایسته قلمروی ایل و همکارانش از مرکز پیوند ابوعلی سینای شیراز و گروه پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج محقق شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: دوازدهمین مورد اهدای عضو استان امروز در بیمارستان سینای تهران با اهدا کلیه ها و کبد انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رابط پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اقدامی خداپسندانه خانواده نوعدوست یاسوجی اعضای بدن جوان مرگ مغزی خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی بیمارستان فرهیختگان گفت: میانگین مدت زمان اخذ رضایت از خانواده افرادی که دچار مرگ مغزی شده اند در ایران بین 6 تا 90 ساعت است که باید با نهادینه کردن فرهنگ اهدای عضو، این زمان به حداقل برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۱    
پسراغ مادری رفتیم که میخواست بخشی از وجودش را به پاره تنش هدیه بدهد. یوند عضو هدیه زندگی است مخصوصا وقتی مادری با اهدای عضو به فرزندش زندگی دوباره ببخشد
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۱۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. رژه افتخار دختر پرنسس قبل از اهدای عضو روش جالب بازیگر آمریکایی برای تشویق مردم به رأی دادن جذابیت تحسین برانگیز سوپر مدل مشهور در 56 سالگی برای درمان فوری یبوست چی بخوریم؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با اهدای عضو جوان 36ساله بندرعباسی، جان سه بیمار نیازمند عضو نجات پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس انجمن اهدای عضو استان همدان گفت:در سال جاری 9 اهدا عضو انجام شده است که شهرستان ملایر پیشتاز در اهدای عضو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۳    
هشتمین اهدای عضو با مرگ یک جوان 34 ساله قمی رقم خورد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهدای عضو بدن مرگ مغزی در این استان جان یک بیمار نیازمند پیوند را نجات داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول واحد اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: با رضایت خانواده این جوان، اعضای بدن وی جهت حیات دوباره به انسانها اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مسئول واحد اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: اعضای بدن یک جوان 34 ساله در قم که به علت حادثه تصاف دچار مغزی شده بود، اهدا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان گفت: یک خانواده نیکوکار کاشانی عضوهای بیمار مرگ مغزی خود را به همنوعان نیازمند هدیه کردند که نخستین مورد اهدا عضو در سال جاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد، از بیست و سومین اهدای عضو در یزد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر فراهم آوری و هماهنگی پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: جوان 24 ساله اهل شوش دچار مرگ مغزی به سه نفر زندگی بخشید.