پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۰۹Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروها»

تیتر20   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان موجب کوتاه شدن روزها می شود و این امر باعث می شود تا سلامت چراغ جلو در خودروها بیش از پیش اهمیت پیدا کند.
شورای ترافیک تهران عصر روز گذشته تشکیل جلسه داد تا پیشنهادهایی پیرامون تغییر در بازه زمانی اجرای طرح ترافیک را با هدف کاهش بار تردد خودروها در معابر به ویژه در ساعات پیک عصرگاهی بررسی کند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از انهدام باند سه نفره سارقان خودرو خبر داد که با استفاده از یک دستگاه نیسان جرثقیل دار، خودروها را از معابر عمومی سرقت می کردند. ...
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران خودرو 6 محصول خود را در طرح مشارکت در تولید با موعد تحویل آذر و دی ماه 1401 عرضه می کند.
راهبردنامه   ۱۰ ساعت پیش    
در مجموع، این گازهای خروجی از اگزوز خودروها به عنوان یک خطر بالقوه برای سلامتی در نظر گرفته شده اند، در حالی که استانداردهای فزاینده ای در بسیاری از نقاط جهان به طور نامحدود اعمال می شود. ذرات معلق و سلامت مطالعات رابطه بین ذرات معلق و اثرات نامطلوب سلامتی را با تمرکز بر قرار گرفتن در معرض [...]
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بررسی نوسانات قیمت ها در بازار خودروهای ژاپنی از افزایش قیمت خیره کننده این خودروها در بازار در دو ماه اخیر حکایت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- 98 درصد جایگاه های سوخت استان در حال حاضر فعال بوده و عملیات سوخت گیری خودروها انجام می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: ویدئویی از همراهی افسر پلیس راهور تهران با دوچرخه سواران در فضای مجازی انتشار یافته است که حق تقدم را در برابر خودروها به آنان می دهد. وی می گوید: اولویت با تردد دوچرخه سواران است و به آنها با سلام احترام می گذارد. این ویدئو با واکنش مثبت کاربران روبرو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا_شیراز_ فیلم، روند سوختگیری خودروها در برخی جایگاه های عرضه بنزین شهر شیراز در روز چهارشنبه 5 آبان 1400 به دنبال رفع اختلال در سامانه سوخت کشور را نشان می دهد. بیشتر جایگاه های سوخت این شهر با عرضه بنزین آزاد به مدارخدمات رسانی بازگشته اند و تلاش برای رفع مشکل جایگاه های باقیمانده ادامه دارد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:مسعود طبیبی با اشاره به اخلال ایجادشده در جایگاه های سوخت اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم حمایت های لازم را از رانندگان تاکسی داشته و درصدد رفع مشکل تاکسی داران است. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر نفت بیان کرد: 300 جایگاه سوخت در سراسر کشور با کارت سوخت به صورت سهمیه ای، بنزین را به خودروها عرضه می کنند همچنین سهمیه سوخت در کارت سوحت محفوظ است و هیچ مشکلی وجود ندارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با حضور سرزده در وزارت نفت، به پیگیری وضعیت روند سوخت رسانی به خودروها و فعالیت مجدد جایگاه های سوخت کشور پرداخت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور ظهر امروز و پس از جلسه هیات دولت بدون اطلاع قبلی و به صورت کاملا سرزده به جایگاه سوخت میدان فردوسی رفت و در گفتگو با مردم و جایگاه داران ضمن تشکر از ارائه خدمات آنها به مردم پس از اختلال ایجاد شده، به صورت میدانی و بی واسطه در جریان وضعیت سوخت رسانی به خودروها قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- تداوم اجرای محدودیت های تردد شبانه کرونا با انتقادات زیادی همراه شده است و مخالفان آن می گویند در حالی که بسیاری از محدودیت های کرونا لغو شده اجرای این طرح منطقی نیست. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز و پس از جلسه هیات دولت بدون اطلاع قبلی و به صورت کاملا سرزده به جایگاه سوخت میدان فردوسی رفت و در گفت وگو با مردم و جایگاه داران ضمن تشکر از ارایه خدمات آنها به مردم پس از اختلال ایجاد شده، به صورت میدانی و بی واسطه در جریان وضعیت سوخت رسانی به خودروها قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰    
یزد- ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت: هم اکنون در 74 جایگاه عرضه سوخت استان به خودروها خدمات ارایه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷    
ایرنا - کرمانشاه - مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه اعلام کرد که 75 درصد جایگاه های سوخت استان فعال هستند و روند سوخت رسانی به خودروها (بنزین آزاد با نرخ هر لیتر سه هزار تومان) در آنها جریان دارد. (ویدیو علیرضا مولوی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان روز چهارشنبه برای بررسی روند سوخت رسانی به خودروها به نرخ دولتی و آزاد، از جایگاه های عرضه سوخت مایع امید ، دانشگاه و آزادی شهر همدان بازدید کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
فرارو- پیش از ظهر امروز سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور با حضور در وزارت نفت، به پیگیری وضعیت روند سوخت رسانی به خودروها و فعالیت مجدد جایگاه های سوخت کشور پرداخت. ...
برترین ها / آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: در پی اختلال سوخت گیری خودروها در جایگاه های پمپ بنزین، ناوگان اسنپ نیز با مشکل سوختگیری مواجه شد و متعاقبا تعداد خودروهای فعال به منظور ارائه خدمت به کاربران و انجام سفر کاهش پیدا کرد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۲    
گروه بین الملل: تعداد کمی از خودروها به اندازه رنج روور کلاسیک مورد احترام هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز چهارشنبه 5 آبان نسبت به روز گذشته افزایش داشته است. تندر 90 و سمند EF7 دوگانه سوز بیشتر از دیگر مدل های داخلی گران شده اند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۰    
دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون داران کشور اعلام کرده است که هنوز تمام کامیون ها از گمرک ترخیص نشده اند و دو موضوع ارزش افزوده و خدمات پس از فروش به طور کامل حل نشده است. احمد کریمی همچنین از مساعدت گمرک و سایر سازمان ها برای جلوگیری از ورود این خودروها به فهرست اموال تملیکی خبر داده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند منتشر شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۵    
،یکی از الزاماتی که کمپانی های خودروسازی ملزم به رعایت آن هستند، بازیافت خودرو پس از تولید است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند به شرح زیر است:
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۹    
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند منتشر شد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۸    
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند منتشر شد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۳    
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند منتشر شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰    
سرعت گیرهای متعدد، مرتفع و فنرشکن خودروها ازجمله مشکلاتی هستند که نه تنها بار مالی ایجاد می کنند، بلکه اعصاب و روان مردم را هم آزار می دهند. اگرچه نصب سرعت گیر راهکاری برای کاهش سرعت خودروها و افزایش ضریب ایمنی تردد در جاده هاست اما استاندارد بودن و جانمایی درست آنها نیازمند نگاه کارشناسی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه اعلام کرد که 75 درصد جایگاه های سوخت استان فعال هستند و روند سوخت رسانی به خودروها در آنها جریان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بارش شدید باران در جنوب ایتالیا باعث آبگرفتگی جاده ها، غرق شدن خودروها و گرفتار شدن مردم در خانه هایشان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با پیگیری و تلاش های انجام شده از روز سه شنبه، هم اکنون در 58 جایگاه عرضه سوخت استان سوخت گیری خودروها انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۲    
اسامی جایگاه های سوخت فعال در تهران که بنزین سهمیه ای به خودروها عرضه می کنند منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه توزیع سوخت در آذربایجان غربی به طور کامل در کنترل است، گفت: 98 درصد جایگاه های سوخت استان در حال حاضر فعال بوده و عملیات سوخت گیری خودروها انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در روزهای سرد سال برخی حیوانات، به خصوص گربه ها و پرنده ها برای داشتن یک فضای گرم شب هنگام به خودروها پناه می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به هزینه معاینه فنی خودروها در پایتخت گفت: معاینه فنی برتر در 9 مرکز منتخب بیهقی، سراج، آبشناسان، دماوند، الغدیر، شقایق، نیایش، چمران و خاوران انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مهاباد گفت: با فعال شدن 80 درصد از جایگاه های عرضه سوخت این شهرستان به صورت دستی، هم اکنون سوخت رسانی به خودروها در این شهر به حالت پایدار بازگشته است.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- دیروز مالکان بسیاری از خودروها لنگ بنزین ماندند. هر چند این بار معطل ماندن برای قطره ای بنزین، دلیل متفاوتی داشت، با این حال مالکان خودروهای گاز سوز دیروز مشکلی برای تامین سوخت نداشتند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: با تلاش نیروهای متخصص شرکت، 56 جایگاه سوخت معادل 70 درصد جایگاه های سراسر استان سمنان فعال و به خودروها سوخت ارائه می شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سامانه سوخت گیری پمپ بنزین ها از ظهر امروز دچار اختلال شده؛ اما با تلاش های صورت گرفته، وضع سوخت گیری خودروهای عبوری در جاده مهم و ترانزیتی تهران- مشهد هم اکنون عادی است ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نواندیش : در شبکه های اجتماعی گروهی هکری به نام گنجشک درنده مسئولیت حمله سایبری به سامانه های سوخت ایران را به عهده گرفته است. این در حالی است که تاکنون مشخص نیست این حملات که به اختلال در جریان سوخت رسانی به خودروها انجامید، چگونه و از مبدا کدام کشور رخ داده است. تکمیلی ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد سرُخوردن وحشتناک خودروها به دلیل یخ زدن پلی در چین خواهید بود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش میدانی روز سه شنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، افرادی که حدود ساعت 11 امروز به پمپ بنزین ها مراجعه کردند، با اختلال در سامانه هوشمند سوخت مواجه شدند. کم کم صف خودروها از پمپ بنزین ها فراتر رفت و ازدحام جمعیت در اطراف جایگاه های سوخت بیشتر شد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۳:۲۱   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه مصرف سوخت خودروها در کشور حدود 2 و نیم برابر استاندارد جهانی است، از عدم قطعی گاز خانگی در زمستان خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، دکتر سجاد عابدی مشاور عالی مرکز مطالعات سایبری کشور در واکنش به حمله سایبری به جایگاه های سوخت نوشت: حمله سایبری اخیر موجب دسترسی عاملان آن به بیلبوردها و سامانه کارت های سوخت شده است. قضاوت در مورد اثرات آنی این اتفاق کار دشواری است و محاسبه کل لطمات وارده ممکن نیست ...