جمعه ۱۰ آذرساعت ۲۳:۳۷Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادورو»

موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۷    
رئیس جمهوری ونزوئلا از رشد اقتصادی این کشور از اول سال میلادی 2023 خبر داد و ابراز امیدواری کرد که دولتش در زمینه تثبیت رشد صنعت نفت ونزوئلا موفق باشد. گفته های مادورو در حالی بیان شده که درآمد مالیاتی این کشور رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۵    
تهران- ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا از جو بایدن همتای آمریکایی خود خواست تا همه تحریم های اعمال شده علیه این کشور آمریکای جنوبی را لغو کند و عصر جدیدی از روابط در بالاترین سطح میان کاراکاس و واشنگتن آغاز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا از آمریکا خواست تا تمامی تحریم ها علیه کاراکاس را لغو کند و فاز جدیدی در روابط دو کشور بگشاید.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نیکولاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا امروز گفت که دولت این کشور به گفتگو های مخفیانه با واشنگتن ادامه می دهد. وی گفت: رییس مجمع ملی که رییس شرکت “ونزوئلای شما” است، ریاست کمیسیون مذاکرات با آمریکا را بر عهده دارد. این مذاکرات غیرعلنی است. پس لطفا به طور علنی درباره آن صحبت نکنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۵:۰۸    
تهران- ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از مردم جهان خواست تا برای توقف حملات مداوم رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم نوار غزه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۴:۵۹    
تهران- ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از مردم جهان خواست تا برای توقف حملات مداوم رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم نوار غزه اقدام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مهر : نیکلاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا از جهانیان خواست تا برای توقف حملات اشغالگران قدس به نوار غزه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۹    
تهران- ایرنا- دیوان بین المللی دادگستری درحالی مشغول رسیدگی به پرونده اختلافات ارضی با بیش از 180 ساله میان ونزوئلا و گویان است که نیکلاس مادورو ، گویان را به تلاش برای لغو قانون اساسی ونزوئلا از طریق این نهاد بین المللی به عنوان شکل جدیدی از استعمار متهم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۶    
رئیس جمهور ونزوئلا از جهان درخواست کرد تا برای توقف حملات اسرائیل به نوار غزه اقدام کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نیکولاس مادورو رئیس جمهور ی ونزوئلا درباره فراگیر شدن جنایات اسرائیل در جهان گفت : اول می خواهند مردم فلسطین را نابود کنند، بعد همه مسلمانان را نابود کنند و بعد به سمت ما مسیحیان حرکت کنند. تا دیر نشده باید صهیونیست ها را متوقف کرد. ایدئولوژی صهیونیزم به مراتب از نازیسم خطرناک تر است: ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس جمهور ونزوئلا در جریان بودن مذاکراتی مخفیانه با آمریکا برای بهبود روابط میان دو کشور را تایید کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا با تاکید بر اینکه نژادپرست های صهیونیست و صهیونیسمِ امروز، می خواهند مردم فلسطین را نابود کنند ، خواهان توقف به موقع نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا تأکید کرد که ایدئولوژی رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین و مسلمانان و مسیحیان جهان از نازیسم خطرناک تر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۸    
تهران- ایرنا- دیوان عالی دادگستری ونزوئلا، نتایج انتخابات مقدماتی مخالفان مبنی بر پیروزی قانونگذار سابق محافظه کار برای رقابت با نیکلاس مادورو در انتخابات ریاست جمهوری 2024 را به حالت تعلیق درآورد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در ماه جاری میلادی، طی توافقی بین دولت مادورو و بایدن، آمریکا تحریم نفتی ونزوئلا را به مدت 6 ماه تعلیق کرد، البته تعلیق تحریم های نفتی به شرطی انجام می شود که دولت فعلی ونزوئلا شرایط را برای برگزاری انتخابات آزاد در این کشور و آزادی زندانیانی سیاسی آمریکایی فراهم کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۲    
تهران- ایرنا- به فاصله یک هفته از توافق دولت و مخالفان ونزوئلا مبنی بر ترسیم نقشه راه انتخابات ریاست جمهوری 2024 و لغو تحریم ها، دولت کاراکاس، انتخابات مقدماتی مخالفان برای تعیین رقیب مادورو را یک تقلب بزرگ توصیف کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ماریا کورینا ماچادو، یک کاندیدای راست میانه، در انتخاباتی پیشتاز است که نشان دهنده ایمان رای دهندگان به دموکراسی و نارضایتی از سال ها حکومت استبدادی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از جامعه بین الملل خواست تا برای توقف نسل کشی علیه مردم فلسطین اقدامی جدی انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا خطاب به مسیحیان این کشور و سراسر جهان اعلام کرد که کشتار غزه باید محکوم شود و هر چه سریعتر یک نشست بین المللی برای بازگرداندن کشور فلسطین به مردم فلسطین برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مخالفان دولت ونزوئلا با برگزاری انتخابات مقدماتی، سیاستمدار محافظه کارِ رد صلاحیت شده را برای رویارویی با نیکلاس مادورو در انتخابات ریاست جمهوری 2024 را برگزیدند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی گفت: تعلیق 6 ماهه تحریم نفتی ونزوئلا ثمره اجرای راهبرد بی اثر کردن تحریم توسط دولت مادورو است و ایران می تواند از این فرصت برای افزایش صادرات نفت به چین با قیمت بالاتر و تامین نفت پالایشگاه های ونزوئلا استفاده کند.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- دولت بایدن تحریم های صنعت نفت ونزوئلا را تحت پوشش امتیازاتی از سوی رژیم مادورو که اکنون گفته است شاهد برگزاری انتخابات جدید در سال 2024 خواهد بود، برداشته است. در همین حال، قیمت نفت خام پس از جنگ بین اسرائیل و حماس در حال افزایش است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
آمریکا، تحریم ها علیه صنعت نفت ونزوئلا را در پی توافق میان دولت نیکلاس مادورو و مخالفانش برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، به مدت شش ماه برداشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۲:۲۴    
رحمن قهرمانپور تحلیلگر مسائل بین الملل در توییتی نوشت: دولت بایدن در حال دستیابی به یک توافق بسیار مهم با ونزوئلاست. بر اساس این توافق آمریکا می پذیرد که در ازای برگزاری انتخابات آزاد و منصفانه و تحت نظارت بین المللی در ونزوئلا بخش زیادی از تحریم هایی را که علیه کاراکاس اعمال کرده لغو کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا خواهان برگزاری یک نشست بین المللی فوق العاده و فوری برای توقف جنگ غزه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه امروز گفت، روسیه منتظر دیدار نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع آگاه از تعمیق روابط مسکو و کاراکاس در حوزه انرژی و سفر پیش روی رئیس جمهوری ونزوئلا به روسیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری ونزوئلا در گفت وگو با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، حمله های بی رویه اسرائیل علیه غیر نظامیان را محکوم کرد و از ارسال 30 تن کمک های بشردوستانه این کشور آمریکای لاتین به غزه در روزهای آینده خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۳    
وأفادت وکالة مهر للأنباء، ان فی کلمته خلال إعادة افتتاح مسقط رأس المحرر والمتحف البولیفاری الواقعین فی المرکز التاریخی لمدینة کراکاس، دعا مادورو إلی "السلام فی قطاع غزة". ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ونزوئلا اقدامات رژیم صهیونیستی در بمباران نوار غزه را آپارتاید جدید خطاب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا، پس از تصمیم اسرائیل برای محاصره کامل نوار غزه، گفت که رژیم صهیونیستی در حال ارتکاب نسل کشی علیه فلسطینیان در نوار غزه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۴    
مادورو در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به رویدادهای اخیر در اراضی اشغالی نوشت: نه برقی، نه آبی و نه سوختی. یک محاصره کامل و حمله به غزه. در این مکان کوچک، ملیون ها نفر انسان زندگی می کنند که برای چندین دهه هدف بمباران، شکنجه، حمله، پیگرد قرار گرفته و شهید شده اند. اینها مردم مقدس غزه هستند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۸    
رئیس جمهور ونزوئلا گفت: ما خواستار برقراری آتش بس فوری و احترام به تصمیمات سازمان ملل و حقوق ملت ها هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا بامداد سه شنبه ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت که کشورش برای غزه کمک های بشردوستانه ارسال خواهد کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۶    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی و بازرگانی ونزوئلا در هفته دوم مهرماه 1402، مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد. دعوت مادورو از سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ونزوئلا ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که نیکلاس مادورو، رئیس جمهور کنونی ونزوئلا با 51 درصد آرا همچنان شانس اول پیروزی در انتخابات است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۴    
تهران- ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا اطمینان داد به دنبال شکست دولت موقت خودخوانده، خوان گوایدو عضو اپوزیسیون شکست خورده در زباله دان تاریخ به سر می برد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ونزوئلا یار غار ایران در دوران تحریم، کشوری که برای مقابله با امپریالیسم آمریکا، دردانه احمدی نژاد تا رئیسی شد، حالا به نظر می رسد با نیم نگاه آمریکا حاضر است ایران را پشت سر بگذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نیکلاس مادورو (Nicol s Maduro)، رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد؛ نخستین مرد یا زن ونزوئلایی می تواند با یک فضاپیمای چینی روی ماه فرود بیاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۰    
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا، سفر اخیرش به چین را تاریخی توصیف کرد.
ونزوئلا در حال حاضر با سیاست های نیکولاس مادورو پیش می رود که کاملاً دولتی است. اما ظاهراً این سیاست های دولتی نتیجه ای منفی به همراه داشته است. حالا یکی از مخالفان مادورو می خواهد از مسیر وعده هایی نظیر خصوصی سازی، این رئیس جمهوری را در انتخابات سال 2024 شکست دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۴    
تهران- ایرنا - نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا همزمان با سفر اخیرش به چین، در مصاحبه با خیرگزاری شینهوا گفت چین و ونزوئلا روابط دوستانه برای " سرنوشتی مشترک " دارند و هر دو کشور به صلح، توسعه و همکاری متعهدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۶    
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در اجلاس سران گروه 77 بعلاوه چین گفت:ما به عنوان کشور های جنوب، نخستین گام ها به سوی جهان نوین و معاصر را بر می داریم و ما نباید حد و مرزی بین علم از یک سو و فناوری از سوی دیگر قرار دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سفر رسمی هفت روزه رئیس جمهور ونزوئلا به چین پس از انجام دیگر سفرهای سران آمریکای لاتین به پکن نشان دهنده عزم دومین اقتصاد بزرگ جهان برای توسعه روابط با آمریکای لاتین ارزیابی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سفر مادورو رئیس جمهور ونزوئلا به چین، سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت نتایج قابل توجهی از این سفر حاصل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۳    
تهران- ایرنا- شی جین پینگ رئیس جمهور چین در دیدار با نیکولاس مادورو همتای ونزوئلایی خود که به چین سفر کرده، روابط دو کشور را راهبردی توصیف کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۲    
اویل پرایس نوشت، استراتژی واشنگتن برای مهار ونزوئلا شکست خورده و نیکلاس مادورو عملاً مخالفان سیاسی ونزوئلا را کنار گذاشته و موقعیت خود را به عنوان رهبر عضو اوپک حفظ کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ونزوئلا و چین در چارچوب سفر رسمی نیکلاس مادورو رئیس جمهوری این کشور آمریکای لاتین به پکن، یادداشت تفاهمی در زمینه همکاری، توسعه و نوسازی مناطق ویژه اقتصادی امضا کردند.