دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۸:۳۲Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارسال»

ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: نباید از استقلال انتقاد شود، تازه هفته اول لیگ برتر است و باید به ساپینتو فرصت داد، او احتیاج به حداقل 6 هفته زمان نیاز دارد تا به شرایط مطلوب برسد، اینکه استقلال پارسال نباخت نباید برای این تیم به یک بحران تبدیل شود.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاهش سرعت چاپ پول از دیگر رویکردهای بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی بود به گونه ای که رشد پایه پولی از 42.6 درصد در تیرماه پارسال به 31.5 درصد در پایان فروردین امسال رسیده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مهاباد - ایرنا - مدیر امور آب مهاباد گفت: هم اکنون حجم آب ذخیره شده در پشت مخزن سد مهاباد 89 میلیون متر مکعب است که در مقایسه با سال گذشته 10 میلیون مترمکعب بیشتر است.
تدبیر و امید   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعید روستایی پستی را در واکنش به مشکلات اکران فیلمش در ایران منتشر کرد. سعید روستایی در روز تولدش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت: پارسال 32 سالم بود، امسال 50 ساله ام، پیرم کردین.
مدیرکل انتقال خون استان همدان گفت: آمار اهدای خون در همدان نسبت به مدت مشابه پارسال 26 درصد افزایش یافته است .
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
آمریکا پارسال در چنین روزی در حالی ناگزیر به 2دهه اشغال افغانستان پایان داد که به رغم هزینه ای چند تریلیون دلاری، میراث شوم فقر، ترور و آوارگی را برای مردم این کشور جنگ زده به یادگار گذاشت.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وینگر جدید تیم فوتبال استقلال گفت: پروژه پیوستنم به استقلال 70 روز طول کشید و این مسئله به خاطر این بود که مدیران سانتا کلارا عوض شدند.
برترین ها: سعید روستایی راجع به مشکلات اکران فیلمش در ایران پستی به اشتراک گذاشته است. او نوشته است: پارسال 32 سالم بود امسال 50 ساله ام پیرم کردن. پ
از ابتدای امسال کشف سوخت قاچاق در خراسان جنوبی نسبت به 4 ماهه نخست پارسال بیش از 300 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد در نشست ستاد درآمد استان یزد ضمن اشاره به افزایش 135 درصدی وصول مالیات های مستقیم در استان طی چهارماهه نخست امسال، کسری درآمدهای عمومی استان طی این مدت 16 درصد و البته در مقایسه با مدت مشابه پارسال همراه با افزایش 71 درصدی اعلام شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تعداد پرونده های گران فروشی مرغ در استان در مقایسه با پارسال 72 درصد افزایش نشان می دهد، افزود: از این تعداد 451 فقره رسیدگی و مختومه و صاحبان آنها به پرداخت 68 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی فارس گفت: تمامی قرارداد های اجاره مسکن که پارسال بین موجر و مستاجران منعقد شده بود، با در نظر گرفتن افزایش 20 و 25 درصدی، به شکل خودکار تمدید شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: پارسال خیران 32میلیارد به کمیته امداد در امر پرداخت صدقه کمک کردند، اما این رقم در جامعه زیر پوشش کمیته امداد رقمی ناچیز است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: از ابتدای امسال تا کنون 27 میلیون گردشگر وارد گیلان شدند که 95 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال بوده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در لیگ امسال بر عکس لیگ پارسال مهاجمان خوب و باکیفیت خارجی داریم؛ در این خبر بهترین مهاجمان لیگ ایران را در ادوار گذشته بررسی می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در فاصله مرداد پارسال تا مرداد امسال، از مجموع 29 طرح در دست ساخت یا اجرا شده در این دانشگاه به مساحت 35 هزار مترمربع ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۸    
مشهد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مبارزه با آفت ملخ در سطح کشتزارها و باغ های این استان در سال جاری در مقایسه با پارسال به حدود یک دهم کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنعت لاستیک با تأکید بر ضرورت عرضه لاستیک در بورس کالا، گفت: هزینه های تولید لاستیک از پارسال تاکنون 77 درصد رشد کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شب جمعه بخش صنعت کشورمان بعد از مدت ها بیشترین میزان مصرف برق را داشت به گونه ای که رقم مصرف در این بخش در ساعت 21 و 10 دقیقه به 5 هزار و 182 مگاوات رسید ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین، مدیرعامل بانک ملی در توییتی از افزایش تولید کاغذ و خارج شدن کارخانه تولید چوب و کاغذ مازندران از زیان با همکاری بانک ملی خبر داد فرزین در توییتی نوشت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال 35 هزار تن شلیل از باغات استان برداشت و روانه بازار مصرف داخلی و خارجی می شود که میزان تولید از پارسال بیشتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۲    
کوره داران سه قلعه از سیل پارسال خسارت دیده اند و هنوز اقدامی برای جبران خسارات انجام نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان با 57 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال به 307 هزار تن رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نیشابور گفت: پارسال در این شهرستان آمار قتل نسبت به سال قبل 40درصد کاهش یافت و در همه این موارد متهمان دستگیر شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۰    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان با 57 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال به 307 هزار تن رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۲    
مشهد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مبارزه با سن غلات در کشتزارهای دو محصول راهبردی گندم و جو در استان امسال در مقایسه با پارسال 11 درصد افزایش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۹    
مسئول واحد توسعه امور عشایر مهاباد پیش بینی کرد امسال تولیدات محصولات دامی و لبنی عشایر این شهرستان نسبت به پارسال 15 درصد افزایش یابد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زارع پور گفت: تا چند هفته آینده، ماهواره بر جدیدی آزمایش می شود که می تواند 100 کیلوگرم را در مدار قرار دهد. عیسی زارع پور در جلسه شورای اداری راور گفت: ماهواره نوری که با پرتابگر بومی پارسال پرتاب شد، در مدار عملیاتی قرار دارد و در حال ارسال تصاویر می باشد که کاملا بومی است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استقلال که کل فصل گذشته را بدون شکست پشت سر گذاشته و قهرمانی تاریخی را رقم زده بود، در اولین بازی لیگ جدید ، در خانه به سپاهان باخت. تیم ساپینتو با کمترین تغییر در ترکیب نسبت به پارسال همان ضعف های گلزنی فصل قبل را داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شیراز گفت: اعتبارات این شهرستان پارسال 344 میلیارد تومان بود که امسال با حذف برخی سر فصل ها به 249 میلیارد تومان تقلیل پیدا کرده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: خیلی خوشحال هستیم که لیگ شروع شده و چون در هفته های نخست بازی ها کمتر است، شناخت از تیم مقابل دشوار است. می دانیم تراکتور بر خلاف پارسال تیم خوبی دارد و کادر فنی و بازیکنان خوبی را جذب کرده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور زمستان پارسال که بلافاصله از سفر روسیه برای بازدید از مناطق سیل زده به جنوب کرمان رفته بود به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی موفق به بازدید از جازموریان و توابع آن نشده بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – الزام بخش اداری کشور به رعایت صرفه جویی 60 درصدی در ایام غیرکاری و 30 درصدی در ساعت های کاری یکی از گام های مهم دولت سیزدهم در پیشگیری از خاموشی هایی است که پارسال جان مردم را به لب رساند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی اعلام ضمنی نرخ شش میلیون تومانی بلیت هواپیما در ایام اربعین از سوی وزیر راه و شهرسازی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام کرد که هیچ هماهنگی بابت این نرخ صورت نگرفته و تعهدات دولت بابت اربعین پارسال هنوز پرداخت نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از افزایش بیش از 2 و نیم برابری خرید تضمینی گندم کشاورزان زنجانی از 28 خرداد تا 19 مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: امسال 280 سرقت در سطح شهرستان گزارش شده که نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش 15 درصدی را نشان می دهد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
شهباز حسن پور، با انتقاد از عملکرد دولت در مورد افزایش قیمت ها گفت با حذف ارز ترجیحی قیمت ها به شهریور پارسال برنمی گردد، اما مردم نگران نباشند، وضعیت از این که هست بدتر نمی شود هیچ کس انتظار ندارد قیمت ها به شهریور سال گذشته برگردد و بعضی افزایش قیمت ها به دلیل اتفاقاتی است که در منطقه روی داده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سیل دی پارسال در سه قلعه شهرستان سرایان به کوره ها خسارت وارد کرد و کوره داران از جبران نشدن خسارت و بیکاری ناراضی اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۷:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بنابر آمار پارسال تولید برنج نسبت به سال 99 حدود 20 درصد کاهش یافت که در پی سودجویی عوامل واسطه و دلال این موضوع منجر به نوسانات بازار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شهباز حسن پور، نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، به انتقاد از عملکرد دولت در مورد افزایش قیمت ها پرداخت. شهباز حسن پور، نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاد از عملکرد دولت در مورد افزایش قیمت ها گفت با حذف ارز ترجیحی قیمت ها به شهریور پارسال برنمی گردد، اما مردم نگران نباشند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
داوید ویا اعتماد کاملی به ژاوی دارد و خریدهای جدید بارسلونا را فوق العاده می داند. طرفداری | به گزارش موندو دپورتیوو داوید ویا در مصاحبه ای با DAZN از شرایط فعلی بارسلونا گفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات بافت فرسوده که از پارسال تاکنون در سامانه این بانک ثبت نام کرده اند تنها تا پایان شهریورماه جاری مهلت دارند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهباز حسن پور، نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاد از عملکرد دولت در مورد افزایش قیمت ها گفت با حذف ارز ترجیحی قیمت ها به شهریور پارسال برنمی گردد، اما مردم نگران نباشند، وضعیت از این که هست بدتر نمی شود!
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
این دومین سفر رییس دولت سیزدهم به استان کرمان است؛ زمستان پارسال در جریان سیل مخرب جنوب این استان وی در سفری کوتاه با مردم جنوب استان دیدار کرد و از نزدیک در جریان مشکلات ناشی از سیل این منطقه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان گفت: مصرف بنزین در شهرستان های تابعه این شرکت 20 درصد، مصرف سوخت مایع 6 درصد و نفت گاز 12 درصد از ابتدای تابستان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول اداره روابط عمومی انتقال خون استان خراسان رضوی گفت: طی دهه اول محرم امسال 6 هزار و 791 نفر از استان خراسان رضوی خون خود را اهدا کردند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال که این رقم سه هزار و 746 نفر بود 81.28 درصد افزایش نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری قلعه گنج با اشاره به اهمیت تامین اعتبار برای ساماندهی سیلاب های فصلی که خسارات زیادی را به سکونتگاه های شهری و روستایی این شهرستان وارد می کند گفت: پرداخت خسارات ناشی از سیل زمستان سال گذشته هنوز بلاتکلیف مانده و از مهمترین مطالبات کشاورزان این منطقه است.
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی آخرین آمار مربوط به صنعت فولادسازی نشان می دهد که در بهار سال جاری، میزان مصرف فولاد نسبت به بهار پارسال رشد 9 درصدی داشته که می تواند بیانگر افزایش تولیدات صنعتی فولادبر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت: اهدای خون در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نسبت به مدت مشابه پارسال 20 درصد افزایش یافت.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بررسی آخرین آمار مربوط به صنعت فولادسازی نشان می دهد که در بهار سال جاری، میزان مصرف فولاد نسبت به بهار پارسال رشد 9 درصدی داشته که می تواند بیانگر افزایش تولیدات صنعتی فولادبر باشد.