چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۵۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «پارسال»

ایمنا   ۱۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بخش عمده ای از قیمت کودهای شیمیایی نسبت به قیمت سال گذشته تفاوتی زیادی نداشته است، از حدود 3 میلیون تُن کود شیمیایی در حال حاضر 2.4 میلیون تُن آن با همان قیمت پارسال توزیع می شود.
ایرنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 811 میلیون دلار کالا در 6 ماهه نخست سالجاری از گمرگات،بازارچه های مرزی و منطقه آزاد چابهار به وزن 594 هزار تن صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال از لحاظ ارزش 74 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل گمرک همدان با بیان اینکه در شرایط تحریم و شیوع بیماری کرونا شاهد رشد صادرات هستیم گفت: صادرات استان از نظر ارزش دلاری 19 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اواخر پاییز پارسال که هنوز سوز سرما و گرمای تابستان با هم کشتی می گرفتند، صبح که می شد اغلب کشاورزان و دامداران که در مزارع و یا ییلاقات بودند راهی شهر می شدند تا محصولات خود را از شیر و کره و عسل گرفته تا انواع میوه ها به [...]
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رییس اداره استاندارد نیشابور گفت: درآمد امسال این اداره تاکنون حدود 600 میلیون ریال بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال حدود 20 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد ذخیره سازی گاز مخازن شوریجه در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس واقع در شمال شرق خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان ذخیره سازی گاز طبیعی این واحد نسبت به مدت مشابه پارسال 40 درصد بیشتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی مانه و سملقان گفت: سرقت در این شهرستان خراسان شمالی نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 46 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۲    
شیوع کرونا از اواخر پارسال موجب کاهش سفر ها و افت شاخص های اقتصادی شد، اما گرانی بلیت هواپیما را به دنبال داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست امسال تصادفات درون شهری نسبت به مدت مشابه پارسال در استان 17 درصد کاهش داشته است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، امسال زنجان پاییز و زمستان معتدل تری را نسبت به پارسال خواهد داشت.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: تردد های خودرویی در جاده های استان امسال در مقایسه با پارسال 16 درصد کاهش یافت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پارسال 6514 کلاس درس در قالب 1257 مدرسه در استان فارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز ساخته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس بسیج رسانه استان بوشهر گفت: باتوجه به مشکلات موجود در تامین ، توزیع و مصرف آب برای جلب مشارکت مردم موضوع ویژه ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان مشابه پارسال سازگاری با کم آبی نامگذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بارش سال زراعی جاری 41 درصد کمتر از پارسال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶    
تربت حیدریه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بخش رخ تربت حیدریه در جنوب خراسان رضوی به تولید ذرت علوفه ای به عنوان یکی از مهمترین نهاده های مورد نیاز دامپروری در این شهرستان اشاره و پیش بینی کرد: حجم برداشت امسال این محصول در مقایسه با پارسال 200 درصد بیشتر خواهد بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۲    
سرهنگ علی اکبر کیانی با بیان اینکه مجموع جرایم فضای مجازی در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال 6 درصد کاهش داشته، افزود: این در حالی است که در این مدت جرایم مالی و اقتصادی این حوزه 7 درصد افزایش یافته است
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: دیروز اوج مصرف برق (پیک مصرف) در خوزستان در ساعت یک و 11 دقیقه بامداد دیروز و به میزان چهار هزار و 221 مگاوات ثبت شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله زاده با بیان اینکه کشاورزان تربت حیدریه در شش ماهه نخست امسال 17 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند، افزود: این میزان پرداختی نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۲    
فرمانده انتظامی استان برقرای 8 هزار و 190 فقره تماس با مرکز نظارت همگانی بازرسی استان خبر داد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 2 درصد افزایش داشته است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: امدادگران این جمعیت نیمه نخست امسال در 451 حادثه مختلف امدادرسانی کردند که این رقم در مدت مشابه پارسال بیش از 800 حادثه بود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سیدجواد ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه در حوزه نهاده های دامی به شدت دچار مشکل شده ایم، اظهار داشت: وضعیت در حوزه نهاده های دامی به شکلی است که در بخش سویا شاهد کاهش 48 درصدی واردات نسبت به پارسال هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان از کاهش 12 درصدی حوادث جاده ای از قبیل تصادف منجر به مرگ و جرح در استان طی 6 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا در نیمه نخست امسال تشکیل کلاس های آموزش خوشنویسی را به میزان 30 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۵    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: با توجه به بارندگی های مناسب ،برداشت محصول (به) طی امسال نسبت به پارسال 700 تن افزایش دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان با بیان اینکه 97 درصد واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل پارسال ساخته شده است، گفت: احداث 3 درصد باقی مانده این واخدها در ماه های آینده به پایان می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد از کاهش 45 درصدی تصادفات فوتی و 23 درصدی تصادفات جرحی از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال در شهرستان یزد خبر داد و علت را همکاری مردم، فرهنگ سازی و اجرای طرح های پیشگیرانه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد احکام صادره مجازات جایگزین حبس در این استان نسبت به مدت مشابه پارسال 15 درصد افزایش یافته است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: پارسال استان خوزستان توانست رتبه اول کاهش حوادث جاده ای و رتبه سوم کاهش میزان فوتی های ناشی از حوادث جاده ای را در کشور کسب کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید شمش فولادی ( میانی) در نیمه نخست امسال به 14 میلیون و 392 هزار تن رسید که در مقایسه با 13 میلیون و 89 هزار تن مربوط به مدت مشابه پارسال افزایش 10 درصدی را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه های تخصصی برخط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر استقبال کودکان و نوجوانان و تعداد کارگاه ها 47 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱    
پارسال تولید فرش در خراسان جنوبی درآمدی حدود 140 میلیارد را به ارمغان آورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: سوانح رانندگی منجر به فوت ،امسال نصف مدت مشابه پارسال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: مردم استان در پایان ماه صفر مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) 44 واحد خون اهدا کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال 100 درصد افزایش دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۴    
گروه اقتصادی: قیمت نوشابه از اسفندماه پارسال تا امروز 5 بار و هربار بین 20 تا 25 درصد افزایش یافته است.با اینکه از ابتدای امسال گرانی انواع کالاهای اساسی میزان مصرف بسیاری از اقلام کالایی ازجمله نوشابه را کاهش داده، افزایش قیمت این کالا در بازار ادامه دارد و بر اساس شنیده ها از چهارشنبه همین [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: در حال حاضر، علت عمده افزایش شاخص آلودگی هوای تهران، سکون نسبی هوا، عدم ورزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ذرات معلق است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: برداشت پسته در این استان نسبت به پارسال 15 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: ترددهای خروجی از این استان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 32 درصد کاهش یافته است.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: قیمت نوشابه از اسفندماه پارسال تا امروز 5 بار و هربار بین 20 تا 25 درصد افزایش یافته است. با اینکه از ابتدای امسال گرانی انواع کالاهای اساسی میزان مصرف بسیاری از اقلام کالایی ازجمله نوشابه را کاهش داده ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت که با هدف جلوگیری از زدن برچسب مجرمیت به افراد و اصلاح متهمان از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 886 رای جایگزین حبس در محاکم این استان صادر شد. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حجم کل سرمایه گذاری خارجی مصوب بخش صنعت، معدن و تجارت در نیمه نخست امسال 850 میلیون دلار به ثبت رسید که در هم سنجی با پارسال رشد 11.5 درصدی نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
صدور پروانه های بهره برداری صنعتی در خراسان جنوبی در نیمه نخست امسال 65 درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش یافت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ افشین یاری گفت: با تلاش مأموران ما کشفیات انواع مواد مخدر در شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال 62 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرمانده انتظامی تربت حیدریه میزان کشفیات انواع موادمخدر را در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون 2 تن اعلام کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش داشته است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی از افزایش 24 درصدی فروش داخلی محصولات پتروشیمی در نیمه سال 99 نسبت به دوره مشابه پارسال خبر داد و تأکید کرد: توسعه صنایع پایین دست هرگز متوقف نمی شود و از برنامه ها و اهداف شرکت ملی صنایع پتروشیمی توسعه این بخش است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه لوازم خانگی با بیان اینکه کاهش قدرت خرید مردم موجب ریزش 50 درصدی فروش لوازم خانگی نسبت به پارسال شده است، گفت: قیمت های کنونی بازار گران است و مربوط به گرانفروشی نمی شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مرغ ماشینی در شهریور پارسال کیلویی 13 هزار و 800 تومان فروخته شد و تا پایان سال 98 با کاهش 800 تومانی به کیلویی 13 هزار تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: کشف کالای قاچاق در شش ماه نخست امسال نسبت به پارسال 157 درصد افزایش ریالی داشته است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، وضعیت بارش های کل کشور از 26 مهرماه تا دوم آبان ماه در اکثر مناطق کشور به جز برخی مناطق شمالی ناچیز خواهد بود. همچنین وضعیت بارش ها برای هفته منتهی به 8 آبان ماه نیز اندک پیش بینی شده است. ...