جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح قرآنی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسن فرزانه موحد از اجرای طرح قرآنی ماه میهمانی خدا با عنوان 30روز با خدا در کانون فرهنگی هنری شهید صالحی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۳    
دهمین دوره طرح قرآنی- فرهنگی رمضان ، بهار قرآن با محوریت آشنایی با تفسیر سوره مبارکه لقمان به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزاری است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۵    
سعید اصفهانی مقدم دبیر طرح قرآنی ضیافت 5 از برنامه های متنوع این طرح در ماه رمضان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۲:۲۷    
حوزه/ امام جمعه صفاشهر از آغاز اجرای طرح قرآنی 1400 در 1400 در این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۵    
برگزیدگان طرح قرآنی قرآن بخوانید، جایزه بگیرید آستان حضرت عبدالعظیم(ع) معرفی شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰    
به همت بسیجیان حوزه 12 شهید حاج اکبر شیرازی،همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان قرائت و تفسیر روزانه یک جزء از قرآن کریم با همراهی بسیجیان این حوزه و عموم مردم برگزار می شود.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۸    
قم/ حوزه علمیه قم با همکاری نهادهای تبلیغی طرح قرآنی محافل خانگی ویژه ماه مبارک رمضان را برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین حسن فرزانه موحد از اجرای طرح قرآنی ماه میهمانی خدا با عنوان 30روز با خدا در کانون فرهنگی هنری شهید صالحی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۷    
طرح قرآنی سه دقیقه در بهشت به همت مدرسه معصومیه (س) خرم آباد، برای خواهران طلبه لرستانی در حال اجرا است .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۸    
سهیلا بهادری گفت: یکی از برنامه های کانون ام ابیها در ماه مبارک رمضان، طرح قرآنی رضوان 30 روز 30 جزء است که هم زمان با آغاز این ماه مبارک و با مشارکت موسسه خیریه نسیم مهربانی شروع است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۱    
حوزه/ جلسه توجیهی طرح قرآنی نورالثقلین، با حضور مدیر، معاون فرهنگی و طلاب فعال در مدرسه علمیه ریحانه النبی شادگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق استان بوشهر گفت: نام نویسی در طرح قرآنی حکمت صالحین از شنبه 28 فروردین به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا 5 اردیبهشت زمان دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح قرآنی حکمت صالحین در آستانه ماه مبارک رمضان با دستور تصویری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر توسط فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در بوشهر رونمایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۶    
معاون تعلیم و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به آغاز ثبت نام دوره آموزشی طرح نورالثقلین گفت: این طرح آموزشی مجازی با هدف تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای کمی و کیفی محافل خانگی قرآن و توانمندسازی مربیان قرآن برگزار اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: موسسات فرهنگی قرآن و عترت گچساران در ماه مبارک رمضان طرح قرآنی برگزار می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محافل قرآنی ویژه اقشار مختلف مردم در بستر فضای مجازی ویژه ماه مبارک رمضان در استان فارس بر پا می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قانع قره باغ گفت: طرح قرآنی حفظ سوره انسان ویژه مددجویان آذربایجان غربی در ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مسابقه حافظ خوانی و شاهنامه خوانی با استقبال بالایی مواجه شد و شهرستان آبادان نیز بیشترین شرکت کننده را در سطح استان داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۳    
طرح قرآنی قرآن بخوانید، جایزه بگیرید به صورت غیر حضوری در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به همت مرکز آموزش قرآن کریم، طرح قرآنی " قرآن بخوانید، جایزه بگیرید" به صورت غیر حضوری در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۵    
هم زمان با آغاز سال نو قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شد، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۷    
هم زمان با آغاز سال نو قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شد، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را با موضوع رستاخیز طبیعت و حیات تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام از داوطلبان شرکت در چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی تلویزیونی ان للمتقین مفازا شبکه جهانی الکوثر شروع شد. به گزارش شیعه پرس، شبکه جهانی الکوثر امسال نیز همزمان با حلول ماه رمضان المبارک چهاردهمین دوره مسابقات قرانی مفازا را برگزار می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۲    
هم زمان با آغاز سال نو قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شد، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را با موضوع رستاخیز طبیعت و حیات تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۶    
هم زمان با آغاز سال نو قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شد، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را با موضوع رستاخیز طبیعت و حیات تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۷:۴۷    
هم زمان با آغاز سال نو قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شد، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را با موضوع رستاخیز طبیعت و حیات تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز سال نو، قاریان ممتاز بین المللی با شرکت در طرح قرآنی نوای آیات بهاری در فصل نو که به ابتکار ایکنا برگزار شده، فرازهایی دلنشین از آیات مبارکه کلام وحی را با موضوع رستاخیز طبیعت و حیات تقدیم مخاطبان قرآن دوست این رسانه کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۴    
آستان مقدس حضرت عباس(ع) از موفقیت طرح قرآنی خود در کاظمین خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۴    
سلسله نشست های دانش آموزی نکته های علمی در قرآن (طرح برهان) در سال تحصیلی 1400-1399 با استقبال دانش آموزان مدارس سمای استان کردستان و مشارکت حدود 30 درصدی آنان مواجه شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
مقاومت اسطوره ای ملت یمن به خصوص طی شش سال اخیر در برابر تجاوز و توطئه های محور آمریکایی سعودی به تأکید رهبر انقلابی یمن نتیجه پایبندی ملت یمن به اصول و مبانی طرح قرآنی است که شهید سیدحسین بدرالدین الحوثی ارائه داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۱    
طرح قرآنی پر پرواز با محوریت حفظ جزء 30 از سوی کانون های قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی زاهدان، اصفهان و شهرکرد، در این دانشگاه ها اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، جلوگیری از تکرار جرم و کاهش محسوس تخلّفات درون زندان را دو کارکرد مهم طرح قرآنی شفا در زندان تبریز اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
پویش قرآنی رحمان به مناسبت هفته شهید و پاسداشت مقام شهدا از سوی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با تأکید بر لزوم بهره گیری از آموزه های دینی و داشتن علم، دانش، بصیرت و دشمن شناسی، گفت: قرآن بزرگترین و محکم ترین سنگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۶    
به همت اداره قرآن و حدیث معاونت تهذیبل، طرح معلم قرآنی مهمترین طرح قرآنی حوزه های علمیه در رزمایش تهذیب و تربیت رو نمایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلیلی صفت در مراسم تجلیل از منتخبین طرح قرآنی بشیر ستاد ارتش با بیان اینکه سعادت زندگی، مرگ همراه با شهادت و نجات از گمراهی در گرو تلاوت و تدبر در قرآن است گفت: قرآن دژ محکمی در مقابل نفوذ شیطان است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۹    
جلسه توجیهی شرکت کنندگان طرح قرآنی تنزیل حوزه علمیه خراسان ویژه خواهران (خراسان رضوی ) به همت معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عزیزی نیا با اشاره به حضور 500 نفر در دوره تخصصی حفظ قرآن کریم، گفت: ️اختتامیه طرح قرآنی الهادی (ع) ، ویژه راه یافتگان به مرحله پایانی حفظ قرآن با بیش از 10 میلیون تومان جایزه نقدی برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دریادار حبیب الله سیاری در آیین تجلیل از منتخبین اولین مرحله طرح قرآنی تسنیم ویژه کارکنان پایور ستاد ارتش که روز سه شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت وبینار (ویدئو کنفرانس) در سالن همایش های ولایت ستاد ارتش برگزار شد ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۵    
[ad_1] وی با اشاره به اینکه سبک زندگی هر جامعه ای نشأت گرفته از فرهنگ حاکم بر آن جامعه است، افزود: در جمهوری اسلامی ایران سبک زندگی از آموزه های دینی، قرآن و فرهنگ اصیل ایرانی نشأت می گیرد و ما این سبک زندگی را به جلو می بریم، به آن افتخار می کنیم و اجازه نمی دهیم دشمنان به آن خدشه ای وارد کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش در آئین تجلیل از منتخبین اولین مرحله طرح قرآنی تسنیم ویژه کارکنان پایور ستاد ارتش گفت: مهمترین راه مقابله با تهاجم دشمن در عرصه فرهنگی، بهره گیری و بکار گیری آموزه های قرآنی، انقلابی و ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره قرآن و عترت حوزه علمیه خراسان گفت: 2 هزار طلبه استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در نخستین دوره طرح قرآنی "تنزیل" به منظور حفظ قرآن کریم ثبت نام کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲    
طرح قرآنی نغمه های بهشتی به همت مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) با هدف استعدادیابی کودکان برگزار می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس طرح قرآنی سبیل الرشاد با هدف آموزش و تربیت قاریان و حافظان نوجوان قرآن کریم توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شد. اجرای طرح سبیل الرشاد برای ارتقاء قاریان نوجوان قرآن کریم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علی محرابی مجری طرح قرآنی سبیل الرشاد گفت: طرح قرآنی سبیل الرشاد در سه بخش تربیت قرآنی ، قرائت قرآن و ترجمه و مفاهیم اجرا خواهد شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ثبت نام طرح حفظ 5 ساله قرآن تا 10 دی ادامه دارد و علاقه مندان می توانند برای نام نویسی از طریق سایت حوزه علمیه خراسان اقدام کنند. به گزارش شفقنا ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۳    
مسابقه طرح قرآنی صراط ویژه سنین زیر 14 سال در هفته قرآن و عترت در سطح پایگاه های حوزه بسیج خواهران زینب کبری (س) برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۶    
موسسه قرآن کریم شعبه نجف اشرف در آستان مقدس حضرت عباس(ع) پنجمین دوره از طرح قرآنی دانشجویان علوم دینی را با مشارکت یک صد نفر آغاز کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۴    
مسئول اجرایی طرح قرآنی "تنزیل"، گفت: حفظ 5ساله ی قرآن کریم ویژه عموم طلاب برادر و خواهر حوزه علمیه خراسان، توسط اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه با همکاری مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد و با نظارت کلی شورای حفظ قرآن، برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به اجرای طرح قرآنی تنزیل گفت: این حرکت ارزنده در مسیر تربیت طلبه ای در تراز انقلاب و اسلام ناب انجام می شود تا هم تحول فردی و هم اجتماعی روی دهد.