پنجشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۲:۴۰Jul 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح قرآنی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: یکصد و و سومین دوره ملی و دومین دوره استانی تربیت مربی آموزش نوین قرآن کریم(طرح بشری) در شهرستان راز و جرگلان این استان آغاز شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر عقیدتی سیاسی منطقه یکم دریایی امامت بندرعباس از آغاز طرح قرآنی مدرسه ثقلین ویزه خانواده های ارتش خبر داد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام جعفر صمدی مدیر عقیدتی سیاسی منطقه یکم دریایی امامت بندرعباس، از آغاز طرح رحله ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه قرآن و مقاومت و معرفی طرح قرآنی زندگی با آیه ها در هیأت های سراسر کشور برپا شده است.
با اجرای طرح قرآنی خدوم توسط یک شرکت دانش بنیان با استفاده از ابزارهای نوآورانه و فناورانه، دسترسی به داده های قرآنی و منابع تفسیری و ادبیاتی تسهیل و فهم دقیق تر قرآن میسر می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹    
حجت الاسلام رفیعی از اجرای طرح قرآنی زندگی با آیه ها همزمان با ماه محرم در استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اجرای طرح قرآنی زندگی با آیه های قرآنی همانند ماه رمضان یکی از برنامه های محوری مبلغان در ماه محرم است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه مفیدیه سیرجان از اجرای دومین دوره طرح قرآنی رحله در سیرجان خبر داد و گفت: کسانی که در طرح رحله شرکت کرده و پذیرفته شوند می توانند در دوره یک ساله حفظ قرآن شرکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک- رییس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: طرح مسطورا در این استان بومی سازی و دهه اول محرم در قالب کار ویژه اجرایی می شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل تبلغات اسلامی استان زنجان گفت: توزیع کتابچه های طرح قرآنی مسطورا در زنجان آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۳    
برگزیدگان طرح ملی قرآنی بشری در شهرستان دامغان در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و امام جمعه دامغان تجلیل شدند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه شهرستانی زندگی با آیه ها در شهرکرد، اظهار کرد: طرح قرآنی زندگی با آیه ها به زیبایی در ماه مبارک رمضان اجرا شد و لازم است از تمامی افرادی که در سطح کشور و استان در اجرای این برنامه سهیم بودند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۴    
طرح قرآنی بشری با تدریس ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرسان اعزامی این وزارتخانه و با حضور بیش از 220 قرآن آموز در شهرکرد به اجرا در آمد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۴    
طرح قرآنی بشری با موضوع آموزش نوین قرآن کریم با تدریس ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرسان اعزامی وزارتخانه با حضور 220 قرآن آموز بانو و آقا در روزهای 31 خردادماه و یکم تیرماه در شهرکرد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۶    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: صدمین دوره طرح ملی بشری با تدریس ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور 160 نفر در لردگان آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک به 200 نفر از مربیان قرآنی و قرآن آموزان چهارمحال وبختیاری با شرکت در طرح ملی بشری که در مجتمع فرهنگی رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد، با شیوه های آموزش نوین قرآن کریم آشنا می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح قرآنی بشری با تدریس ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرسان اعزامی وزارتخانه با حضور بالغ بر 200 قرآن آموز در شهرکرد آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۷:۳۶    
در راستای طرح قرآنی 313، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی محمدجواد کاشفی در روستای غنی آباد شهرستان بشرویه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علی سرگزی گفت: طرح قرآنی بشری یکی دیگر از طرح های شاخص و موفق شهرستان سراوان است که قرآن آموزان در کمترین زمان روخوانی قرآن را فرا گرفته و با این شرایط حتی فرد مبتدی نیز در طول چهار تا 6 ماه به سطح مطلوبی خواهد رسید.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حبیب الله غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه طی سپاسنامه ای از موسوی مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه برای مشارکت در طرح قرآنی ماه های رجب، شعبان و رمضان تشکر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نام نویسی در طرح قرآنی "شمیم میقات" در طبس با هدف غنی سازی اوقات فراغت آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۳    
طرح بشری با موضوع دوره نوین تربیت مربی تجوید قرآن کریم با رویکرد فراگیری قرآن به روش گفتاری و نوشتاری از سوی دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال وبختیاری و با همکاری مؤسسه قرآنی بنت الحسین(ع) شهرکرد برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷    
همدان-مراسم افتتاحیه دومین مرحله طرح قرآنی تربیت مربی بشری و نود و پنجمین دوره کشوری با حضور مسئولین در دانشکده فنی و حرفه ای خوارزمی ملایر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان دارالقرآن الکریم گفت: گام دوم طرح قرآنی زندگی با آیه ها در دهه ولایت و ایام محرم و صفر برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قناعت با بیان اینکه اجرای برنامه های فاخر فرهنگی در کنار تامین زیرساخت های استان مغفول نمانده است، گفت: شاهد برنامه های متنوع و خوبی اعم از طرح آوای کویر، طرح قرآنی 313، نقش همای، اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات منطقه ای شرق کشور در حوزه فرهنگ بوده ایم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۲    
سردار اباذر سالاری اجرای طرح قرآنی تربیتی تسنیم را به عنوان کاری ارزشمند و دلی دانست و خواستار راه اندازی مراکز شبانه روزی این طرح در شهرستان های مختلف استان هرمزگان شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه دوره اول طرح بینات مؤسسه قرآنی مشکات در اردوگاه امام علی(ع) محمدشهر استان البرز برگزار شد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) نیز از اجرای طرح قرآنی تربیتی تسنیم به عنوان کاری بزرگ، ارزشمند و دلی یادکرد و خواستار راه اندازی مراکز شبانه روزی این طرح در شهرستان های مختلف استان هرمزگان شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام طرح قرآنی شبانه روزی معراج از سوی مدرسه علمیه قائمیه فرخ شهر ویژه حفظ شبانه روزی جزء 30 همراه با روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۳    
طرح قرآنی سراج الله همزمان با شب میلاد حضرت ثامن الائمه(ع) در حرم مطهر رضوی و اماکن متبرکه سراسر کشور برگزار و طی آن سوره مبارکه انسان قرائت می شود.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۳    
به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام حسین رضا زاده روز پنج شنبه در این مراسم اظهارکرد: نخستین مرحله این طرح که برگرفته از کتاب “طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن” مقام معظم رهبری است، با عنوان مسطورا در ایام ماه مبارک رمضان سال گذشته اجرا شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
از سوی مرکز امور قرآنی آستان قدس رضوی، طرح بزرگ قرآنی سراج الله همزمان با شب میلاد حضرت ثامن الائمه(ع) در حرم مطهر رضوی و اماکن متبرکه سراسر کشور برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی تأکید کرد که توجه به طرح قرآنی ارائه شده از سوی حسین بدرالدین الحوثی برای مقابله با هجمه آمریکا و رژیم صهیونیستی یک ضرورت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: یکی از جنبه های طرح قرآنی 313 ذیل قرارگاه شهید آوینی این است که گفتمان حضور در محافل قرآن را پررنگ تر کنیم و هر شهرستان در فصل یک کرسی تلاوت با حضور قاری مطرح کشوری داشته باشد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در ارتباط زنده و تصویری با خبرنگار اعزامی صدا و سیمای خراسان شمالی، مردم شهید پرور شهرستان بجنورد، حمایت خود را از طرح نور فراجا اعلام کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین از رتبه نخست این استان در عملیات پویش زندگی با آیه ها در سطح کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۷    
آزمون طرح قرآنی رمضان، بهار قرآن شنبه 22 اردیبهشت ماه به صورت سراسری از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۲    
جلسه محفل انس با قرآن کریم با حضور استاد علیرضا رضایی؛ قاری بین المللی از طرح قرآنی 313 قرارگاه شهید آوینی برگزار شد.
طرح قرآنی بشری از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،شهرستان مهران با همکاری قرارگاه شهید آوینی و مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها دهلران در اردیبهشت1403، در شهرستان مهران برگزار شد.
Submitted by ravabet on 27 April 2024 طرح قرآنی "زندگی با آیه ها" شامل تبیین، حفظ و زندگی با 50 فراز نورانی قرآن کریم با محوریت کتاب "طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن "مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برگزار می گردد. 15 بازدید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه 40 روزه روشمند معنوی مبتنی بر قرآن کریم با عنوان طرح حیات طیبه در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۲    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم از شرکت 2 هزار و 241 دانش آموز مدارس این شهرستان در طرح ملی قرآنی مسطورا خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۱    
دبیر طرح مردمی خیزش 10 میلیونی حافظان اراک با اشاره به اجرای این طرح برای دومین سال در دو شهرستان اراک و خمین گفت: بیش از 700 حافظ در اراک و 30 حافظ در خمین ما را در اجرای این طرح همراهی می کنند.
رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از آغاز طرح قرآنی 313 و اجرای 50 کرسی تلاوت با حمایت قرارگاه شهید آوینی استان و با حضور قاریان ملی و بین المللی در مساجد استان خبر داد.
جلسه تخصصی هماهنگی اجرای طرح قرآنی 313 با حضور اعضای قرارگاه شهید آوینی استان تشکیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۰    
حجت الاسلام محمد میرزایی گفت: طرح قرآنی زندگی با آیه ها که تمامی فعالیت های فرهنگی ماه رمضان حول این رویداد انجام شد و مفاهیم قرآنی را به میان جامعه آورد، این قابلیت را دارد که در طی ایام سال اجرا شود و محدود به ایام مناسبتی خاص نباشد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور نوجوانان و جوانان ستاد نماز جمعه خرم آباد از اجرای طرح حفظ مجازی قرآن کریم خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 810 نفر در این طرح قرآنی ثبت نام کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۸    
حجت الاسلام ارودا از برگزاری برنامه قرآنی رفیق بهشتی به همت موسسه قرآنی دارالتحفیظ الهادی شهرستان مهر خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۷    
درراستای ایجادترویج قرآن در میان نوجوانان آموزش و آزمون طرح قرآنی صراط ویژه نوجوانان صالحین پایگاه های شهید محبعلی ، شهید باهنر ، شهید مطهری و شهید قجری حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی هندیجان برگزار گردید.
مسوول اداره امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز طرح قرآنی بشری در شاهرود از امروز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت:سیستان و بلوچستان از لحاظ کمی و کیفی به عنوان استان نمونه و برتر در طرح قرآنی بشری شناخته شد.