یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۶:۰۵Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطب های تولید»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه گفت: این شهرستان با تولید بیش از 5 هزار تن گوشت مرغ یک از قطب های تولید مرغ استان تهران به شمار می رود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به تولید سالانه 160 هزار تن خرما در استان، گفت: ظرفیت فرآوری و بسته بندی 90 هزار تن خرما فراهم است. ...
هرمز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان سیریک گفت:شهرستان سیریک یکی از قطب های تولید صنایع دستی در حوزه بانوان در استان هرمزگان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۱۶    
ارومیه- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی که میهمان آذربایجان غربی به عنوان یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی در کشور بود، پس از بررسی وضعیت، توانمندی ها و ظرفیت های این استان، از اختصاص 909 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه کشاورزی خبر داد که می تواند برای شتاب بیشتر این بخش مثمرثمر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان یکی از ده مرکز تولید تراورس بتونی در کشور است که 50 درصد نیاز داخلی کشور را تامین می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معصومه پارچیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهرستان بهار از قطب های تولید سیب زمینی کشور محسوب می شود و کشاورزان این منطقه از کود مرغی به علت داشتن عناصر غذایی پرمصرف به جای کود شیمایی استفاده میکنند. وی افزود: با توجه به نبود صنایع تبدلی برای تبدیلی کود مرغی به گرانولد، [...]
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، اسفندیار حسنی مقدم در جلسه با مدیرعامل بانک کشاورزی لرستان، اظهار داشت: 27 مجوز ایجاد سردخانه در قطب های تولید استان لرستان به ظرفیت 110 هزار تن صادر شده است ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رستم از برداشت کاهو در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان رستم با تولید بیش از 1500 تن کاهو به عنوان یکی از قطب های تولید این محصول در سطح استان فارس به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها خراسان شمالی یکی از قطب های تولید انگور و کشمش در کشور است اما بخش عمده ای از کشمش تولیدشده در تاکستان های استان روی دست تاکداران می ماند!
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم با تاکید بر اینکه این استان یکی از قطب های تولید تخم مرغ در کشور است گفت: در شرایط فعلی در موضوع تامین تخم مرغ مورد نیاز جامعه، اولویت با استان است و فقط مازاد تولید به استان های دیگر صادر شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۳    
میامی- روستای کلاته اسد در شهرستان میامی یکی از قطب های تولید سنجد است محصولی که به دلیل خواص درمانی گیاهی و همچنین چوب درخت آن می تواند مزیت های اقتصادی بالایی داشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۹    
مشهد- مشهد یکی از قطب های تولید گل و گیاه که فقط در همین سال گذشته بیش از پنج میلیارد دلار از صادرات گل درآمد ارزی کسب کرده حال به روزی رسیده است که 50 درصد گلخانه داران آن کار خود را رها کرده و زیر تیغ بدهی های دولتی و تولید کمر خم کرده اند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: کشت و کار طلای سفید در دشت مغان هر چند از دوران رکود و افول خود کمی فاصله گرفته، اما همچنان دورنمای خوبی ندارد. اگر پای درد دل کشاورزانی که نسل به نسل در این منطقه به کشت پنبه مشغول بوده اند بنشینید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۶    
پارک علم و فناوری مازندران یکی از قطب های تولید علم در شمال کشور است که امسال همزمان با هفته پژوهش از برج فناوری رونمایی می کند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان رابر باتوجه استعدادی که در کشت محصولات با نیاز آبی کم دارد، می توان به یکی از قطب های تولید زعفران وگیاهان دارویی در کشور تبدیل گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم، این استان را از قطب های تولید تخم مرغ در کشور دانست و بر ضرورت توزیع این محصول با قیمت مصوّب تنظیم بازار تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۷    
برداشت انار در بهشهر از اواسط مهر ماه آغاز می شود و تاپایان پاییز ادامه دارد و براساس آنچه توسط کارشناسان اعلام شده است؛ بهشهر یکی از مهمترین قطب های تولید انار در کشور است که با وجود تولید 1500 تن انار ، نیازمند توجه به صادرات و صنایع تبدیلی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برداشت انار از یکی از قطب های تولید این محصول در استان فارس آغاز شد .
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: در حال حاضر حدود 18 درصد از خرمای استان بوشهر صادر می شود و باید تلاش شود که با توسعه صنایع تبدیلی و فراوری، خرما مشتری پسندتر شود و جایگاه بهتری در بازارهای هدف پیدا کند. ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
استان بوشهر با 6 میلیون اصله نخل سالانه حدود 160 هزار تن خرما تولید می کند که از این میزان 4 میلیون اصله نخل با 120 هزار تن تولید، مربوط به شهرستان دشتستان است و شهر آبپخش یکی از قطب های تولید خرمای کشور محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۱    
ناقوس مرگ دامداری در خراسان شمالی به عنوان یکی از قطب های تولید گوشت قرمز در حالی به صدا درآمده که اگر مدیران از راه های موجود برای اصلاح مسیر حیات این عرصه تولیدی کشور در خراسان شمالی اقدام نکنند، به زودی شاهد برچیده شدن دامداری های سبک خواهیم بود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۴    
اصفهان به عنوان یکی از قطب های تولید و صنعت کشور مطرح است از این رو شرکت های زیادی را در بورس و فرابورس دارد؛ وضعیت کلی شرکت های اصفهانی در این بازار نیز به صورت کلی مانند کلیت بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۷    
علیرغم اینکه استان گیلان یکی از قطب های تولید مرغ گوشتی در کشور است اما مردم در تأمین این کالای اساسی به شدت در مضیقه هستند تا ستاد تنظیم بازار چاره ای اساسی در این رابطه بیندیشند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از افزایش بی مهابای قیمت مرغ در کشور و در شهرستان کلاله که یکی از قطب های تولید است؛ امروز قیمت این گوشت سفره اکثر مردم کاهش یافت.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان به عنوان یکی از قطب های تولید و صنعت کشور مطرح است از این رو شرکت های زیادی را در بورس و فرابورس دارد؛ وضعیت کلی شرکت های اصفهانی در این بازار نیز به صورت کلی مانند کلیت بازار است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل کریمی اصل روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه این شهرستان از قطب های تولید محصولات باغی به ویژه سیب در شمالغرب کشور بوده از این رو در سال های اخیر سردخانه های متعددی در این منطقه ایجاد و راه اندازی شده است. وی ادامه داد: در حال [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که خراسان جنوبی یکی از قطب های تولید مرغ و گوشت سفید است، اما قیمت مرغ به 28 هزار تومان رسیده و این باعث گلایه مردم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- همه ساله با فرارسیدن فصل برداشت زعفران از اراضی خراسان رضوی به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های تولید زعفران در کشور تشویش و نگرانی بهره برداران نیز شدت می گیرد و این موضوع موجب می شود تا دلالان فرصت بیشتری برای جولان در این بازار پیدا کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: این شهرستان با 32 واحد تولید قارچ خوراکی از قطب های تولید این ماده غذایی ارزشمند در استان فارس است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وجود 3 واحد بزرگ داروسازی کشور در استان لرستان و همچنین گنجینه ای از گیاهان دارویی سبب شده تا این استان یکی از قطب های تولید دارو باشد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۸    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مراغه گفت: این شهرستان با داشتن 97 واحد مجاز تولید مرغ و تخم مرغ و نیز تولید سالیانه بیش از 28 هزار تن گوشت مرغ، یکی از قطب های تولید این محصولات در آذربایجان شرقی است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :پس از آن که در سال 98، پرونده شرکت نیشکر هفت تپه، به عنوان یکی از قطب های تولید در منطقه جنوب غرب کشور، به واسطه ی پاره ای از سوء مدیریت ها و ترکیب آن با کارزار سنگین رسانة ای ضدانقلاب(به ویژه سازمان نفاق مستقر در آلبانی) در سوء استفاده از مساله کارگران و نارضایتی آنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۶    
استان قزوین یکی از قطب های تولید کشمش در کشور است، اما این محصول پرطرفدار و صادراتی، هنوز نتوانسته جایگاه خود را در سهم صادرات غیر نفتی به دست بیاورد. مسؤولان اما می گویند شرایط برای ورود کشمش به بورس کالا فراهم است اما پیگیری ها در این زمینه به کندی صورت می گیرد و ضعیف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۶    
با اینکه آذربایجان شرقی یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی در کشور است اما راه اندازی صنایع تبدیلی در این استان با کندی پیش می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۶    
نیشابور با شرایط ویژه آب و هوایی، یکی از قطب های تولید سیب زمینی در استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کشت آفتابگردان در مازندران ، استانی که زمانی از قطب های تولید این دانه روغنی در کشور بود ، طی یک دهه گذشته همواره با فراز و فرودهایی همراه بوده تا جایی که در بعضی سال های اوایل دهه 90 به صفر رسید و ناگهان امسال با افزایش چهار برابری در 40 هکتار از مزارع استان کشت شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: باتوجه به اینکه شهرستان اردبیل یکی از قطب های تولید سیب زمینی در کشور است ؛ نیاز مند واحدهای صنایع تبدیلی هستیم.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ،نزدیک دو هفته می شود که قصابان تبریزی اقدام به افزایش قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله کرده اند و دلیل آن را کمبود گوشت عنوان می کنند. این در حالی است آذربایجان شرقی با داشتن بیش از هفت میلیون واحد دامی، یکی از مهم ترین قطب های تولید محصولات دامی و گوشت در کشور است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: پرداختن به موضوع تکمیل زنجیره تولید تخم مرغ در قم که یکی از قطب های تولید این محصول در سطح کشور است اهمیت اقتصادی زیادی دارد و به همین منظور واحد فرآوری تخم مرغ در استان دایر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قوچان یکی از قطب های تولید انگور و کشمش در خراسان رضوی است که حدود 30درصد از محصولات آن به کشور های عربی و اروپایی صادر می شود.
99/08/03 برداشت خرمالو از 23 هکتار باغ های بارور شهر نیاسر آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شهرستان ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کاشان گفت: متوسط برداشت خرمالو 15 تن در هکتار است و پیش بینی می شود حدود 250 تن خرمالو از باغ های نیاسر برداشت شود ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از فارس از رشت، مرغ یکی از کالاهای اساسی مردم بوده در زندگی روزمره بوده و به طور دائم در سبد کالای خانواده ها حضور دارد ولی اکنون این محصول مهم با وضعیت نابسامان قیمت است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۶    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه استان کرمانشاه یکی از قطب های تولید گندم در کشور است در رابطه با تامین نان مردم مشکلی نداریم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷    
شهرستان فاروج از قطب های تولید زعفران است و پیش بینی می شود امسال از سطح 4300 هکتار مزارع زعفران خراسان شمالی 21 تن زعفران برداشت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱    
ایسنا/خراسان شمالی شهرستان فاروج یکی از قطب های تولید زعفران است که در سال جاری از سطح چهار هزار و 300 هکتار مزارع زعفران خراسان شمالی، پیش بینی می شود 21 تن از این محصول جمع آوری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- علی رغم اینکه خراسان جنوبی یکی از قطب های تولید گوشت مرغ در کشور است اما مردم شاهد افزایش روزانه قیمت مرغ در استان هستند.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان مراغه به عنوان یکی از قطب های تولید سیب در سطح کشور شناخته می شود و همچنین مراغه معروف به بهشت رویایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان مراغه به عنوان یکی از قطب های تولید سیب در سطح کشور شناخته می شود.این شهرستان بیش از 11 هزار هکتار باغ سیب دارد و متوسط تولید این محصول درباغ های این شهرستان 27 تن در هکتار است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: استان سمنان یکی از قطب های تولید مرغ و تخم مرغ کشور و به لحاظ شیوع بیماری های پرندگان از استان های پاک کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین با توجه به اقلیم مناسب می تواند به یکی از قطب های تولید انواع گیاهان دارویی به ویژه زعفران و گل محمدی در ایران تبدیل شود، اما به دلایل مختلف این ظرفیت مغفول واقع شده است.