دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۶:۱۲Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی»

میرملاس نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: شاید عجیب باشد استانی که هرسال با مشکل سیلاب مواجه است همچنان اندر خم مشکل تخصیص آب باشد و عمده اراضی کشاورزی آن به صورت دیم کشت شود، مشکلی که پیش ازاین بارها توسط رسانه ها به ویژه خبرگزاری مهر مطالبه گری شده است ...
اقتصاد ایران: قرچک- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قرچک بر ضرورت جلوگیری از خرید و فروش ملک در حریم رودخانه و اراضی فاقد کاربری در این شهرستان تاکید کرد.
شعار سال   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تالاب های لرستان آب رفته اند. واگذاری اراضی تالابی توسط منابع طبیعی و جهادکشاورزی استان به کشاورزان، خشک کردن تالاب ها برای کشت و زرع، وسعت تالاب های کوهستانی را در دهه 60 و 70 به طرز چشمگیری کاهش داد. از تالاب 913 هکتاری بیشه دالان بروجرد تنها 80 هکتار تالاب آبی باقی مانده است ...
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از المیادین، سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که شامگاه یکشنبه در جریان عملیات بازدارندگی 6 مناطقی در عمق اراضی عربستان با استفاده از 8 فروند موشک و 14 فروند پهپاد انتحاری حمله قرار گرفته است. ...
کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: کاراحداث یک هزار و 800 واحد مسکونی طرح اقدام ملی درقم آغاز شد. حسن صبوری افزود: مجموع سهم مسکن های پیش بینی شده استان قم در برنامه جامع مسکن کشور 13 هزار و 200 واحد است که 10 هزار و 600 واحد در اراضی ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
در هفته منابع طبیعی، نهالکاری اراضی خراسان شمالی با حضور مردم و مسئولان استان انجام می شود.
در هفته منابع طبیعی، نهالکاری اراضی خراسان شمالی با حضور مردم و مسئولان استان انجام می شود.
سازمان فناوری اطلاعات   ۹ ساعت پیش    
پنجره واحد مدیریت زمین، سامانه ای است که مدیریت گردش اطلاعات بین سازمان های مرتبط با ارائه خدمات در حوزه اراضی و املاک را به عهد دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 400 هزار هکتار اراضی منابع طبیعی در این شهرستان وجود دارد که از این میزان 85 درصد دارای سند مالکیت هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: 639 سند تک برگ برای یک میلیون و 189 هزار و 531 هکتار زمین های ملی این استان صادر شده است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 300هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان دهلران رفع تصرف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اهر- فرماندار شهرستان اهر با انتقاد از افزایش تخریب و تغییر کاربری های غیرمجاز اراضی ملی، مراتع و حریم شهر از افزایش چهار برابری تخریب و تصرف اراضی ملی و مراتع در اهر خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۸    
محمدمهدی شریفی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به اینکه یکی از معضلات جدید کاشان قطع درختان باغی و بعضا سن بالا حتی تا 200 سال است، اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: 22 درصد از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی تحت پوشش سیستم آبیاری نوین است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میاندوآب گفت: امسال 43 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در قالب 27 فقره پرونده خلع ید شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: سرمای اسفندماه سال جاری هزار و 9 میلیارد و 294 میلیون ریال به بخش کشاورزی این استان خسارت وارد کرد، 30 هزار و 525 هکتار از اراضی این خطه تحت تاثیر سرما قرار گرفت.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۱    
مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر با انتقاد از دولت برای مسکوت گذاشتن سرنوشت اراضی 48 هکتاری پردیسان، گفت: پیش بینی نشدن منابع مالی که یکی از آنها اراضی 48 هکتاری پردیسان بود، موجب تعویق در اجرای طرح ساماندهی محله چهل اختران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۱    
در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی آذربایجان شرقی اعلام شد: در 11 ماه امسال بیش از یک هزار و 100 هکتار از اراضی استان رفع تصرف و خلع ید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند با بیان اینکه تاکنون سند حدنگاری (کاداستر) یک سوم اراضی ملی اخذ شده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون 33 مورد سند کاداستر را در مساحتی بالغ بر 43هزار و 514 هکتار اخذ کرده و در نظر داریم تا پایان سال 1400 به اتمام برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم گفت: مدیریت استان برای الحاق 560 هکتار از اراضی ملی به منظور تامین مسکن اقشار مختلف در قم، اهتمام دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای لافت و تلمبو جزیره قشم مجموعا به مساحت 26هزار و 187 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی گلستان گفت: با حمایت های دادگستری و اداره ثبت به زودی جشن پایان کار حدنگاری اراضی ملی استان را برگزار می کنیم و با این کار بزرگ راه بر دست اندازی های آینده به اراضی ملی استان بسته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: طرح زراعت چوب در سطح 6 هزار هکتار از اراضی ایلام اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- انجام حدنگاری اراضی ملی در گلستان، برخورد قاطع با متخلفان حوزه منابع طبیعی، تجاوز خاموش به مراتع استان و همچنین تشکیل پرونده برای یکی از مدیران سابق منابع طبیعی استان از موضوعات مهم در نشست مشترک دستگاه قضایی با منابع طبیعی استان بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فارس: نیتسان هوروویتس رئیس حزب چپ گرای صهیونیستی میرتس می گوید که تصمیم دیوان کیفری بین المللی (لاهه) برای آغاز تحقیقات درخصوص جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین، کاملا قابل توجیه است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۵۹ سایت دیگر  
رحیم زارع در نشست خبری امروز (یکشنبه، 17 اسفندماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بررسی بودجه 1400 در جلسه علنی شب گذشته به اتمام رسید، گفت: براساس تصمیم نمایندگان مقرر شد وزارت راه و شهرسازی از محل فروش املاک و اراضی به قیمت کارشناسی تا مبلغ 2 هزار میلیارد تومان در اختیار وزارت آموزش و پرورش برای ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۳    
مدیرکل منابع طبیعی کردستان گفت: طی سال جاری 187 فقره آتش سوزی در سطح یک هزار و 445 هکتار از اراضی جنگلی, مرتع و جنگل های طبیعی استان به وقوع پیوسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
صبوری گفت: واحد های مسکونی طرح اقدام ملی فرهنگیان قم در اراضی 27 هکتاری روبروی دانشگاه آزاد پردیسان احداث می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۰    
پیروز حناچی در صفحه توئیتر خود نوشت: امروز با بهره برداری از پروژه 1000 هکتاری جنگل کاری در اراضی شمال شرق پایتخت، وسعت کمربند سبز پیرامون کلانشهر تهران به حدود 44000 هکتار رسید.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: از سال 92 تا کنون 9,5 هزار هکتار از باغات و اراضی به سیستم نوین آبیاری مجهر کشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
احمدی گفت: با مشخص شدن حد و مرز اراضی ملی جنوب کرمان بیش از 98 درصد از اراضی جنوب سنددار شده اند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران نسبت به ساخت و سازغیرمجاز بنیاد مستضعفان در اردوگاه موسوم امام خمینی (ره) واقع در شمال شهر تهران تذکر داد و از شهرداری تهران خواست از هرگونه تفاهم در خصوص اراضی حفاظت ویژه و اراضی سبز و باز، خودداری کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
این پروژه بخشی از پروژه هزار هکتاری توسعه جنگل کاری های پیرامون شهر تهران در سال 1399 می باشد که به مناسبت هفته منابع طبیعی در روز درختکاری افتتاح می شود. مساحت این پروژه 300 هکتار است که واقع در بزرگراه شهید بابایی اراضی واقع در غرب بوستان جنگلی تلو است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان جولان اشغالی سوریه در جریان برگزاری یک تجمع اعتراضی مخالفت خود را با طرح رژیم اشغالگر برای نصب توربین های بادی در اراضی خود اعلام کردند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید گلبهار گفت: هر گونه ایجاد آثار تصرف در اراضی یاد شده در حکم تصرف در اموال عمومی تلقی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی گفت: سه هزار و 230 هکتار از عرصه های طبیعی آذربایجان غربی در حال حاضر به زراعت چوب اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری و انهدام باند 10 نفره ارزیابی غیرواقعی اراضی در تاکستان و صدور کیفرخواست آن ها خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از پایگاه عربی 21، یک مقام امنیتی سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد ایران در پس ماجرای آلودگی نفتی سواحل مدیترانه است. هایم تومار، از مقامات سابق موساد در مصاحبه ای با روزنامه معاریو مدعی شد احتمال زیادی وجود که آلودگی های سواحل مدیترانه در نزدیکی اراضی اشغالی کار ایران باشد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حزب چپ گرای مرتس اذعان کرد که تصمیم دیوان کیفری بین المللی برای آغاز تحقیقات در خصوص جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین، اقدامی قابل توجیه بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به اظهارات امروز سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران که در تذکری از شهرداری تهران خواسته بود مستحدثات غیر قانونی بنیاد مستضعفان در اراضی حفاظت ویژه شمال تهران، محله جماران را قلع و جمع آوری کند، پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۸    
گروه استان ها - مدیر کل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به ادامه دار بودن فرایند واگذاری اراضی ملی گفت: به دلیل وضعیت بحرانی آب در دشت های استان، وزارت نیرو با موضوع توسعه بخش کشاورزی مخالف است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش آمریکا به انتقال سربازان و تجهیزات نظامی از اراضی عراق به پایگاه های خود در حومه شهر حسکه ادامه می دهند. به گزارش ایلنا به نقل از سانا، نیروهای ارتش آمریکا همچنان به انتقال نیروها و تجهیزات نظامی از خاک عراق به اراضی سوریه در استان حسکه ادامه می دهند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه تعرض به جنگل ها، محیط زیست و منابع طبیعی از ناحیه هیچکس با هیچ توجیهی پذیرفتنی نخواهد بود، گفت: تغییر کاربری اراضی خلاف قانون چه از ناحیه افراد حقیقی و چه از ناحیه افراد حقوقی مجاز نیست و لازم است با آن برخورد شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با اعلام خبر زیر کشت رفتن بیش از 1000 هکتار از اراضی بنیاد مستضعفان گفت :در تامین امنیت غذایی مردم جدی هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زاهدان - رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 7 هزار و 400 هکتار از اراضی استان از ابتدای سال جاری تاکنون مجهز به سیستم های نوین آبیاری شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: با پیگیری های انجام شده 140 هکتار از اراضی وقفی در این استان از تصرف خارج و خلع ید شد. حجت الاسلام محمد کاروند اظهار کرد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۹    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی ،افزایش مصرف آب کشاورزی به روش سنتی یکی ازعوامل تاثیر گذار درخشک شدن دریاچه ارومیه بود که با ترویج روشهای نوین ابیاری و تجهیز اراضی کشاورزی به سیستم های نوین ابیاری و صرفه جویی بیش از 500 میلیون مترمکعبی آب در این بخش ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز به روی صیادان فلسطینی در دریای خانیونس غزه آتش گشودند که به دنبال آن 3 نفر به شهادت رسیدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد، نظامیان رژیم صهیونیستی همچنان به سلسله اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی ادامه می دهند. ...