یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۲۶Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی»

پذیرش درخواست های واگذاری اراضی ملی ؛در استان اصفهان صرفا در قالب پنجره واحد مدیریت زمین به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ؛ آقای مهندس مهرداد مرادمند ریاست سازمان در راستای اجرای پروژه فراقوه ای ایجاد سامانه پنجره واحد مدیریت زمین ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رشت- رئیس اداره منابع و آبخیزداری املش با اشاره به وقوع آتش سوزی در 8 هکتار از اراضی صعب العبور این شهرستان بر اثر وزش باد گرم و عوامل انسانی گفت: تلاش برای اطفای حریق ادامه دارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهریار از زیر کشت گلابی رفتن 171 هکتار از اراضی باغی توسط کشاورزان گفت: در جهت الگوی کشت، عدم سرمازدگی و صرفه اقتصادی دو محصول گلابی و بِه در شهریار به اجرا درآمد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: پیش بینی می شود،کشاورزان بیارجمندی از هر هکتار 22 تن شلغم برداشت کنند.
کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نظام های فنی شرکت مدیریت منابع آب از آزاد سازی 30 هزار هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه ها با همکاری قوه قضائیه خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ...
رئیس جمهور سوریه گفت: ما هیچ ارتباطی با آمریکایی ها برقرار نمی کنیم و روی تشدید مقاومت مردمی برای فشار علیه آمریکایی ها جهت خروج از اراضی سوریه که اشغال کرده اند حساب باز کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
رییس اداره منابع آب شهرستان های تفت و مهریز از شناسایی 89 حلقه چاه غیرمجاز در حریم قنات ها و اراضی کشاورزی در حال بهره برداری در شهرستان تفت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
سالانه به طور متوسط دو هزار هکتار از اراضی کهگیلویه و بویراحمد به سامانه های نوین آبیاری مجهز می شود که با این روند باید 24 سال دیگر منتظر سوت پایان نشست.
مهرنما فارس   ۶ ساعت پیش    
سرپرست جهاد کشاورزی قیروکارزین از پایان کشت چغندر قند در این شهرستان خبر داد و گفت: 100 هکتار اراضی کشاورزی شهرستان به کشت چغندر قند پاییزه اختصاص یافته است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
رشت- ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از اعزام 2 فروند از بالگردهای هوا فضای سپاه پاسداران برای مهار کامل حریق اراضی جنگلی شهرستان رودبار به این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا مهاجر، معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفته که90 درصد از اراضی کشاورزی تا 10 سال آینده به کمتر از 3 هکتار می رسد. او یکی از مصیبت های موجود در حوزه کشاورزی را اراضی خرد دانسته است و گفته که در حال حاضر 70 درصد از اراضی کشاورزی در کشور، کمتر از 5 هکتار وسعت دارد.
نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نصیرنیوز، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از این سامانه با اشاره به ضرورت سامانه پنجره واحد مدیریت زمین ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
به گفته مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، علاوه برحدنگاری، سند مالکیت 98 اراضی ملی نیز صادر شده است.
ایانا   ۹ ساعت پیش    
سرهنگ یوسف باقری ناغانی فرمانده یگان حفاظت امور اراضی استان از سوی سازمان امور اراضی کشور و فرماندهی یگان حفاظت امور اراضی کشور بعنوان فرمانده برتر یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور انتخاب و از خدمات ایشان تجلیل بعمل آمد*
یک روزنامه لبنانی از هشدار شدیداللحن جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان امروز (شنبه) از تصمیم باکو برای افتتاح یک سفارت در اراضی اشغالی و یک دفتر نمایندگی در فلسطین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از اجرای طرح جهش تولید در 280 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی آبدانان گفت :پیش بینی می شود 14 هزار هکتار از اراضی دیم شهرستان آبدانان درطرح جهش تولید دیم زارها قرارگیرند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 22 پایگاه فرهنگی و اجتماعی تحت پوشش این اداره کل در استان فعالیت داشته که از این تعداد شش پایگاه در بیرجند ایجاد شده است.
ایانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: قریب به صد هکتار از اراضی زراعی این شهرستان به کشت قراردادی چغندر قند پائیزه اختصاص یافته است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱    
فرماندار شهرستان بروجن با بیان اینکه 50 درصد اراضی کشاورزی بروجن از چرخه تولید خارج شده است، گفت: شهرستان بروجن سالانه با 1/2 میلیون متر مکعب کسری آب مواجه است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۰    
طرح های تفصیلی براساس ضوابط و معیار های کلی طرح جامع شهر تهیه و ابلاغ می شود و نحوه استفاده از اراضی را در سطح محلات مختلف و موقعیت و مساحت دقیق آن را برای هر یک از کاربری ها تطبیق می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۱    
استاندار مازندران گفت: وکلا نقش مهمی در تعیین تکلیف ده ها هزار پرونده قضایی اراضی البرز مرکزی دارند و قطعا تدارک برنامه برون رفت از این مساله از سوی کانون وکلا می تواند بسیار کارگشا باشد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۳    
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قلع و قمع و رفع تصرف 9400 مترمربع از اراضی ملی شهرستان خوانسار به ارزش 141 میلیارد ریال خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نظام های فنی، بهره برداری و دیسپاچینگ برق آبی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: با همکاری مناسب قوه قضاییه، 30 هزار هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه ها بعد از طی مراحل قانونی آزاد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۵    
سمنان- تاکنون 22 هکتار زمین دولتی مازاد برای واگذاری به مسکن و شهرسازی در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سراسر استان سمنان آماده و مراحل اخذ سند آن نیز صورت گرفته است.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از واگذاری اراضی این منطقه بصورت اجاره بلند مدت 25 ساله به سرمایه گذاران در بخش های دیتا سنتر و موبایل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان با اشاره به اقدامات حوزه مقابله با حاشیه نشینی در استان گفت: رفع تصرف از 2276 هکتار اراضی ملی، 47 هکتار اراضی بنیاد مسکن، رفع تصرف 110 هکتار اراضی راه و شهرسازی و شناسایی 90 نقطه بحرانی استان انجام شده است.
سلام مرودشت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت ازآغاز کشت خاکشیر در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود؛ بیش از 2500 هزار هکتار خاکشیر در اراضی دیم این شهرستان کشت شود. به گزارش سلاممرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، منصور امیریان اظهار کرد: کشت این [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: حریق اراضی جنگلی شهرستان رودبار پس از چهار روز همچنان ادامه دارد اما تحت کنترل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: 90 درصد از اراضی کشاورزی تا 10 سال آینده به کمتر از 3 هکتار می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از آغاز کشت قراردادی گندم و جو در سطح پنج هزار و 600 هکتار از اراضی آبی و دیم این شرکت در سال زراعی جاری خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره مکانیزه و فناوری های کشاورزی استان همدان از رونمایی ماشین کشت حوضچه ای در همدان خبر داد. به گزارش خبرگزاری سیناپرس، مهدی جهانگیری اظهار کرد: ماشین کشت حوضچه ای به همت بخش خصوصی در استان همدان ساخته و از آن رونمایی شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۸    
پنج هزار متر مربع از اراضی ملی در منطقه اوشان فشم شمیرانات به ارزش 340 میلیارد تومان رفع تصرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تدوین طرحی در مجلس برای جلوگیری از تقسیم شدن اراضی کلاس یک با ارث و میراث خبرداد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با وجود تمامی مخالفت ها با تعجیل در آبگیری سد چم شیر، حدود یک ماه دیگر قرار است این سد آبگیری شود. حال رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است، تنها درصورتی که مطالعات این سد مشکل نداشته باشد، مجوز آبگیری سد چم شیر گچساران داده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی که رئیس سابق شاباک درباره تشدید ناامنی ها در اراضی اشغالی هشدار داده، نتایج جدیدترین نظرسنجی ها نشان می دهد که جامعه صهیونیستی امیدی به نتانیاهو برای بهبود وضعیت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- فرماندار بیله سوار خواستار افزایش نیروی انسانی برای حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی واقع در محدوده این شهرستان شد و گفت: باید با استفاده از تمام ظرفیت های لازم از منابع طبیعی و محیط زیست حفاظت کرد و به سودجویان و متخلفان اجازه تصرف و تخریب نداد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی ایلام بیان داشت : 13 هکتار از اراضی استان به گلخانه اختصاص یافته که با جانمایی هفت نقطه این مقدار به 250 هکتار افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول گفت: 15 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان از دست متصرفان بازپس گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی از خرد شدن اراضی کشاورزی انتقاد کرد و گفت: 70 درصد زمین های کشاورزی زیر پنج هکتار وسعت دارد که تهدیدی برای امنیت غذایی کشور محسوب می شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف، 84 هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره 108 شهرِ این استان به ارزش 9 هزار و 860 میلیارد ریال خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با استفاده از تجارب مسکن مهر، در طرح نهضت ملی مسکن سعی شده است تمام اراضی این طرح نزدیک شهرها و مجاور خدمات زیربنایی و روبنایی شهری باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار ویژه دهلران گفت: بارندگی شب گذشته موجب خساراتی به زیرساخت های فاضلاب شهری و اراضی کشاورزی در بخش موسیان این شهرستان شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بمپورگفت: برداشت کنجد از سطح 300هکتار از اراضی کشاورزی بمپور آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۴۱    
ایسنا/البرز اخیراً خبری درباره کشت کاهو و کلم در بخشی از اراضی کاخ مروارید کرج که پیش تر به عنوان زمین گلف استفاده می شده، در فضای مجازی دست به دست شد. رئیس هیئت گلف استان البرز و همچین مدیرکل میراث فرهنگی البرز در این خصوص توضیحاتی دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
360 تن علوفه دامی در اختیار دامداران شمال سیستان و بلوچستان، قرار گرفت و عملیات اجرایی تسطیح در 550 هکتار از اراضی کشاورزی جنوب استان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به درگیری حدود 45 هکتار از اراضی جنگلی رودبار با حریق گفت: بالگرد برای اطفای آتش سوزی در منطقه حضور دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان و رسانه های رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی درباره تحولات جاری در اراضی اشغالی فلسطین، تاکید کردند که این تحولات نشانه انتفاضه سوم با ویژگی های منحصر به فرد خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: 97 درصد از اراضی ملی و عرصه های طبیعی کشور حدنگاری و دارای سند تک برگ به نام ایران شده است و باقی آن نیز تا پایان سال به اتمام می رسد.