شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۰:۵۲Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی»

استانداری تهران   ۱۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند از رفع تصرف 4600 متر مربع از اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند در پلاک خرمده از دست زمین خواران خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: 20 هزار متر مربع از زمین های طالقان در شش ماهه اول سال رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۲۷ دقیقه پیش    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی مشهد گفت: اجرای قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز در پهنه های زراعی و باغی در مساحت 6 هکتار از اراضی روستای عارفی انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۲۹ دقیقه پیش    
ایلام-رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: در سال جاری 520 هکتار از اراضی ایلام به کشت چغندرقند اختصاص پیدا کرده است.
ایرنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: امسال اجرای عملیات بیابانزدایی در 450 هکتار از اراضی شهرستان برنامه ریزی و مکان یابی شد.
خبرگزاری مهر   ۳۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 23 هزار مترمربع از اراضی ملی استان ایلام طی سال جاری خبر داد.
میزان   ۴۷ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان - نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان پردیس با حضور مرتضی تورک معاون دادستان تهران، فریبرز عبدالمالکی رئیس دادگستری، علیرضا آقاجری دادستان، فرماندار و تمامی عوامل اجرایی شهرستان برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه گفت: اراضی در نظر گرفته شده اکثرا در بافت شهری است.
روزنامه وارش   ۵۲ دقیقه پیش    
فرونشست زمین، تنها به اراضی خشک و مرکزی کشور محسوب نمی شود، حتی در استان های شمالی کشور به ویژه مازندران نیز، این خطر، مردم را تهدید می کند به گونه ای که چندی پیش کارشناسان اعلام کردند که دیر یا زود باید " منتظر فرونشست ساختمان های چندطبقه ساحلی مازندران باشید". ...
ایسنا   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دفتر حقوق بشر سازمان ملل در اراضی اشغالی اعلام کرد که از قوانین مبارزه با تروریسم نباید برای اعمال محدودیت در حقوق بشر و فعالیت انسانی استفاده کرد.
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت:450 ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های کشاورزی آذربایجان شرقی قلع و قمع شدند.
مشرق نیوز   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه: اراضی در نظر گرفته شده اکثرا در بافت شهری است.
عصر ایران   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه: اراضی در نظر گرفته شده اکثرا در بافت شهری است.
رویداد ایران   ۱ ساعت پیش    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-علی دستورانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جغتای با بیان این خبر گفت:از 175 هزار هکتار مساحت شهرستان ، بیش از 133 هزار هکتار اراضی ملی و موات بوده که تاکنون بالغ بر 105 هزار هکتار آن سند دار شده است. ...
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بیرجند گفت: سند تک برگی برای191 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای اجرای طرح کاداستر به منظور پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف، صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان گمیشان گفت:کشاورزانی که زمین های آنها در مجاورت گرگانرود قراردارد می توانند در راستای ایجاد باغ و تغییر الگوی کشت اقدام کنند.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر درگهان، ضلع جنوبی محله قبله، مجموعا به مساحت 184هزار و 199 متر مربع خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نور- رئیس انجمن آبخیزداری ایران با بیان اینکه امانتدار خوبی در حوزه حفاظت آب و خاک نبودیم، از ویلاسازی و تخریب ذره ذره اراضی ملی و جنگل های شمال انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
بازرسی کل استان گلستان از کشف یک شبکه و باند فساد در یک موسسه مالی و اعتباری در این استان خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه جمعه در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: استان اردبیل با داشتن 775 هزار هکتار اراضی مستعد پنج درصد اراضی کشاورزی کشور را شامل می شود در حالی که چهار درصد تولیدات این بخش متعلق به استان اردبیل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان از رفع تصرف 163 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان شهرستان ایرانشهر به دلیل وجود شرایط مناسب آب و هوایی 58 هکتار از اراضی خود را به کشت خیار گلخانه ای اختصاص دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۰    
بیش از 2 هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک واقع در روستای برج سربند رفع تصرف شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
اراضی اشغالی فارس: ارتش رژیم صهیونیستی قصد شبیه سازی جنگ با جنبش حزب الله لبنان را دارد. نیروهای جبهه داخلی رژیم صهیونیستی این رزمایش را ماه آینده میلادی برگزار خواهند کرد و در جریان آن اصابت موشک های حزب الله به کارخانه های شیمیایی موجود در حیفا و خسارت های فراوانی که این حملات به همراه خواهند ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد گفت: منطقه مغان ظرفیت های بسیار بی نظیری در حوزه کشاورزی را دارد و به عنوان قلب تپنده کشاورزی کشور بوده و محور مهم در امنیت غذایی کشور نقش آفرینی می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان شهرستان ایرانشهر به دلیل وجود شرایط مناسب آب و هوایی 58 هکتار از اراضی خود را به کشت خیار گلخانه ای اختصاص دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: استاندار لرستان گفت: اجرای سد معشوره به عنوان یک مطالبه عمومی و حق قانونی می تواند لرستان و کوهدشت را متحول کند و با تکمیل آن هزاران هکتار از اراضی لرستان مشروب خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بیش از 2 هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک واقع در روستای برج سربند رفع تصرف شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۰    
دنیامالی گفت: این هفته در شورای حفظ حقوق بیت المال موضوع تعیین اراضی محدوده تالاب انزلی را مطرح می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۶    
دادستان مرکز استان: 15 هکتار از اراضی جنگلی منطقه انگتارود چمستان از متصرفان پس گرفته می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فلاح گفت: شش هزار هکتار از اراضی تالاب انزلی با آزولا پوشانده شده است و هنوز منشأ ورود آن به تالاب مشخص نشده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۰    
کار برداشت طلای سرخ از سطح اراضی زعفران بخش کدکن آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان: 15 هکتار از اراضی جنگلی منطقه انگتارود چمستان از متصرفان پس گرفته می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی جغتای گفت: حدود 120هزار تن ذرت علوفه ای از چهار هزار هکتار اراضی زیرکشت این محصول در این شهرستان تولید شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: استان آذربایجان شرقی سومین استانی است که از بهمن ماه سال99 شبکه اینترنتی برکت را مورد بهره برداری قرار داده و با همکاری کلیه همکاران در ادارات تابعه به پخش برنامه های بخش کشاورزی می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
منابع عبری زبان خبر دادند که ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد رزمایشی برای شبیه سازی جنگ با حزب الله در مناطق مختلف اراضی اشغالی به ویژه حیفا برگزار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس جمهور گفت: احقاق حقوق عشایر دشت مغان در برنامه های دولت جزو اقدامات حائز اهمیت بوده و فوریت دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد با بیان اینکه تمامی اراضی منطقه آزاد انزلی به بخش تولید و تجارت واگذار شده، گفت: منطقه آزاد انزلی برای قرارگیری بر روی ریل توسعه و تحقق انتظارات صادراتی نیازمند گسترش اراضی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رژیم صهیونیستی به رغم مخالفت جهانی و متحدان سنتی تل آویو سه هزار واحد مسکونی جدید در شهرک های صهیونیست نشین واقع در کرانه باختری احداث می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس جمهوری گفت: تامین آب برای اراضی مرغوب استان اردبیل مهم ترین نیاز و مشکل بخش کشاورزی این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده، در حال حاضر 398.8 هکتار از اراضی بستر رودخانه های استان در تصرف غیرقانونی متصرفان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عملیات برداشت چغندر قند در سطح 1400 هکتار از اراضی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفری از ورود کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکل تعیین محدوده منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: طبق مصوبه مجلس باید 10 هزار هکتار از اراضی وارد محدوده منطقه آزاد انزلی می شد که این محدوده به 2هزار هکتار کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: 500 هکتار از اراضی شهرک گلخانه ای پارس آباد به سرمایه گذاران واگذار شده که برای تکمیل به 6 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی مهران گفت: بر اساس برنامه ابلاغی سازمان حدود 2 هزار و 500 هکتار از اراضی شهرستان برای کشت کلزای آبی برای شهرستان در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر آب وخاک و امور فنی مهندسی جهاد کشاورزی استان تهران گفت: 75 درصد از اراضی کشاورزی استان که قابلیت اجرای آبیاری نوین را داشتند، به این سیستم ها مجهز شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مهمترین عامل رانش برخی اراضی در منطقه الموت، تصرفات صورت گرفته توسط انسان در دامنه ها تشخیص داده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
طرح های احیای دریاچه ارومیه غلط بود، اعتراض هزاران نفر به ورود کروکودیل و پرورش تجاری آن، شناسایی 12 قلاده پلنگ، اخطار زیست محیطی برای صنایع اردبیل، تلف شدن ماهی ها در تالاب الوان بهمئی، ثبت گونه کمیاب عقاب خالدار، رفع تصرف اراضی ملی البرز را در بسته محیط زیست ایمنا بخوانید: