دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۳۵Sep 2020 28

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس، کاهش 310 هکتاری محدوده منطقه ویژه زرندیه و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تصویب طرح جامع شهر جدید تابناک در شهرستان لامرد استان فارس و تصویب طرح توسعه پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس با مساحت 327 هکتار، در نشست شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به ریاست وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۲    
رئیس پارک علم و فناوری البرز با حضور در صدا و سیمای استان البرز با مهندس مقدسی رییس صدا و سیمای استان دیدار و دستاوردها و توانمندی های این پارک را تشریح کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از الحاق 450 هکتار زمین به پارک علم و فناوری پردیس خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استاندار تهران با بیان اینکه به علت گسل های شرق استان اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر پردیس منتفی است، گفت: این طرح با الحاق 440 هکتار به اراضی شهر پرند در این شهر عملیاتی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- توسعه 450 هکتاری پارک علم و فناوری پردیس در شورای برنامه ریزی استان تهران مصوب شد و قرار شد این پارک از 43 هکتار فعلی به 503 هکتار برسد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به الحاق 470 هکتار از اراضی ملی به پارک علم و فناوری پردیس بر اجرای طرح کاداستر جهت تثبیت اراضی ملی تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰    
همزمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس و در سال جهش تولید؛ صبح دیروز جمعی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در پارک علم و فناوری خراسان رضوی از مدافعان علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان با اهدای پرچم و نبات متبرک تجلیل کردند.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رویداد استارتاپی صنعت هوشمند فولاد، با همکاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، شرکت بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون برگزار می شود. ...
اختتامیه بوت کمپ بازی سازی خراسان شمالی از سوی شتاب دهنده شعف و با همکاری پارک علم و فناوری خراسان شمالی در فضای مجازی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این برنامه و با توجه به این که گروه های شرکت کننده در این دوره ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۶    
قزوین- مافی، رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: تا پایان امسال همه شهرستان های قزوین صاحب مراکز کانون فناوری می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: شرکت ماشین سازی اسپیر مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری در این استان برای نخستین بار موفق به ساخت دستگاه تولید ماسک پنج لایه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس دومین جشنواره ملی استارپوزال را با هدف تبدیل پروپوزال ها به پروژه های صنعتی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس پارک علم و فناوری یزد در نشست با فرمانداران شهرستان های ابرکوه و اردکان خواستار رفع مشکلات و مسائل مراکز رشد واحدهای فناور در این شهرستان ها شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: در سال 98 در اجرای طرح های دانش بنیان، رتبه نخست کشوری را به دست آوردیم که نتیجه انعقاد تفاهم نامه با سازمان های مرتبط از جمله پارک علم و فناوری و جهاد دانشگاهی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳    
رئیس پارک علم و فناوری البرز در گفت و گو با رادیو البرز گفت: پارک های علم و فناوری یکی از حلقه های اکوسیستم اقتصاد دانش بنیان هستند و پارک علم و فناوری البرز آماده همکاری با صاحبان ایده و طرح برای تجاری سازی و تولید ثروت است و در این زمینه تلاش می کنیم تا بستر مناسبی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شریف موفق به ارائه میکروسکوپ الکترونی روبشی (SEM) با قدرت تفکیک 20 نانومتر شده است و برای مطالعه مورفولوژی و ترکیب شیمیایی سطح و تعیین ضخامت لایه های نازک پوشش دهی شده روی یک زیرلایه کاربرد دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هر کی با آقا سورنا ستاری بره بازدید پارک علم و فناوری پردیس، محال عکس یادگاری با طیاره توی پاچه اش نره. چندتا دنده عوض می کنند و به یاد کودکی حس خلبانی می گیرند و میره به امضا قرارداد. نفر قبلی که رسانه ای شد، طفلک آذری جهرمی بود. الان هم علی عسکری صدا و سیما.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تولیدات پارک علم وفناوری استان کهگیلویه و بویراحمد، نیازمند حمایت مالی، تجاری سازی و بازاریابی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی در بازدید از پارک علم و فناوری پردیس و دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر ساخت سریال و فیلم و مستند معرفی نخبگان علمی تأکید کرد. همچنین علی عسکری شهادت سردار حمید خدادی را تسلیت گفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری رسانه ملی را رسانه ای توسعه محور و پیشرفت مدار خواند و گفت: صداوسیما آماده هر نوع همکاری برای برنامه سازی در حوزه علم و معرفی شرکت های دانش بنیان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
با هدف استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و تقویت ارتباط بین دانشگاه، پارک علم و فناوری و دستگاه های اجرایی و مراکز صنعتی مراکز و کارخانه های نوآوری در استان برنامه ریزی می شود.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در این نشست، مهندس علومی، مدیر توسعه بازار پارک علم و فناوری یزد بر تمایل این مرکز علمی در همکاری با شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد و گفت این مرکز با 400 شرکت دانش بنیان قادر است بخشی از نیازهای تکنولوژی و تحقیقاتی چادرملو را پاسخگو باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹    
رئیس دانشگاه دامغان گفت: ایجاد پارک علم و فناوری با موضوع پسته در دانشگاه دامغان دنبال می شود.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲    
نشست مشترک دکتر امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری و دکتر عباس زارعی هنزکی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز سه شنبه یکم مهرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۶    
رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشستی که با همکاران پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی داشت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و حماسه هشت سال دفاع جانانه ملت ایران گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۹    
مهندس پاکاری معاون اجرایی و عمران شهری شهرداری کرج در نشست مشترک با مهندس عباسی رییس و مدیران پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: شهرداری کرج برای همکاری با پارک علم و فناوری البرزدر راستای توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور عزم جدی دارد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶    
دکتر هاشمی رئیس دانشگاه علم و فرهنگ به همراه تعدادی از فناوران بخش خصوصی در حوزه شیمی از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز با هدف آشنایی بافعالیت فناوران و ظرفیت مجموعه ،روز یکشنبه 30شهریور ماه بازدید کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین مرکز تخصصی ایده پردازی کمیته امداد با حضور رئیس کمیته امداد، در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱    
معاون تحقیقات فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از تشکیل 22 کمیته ارزیابی تخصصی پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد و گفت: اعضای این کمیته از اساتید دانشگاه آزاد هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی های زندگی، آداب و رسوم و سبک زندگی روستاییان و با محوریت فرهنگ روستا توسط شرکت سامان فیلم گلستان عضو مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان افتتاح و راه اندازی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۳    
چابهار - میرلاشاری، مسئول موسسات و شرکت های پردیس مکران پارک علم و فناوری چابهار گفت: پارک علم و فناوری مکران پل ارتباطی و رابط بین مراکز علمی، پژوهشی و فناوری و مراکز تولیدی و اجرایی و ظرفیتی برای ایجاد کسب و کار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲    
ایسنا/ایلام تفاهم نامه واگذاری 30 هکتار از اراضی دانشگاه ایلام به پارک علم و فناوری به امضاء رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۵    
نمایشگاه توانمندی های محصولات فناورانه 50 شرکت دانش بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری البرز و سرپرست مجتمع علمی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی در اولین نشست راه اندازی مرکز تجاری سازی و تبادل فناوری پارک علم و فناوری البرز با حضور فعالان بخش خصوصی گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فناوران پارک علم و فناوری گلستان با ارائه طرح علمی اختراعی خود با عنوان آتل و اسپیلینت ارتوپدی هوشمند در جشنواره جهانی اختراعات، موفق به کسب مدال برنز شدند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفر به استان کرمانشاه، نخستین مرحله از مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی را افتتاح کرد تا زیست بوم نوآوری و فناوری این استان یک گام در مسیر توسعه به پیش رود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۰    
با تلاش دکتر شمی و همکاران ایشان در شرکت میدیا تجهیز شیمی مستقر در پارک علم و فناوری استان کردستان، افزودنی ضدعفونی کننده ها برای مقابله با ویروس کرونا در نمونه آزمایشگاهی تولید شده است که نمونه ای خارجی و داخلی ندارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر معرفی شد و حسین کلانتری استاندار با اهدای لوح تقدیری از دکتر سید شمس الدین هاشمی رئیس این سازمان قدردانی کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۹    
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: اساتید با تجربه این دانشگاه در قالب کارگروه کمیته های تخصصی پارک علم و فناوری درخصوص مسائل فناوری دانشگاه تصمیم گیری خواهند کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در مراسم افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: در صورت تأمین اعتبار، فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه، دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: شرکت های دانش بنیان زیادی در استان فعالیت دارند که بخشی از آن ها در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر هستند که سال گذشته بیش از 90 میلیارد ریال فروش محصول داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تکمیل پروژه برج فناوری پارک علم وفناوری می تواند آن را به نماد توسعه استان تبدیل کند، گفت: همه تلاش ما این است این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساخت برج فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، چند سالیست که شروع شده تا بتواند به مرکزی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان استان تبدیل شود، اما مشکلات مالی تکمیل این پروژه را به تاخیر انداخته است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
بر اساس سیاست های دولت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان این بانک، اقدام به بازاریابی برای جذب حداکثری این گروه از شرکت ها در خراسان جنوبی کرده و تاکنون 15 شرکت دانش بنیان به بانک معرفی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ظهر شنبه با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار و از پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه نیز بازدید کرد.(عکاس:عباداله آذرگون)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۸    
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد دانشگاهی اعلام کرد که مرحله نخست ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه ابتدای دی ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵    
مهمترین مسئله مطرح شده در نشست معاون علمی رییس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در زمینه تولید علم و فناوری و تولیدات دانش بنیان بود.