پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۰:۲۸Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری»

صمت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۷    
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه، بیش از 1400 استارت آپ، شرکت فناور دانش بنیان، شتاب دهنده، مرکز نوآوری و رشد پارک فناوری، به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود پرداختند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: علی رنجبر از هنرجویان این استان در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، نشان خلاق کشوری را درحوزه آموزش و یادگیری از وزیر آموزش و پرورش دریافت کرد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مرحله نهایی اینوتکس پیچ در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار شد. به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2022، یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 به میزبانی پارک فناوری پردیس در روز 23 اردیبهشت ماه شاهد برگزاری مرحله نهایی اینوتکس پیچ با حضور 16 تیم برگزیده از مرحله استانی این رقابت ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۵    
امسال برای دومین سال متوالی این رویداد از بیستم تا بیست وسوم اردیبهشت 1401 در فضای باز زادگاه اصلی اش یعنی پارک فناوری پردیس برگزار شد. یازدهمین دوره اینوتکس پس از روزهای سخت همه گیری کووید 19 با رونق دوباره ای روبه رو شد؛ حضور فعال بیش از 400 شرکت دانش بنیان و استارت آپ ...
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست ارزیابی تنظیم گری رسانه های دیجیتال یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس)، روز چهارشنبه 21 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. تنظیم گری و بلاک چین عنوان نشستی بود که در سومین روز یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نشست ارزیابی تنظیم گری رسانه های دیجیتال یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس)، روز چهارشنبه 21 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 6 طرح برگزیده دومین دوره رقابت علمی کنز (کاربرد دانش و اندیشه برای جامعه) از برنامه های جانبی جایزه مصطفی (ص) در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) معرفی و تقدیر شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با حضور 400 استارت اپ و شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس از بیستم آغاز بکار کرد و امروز به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) از انعقاد 26 میلیاردتومان قرارداد فناوران در چهار روز برگزاری این نمایشگاه با صنایع مختلف خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری و مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی از عیسی زارع پور از یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) دیدن کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰    
مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز به همراه استارتاپ ها و شرکت های مستقر خود، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) حضور یافت.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با حضور پررنگ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حال برگزاری است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، عباسی دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس 2022 با برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو مصاحبه تلفنی کرد. عباسی گفت: یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با عنوان اینوتکس روز گذشته در پردیس علم و فناوری افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
چالش های سرمایه گذاری در حوزه فناوری به عنوان یکی از سرفصل های مهم زیست بووم استارتاپی در دومین روز از برگزاری اینوتکس 2022 همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس بررسی شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۷    
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در بازدید از نمایشگاه و حضور در آیین آغاز به کار نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس گفت: برقراری شبکه ارتباطات قوی در میان فعالان زیست بوم نوآوری و مراکز دانش بنیان می تواند بستری مناسب برای پرورش استعدادها و جهت دهی آنها برای حل مسائل کشور باشد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
واحدهای فناور امور نوآوری و کسب وکار نوین مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) که عصر دیروز افتتاح شد، دستاوردهای فناورانه خود را به نمایش گذاشته اند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در افتتاحیه اینوتکس 2022، از بزرگ شدن سهم شرکت های دانش بنیان و خلاق از اقتصاد کشور و مردمی شدن پرداخت یارانه ها به عنوان فرصتی برای فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری گفت. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در اولین روز خود میزبان سخنرانانی از حوزه فین تک بود تا به بررسی چالش ها و راهکارهای این حوزه بپردازد ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دستگاه چاپگر سه بعدی دارای محفظه بسته هیتردار تولیدی شرکت دانش بنیان آیدیزاین در نمایشگاه اینوتکس 2022 رونمایی شد. دستگاه چاپگر سه بعدی Vandar350pro امروز (چهارشنبه) در دومین روز از برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) رونمایی شد. ...
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۰    
به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 با رویدادها و بخش های جانبی از امروز سه شنبه 20 اردیبهشت شروع به کار کرد که تا 23 اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس ادامه خواهد داشت.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا ، باقر انصاری در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) در نشستی با موضوع حفاظت از داده در حکمرانی در پارک فناوری پردیس در زمینه دلایل و چالش های حمایت از داده های شخصی افزود: در حال حاضر حمایت از داده های شخصی در کشور در وضعیت هرج و مرج است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۰    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس میزبانی برگزاری 2 رویداد زنگ تفریح باهدف ایجاد فضایی پرنشاط برای بازدیدکنندگان است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 بعدازظهر امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس،سجاد عباسی فشمی دبیر نمایشگاه اینوتکس و 400 استارتاپ و شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس افتتاح شد. عکاس: مهدی صالحی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 از آغاز به کار نمایشگاه مجازی همزمان با نمایشگاه فیزیکی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از ستاد خبری اینوتکس 2022، سورنا ستاری گفت: زیست بوم فناوری پیش از آن که یک موضوع اقتصادی باشد موضوعی فرهنگی است و باید اقتصاد دانش بنیان به صورت یک فرهنگ در جامعه گسترش یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری(اینوتکس 2022) امروز 20 اردیبهشت با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 با رویدادها و بخش های جانبی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و مهدی صفاری رئیس پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با حضور 400 استارت اپ و شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس از امروز آغاز به کار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 با رویداد ها و بخش های جانبی از امروز سه شنبه 20 اردیبهشت به میزبانی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پست بانک ایران به عنوان یکی از حامیان اصلی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری 2022، از امروز 20 اردیبهشت ماه فعالیت خود را در غرفه این بانک در پارک فناوری پردیس آغاز نمود و تا روز بیست و سوم ماه جاری آماده استقبال از بازدیدکنندگان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: تور نمایشگاهی بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 202 با هدف افزایش مشارکت و همکاری فعالان صنعتی و صاحبان کسب و کار با شرکت های فناور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با حضور 400 استارتاپ و شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس گشایش یافت.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. تاکسی اینترنتی اسنپ برای رفت و آمد مخاطبان یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 40 درصد تخفیف در نظر گرفته است. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۴    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با حضور 400 استارت آپ و شرکت دانش بنیان از فردا (سه شنبه 20 اردیبهشت) کار خود را در پارک فناوری پردیس شروع می کند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از حامیان اصلی نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری طی روزهای 20 تا 23 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس حضور دارد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از بانک توسعه تعاون ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 به میزبانی پارک فناوری پردیس در روز 23 اردیبهشت ماه شاهد برگزاری مرحله نهایی اینوتکس پیچ با حضور 17 تیم برگزیده از مرحله استانی این رقابت می باشد.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با حضور 400 استارتاپ و شرکت دانش بنیان از بیستم لغایت بیست و سوم اردیبهشت برگزار می شود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 در روزهای 20 الی 23 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
پست بانک ایران به عنوان یکی از حامیان اصلی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری 2022 که طی روزهای 20 الی 23 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می شود با برپایی غرفه، حضوری فعال خواهد داشت. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف معرفی خدمات و محصولات خود به شرکت های دانش بنیان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) حضور پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
با اعلام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX 2022 ثبت نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۰    
دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری گفت: نمایشگاه INOTEX 2022 با حضور حدود 400 شرکت و استارتاپ برگزار خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نشست بررسی راهکارها و ارائه تجربیات در انتقال فناوری با هدف تجاری سازی دستاوردهای دانشگاه ها به همت کارگزار فن بازار منطقه ای یزد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، یاسر قرایی دبیر چهارمین دوره رویداد اینوتکسی کاپ با اشاره به برگزاری این رویداد در حاشیه رویداد بین المللی "اینوتکس" گفت: در این رویداد با طراحی بخش های مختلف به دنبال استعدادیابی کودکان و نوجوانان به جای حالت تستی و چهارگزینه ای ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) در پارک فناوری پردیس، 4 رویداد تخصصی ریورس پیچ در حوزه های هلال احمر، صنایع معدنی و سنگ آهن، صنعت نفت و صنعت مواد غذایی برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 امسال میزبان برگزاری چهارمین دوره رویداد دانش آموزی اینوتکسی کاپ در پارک فناوری پردیس خواهد بود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ رویداد نکستیشن (ایستگاه آینده) به عنوان یکی از بخش های جانبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ایران "اینوتکس 2022" برگزار می شود، به بررسی جریان انقلاب صنعتی چهارم و تحولی که فناوری های آن بر زندگی ما دارند، پرداخته خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرحله نهایی دومین دوره رقابت علمی کنز با هدف معرفی و آشنایی با دستاوردهای علمی وفناوری جهان اسلام در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 برگزار می شود.