چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۷:۱۲Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله جعفر سبحانی»

شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اشاره: کتاب المبسوط آخرین اثر اصولی آیت الله جعفر سبحانی است که به عنوان کتاب پیشنهادی جهت جایگزینی رسائل و کفایه نوشته شده است. این یادداشت در تلاش است به نکات ممتاز این اثر ارزشمند اشاره کند و به صورت اجمالی مقایسه ای میان آن با کتب رسائل و کفایه الاصول نماید و نقاط امتیاز آن را برشمارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت مرحوم رحیم مکارم شیرازی برادر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از دیگر مراجع تقلید را تسلیت گفت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، آیت الله جعفر سبحانی صبح سه شنبه در پیامی تصویری به مناسبت آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه با بیان اینکه یک قرن از قدمت حوزه علمیه قم می گذرد، گفت: در طول این مدت این حوزه برکات زیادی در دیانت مردم ایران و سایر کشورها برجا گذاشته و در همه جای کشور آثار حوزه علمیه قم نمایان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- سال تحصیلی 1400-1401 حوزه های علمیه کشور روز سه شنبه طی آیینی با پیام آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت ارتحال آیت الله سیدمحمد سعید حکیم مرجعیت عالی عراق گفت: وی با محافظت از حوزه علمیه نجف حق بزرگی بر گردن علم و علما و جامعه اسلامی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت روز پزشک، گفت: در شرایط کرونایی حاکم بر کشور جامعه پزشکی، کادر درمان و پرستاران در حل جهاد به تمام معنا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی، ضمن تسلیت ارتحال حجت الاسلام والمسلیمن مهدی پیشوایی از اساتید برجسته حوزه، این استاد فقید را نویسنده ای بزرگوار و عالمی فاضل، متقی و پرهیزگار دانست.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب تکمله التبصره فی شرح التبصره تالیف آیت الله محمد اسماعیل غروی تبریزی(ره)، یک دوره فقه استدلالی از طهارت تا دیات در 10 جلد است که جلد نخست آن تحت اشراف آیت الله جعفر سبحانی در مؤسسه امام صادق (علیه السلام) منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی گفت:محور سخنان مبلغان باید رسالات الهی باشد، "قال الله" و "قال الصادق" باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا مدیر حوزه های علمیه با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با جمعی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز پنجشنبه به دیدار جمعی از علما و مراجع عظام رفت. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی با سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
قم- فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی با سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قم ایرنا آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: باید سرمایه های خارج کشور را به سمت داخل جذب کنید و امنیت قضایی و اقتصادی را در کشور فراهم کنید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رئیس جدید قوه قضائیه صبح جمعه در سفری یک روز به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس قوه قضائیه صبح جمعه در سفری یک روز به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صبح امروز با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
قم ایرنا حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صبح امروز با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: محسنی اژه ای در آغاز دوره ریاست خود بر قوه قضائیه، به منظور دیدار با مراجع عظام تقلید، به شهر قم سفر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۷    
به گزارش مهر ، به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، آیت الله جعفر سبحانی در دیدار با رئیس جمهور منتخب ضمن تبریک به آیت الله رئیسی، اقدام رئیس جمهور منتخب در نظرخواهی از اقشار و گروه های مختلف را بسیار ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم: حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صبح امروز با آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد. بر اساس این گزارش دیدار با تنی چند از مراجع تقلید در قم از برنامه های دیگر رییس جدید قوه قضاییه در سفر به شهر مقدس قم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ چهارمین کتاب از سلسله کتاب های منظومه فکری با محوریت آراء و اندیشه های حضرت آیت الله جعفر سبحانی تدوین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با بیان این که نظام ما، نظام جمهوری اسلامی است، گفت: حفظ نظام اسلامی پایه هایی دارد که یکی از پایه ها، مشارکت مردم در انتخابات است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا –حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با شرکت در انتخابات، آرای خود را به صندوق سیار شماره 163 انداخت. این مرجع تقلید پس از انداختن رای خود به صندوق، همگان را به مشارکت حداکثری در این انتخابات دعوت کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پاسخ به استفتاء جمعی از مقلدین خود پیرامون مصرف برق در شرایط کنونی کشور آورده است: در شرایط حاکم بر کشور بر همگان وظیفه شرعی است که صرفه جویی را در پیش گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید با صدور بیانیه ای همگان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، آیت الله جعفر سبحانی با حضور در بیت آیت الله ناصر مکارم شیرازی با این مرجع تقلید دیدار کرد. آیت الله سبحانی در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد ضمن ابراز خشنودی از بهبود وضعیت جسمانی آیت الله مکارم شیرازی برای سلامتی و طول عمر ایشان دعا کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی در پیامی به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) تاکید کرد: سالروز تخریب بارگاه ملکوتی اهل بیت نبوت، و هتک حرمت مراقد امامان معصومین در بقیع، عاشورای دوم است و باید مسلمانان جهان به ویژه شیعیان مراتب نفرت، انزجار خود را از عاملان این جنایت به گوش جهانیان برسانند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
آیت الله جعفر سبحانی خدا در سوره مبارکه قلم به آن سوگند یاد می کند و می فرماید: و القلم و ما یسطرون؛ سوگند به قلم و آنچه می نویسند . قلم به صورت های گوناگون از نی گرفته تا خودنویس و خودکار و... یک شیء جامد و ناآگاه است، چگونه خداوند متعال بر یک شیء جامد سوگند یاد می کند و سبب آن چیست؟! ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت حمله تروریستی تاسف بار به ملت شریف افغانستان، گفت: از دولت افغانستان درخواست می کنم مانع پایمال شدن خون این عزیزان باشند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
میزان زکات فطره سال جاری از سوی مرجع تقلید آیت الله جعفر سبحانی اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله حسینی کاشانی، گفت: این عالم ربانی تقوا، پرهیزگاری و تعلیم و تربیت را در زندگی خود جمع کرده بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی در پیامی، ارتحال مسعود عالِم پور رجبی، از شاعران متعهد و ولایی را تسلیت گفت.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی در گفتاری به بررسی برخی ویژگی های امام زمان(عج) و دوره ظهور پرداختند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با اشاره به گرانی موجود در کشور در سال های اخیر گفت: مسئولان باید دست به دست هم دهند تا گرانی را مهار و قیمت ها را تثبیت کنند، البته این به معنای آن نبوده که مسئولان کاری نمی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با اشاره به گرانی برخی کالاها و اجناس گفت: باید همه مسئولان کشور دست به دست هم بدهند و گرانی را مهار و قیمت ها را تثبیت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۶    
رئیس مؤسسه علمی و آموزشی امام صادق(ع) گفت: ما مشروعیت را به نصب الهی می دانیم و مقبولیت را به پذیرش مردم. مراجعه فرمایید به آنجا که ما احکام البیع را بحث کرده ایم (ظاهراً در جلد اول است)، من ولایت فقیه را از دو راه تعقیب کرده ام؛ یکی از مسیر روایات (مقبوله عمر بن حنظله و.. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید تاکید کرد: سرزمین قره باغ از دیرباز متعلق به سرزمین آذربایجان و اشغال آن امری نامشروع بوده است و باید سرزمین های اشغال شده به کشورهای اسلامی بازگشته و طرفین به معاهدات بین المللی متعهد باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید تاکید کرد: سرزمین قره باغ از دیرباز متعلق به سرزمین آذربایجان و اشغال آن امری نامشروع بوده است و باید سرزمین های اشغال شده به کشورهای اسلامی بازگشته و طرفین به معاهدات بین المللی متعهد باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وی، بر رسیدگی به وضعیت معیشتی و اقتصادی کادر درمان و پرستاران تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ادارۀ ارتباطات و تبلیغات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از انتشار نسخۀ سوم مجموعه آثار آیت الله جعفر سبحانی مرجع تقلید شیعیان خبر داد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مؤسسه امام صادق(ع) که از پیشگامان عرصه دیجیتال محصولات خود بوده با همکاری مرکز تحقیقات نور اقدام به نشر مجموعه آثار آیت الله جعفر سبحانی و آثاری که در مؤسسه امام صادق(ع) تحقیق و یا نشر شده، در قالب لوح فشرده منتشر نموده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی به پرسش هایی درباره رابطه علم و دین که از سوی مهدی گلشنی، استاد دانشگاه صنعتی شریف مطرح شده، پاسخ داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۰    
وبینار فاطمه زهرا(س)، انسان کامل از سوی مرکز اسلامی فرانسه و با پیام مکتوب حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در بستر فضای مجازی برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید شیعه در پیامی ارتحال آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت رحلت آیت الله مصباح یزدی گفت: فقید سعید در طول اقامت خود در قم مبدأ آثاری بود؛ در علوم عقلی و معارف اسلامی آثار ارزنده ای دارد و گروه زیادی را تربیت نموده و گروهی را با معارف اسلامی آشنا ساخت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
از آیات زیادی این مساله قابل دریافت است که مسلّما مراد از اهل بیت، دخت مطهّره رسول اکرم (ص) و خود حضرت (ص) و فرزندانش می باشند. به گزارش شیعه پرس، متن بیانات آیت الله جعفر سبحانی با موضوع حضرت زهرا ( س) در قرآن به این شرح است: ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی از مراجع تقلید شیعه به شبهه وهابیت پیرامون زیارت قبور و سفر به قصد زیارت مشاهد مقدسه پاسخ داده اند. به گزارش شیعه پرس، یکی از شبهاتی که وهابیت بر ضد محبان اهل بیت رسول الله ( ص) مطرح می کنند بحث زیارت قبور و سفر به قصد زیارت مشاهد مقدسه است. ...