دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک فناوری پردیس»

آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دیجی نکست -مرکز نوآوری دیجی کالا- که با محوریت هوش مصنوعی و صنایع های تک (پیشرفته) مشغول به کار است؛ امسال به همراه چهارده کسب وکار نوپا و چهار محصول پژوهشی در دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2021) با رویدادها و بخش های جانبی متنوعی از 28 تا 31 اردیبهشت ماه، در فضای باز پارک فناوری پردیس و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تور بازدید از پارک فناوری پردیس همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2021 در روزهای 28 الی 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست تعریف همکاری میان پارک فناوری پردیس و شرکت بهره برداری و تعمیراتی از زیرمجموعه های گروه مپنا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست پارک فناوری پردیس با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بر استفاده از ظرفیت شرکت های عضو پارک در همکاری با صنعت پتروشیمی تاکید شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
پاویون منتورها و مشاوران یکی از بخش های اصلی نمایشگاه اینوتکس 2021 می باشد که با هدف برگزاری جلسات منتورشیپ و مشاوره با منتورهای مطرح زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، برای شرکت کنندگان نمایشگاه به صورت رایگان برگزار می شود. ...
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری اینوتکس که هرساله در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، میزبان فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری ایران و مخاطبانی از سایر کشورها است تا دستاوردهای کشور را به نمایش بگذارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: برخورد یک دستگاه نیسان با عابر پیاده منجر به فوت مردی 46 ساله و همزمان نیز با سقوط کارگری در پارک فناوری پردیس بالگرد اورژانس به تهران اعزام شد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس، رویداد نوآوری و فناوری که هرساله توسط پارک فناوری پردیس برگزار می شود، تا دوم اردیبهشت تمدید شد.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
راه کارهای نوآورانه به اینوتکس 2021 می آید تا چالش های کودکان و نوجوانان را در دوران کرونا برطرف کند جایزه ملی راهکارهای نوآورانه یونیسف در راستای حل چالش های کودکان و نوجوانان در دوران همه گیری کرونا همزمان با اینوتکس 2021برگزار می شود. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از کارآفرینان، تسهیلات کم بهره 3 میلیارد ریالی برای برندگان چهارمین رویداد اینوتکس پیچ در نظر گرفته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر کل دفتر برنامه ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس در خصوص برنامه های این پارک گفت: بنا داریم از امسال تا 2 سال دیگر فروش 200 هزار میلیارد ریالی و صادرات 65 میلیون یورویی داشته باشیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید یاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس، از بخش های مختلف پارک صنعتی سنگ بزرگ ، بزرگ ترین پروژه چین در خارج از کشور بازدید و با ظرفیت ها و برنامه های این پارک آشنا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس از انعقاد 304 میلیارد تومان قرار داد هم رسانی در این پارک خبر داد و گفت: با امضا این قرار دادها تامین نیازهای فناورانه بخش های صنعتی از طریق شرکت های دانش بنیان و فناور تامین خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دور هشتم رای گیری مردمی زنان کارآفرین برتر از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به پایان رسید و اسامی برگزیدگان اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
3 محصول برتر دانش بنیان حوزه نفت و گاز با نام های سامانه کنترل انواع توربو کمپرسور، توربو پمپ و تورپو ژنراتور در پارک علم و فناوری پردیس تهران رونمایی شد که دانش فنی این محصولات تا پیش از این فقط در اختیار آمریکا بود.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی از دستاوردهای برتر حوزه نفت پارک فناوری پردیس و رونمایی نمادین از تعدادی قرارداد تبادل فناوری شبکه فن بازار در ملی ایران که در محل معاونت علمی برگزار شد گفت: هدف از این جلسه اعلام حمایت هاست. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
3 محصول فناورانه شرکت های دانش بنیان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این محصولات با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری به تولید رسید تا نیازهای صنعت نفت در کشور را رفع کند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تفاهم نامه همکاری پارک فناوری پردیس و شورای علم و فناوری نیکاراگوئه در دو حوزه تجهیزات پزشکی و امنیت سایبری منعقد شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رونمایی از 136 قرارداد بهم رسانی طرح جهش تجارت فناوری شبکه فن ّبازار ملی ایران به بالغ بر 3هزار میلیارد ریال با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و دبیر شورای راهبری شبکه فن بازار ملی ایران ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس پارک فناوری پردیس گفت:باتوجه به اینکه پروژه های پژوهشی از سوی دانشگاه به اساتید ارائه می شود، پارک فناوری پردیس پروژه ها را بر اساس نیاز فناورانه به صنایع معرفی می کند تا اجرایی شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از دستاوردها و محصولات حوزه نفت پارک فناوری پردیس و رونمایی نمادین از 3000 میلیارد ریال قرارداد تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی ایران صبح امروز یکشنبه 24 اسفند ماه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس پارک فناوری پردیس از 2 برابر شدن بهم رسانی فناورانه به دلیل اجرای طرح جهش تجارت فناوری خبر داد و گفت: کشور امسال درگیر مقابله با ویروس کرونا بود اما هم رسانی فناورانه از 150 میلیارد تومان پیش بینی شده فراتر رفت و به بیش از 300 میلیارد تومان رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکتهای مستقر در پارک فناوری پردیس 136 قرارداد را با صنعت منعقد کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سه محصول برتر حوزه نفت و گاز پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
3 دستاورد فناورانه نفتی که توسط محققان در شرکتهای مستقر در پارک فناوری پردیس تولید شدند به مرحله رونمایی رسید.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
چهار محصول کاربردی در حوزه نفت و سلامت که توسط شرکت های عضو پارک فناوری پردیس تولید شده اند، صبح روز یکشنبه 24 اسفند ماه توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رونمایی می شود. رونمایی نمادین از 3 هزار میلیارد ریال قرارداد تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی ایران، بخش دیگری از این رویداد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس موفق به بومی سازی ماده استراتژیک MTT، یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در تعیین میزان سمیت سلول های مختلف در آزمایشگاه های زیستی و سلولی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۶    
مراسم دومین سالگرد تدفین 2 شهید گمنام پارک فناوری پردیس در مسجد فاطمه الزهرا (س) روز سه شنبه 19اسفند با اقامه نماز ظهر و عصر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پارک فناوری پردیس در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور اقدام به برگزاری رویداد رونمایی از 3 محصول پیشرفته شامل "میگرن کات"، "کول تگ" یا "برچسب مانتورینگ دما" و "اینجکتور کارتریج" یا "دستگاه کارگذاری لنز در چشم در جراحی آب مروارید" کرده است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. ثبت نام رویداد کافه سرمایه در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ، با حضور سرمایه گذاران آسیایی و آفریقایی آغاز شد. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۴    
دوره توانمندسازی صدف با هدف ارتقاء مهارت های شغلی مستعدان با همکاری پارک فناوری پردیس آغاز شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۸    
پارک فناوری پردیس دو روز گذشته میزبان اعضای زیست بوم نوآوری و فناوری ایران در پردیس سامیت 2021 بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۰    
پارک فناوری پردیس با همکاری مجموعه بیزمارک -کارگزار تجارت فناوری- در راستای حمایت از شرکتهای عضو این پارک رویداد نونمایی را طراحی و اجرا کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۶    
چهارمین دوره پردیس سامیت توسط مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس از 14 تا 15 اسفندماه درپارک فناوری پردیس برگزار می شود. به گزارش کاماپرس، رویداد پردیس سامیت گردهمایی فعالان حوزه استارتاپ کشور است که در آن مدیران شتاب دهنده های نوآوری و فضاهای کار اشتراکی، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، رویداد نونمایی، با هدف معرفی بیشتر و بهتر محصولات نوآورانه و فناورانه مجموعه پارک فناوری پردیس برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس به دانش فنی طراحی و ساخت ابزاری برای کارگذاری لنز داخل چشم در جراحی های آب مروارید دست یافتند که با این موفقیت نام ایران در میان 6 کشور صاحب این فناوری قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که تصور عموم بر غیر قابل درمان بودن میگرن است، یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس داروی گیاهی برای درمان این نوع دردها ارائه کرده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین رویداد پردیس سامیت در فضای باز و با مدل کمپینگ استارتاپی، 14 و 15 اسفند ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن از شرکت داروسازی هما فارمد واقع در پارک فناوری پردیس استان تهران بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس با ساخت دستگاه "ترریسی" امکان تولید میکروالیاف برای کاربرد در زخم پوش ها را در کشور فراهم کردند.
پایگاه علمی نوپانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین رویداد پردیس سامیت به صورت حضوری در فضای باز و مدل کمپینگ استارتاپی در تاریخ 14 و 15 اسفندماه 99 در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. نوپانا : پردیس سامیت ابتدا کوچک شروع کرد اما بزرگ ادامه داد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 3 محصول فناورانه حوزه سلامت پارک فناوری پردیس طی برگزاری رویداد فناورانه معرفی خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
3 محصول فناورانه حوزه سلامت پارک فناوری پردیس طی برگزاری رویداد فناورانه معرفی خواهند شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درکیش راهکارهای حمایت پارک فناوری پردیس از تولید اقلام راهبردی صنعت پتروشیمی بررسی شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۶    
سومین نشست سرمایه گذاری فناوری 2021، با حضور نمایندگانی از کشور های عضو سازمان D-8 در پارک فناوری پردیس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قرارداد فروش 700 دستگاه همودیالیز بین یکی از شرکت دانش بنیان پارک فناوری پردیس و شرکتی از کشور اندونزی با حضور سفیر این کشور و رئیس پارک فناوری پردیس به امضاء رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سومین نشست سرمایه گذاری فناوری TIM 2021 با حضور نمایندگانی از کشورهای عضو سازمان D-8 و شرکت ها و استارتاپ های فعال در حوزه فناوری، به شکل ترکیبی حضوری در پارک فناوری پردیس افتتاح شد و برگزاری آن طی امروز و فردا 28 و 29 بهمن ماه به طور مجازی و برخط ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۵    
سومین نشست سرمایه گذاری فناوری با حضور نمایندگانی از کشورهای عضو سازمان D-8، شرکت ها و استارتاپ های فعال در حوزه فناوری، به صورت ترکیبی حضوری در پارک فناوری پردیس برگزار شد.