سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۱۳Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک فناوری پردیس»

روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - پارک فناوری پردیس در راستای بهبود امکانات ارتباطی در سطح مجموعه خود، به سایت ماهواره ای بومهن متصل شد. در نتیجه این پروژه ظرفیت مسیرهای ارتباطی در پارک 2 برابر شده و قابلیت اطمینان دیتا در پارک افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۸    
یک شرکت دانش بنیان واقع در پارک فناوری پردیس در شرق تهران جهت تکمیل کادر خود دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مراسم انعقاد قرارداد همکاری میان شرکت پردیس ژن و هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، دانشگاه خاتم و پارک علم و فناوری پردیس در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پارک فناوری پردیس به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی برنامه های متعددی مانند رویدادهای کارآفرینی، بازدیدهای تخصصی و عمومی و دوره های آموزشی برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد های سرمایه گذاری هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد و شرکت پردیس ژن و حضور دانشگاه خاتم در پارک فناوری پردیس منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صفاری نیا گفت: در حال حاضر بیش از 6 هزار متخصص در شرکت های فناور پارک فناوری پردیس فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
طی برگزاری مراسمی تندیس 5 دانشمند دریافت کننده سومین دوره جایزه مصطفی (ص) در بوستان دانشمندان پارک فناوری پردیس نصب شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز :مهدی صفاری نیا امروز در مراسم نصب سردیس برگزیدگان سومین دوره جایزه مصطفی (ص) در بوستان دانشمندان پارک فناوری پردیس که به صورت آنلاین برگزار شد، افزود: اکنون صدها شرکت در حوزه های فناوری های پیشرفته از قبیل فناوری زیستی، فناوری اطلاعات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس پارک فناوری پردیس از معرفی فرصت های سرمایه گذاری دانشمندان در حوزه های علم و فناوری تا 2 ماه آینده خبر داد و گفت: بنیاد مصطفی (ص) در حال شناسایی دانشمندان برگزیده برای چهارمین دوره جایزه مصطفی (ص) است که در سال 1400 برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۳    
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: درخواست های بسیاری برای برگزاری دوره چهارم جایزه مصطفی(ص) از سوی کشورهای دیگر داشته ایم، ممکن است این مراسم در یکی از کشورهای اسلامی به غیر از ایران برگزار شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۰۵    
تندیس پنج برگزیده سومین دوره اعطای جایزه مصطفی(ص) 11 آبان در بوستان دانشمندان پارک فناوری پردیس نصب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استارتاپ ها در صورت استقرار در مرکز رشد پارک فناوری پردیس می توانند از 18 خدمت و مزیت مختلف برخوردار شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: پارک فناوری پردیس 70 درصد از هزینه های تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی شرکت های عضو پارک و شرکت های عضو شعب خود را تامین می کند.
هفته نامه عصر ارتباط   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بازاریابی دیجیتالی با برگزاری رویداد فناورانه از 28 آبان دوره آموزشی در زمینه بازاریابی دیجیتالی برای علاقه مندان برگزار می شود. به گزارش ایسنا، "بوتکمپ آنلاین دیجیتال مارکتینگ ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت: 1000 هکتار اراضی ملی در محدوده جنوب پارک فناوری پردیس قرار دارد که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری استانداری تهران ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس دسته ای از پلیمرها را برای کاربردهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی تولید کردند که تاکنون وارداتی بوده و با توجه به نوسانات ارزی امکان واردات آن ها کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به تصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس به این مجموعه فناوری و نوآوری گفت: با توسعه و گسترده تر شدن زیست بوم فناوری و نوآوری در این شهرستان شرایط تحقق شهر نوآور فراهم شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
باتصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
پارک فناوری پردیس با هدف حمایت از تقویت و توسعه نوآوری شرکت های عضو و تولید محصول جدید و بومی سازی نیازهای فناورانه صنایع، طرحی را در این راستا اجرایی می کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی با هدف معرفی فناوری های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده های زیست محیطی، 18 آبان ماه از ساعت 15 الی 18 به صورت حضوری و آنلاین، در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. مهلت ثبت نام برای شرکت در این رویداد تا 10 آبان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز فن بازار ملی ایران در راستای طرح جهش تجارت فناوری، نخستین فستیوال نوآوری های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی را آبان ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می کند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس ربات های آتش نشان برای محیط های پر مخاطره عرضه کردند که با کمترین ریسک و نزدیک شدن به محیط حریق، اقدام به اطفای آتش می کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
پارک فناوری پردیس شرایط حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان و فناور در بورس را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس پانسمان های پیشرفته ای برای ترمیم زخم های عفونی مانند زخم بستر بر پایه ماده استخراج شده از جلبک قهوه ای و نانو ذرات نقره تولید کردند که قادر است بدون آسیب رساندن به بافت سالم ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر مجتبی رضایی از متخصصان و کارآفرینان بازگشته به کشور از کانادا و مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تاکنون سنسورهای تشخیص گازهای خطرناک برای منازل و برخی اماکن طراحی شده بود اما ما موفق شدیم که آنالایزر گازهای خطرناک را برای صنایع طراحی کنیم. ...
پایگاه علمی نوپانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
میلاد صدرخانلو رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری از ارائه حمایت های مالی به شرکت های عضو پارک فناوری پردیس و کارخانه های نوآوری آزادی و های وی، برای اخذ استانداردها، گواهینامه ها و مجوزهای بین المللی خبر داد. این حمایت ها 70 درصد هزینه های اخذ اعتبارات مذکور را پوشش می دهد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - صبح امروز تفاهم نامه همکاری میان شرکت دانش بنیان کانساران بینالود از اعضای پارک فناوری پردیس و موسسه آموزشی پژوهشی یونیدرو با هدف ایجاد شبکه یکپارچه باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی، امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت دانش بنیان کانساران بینالود و موسسه آموزشی و پژوهشی امضا و باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی با هدف ایجاد تحولی نو در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نانو ذرات طلای یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در تولید داروی ضد سرطان و زخم بندهای دیگر شرکت ها کاربردی شده، ضمن آنکه این شرکت در اپیدمی کرونا 7 هزار لیتر از نانو مواد خود را برای تولید مواد ضد عفونی کننده به بازار عرضه کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۸    
شرکت صنعت کاران الکترونیک واقع در موقعیت مکانی پارک فناوری پردیس جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲    
یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس موفق به ساخت کوچک ترین پیگ یاب جهان شده که قادر است با استفاده از کمترین توان، میدان مغناطیسی قدرتمندی ایجاد کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۲    
کسب و کار نیوز - صبح پنجشنبه عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، میهمان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پارک فناوری پردیس بود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداو سیما از مجموعه شرکت ها و توانمندی های پارک فناوری پردیس معاونت علمی بازدید کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از پارک فناوری پردیس بازدید کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دورهمی مدیران عامل پارک فناوری پردیس با حضور مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس و همچنین جمعی از مدیران عامل شرکت های عضو در تاریخ 19 فروردین ماه و در محل هتل پارک فناوری پردیس و به میزبانی گروه صنعتی هوشمند آسیا برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
پردیس- عظیمیان، مدیرکل توسعه شعب و پردیس های پارک فناوری پردیس گفت: سازمان های بزرگ و صنعتی با روش های قدیمی تجارت محکوم به شکست هستند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رییس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی و رئیس پارک برگزار شد، ربات بازرس ریلی مورد رونمایی قرار گرفت و از شرکت برق منطقه ای تهران تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۴    
سورنا ستاری گفت: اشتغال جوانان در پارک فناوری پردیس نسبت به سال گذشته حدود 30 درصد رشد داشته است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل توسعه ی شعب و پردیس های پارک فناوری پردیس بیان کرد: اولین مجمع فناوری و نوآوری استان تهران با حضور بازیگران و تاثیرگذاران این عرصه در محل کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
صبح روز گذشته اولین نشست مجمع فناوری و نوآوری استان تهران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، استاندار تهران، شهردار تهران و جمعی از فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری استان تهران در محل کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد. ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۴    
اولین مجمع فناوری و نوآوری استان تهران صبح امروز در کارخانه نوآوری با حضور مدیران پارک های فناوری و ریاست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شهرداری تهران برگزار شد. مهدی صفاری نیا ، مدیر پارک علم و فناوری پردیس با اشاره به جمعیت 1 ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۷    
رییس پارک فناوری پردیس گفت: در حال حاضر بیش از 2 هزار و 826 شرکت دانش بنیان و 10 پارک علمی و فناوری در تهران و استان تهران فعال است. به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس با بیان اینکه 60 درصد صنایع کشور در استان تهران مستقر هستند، گفت: این در حالی است که همدلی و همکاری در بین فعالان زیست بوم فناوری را در تهران شاهد نیستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس پارک فناوری پردیس با بیان اینکه 20 درصد از صنایع کشور، 2800 شرکت دانش بنیان و 54 مرکز رشد در استان تهران مستقر شدند، گفت: برای شناسایی همه زنجیره تولید فناوری تلاش شد از ظرفیت کارگروه پژوهش و فناوری استان تهران استفاده کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس گفت: 60 درصد از اقتصاد دانش بنیان کشور در تهران مستقر هستند اما آیا از این ظرفیت استفاده درستی شده است؟ آیا میان اکوسیستم و صنعت ارتباط برقرار شده است؟ مشکل اینجاست که در استان تهران فعالیت تحقیقاتی در اشل کوچک انجام می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۳    
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: بیش از 2 هزار و 800 شرکت دانش بنیان در استان تهران فعالیت دارند که 20 درصد از صنایع کشور را تشکیل می دهند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کارخانه نوآوری آزادی درباره ویژگی های این کارخانه که وابسته به پارک فناوری پردیس است، گفت: بالغ بر 150 میلیارد تومان برای این کارخانه هزینه و سرمایه گذاری شده و امروز فضای کارخانه به بیش از 18 هزار متربع رسیده است که فضای مذکور ظرفیت میزبانی از 2500 تن از ایده پردازان و 500 استارتاپ را دارا ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در هجدهمین اجلاس سالیانه ی پارک فناوری پردیس اعلام کرد که شهر تهران در رتبه بندی شهرهای نوآور از برلین پیشی گرفته است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت آسان پرداخت پرشین با حضور معاون رئیس جمهوری به عنوان شرکت پیشگام نیکوکاری در ایفای مسئولیت اجتماعی تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت ، در جشنواره برترین های سال 98 پارک فناوری پردیس ، که سورنا ستاری معاون علمی و فناوری دکتر روحانی حضور داشت ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۵    
از هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تا فرار خرگوش ازشعله های آتش کالیفرنیا به نمایش در آمده است.