جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۵:۵۰Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پژوهشکده بیمه»

اقتصاد ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدمهدی عسگری با پروفسور دکتر امام الدین رئیس دانشکده مدیریت بازرگانی مؤسسه مدیریت کسب و کار پاکستان (IoBM) خواجه مسعود رضامدرس ارشد مؤسسه مدیریت کسب و کار پاکستان و آقای زیشان فرخ عضو کمیته مطالعات مرکز کسب و کار اسلامی موسسه کسب و کار و مدیر تطبیق با شریعت بانک حبیب پاکستان به صورت برخط گفتگو ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آزمون ارزیابی خسارات ساختمان ها ناشی از رخدادهای طبیعی ، روز پنج شنبه 4 مرداد ماه 1403 در شهر تهران توسط پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دنیای بانک و بیمه از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، در این کارگاه آموزشی که از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می گردد، تاریخچه بیمه ، بیمه در سنت اسلامی ، بیمه با الگوی تکافل مورد استفاده در جهان: الگوی بیمه مشارکتی کشور ترکیه (کاتالیم) ...
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش دنیای بانک و بیمه از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، طرح پژوهشی طراحی چارچوب و الزامات حکمرانی داده صنعت بیمه به روش مطالعه کتابخانه ای، موردکاوی و بنچمارک طی 12 ماه انجام خواهد شد ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۲۳    
عناوین پیشنهادی پژوهشکده بیمه برای تدوین پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری در سال 1403 منتشر شد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی "معرفی نظام های بازنشستگی در کشورهای منتخب"، از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه شنبه 12 تیرماه 1403 به صورت برخط توسط پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش دنیای بانک و بیمه از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، در آیین تکریم و معارفه معاون پژوهشی پژوهشکده بیمه دکتر ولی محمد دَرینی استادیار گروه مدیریت دانشگاه پیام نور به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی پژوهشکده بیمه معرفی و از خدمات دکتر محمد آریامنش در این سِمت قدردانی شد. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
در پژوهشی با عنوان شناسایی عوامل سازمانی موثر بر تخلفات بیمه شخص ثالث در بین کارکنان شرکت های بیمه عوامل سازمانی تأثیرگذار بر تخلفات بیمه شخص ثالث مورد مطالعه قرار گرفت. ...
روزنامه اقتصاد پویا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یازدهمین شماره فصلنامه الکترونیکی تازه های بیمه ایران و جهان ویژه بهار 1403، بر روی پایگاه خبری تازه های بیمه ایران و جهان تارنمای پژوهشکده بیمه منتشر گردید. ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی "ارزیابی ریسک بیمه آتش سوزی ساختمان های بلند مرتبه" از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه شنبه 29 خردادماه 1403 به صورت برخط و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
با هدف ایجاد زمینه های همکاری و استفاده از توانایی ها و ظرفیت های علمی و اجرایی طرفین به منظور ارتقای فعالیت های علمی، آموزشی، پژوهشی، مطالعاتی و همچنین ضرورت ایجاد گفتمان مشترک برای ارتقای کیفیت فعالیت های پژوهشی مورد نیاز پژوهشکده و دانشگاه ...
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش دنیای بانک و بیمه از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، در این کارگاه آموزشی محورهای کلیات بیمه های دریایی و بررسی مغروقه کشتی در بندر پارس عسلویه توسط آقای محمد حبیبی مدیر بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای شرکت بیمه معلم ارائه خواهد شد. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش دنیای بانک و بیمه از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، این کتاب در دو بخش اصلی با عناوین اصول بررسی و محاسبه پرونده های حوادث منجر به آسیب بدنی در رشته ثالث و آداب محاسبه دیه شخص ثالث و غرامت حوادث راننده تدوین و در آن به 50 ابهام در این زمینه پاسخ داده شده است. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
جلد سوم کتاب فرهنگنامه بیمه های اتومبیل مشتمل بر مجموعه قوانین و مقررات بیمه های اتومبیل، تالیف اسماعیل فلاحی توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی "بیمه خرد و تکافل خرد" از ساعت 09:00 تا 11:00 روز شنبه 19 خرداد ماه 1403 به صورت برخط برگزار می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی “مباحث فنی در بیمه های زندگی”، از روز شنبه 30 تیرماه 1403 لغایت چهارشنبه 3 مرداد 1403 به مدت پنج روز از ساعت 08:30 الی 16:30 به صورت حضوری به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان در پژوهشکده بیمه برگزار می گردد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب فرهنگنامه دیات به انضمام نظریه های مشورتی قوه قضاییه و آرای وحدت رویه تالیف اسماعیل فلاحی، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آزمون های آداب، فروش بیمه های زندگی و پایان دوره های نمایندگی و کارگزاری رسمی بیمه مورخ 21 تیرماه 1403 لغو گردید.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب کلان داده؛ متحول کننده صنعت بیمه ، نوشته کران سود و منتشر شده در سال 2022 ترجمه زهرا شجاعی، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مراسم یادبود شهدای خدمت، از ساعت 15 تا 16 روز چهارشنبه 9 خرداد ماه 1403 در سالن شهید مطهری پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ؛ بر اساس اعلام پژوهشکده بیمه، ایران رتبه 189 از میان 190 کشور دنیا در تصادفات رانندگی ناایمن داشته که آخرین رتبه متعلق به کشور سیرالئون در غرب آفریقاست که در جایگاه 190 قرار دارد ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی " ارزیابی ریسک و خسارت پالایشگاه های نفت و گاز و مجتمع های پتروشیمی " از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه شنبه 1 خرداد 1403 به صورت برخط و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان با 970 شرکت کننده و کارگاه آموزشی شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال با 796 شرکت کننده، در صدر پرمخاطب ترین کارگاه های آموزشی پژوهشکده بیمه قرار گرفتند.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای نشر پژوهشکده بیمه که روز سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 با حضور اعضای این شورا در پژوهشکده بیمه برگزار شد، انتشار 3 کتاب در بخش ترجمه به تصویب رسید.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تکافل اجتماعی ، از ساعت 09:00 تا 11:00 روز شنبه 29 اردیبهشت 1403 به صورت برخط و به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان برگزار می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وظایف شورای عالی بیمه صدور مجوز برای فعالیت یک شرکت بیمه است و توسعه صنعت بیمه اتکایی نیز در این وظایف قرار دارد و طبق یک کار پژوهشی در پژوهشکده بیمه در سنوات قبل انجام شد به این نتیجه رسیدیم که در صنعت بیمه هر چه حجم و تعداد شرکتها بالا برود باعث بالا رفتن ضریب نفوذ بیمه می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
انتشارت پژوهشکده بیمه با 130 عنوان کتاب تخصصی در حوزه بیمه و تکافل، میزبان بازدیدکنندگان از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد بود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم اقتصادی حمایت شده توسط پژوهشکده بیمه، به عنوان پایان نامه برتر تقاضامحور از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری انتخاب شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به منظور تعامل، تبادل تجربیات علمی و فراهم آوردن زمینه های همکاری برای توسعه تحقیقات کاربردی، مشاوره علمی، تفاهم نامه همکاری مشترک میان پژوهشکده بیمه و سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی (سمت) منعقد شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در دومین جلسه شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه در سال 1403 که روز دوشنبه 10 اردیبهشت با حضور محمد مهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه و اعضای این شورا در محل پژوهشکده بیمه برگزار شد، طرح پژوهشی با موضوع محرک های توسعه تکافل در ایران ارائه و تصویب شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عناوین پیشنهادی پژوهشکده بیمه برای تدوین پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله دکتری در سال 1403 منتشر شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اقدامات پژوهشکده بیمه در سال 1402 در دوازده حوزه اصلی شامل اجرای طرح های پژوهشی ، گزارش های پژوهشی ، حمایت از رساله های دکتری و پایان نامه های کارشناسی ارشد ، برگزاری کارگاه های آموزشی، وبینارها و نشست های تخصصی ، برگزاری دوره های آموزشی بین المللی بر اساس نیازسنجی صنعت ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 به صورت برخط و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
در اولین جلسه شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه در سال 1403 که روز دوشنبه 27 فروردین ماه با حضور دکتر محمد مهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه و اعضای این شورا در محل پژوهشکده بیمه برگزار گردید، دو طرح پژوهشی با موضوع وضعیت اقتصادی و حکمرانی صنعت بیمه ارائه و تصویب شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب حسن نیت در قراردادهای بیمه و تکافل در مالزی؛ دیدگاه تطبیقی تالیف هملا ثناسگران [1] در سال 2016 و ترجمه دکتر محمد الهی و مریم فرد، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با هدف ارائه مشاوره علمی، فنی، حقوقی، فقهی و آموزش های تخصصی در زمینه راه اندازی و توسعه شرکت تکافلی مستقل و کانون های تخصصی وابسته در مناطق آزاد کشور، تفاهم نامه همکاری مشترک میان پژوهشکده بیمه و شرکت خدمات توسعه زر آتیه مهر ایرانیان منعقد شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عناوین اولویت های پژوهشی پژوهشکده بیمه در سال 1403 جهت انجام طرح های پژوهشی منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کتاب روش های مؤثر یادگیری آماری برای بیم سنج ها؛ روش های مبتنی بر درخت و بسط آن ها نوشته دنیو میشل[1] ، هاینو دوناسیئن [2] و تروفین ژولین [3] و ترجمه مهناز منطقی پور و دکتر معصومه حقیقی، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی " اصول بیم سنجی در تکافل"، از ساعت 09:00 تا 11:00 روز شنبه 25 فروردین 1403 به صورت برخط و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
توصیه می شود پژوهشکده بیمه مرکزی، یک سری دوره های آموزشی هدفمند و استاندارد 60 ساعته را طراحی و در اسرع وقت برای ذینفعان بیمه نامه به ویژه شرکت های بیمه برگزار نماید
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب روش های مؤثر یادگیری آماری برای بیم سنج ها؛ شبکه های عصبی و بسط آن ها نوشته دنیو میشل[1] ، انو دوناسیئن [2] و تروفین ژولین [3] و ترجمه مهناز منطقی پور و معصومه حقیقی، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه منتشر شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشکده بیمه از علاقه مندان جهت ترجمه کتاب با عنوان Actuarial Finance: Derivatives, Quantitative Models and Risk Management دعوت به عمل می آورد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد مهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه با حضور در انجمن بیمه اسلامی اندونزی (IIS)[1] ، با اِدی ستیوان[2] رئیس انجمن بیمه اسلامی اندونزی، وحی الدین زکریا رحمن [3] رئیس بخش آموزش حرفه ای و آزمون انجمن بیمه اسلامی اندونزی، خانم تری اکو هاندایانینگسیه [5] رئیس پژوهش و انتشارات انجمن بیمه اسلامی اندونزی ...
خرد و کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دهمین شماره فصلنامه الکترونیکی تازه های بیمه ایران و جهان مشتمل بر مقالات تازه با عناوین روندهای بیمه اموال و حوادث در سال 2024 ، علوم داده و کاربردهای بالقوه آن در مدیریت ریسک ، پیامدهای بیمه ای تحولات صنعت هوایی ، برون سپاری و خودکار سازی رویه بیم سنجی منتشر شد. ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد مهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه روز چهارشنبه نهم اسفند 1402 با حضور در دانشکده علوم مدیریتی دانشگاه اندونزی [1] (FIAUI)، با تفسیر نورحمید[2] رئیس دانشکده علوم مدیریتی دانشگاه اندونزی، عبدالرحمن یوسف [3] عضو هیات علمی دانشگاه اندونزی و عضو مرکز حاکمیت ریسک[4] (RGC) ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد مهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه روز پنجشنبه دهم اسفند 1402 با پاول کارتونو [1] رئیس انجمن بیم سنجی اندونزی (PAI) [2] و سترا کرانا [3] مدیر کمیسیون کسب و کار شریعت این انجمن دیدار و در خصوص آغاز تعاملات مشترک در حوزه بیم سنجی بیمه های رایج و تکافل گفتگو کرد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح پژوهشی ساده سازی و تسریع خطوط لوله داده در برنامه های مالی دیجیتال و بیمه توسط گروه پژوهشی عمومی بیمه پژوهشکده بیمه منتشر شد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
آخرین جلسه کارگروه تکافل پژوهشکده بیمه در سال 1402، با حضور رئیس پژوهشکده بیمه، مدیرعامل، اعضای هیأت عامل و هیأت مدیره بیمه معلم و اعضای این کارگروه برگزار شد، الگوی اجرایی تکافل این شرکت بررسی و مشروط به انجام اصلاحات و تأیید شورای فقهی صنعت بیمه تصویب شد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی “اعتماد بیمه گذاران به اینشورتک و هوش مصنوعی در تکافل “ از ساعت 09:00 تا 11:00 روز شنبه 26 اسفند 1402 به صورت مجازی و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می شود.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه با هدف استفاده از تجارب کشور اندونزی در زمینه تکافل اتکایی جهت بهره مندی شرکت های بیمه ایران در حوزه تکافل اتکایی، روز سه شنبه 8 اسفند 1402 با خانم تاتی فبریانتی [1] رئیس شرکت تکافل اتکایی ری اندو [2] ...