دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۰:۰۴May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری شبستان»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۳    
بانوی مسلمان ژاپنی که همزمان با دهه کرامت به خراسان جنوبی سفر کرده است در خبرگزاری شبستان حضور یافت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۵    
در بازدید و دیداری که تعدادی از اعضای شورای شهر بیرجند از خبرگزاری شبستان داشتند رئیس شورای شهر قول همکاری کمیسیون فرهنگی شورا با ستاد کانون مساجد استان در زمینه مباحث فرهنگی را داد.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد بهشتی مشاور علمی و فرهنگی رئیس ستاد اقامه نماز در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با اشاره به جایگاه مسجد در سیره امام جعفرصادق(ع) ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیلی از ادامه فعالیت خبرگزاری شبستان گفت و تاکید کرد: ان شاء الله هیچ اجحاف و مشکلی بوجود نخواهد آمد. نکته مهم این است که مجموعه شبستان با همان قوت به کار خود ادامه می دهد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حرکت کاروان های زیر سایه خورشید و سفیران کریمه در بقاع متبرکه، اجرای ویژه برنامه مساجد محله کرامت و استفاده از طرفیت خبرگزاری شبستان در انعکاس رسانه ای از مباحث مطرح در هم اندیشی حوزه های ستادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع دهه کرامت بود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه هنر با بیان اینکه تلویزیون قطعا نیاز به اصلاح دارد، گفت: با این همه تلویزیون در نبرد شناختی و جنگ ترکیبی موفقیت های قابل افتخاری دارد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته جامعة المصطفی و مترجم قرآن از آلمان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری شبستان بر وحدت ضرورت حوزه و دانشگاه بر اساس خواسته آیت االله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران از طریق پژوهش درباره آیات علمی قرآن تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حمزه امام موسی عضو انجمن حرکت اسلامی نیجریه در گفتگو با خبرگزاری شبستان درباره روز جهانی قدس گفت: بیت المقدس یک میراث الهی و ابراهیمی است و قلب و روح پیروان همه ادیان آسمانی به سمت قدس کشیده شده است،رژیم صهیونیستی به زودی به دست خودشان نابود می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵    
همزمان با آغاز سی امین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره)، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و خبرگزاری شبستان در بخش نهادها و موسسات دولتی، میزبان مردم و مسئولان هستند.
گیل ابراز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
منفرد با ضروری شمردن تقویت جنبه مردمی ساختارها و برنامه ها در حوزه هنری گفت: هنرمندانی که در دل تحولات قرار میگیرند بهتر با مردم ارتباط برقرار می کنند. ...