چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۵May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور امنیت ملی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا از تماس مشاور امنیت ملی کاخ سفید با همتای صهیونیستی و مقامات مصری درباره وضعیت فلسطین اشغالی سخن گفت.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دولت امریکا در برابر حملات پلیس اسرائیل علیه معترضان فلسطینی در شهر قدس (بیت المقدس/ اورشلیم) و برنامه اسرائیل برای اخراج خانواده های فلسطینی از یکی از مناطق قدیمی و فلسطینی نشین شهر قدس ابراز نگرانی عمیق کرد. ...
همزمان با سرکوب معترضان فلسطینی که مخالف اخراج اجباری خانواده های خود از منطقه شیخ جراح (در بیت المقدس شرقیِ اشغالی) هستند؛ ایالات متحده نگرانی جدی خود در مورد خشونت در بیت المقدس را ابراز کرد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان طی دیدار با عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان و حمدالله محب مشاور امنیت ملی این کشور و گفت وگو درباره مسائل دو جانبه، بر حمایت کشورمان از روند صلح افغانستان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی با مشاور امنیت ملی آمریکا، از کشورهای مختلف خواست در مسائل و تحولات اخیر در قدس اشغالی دخالت نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۹    
کاخ سفید از گفت و گوی تلفنی مشاور امنیت ملی آمریکا با همتای اسرائیلی خود و ابراز نگرانی عمیق وی در پی تحولات اخیر قدس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۱    
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا درگفتگو با همتای صهیونیستی خود، از تشدید خشونت ها در قدس اشغالی ابراز نگرانی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دولت آمریکا نسبت به افزایش خشونت های رژیم صهیونیستی و درگیری با فلسطینیان تنها به اظهار نگرانی اکتفا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که مشاور امنیت ملی آمریکا در تماس تلفنی با همتای اسرائیلی خود "نگرانی عمیق" واشنگتن را نسبت به "درگیری ها" در قدس طی روزهای اخیر ابراز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
دولت آمریکا درباره افزایش خشونت های رژیم صهیونیستی و درگیری با فلسطینی ها در قدس اشغالی، تنها به ابراز نگرانی بسنده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی دولت عراق یکشنبه شب با مسعود بارزانی رهبر حزب دموکرات کردستان دیدار و در خصوص مسائل مختلف از جمله فعالیت داعش در سطح منطقه گفت وگو و تبادل نظر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۴۰    
مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد دولت بایدن نگران درگیری های روز های اخیر در سرزمین های اشغالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت وگو با همتای اسرائیلی خود نگرانی جدی واشنگتن را از خشونتها علیه فلسطینی ها در مسجدالاقصی و همچنین محله شیخ جراح اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۳:۵۶    
شفقنا- مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت و گو با همتای صهیونیست خود، نگرانی کشورش در قبال درگیری های اخیر در بیت المقدس اشغالی و طرح اخراج خانواده ها فلسطینی از یک محله این شهر را ابراز کرد. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
شبکه فرانس24 در گزارشی با اشاره به مذاکرات ایران و سایر طرف های برجام در وین برای احیای این توافق تصریح کرد: دولت بایدن برای بازگشت به توافق هسته ای در موقعیت دشواری قرار دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق ضمن رد حضور نیروهای رزمی خارجی در پایگاه هوایی بلد گفت که شرکت های خارجی غیررزمی در این پایگاه حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مشاور امنیت ملی دولت عراق با یادآوری خروج تدریجی نیروهای ائتلاف آمریکایی از این کشور بر خالی شدن پایگاه بلد از نیروی رزمی خارجی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۸    
مشاور امنیت ملی افغانستان با اشاره به تشدید درگیری های اخیر این کشور اعلام کرد که جنگ جاری طالبان برای کسب قدرت است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹    
شفقنا- قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق امروز(شنبه) در جریان بازدید از پایگاه هوایی بلد گفت: هیچ نیروی رزمی خارجی در این پایگاه وجود ندارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، الاعرجی که به همراه هیاتی از وزارت دفاع عراق به بازدید این پایگاه رفته بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق امروز (شنبه) تاکید کرد که هیچ نیروی رزمی خارجی در داخل پایگاه هوایی بلد حضور ندارد.
598   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹    
اظهارات شنیدنی گری سیک، سیاستمدار آمریکایی و مشاور امنیت ملی دولت کارتر: این آمریکاست که باعث بی ثباتی در خاورمیانه شده است. برای براندازی بشار اسد تسلیحات نظامی در اختیار شورشیان سوری قرار دادیم اما شکست خوردیم!
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
"جیک سولیوان" مشاور امنیت ملی دولت بایدن، "آنتونی بلینکن" وزیر خارجه امریکا و "رابرت مالی" نماینده امور ایران دولت بایدن همگی عقیده دارند که بازگشت به توافق هسته ای با ایران ضروری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق در دیدار با یک مقام ائتلاف ناتو در اروپا گفت که خروج نیروهای غیر عراقی از خاک این کشور عامل ثبات و امنیت عراق خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۵    
مشاور امنیت ملی عراق در بیانیه ای اعلام کرد عراق نیازی به حضور نظامیان خارجی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۵    
شفقنا- قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق گفت که کشورش به هیچ نیروی رزمی در خاک خود نیاز ندارد بلکه به مشاوره، آموزش و بالابردن پتانسیل نیروهای رزمی خود نیاز دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق امروز، چهارشنبه تاکید کرد: خروج نیروهای رزمی خارجی از عراق به ثبات و تقویت امنیت کشور کمک می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۶    
مشاور امنیت ملی عراق گفت که کشورش نیازی به حضور نیروهای نظامی خارجی ندارد.
598   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۰    
گری سیک، سیاستمدار آمریکایی و مشاور امنیت ملی دولت کارتر: تحریم های آمریکا نه تنها موجب شکست ایران نشده بلکه آنها را قوی تر کرده است. ایران یکی از موفق ترین کشورها در خاورمیانه است و تسلیحات خود را به صورت بومی تولید می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان در نشست مطبوعاتی در کابل گفت که رابطه القاعده با طالبان ادامه دارد و افرادی از شبکه القاعده نیز به رسانه های غربی گفته بود که همکاری خود را با طالبان از سر خواهند گرفت.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
توئیت پرس: ملاقات بایدن و کوهن در کاخ سفید برخلاف ادعاهای قبلی، به تسلیت گفتن بایدن درباره لگدمال شدن ارتدوکس های یهودی در مرون کوتاه شده و امور را به مشاور امنیت ملی خود سپرد. ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در میانه مذاکرات هسته ای ایران، برخی مقامات آمریکایی و رئیس کمیته روابط خارجی سنا، از متحدین نزدیک دولت جو بایدن، به کشورهای عربی سفر کرده اند. کریس کونز، رئیس کمیته روابط خارجی سنا روز دوشنبه 13 اردیبهشت در امارات اعلام کرد امیدوار است در این سفر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا در پاسخ به هشدارهای اخیر کره شمالی مدعی شد، برنامه بازبینی سیاست های واشنگتن در قبال پیونگ یانگ هدف خصومت را دنبال نمی کند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وب سایت خبری اکسیوس به نقل از یک منبع مطلع اسراییلی نوشت: بایدن روز جمعه به یوسی کوهن رییس موساد گفت که ایالات متحده هنوز تا رسیدن به توافق کامل با ایران برای بازگشت به توافق هسته ای (برجام) راهی طولانی در پیش دارد. ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : در دیدار اخیر جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی آمریکا، با مئیر بن شبات ، همتای صهیونیست او، توافق شد که 2 کشور کارگروهی برای هماهنگی در زمینه مقابله با برنامه موشکی ایران که اخیرا پیشرفت چشمگیری داشته است، ایجاد کنند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مشاور امنیت ملی آمریکا معتقدست هنوز در وین به توافقی نرسیده ایم و آمریکا و ایران برای رسیدن به توافق نزدیک نیستند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۲    
پس از آنکه شنبه شب سیدعباس عراقچی، رئیس هیات مذاکره کننده وین از توافق بر سر تعلیق تحریم های موضوعی و بخشی مثل تحریم بخش انرژی ایران که شامل نفت و گاز می شود یا تحریم صنعت خودرو، تحریم مالی، بانکی و بنادر خبر داد، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که هنوز با ایران در وین به توافق نرسیدیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی ارشد آمریکا با بیان اینکه سیاست واشنگتن در قبال کره شمالی کاهش تنش است نه خصومت ورزی گفت، هدف نهایی این سیاست خلع سلاح هسته ای کامل در شبه جزیره کره است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان - کاخ سفید به تازگی اعلام کرد که بررسی های چند ماهه واشنگتن درباره کره شمالی به پایان رسیده است. با این وجود آمریکا می گوید که هدف این کشور همچنان شبه جزیره کره کاملا غیر هسته ای است و جو بایدن صبر استراتژیک را در پیش نخواهد گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی امریکا بر آمادگی کشورش برای همکاری دیپلماتیک با کره شمالی در راستای خلع سلاح هسته ای پیونگ یانگ تاکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا درباره چگونگی پیشبرد روند مذاکرات وین در زمینه احیای توافق هسته ای و اقدام های آمریکا در راستای بازگشت دوجانبه تهران-واشنگتن به برجام توضیحاتی ارائه داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
پس از آنکه شنبه شب سیدعباس عراقچی، رئیس هیات مذاکره کننده وین از توافق بر سر تعلیق تحریم های موضوعی و بخشی خبر داد، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که هنوز با ایران در وین به توافق نرسیدیم و مسافتی وجود دارد که باید طی شود تا از موانع عبور کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از آنکه شنبه شب سیدعباس عراقچی، رئیس هیات مذاکره کننده وین از توافق بر سر تعلیق تحریم های موضوعی و بخشی مثل تحریم بخش انرژی ایران که شامل نفت و گاز می شود یا تحریم صنعت خودرو، تحریم مالی، بانکی و بنادر خبر داد، جیک سالیوان ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۹    
مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که هنوز با ایران در وین به توافق نرسیدیم و مسافتی وجود دارد که باید طی شود تا از موانع عبور کنیم.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جلسه کمیسیون مشترک که با حضور هیأت های ایران و گروه 4+1 در وین از سر گرفته شده بود، دقایقی پیش پایان یافت. حاضرین در این جلسه آخرین وضعیت رایزنی های کارگروه های کارشناسی در حوزه های لغو تحریم، هسته ای و ترتیبات اجرایی را مورد بحث و بررسی قرار دادند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا روز یکشنبه گفت که آمریکا هنوز با ایران در وین به توافق نرسیده است.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که هنوز با ایران در وین به توافق نرسیدیم و مسافتی وجود دارد که باید طی شود تا از موانع عبور کنیم. وی در ادامه گفت: دیپلمات های ما در هفته های آینده برای بازگشت متقابل توافق به کار خود ادامه می دهند . ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه المیادین از تصمیم واشنگتن برای آزادی 4 زندانی و میلیاردها دلار از دارایی های ایران خبر داد. این در حالی است که جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که هنوز با ایران در وین به توافق نرسیدیم و مسافتی وجود دارد که باید طی شود تا از موانع عبور کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت و گویی مواضع این کشور درباره چگونگی پیش برد روند مذاکرات وین در زمینه احیای توافق هسته ای و اقدامات آمریکا در راستای بازگشت دوجانبه تهران-واشنگتن به برجام را تشریح کرد. ...
برترین ها / نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد دیپلمات های این کشور در هفته های آینده برای دستیابی به بازگشت متقابل به توافق هسته ای به کار ادامه خواهند داد. وی افزود: ما در وین به توافق نرسیده ایم و اختلافی وجود دارد که باید برای برداشتن موانع بر آن غلبه کرد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جیک سالیوان بیان کرد؛ هنوز به توافقی در وین دست پیدا نکرده ایم و برای عبور از موانع هنوز راهی داریم که باید آن را طی کنیم.