جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۱۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولادیمیر پوتین»

دنیای اقتصاد   ۲۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در دیدار با الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس در سوچی، گفت که ساخت تاسیسات ویژه لازم برای استقرار تسلیحات هسته ای قرار است تا هفتم و هشتم ژوئیه تکمیل شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرملین گزارش داد که ولادیمیر پوتین امروز جمعه با الکساندر لوکاشنکو همتای بلاروس خود و نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان دیدار خواهد کرد.
نظرسنجی هفتگی بنیاد افکار عمومی نشان می دهد که اکثریت روس ها به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور (76 درصد) اعتماد دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد، ولادیمیر پوتین با میزبانی از سران کشورهای آفریقایی در مسکو که قصد دارند ابتکار صلح خود را مبنی بر اتمام درگیری اوکراین ارائه کنند، موافقت کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای دولتی در عربستان سعودی شامل خبرگزاری رسمی واس خبر دادند که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه (دیروز) با محمد بن سلمان ولی عهد عربسنان سعودی تماس تلفنی برقرار کرد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۵    
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه با محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی به صورت تلفنی گفتگو کرد. گفته شده در این تماس تلفنی، پوتین و ولیعهد سعودی درباره چارچوب همکاری ها در اوپک پلاس رایزنی کردند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۱۴    
شفقنا- در بیانیه دفتر مطبوعاتی کرملین آمده است: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با محمد بن سلمان آل سعود ولیعهد پادشاهی عربستان سعودی تلفنی گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در گفتگوی تلفنی خود با محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی، بر تقویت همکاری های بین دو کشور تاکید کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهور صربستان گفت، با اینکه کشورش مهماتی را به واسطه هایی می فروشد تا این واسطه ها چنین تسلیحاتی را به اوکراین ارسال کنند، مخالف نیست؛ اقدامی که نشان می دهد متحد قدیمی مسکو به سمت غرب سوق پیدا کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس گفت، اگر مشخص شود که انفجار سد کاخوفکا کار نیروهای ولادیمیر پوتین بوده، در این صورت وضعیت "رو به زوال جدیدی" برای روسیه خواهد بود و اوضاع رو به وخامت می رود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۴    
سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد سخنرانی رادیویی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، که در مناطق هم مرز با اوکراین پخش شده است، جعلی بوده و دلیل آن هک برخی ایستگاه ها در این مناطق است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، در دریای بالتیک و اقیانوس آرام نمایشی عظیم از قدرت نظامی به نمایش گذاشت. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: کرملین اعلام کرد، رئیس جمهوری روسیه همچنان برای دستیابی به آنچه در اوکراین مدنظر دارد از طریق راه های مسالمت آمیز بجای حمله نظامی آماده است، اما غرب چنین فرصتی را فراهم نمی کند. ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
زنی که مدعی بود مادر واقعی ولادیمیر پوتین است فاش کرد که رئیس جمهور روسیه در کودکی مرغ ها را با تیر و کمان می زد و در دعوا تا حریفش را شکست نمی داد، دست بردار نبود ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس تحقیق و ترجمه ردنا ( ادیان نیوز )، تصمیم رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برای انتقال یکی از مقدس ترین نمادهای کلیسای ارتدوکس روسیه را با طولانی شدن جنگ اوکراین بیش از پیش از حضور مقوله سیاست در دیانت خبر می دهد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از مقام های لهستانی، فرانسه و آلمان را به رویکرد سازشکارانه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه متهم و ادعا کردند که پاریس و برلین برای پایان دادن به جنگ، آمادگی دارند تا بخش هایی از قلمرو اوکراین را برای تحقق صلح به روسیه، واگذار کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۴    
فارس : منابع آگاه در ترکیه به روزنامه حریت این کشور گفتند که ریاست جمهوری ترکیه از ولادیمیر پوتین و ولودیمر زلنسکی رؤسای جمهور روسیه و اوکراین برای حضور در مراسم تحلیف اردوغان دعوت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین در اظهاراتی که نشان از افزایش سخت گیری بر مخالفان داخلی خود دارد، گفت که نمی گذارد بعضی بداندیشان ثبات روسیه را ضعیف کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دونالدترامپ یا ولادیمیرپوتین ، باراک اوباما، آنگلامرکل، سارگوزی، کیم جونگ اون و ... اگر سوری و پناهجو بودند، چه حال و شکلی داشتند؟
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۶    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه گفت: دشمنان تلاش می کنند اوضاع را در داخل روسیه بی ثبات کنند اما ما اجازه این کار را به آنها نخواهیم داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، ولادیمیر پوتین که امروز(جمعه) در جلسه شورای امنیت روسیه سخن می گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه امروز جمعه گفت بدخواهان تلاش های خود را برای بی ثبات کردن روسیه تشدید کرده اند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه گفت که اجازه نخواهد داد که کسی این کشور را به بی ثباتی بکشاند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع آگاه در ترکیه به روزنامه حریت این کشور گفتند که ریاست جمهوری ترکیه از ولادیمیر پوتین و ولودیمر زلنسکی رؤسای جمهور روسیه و اوکراین برای حضور در مراسم تحلیف اردوغان دعوت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر : ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه امروز پنجشنبه با خانواده هایی که نشان افتخار والدین را دریافت کردند، دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک روز پس از حمله پهپادی به مسکو، ولادیمیر پوتین با محکوم کردن این حملات، آن را یک عملیات تروریستی آشکار خواند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه گفت امکان دارد محاکمه ولادیمیر پوتین در لاهه، به اتهام جنایت جنگی، امکان پذیر نباشد، زیرا پوتین تنها کسی است که غرب باید با او برای پایان دادن به جنگ اوکراین مذاکره کند.
سلام نو / عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه و همتای ترکیه ای وی در حال برنامه ریزی برای برگزاری دیداری دوجانبه در آینده هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مهر : ولادیمیر پوتین اعلام کرد، مقر اطلاعات نظامی اوکراین را هدف قرار دادیم.
افسر سابق سرویس امنیت فدرال روسیه که زمانی گروهی از شبه نظامیان روسی در دونتسک را رهبری می کرد، بر این باور است که ارتش خصوصی واگنر می تواند ولادیمیر پوتین را از قدرت پایین بکشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین در تماسی تلفنی با رجب طیب اردوغان پیروزی او را در انتخابات تبریک گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مهر : رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه امروز دوشنبه با ولادیمیر پوتین همتای ترکیه ای خود رایزنی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رسانه ها از رایزنی تلفنی رییس جمهور ترکیه با ولادیمیر پوتین خبر می دهند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دوست جنگ سالار "ولادیمیر پوتین" که زمانی یکی از قابل اعتمادترین متحدان او بود اکنون می تواند مردی باشد که پوتین از او می ترسد. "یوگنی پریگوژین" رئیس گروه واگنر از سایه ها بیرون آمده و به یکی از بازیگران اصلی جنگ روسیه در اوکراین تبدیل شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: الکساندر لو کاش نکو، رئیس جمهور بلاروس و متحد نزدیک ولادیمیر پوتین مدعی شد که کشورهایی که در جنگ اوکراین در کنار روسیه بایستند، سلاح هسته ای دریافت خواهند کرد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- در 9 مه، رؤسای جمهور جمهوری های شوروی سابق منطقه در مسکو بودند و به عنوان تماشاچی برای رژه نظامی سالانه ولادیمیر پوتین حضور داشتند. ده روز بعد، در حالی که رهبران گروه هفت در ژاپن گرد هم آمدند، نوبت شی جین پینگ بود که در شیان میزبان بازی شود ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیامی، پیروزی رجب طیب اردوغان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه را تبریک گفت و این موفقیت را ناشی از حمایت مردم از تلاش های فداکارانه و سیاست خارجی مستقل وی دانست.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آرتیوموفسک (Artyomovsk)، شهری در استان دونتسک در شرق اوکراین و در جبهه ی غربی روسیه است که پوتین روز یک شنبه 21 می (31 اردیبهشت) خبر از تسخیر کامل آن داد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۷    
در نشست اخیر شورای عالی اقتصادی اوراسیا که در روزهای اخیر به ریاست ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مسکو برگزار شد، سران کشورهای عضو این اتحادیه بر اهمیت همکاری ترانزیتی و گسترس همکاری های تجاری با جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین امروز (یکشنبه) دستور داد که امنیت مرزی قوی تر شود تا از حرکت سریع نظامی و غیرنظامی روسیه به مناطقی که اکنون تحت کنترل مسکو هستند، اطمینان حاصل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۸    
رویترز/ گاردین: برنامه مسکو برای انتقال تسلیحات تاکتیکی هسته ای به بلاروس که رهبر آن متحد ولادیمیر پوتین است، با محکومیت شدید از طرف رئیس جمهور آمریکا و رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا روبه رو شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رؤسای جمهور روسیه و ایران، ولادیمیر پوتین و ابراهیم رئیسی، روز 27 اردیبهشت ماه توافق نامه ای را برای ساخت یک قطعۀ 170 کیلومتری راه آهن در شمال ایران از آستارا در مرز آذربایجان تا شهر رشت امضا کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فارغ از این که ولادیمیر پوتین قادر است از خط قرمزها عبور کند، واشنگتن سرانجام با تحویل جنگنده های اف- 16 به روسیه موافقت کرده است. پوتین ممکن است در واکنش به تحویل جت های جنگنده دست به تغییر معادلات بزند چرا که ارائه چنین تسلیحاتی به کی یف خط قرمز کرملین است. صبر استراتژیک اوکراین ...
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پوتین سه روز پس از آن، روز پنجشنبه 5 اسفند نیز عملیاتی نظامی که آن را عملیات ویژه خواند، علیه اوکراین آغاز کرد و به این ترتیب روابط پرتنش مسکو- کی یف به رویارویی نظامی تغییر وضعیت داد. درگیری ها در اوکراین و واکنش ها به اقدام روسیه همچنان ادامه دارد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۶    
ولادیمیر پوتین پس از دیدار با سران آذربایجان و ارمنستان در مسکو اعلام کرد که وضعیت روابط ارمنستان و جمهوری آذربایجان علی رغم برخی مشکلات به طور کلی به سمت حل شدن پیش می رود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا : ولادیمیر پوتین در تماس تلفنی روز جاری با همتای برزیلی خود لولا داسیلوا این سخنان را اعلام کرده است.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
چت ناقص با ایلان ماسک، به صورت زنده در توییتر، روشی غیر متعارف برای راه اندازی کمپین ریاست جمهوری است، اما با ورود ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، رقابت برای نامزدی جمهوری خواهان اکنون به صورت کامل در جریان است. ایالت های اول تا ژانویه رای نمی دهند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تارنمای فرانسوی موند افریک در گزارشی آورده است: روز چهارشنبه هفدهم مه ولادیمیر پوتین و ابراهیم رئیسی، قراردادی را برای ساخت یک خط ریلی به طول 164 کیلومتر که باید شهرهای آستارا در مرز آذربایجان و رشت را در جنوب آن به هم متصل کند، امضاء کردند ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز جمعه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای هر گونه تماس بین المللی آمادگی دارد. این مقام کرملین نسبت به برنامه اولاف شولتز صدراعظم آلمان برای تماس با پوتین اظهار بی اطلاعی کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ولادیمیر پوتین اعلام کرد که وضعیت روابط ارمنستان و جمهوری آذربایجان علیرغم برخی مشکلات به طور کلی به سمت حل شدن پیش می رود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست سه جانبه با الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان و نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در مسکو، گفت: روند حل مناقشه قره باغ مثبت است. ...