پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۸:۲۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسائل پادمانی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم تسریع اجرای توافق اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص حل وفصل مسائل پادمانی تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفت وگو با وزیر امور خارجه کشورمان برلزوم تسریع اجرای توافق اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص حل وفصل مسائل پادمانی تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفت وگو با وزیر امور خارجه کشورمان خواستار تسریع اجرای توافق اخیر ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص حل وفصل مسائل پادمانی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: زمینه های همکاری بیشتر ایجاد شده و هرچقدر جلو برویم، اگر اقداماتی صورت بگیرد، اعلام می کنیم.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
سفر دو روزه رافائل گروسی به تهران و بیانیه ای که به موجب آن برای رفع ورجوع مسائل پادمانی منتشر شد، محاسبات غرب را برای جوسازی علیه ایران برهم زد و در واقع صحنه نشست شورای حکام را برخلاف انتظار آن ها پیش برد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
جامعه اطلاعاتی آمریکا امروز چهارشنبه گزارش سالانه خود که به ارزیابی تهدید های امنیتی پیش روی ایالات متحده در سال 2023 میلادی می پردازد را منتشر کرد. این گزارش، علاوه بر این، به بی اعتمادی مقام های ایران به ایالات متحده آمریکا برای برخورداری از منافع برجام ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان موسوم به تروئیکا با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام خواستار اجرای سریع و کامل توافقات صورت گرفته میان ایران و اژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حل وفصل مسائل پادمانی شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان موسوم به تروئیکا با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام خواستار اجرای سریع و کامل توافقات صورت گرفته میان ایران و اژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حل وفصل مسائل پادمانی شدند.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
–سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان موسوم به تروئیکا با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام خواستار اجرای سریع و کامل توافقات صورت گرفته میان ایران و اژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حل وفصل مسائل پادمانی شدند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف که ریاست هیات روسیه در مذاکرات رفع تحریم ها را برعهده دارد در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، خطاب به طرف های غربی که نسبت به تدابیر جبرانی ایران در برجام ابراز نگرانی کردند گفت: همکاران گرامی، تمام نگرانی های شما می تواند به سادگی رفع شود.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۵:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین حل و فصل ادعاهای سیاسی پادمانی درباره برنامه هسته ای ایران را در گرو جمع بندی مذاکرات رفع تحریم ها دانست که به دلیل تعلل طرف های غربی برای گرفتن تصمیمات سیاسی معطل مانده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عصر دوشنبه به وقت محلی در نشستی خبری در واشنگتن به خبرنگاران گفت: در بیانیه مشترک ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: من از تضمین های سطح بالای ایران مبنی بر اینکه مایل به اجرای فعالیت های راستی آزمایی و نظارت مناسب بیشتر است و همکاری با آژانس برای حل و فصل مسائل پادمانی باقی مانده، از جمله موارد مربوط به سه مکان اعلام نشده که آژانس در آنها آثاری از اورانیوم پیدا کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی در آغاز نشست شورای حکام تأکید کرد درباره تسهیل همکاری های بیشتر بین تهران و آژانس و تسریع مسائل پادمانی باقی مانده با مقامات ارشد ایران دیدار و گفت وگو کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن استقبال از توافقات به عمل آمده با ایران در جریان سفر اخیرش به تهران گفت که بی صبرانه منتظر برگزاری جلسات فنی برای حل وفصل مسائل پادمانی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با استقبال از همکاری های ایران برای حل مسائل پادمانی باقیمانده با آژانس اتمی خاطر نشان کرد: ما کار مهمی در پیش داریم.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حل شدن مسائل پادمانی می تواند مسیر برجام و توافق را هموار کند. باید دید در دیدارهای آتی، مسائل جزئی و فنی حل خواهد شد یا نه. آنچه مشخص است این است که احتمالا فعلا قطعنامه ای علیه ایران صادر نخواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی در سفر چهارم به تهران در زمان دولت سیزدهم، با رئیس جمهور هم دیدار و توافق هایی درباره برخی مسائل پادمانی کرد و در مقابل ایران نیز از آمادگی برای ادامه همکاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رافائل گروسی در سفر چهارم به تهران در زمان دولت سیزدهم، با رئیس جمهور هم دیدار و توافق هایی درباره برخی مسائل پادمانی کرد و در مقابل ایران نیز از آمادگی برای ادامه همکاری خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در خصوص مسائل پادمانی باقی مانده مربوط به سه مکان، ایران آمادگی خود را برای ادامه همکاری و ارائه اطلاعات و دسترسی بیشتر به منظور رسیدگی به مسائل اعلام کرد
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: آژانس و سازمان انرژی اتمی ایران بر سر سه محور تعامل و همکاری ها، مسائل پادمانی مربوط به سه مکان و مجوز داوطلبانه تهران برای فعالیت های راستی آزمایی و نظارتی بیشتر توافق کردند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۸    
رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه پیشرفت قابل توجهی در گفت وگو با ایران حاصل شد، گفت: به یک درک روشن برای حل وفصل مسائل پادمانی رسیدیم.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی سفر به تهران و دیدار با مقامات بلند پایه کشورمان را مهم ارزیابی و تصریح کرد که یک درک روشن درباره ادامه همکاری ها برای حل وفصل مسائل پادمانی حاصل شده است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۳    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی سفر به تهران و دیدار با مقامات بلند پایه ایران را برای حل وفصل مسائل پادمانی مهم ارزیابی کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی سفر به تهران و دیدار با مقامات بلند پایه کشورمان را مهم ارزیابی و تصریح کرد که یک درک روشن درباره ادامه همکاری ها برای حل وفصل مسائل پادمانی حاصل شده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۶۶ سایت دیگر  
: در پایان سفر 2 روزه رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و دیدار و مذاکره با مقامات عالی رتبه کشور، سازمان انرژی اتمی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی، بیانیه مشترکی صادر کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به دعوت محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در رأس هیأتی وارد تهران شد، شب گذشته با حضور در محل سازمان انرژی اتمی با رئیس این سازمان دیدار و گفت وگو کرد و امروز نیز با حضور در سازمان انرژی اتمی، دور دوم رایزنی های خود با اسلامی را انجام داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: پاشنه آشیل مذاکرات مسئله روسیه و استفاده از پهبادها است. معاون خزانه داری آمریکا اعلام کرد هر کشوری که در جنگ اوکراین با ما نباشد همه امکانات را روی او قطع خواهیم کرد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران باردیگر مدعی شد که تهران درباره مسائل پادمانی باقی مانده توضیحاتی را به آژانس بدهکار است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران باردیگر مدعی شد که تهران درباره مسائل پادمانی باقی مانده توضیحاتی را به آژانس بدهکار است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رسانه اصولگرا مدعی شد: اصلاح طلبان فشار بیشتر غرب را به معنی نابودی کشور تلقی می کنند و خواهان امتیازدهی به غرب در توافق و مسائل پادمانی و حقوقی و حتی نظامی می شوند
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تازه ترین اظهارنظر درباره برنامه هسته ای ایران با بیان اینکه مذاکرات به بن بست خورده و نتوانسته ایم پیشرفتی حاصل کنیم، ابراز امیدواری کرد که بتواند به تهران سفر کند ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی از احتمال سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس در اوایل سال جدید میلادی به ایران خبر داده است. مسائل پادمانی و چگونگی حل و فصل آن بر مبنای یک نقشه راه به اصلی ترین عامل بن بست در مذاکرات احیای برجام تبدیل شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بعد از سفر تیم فنی آژانس به تهران و نیز دیدار وزیر خارجه ایران با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اردن، خبرهای برجامی بار دیگر به صدر اخبار آمده است. به نظر می رسد بعد از مدتی توقف پرونده احیای برجام بار دیگر روی میزها قرار گرفته است.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
حاشیه نشست بغداد 2 برای مشارکت و همکاری به میزبانی امان پایتخت اردن میزبان مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیرخارجه ایران بود تا مذاکرات متوقف شده وین برای احیای برجام را مورد بحث و رایزنی قرار دهند.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گواه تمام کارشناسان حل و فصل اختلاف میان ایران و طرف مقابل برای احیای برجام در گرو اراده سیاسی دو طرف است. به نظر می رسد که ایران این اراده سیاسی را با محدود کردن اختلاف ها به یک مورد مسائل پادمانی به تصویر کشیده ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در اطلاعیه ای از سفر تیمی از کارشناسانش به ایران برای بررسی مسائل پادمانی باقی مانده خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آژانس بین المللی انرژی اتمی در اطلاعیه ای از سفر تیمی از کارشناسانش به ایران برای بررسی مسائل پادمانی باقی مانده خبر داد. شبکه راشا تودی نوشت ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: یک ماه پس از صدور قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، تیم فنی این نهاد به ایران سفر می کند تا موانع مورد ادعایی در قطعنامه ها و بیانیه های این نهاد را رفع کند ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۷۵ سایت دیگر  
در حالی محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی تمی، از سفر قریب الوقوع تیم فنی آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران برای حل وفصل مسائل پادمانی خبر داد که یک سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی هم به خبرنگاران گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مارک فینو معتقد است اعزام تیم آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران سیگنال خوبی برای بسته شدن پرونده هسته ای ایران ذیل مسائل پادمانی است.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم فنی آژانس بین المللی انرژی اتمی روز یکشنبه 18 دسامبر 2022 به دعوت ایران در تهران حضور خواهند داشت.
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
محمد اسلامی سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی، اعلام کرد که تیم فنی آژانس یکشنبه به تهران سفر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کرد که تیم فنی این آژانس هفته آینده جهت حل وفصل مسائل پادمانی به ایران سفر خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تیم فنی آژانس بین المللی انرژی اتمی روز یکشنبه 18 دسامبر 2022 به دعوت ایران و با هدف رسیدگی به مسائل پادمانی باقی مانده که قبلاً توسط مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش شده بود، در تهران حضور خواهند داشت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا_ یک سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که بازرسان فنی این سازمان در ارتباط با مسائل پادمانی روز یکشنبه آینده به ایران سفر می کنند. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
یک سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که تیم فنی آژانس بین المللی انرژی اتمی روز یکشنبه 18 دسامبر 2022 به دعوت ایران و با هدف رسیدگی به مسائل پادمانی باقی مانده که قبلاً توسط مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش شده بود، در تهران حضور خواهند داشت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
زمزمه ها برای صدور قطعنامه علیه ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، از هفته پیش که مدیرکل آژانس ادعای حل نشدن اختلافات با ایران بر سر مسائل پادمانی را مطرح کرد، آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۳    
تهران-ایرنا- هشدار سازمان تجارت جهانی درباره خطر رکود ، بررسی فعال کردن منشور 4 ناتو از سوی لهستان،انفجار دوم در استانبول، خشم تل آویو از رای اوکراین، تکرار اتهام پهپادی ایران از سوی بورل و تاکید گروسی بر بی تاثیر بودن صدور قطعنامه درمسائل پادمانی ایران مهمترین عناوین خبری بین الملل ایرنا درچندساعت ...