پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاقچیان»

در عملیات غافلگیرانه پلیس خوروبیابانک، خودروی اشرار مسلح و سوداگران مرگ متوقف و مقادیر زیادی سلاح و مهمات و مواد مخدر از اشرار کشف شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تفرجگاهی که قرار بود مأمنی برای تفریح و دوری مردم از دغدغه های روزانه باشد؛ امروز به محلی برای درآمد زایی برخی قاچاقچیان چوب و جستجوگران دنبلان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت ضبط خودرو و جزای نقدی برای عامل قاچاق لوازم و قطعات جانبی رایانه در قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: دریابانان کنگان با اشراف اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر حمل کالای قاچاق در یک شناور و احتمال تخلیه غیر مجاز، بلافاصله بررسی ویژه موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و در اقدامی به موقع موفق به توقیف شناور شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 3 باند قاچاق موادمخدر در شهرستان های استان تهران دستگیر شدند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشهد اعلام کرد که 9 کیلو مواد مخدر کشف شده و 7 متهم با تیراندازی هوایی دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: محموله بزرگ موادمخدر از قاچاقچیان عمده در استان مرکزی کشف و ضبط شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۳    
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان از درگیری تکاوران یگان 116 شهرستان "کهنوج" با قاچاقچیان مسلح و کشف 499 کیلو تریاک در این عملیات خبر داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از درگیری مسلحانه مأموران انتظامی این شهرستان با سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو پارس خبر داد. سرهنگ حسن کیخا اظهار داشت ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، درحالی که دوربین صداوسیما به همراه پرواز همای، خواننده ی گیلانی به جنگل های گیلان رفته است، قاچاقچیان چوب به آن ها حمله می کنند. برداشت بی رویه ی چوب از جنگل های گیلان سال هاست که یک مشکل حل نشدنی باقی مانده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۰    
حوادث رکنا:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان درگیری پلیس با قاچاقچیان سوخت در هشت بندی میناب و واژگونی خودرو و مرگ راننده آن را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان با اشاره به ویدیویی از درگیری پلیس با قاچاقچیان سوخت در هشت بندی میناب که در شبکه های اجتماعی منتشرشده، این خبر را بی اساس دانست و گفت پلیس در واژگونی خودرو حامل سوخت هیچ گونه دخالتی نداشته و این حادثه صرفا به علت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو رخ داده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از ماموران برجسته سازمان اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) که بعد از بازنشستگی به قاچاق مواد مخدر روی آورده بود در جریان تسویه حساب کارتل های مواد مخدر در مکزیک کشته شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۹    
فرمانده انتظامی قم گفت: مأموران انتظامی کلانتری 19 در عملیاتی مشترک با تیم عملیات ویژه سپاه ناحیه شهرستان قم، اقدام به شناسایی و دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر و کشف 103 کیلوگرم تریاک کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۶    
نصف جهان: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند قاچاق اسلحه و کشف 27 قبضه انواع سلاح گرم توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدامات فنی و تخصصی پلیسی یک سوداگر مرگ را در شهرری شناسایی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال یک تن و 900 کیلوگرم تریاک، کشف هفت قبضه سلاح ممنوعه و دستگیری سه متهم در عملیات رزمندگان پلیس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بزرگترین باند قاچاق چوب های جنگلی در شمال کشور چند روز قبل در گلستان شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند اما همچنان مدیرکل منابع طبیعی استان معتقد است قاچاق سازمان یافته در استان وجود ندارد و قاچاقچیان چوب هم معتادان و افراد نیازمند هستند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سهنگ “حمیدرضا سرخوش پور” با بیان اینکه قاچاق به اقتصاد کشور ضربه می زند به عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان اشاره کرد. عصر کاسپین/ وی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش ماهیان خاویاری قاچاق، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : باند توزیع مواد مخدر در مشهد زمینگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند قاچاق اسلحه و کشف 27 قبضه انواع سلاح گرم توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
در حالیکه اجرای طرح رجیستری از ورود 36 میلیون موبایل قاچاق به ارزش6 میلیارد دلار جلوگیری کرده اما متأسفانه توسعه اجرای این طرح برای سایر تجهیزات سیمکارت خور محقق نشده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف هزار و 268 کیلو تریاک و حشیش در چند عملیات پلیسی و هلاکت یک قاچاقچی خبر داد. به گزارش خراسان، سردار عبدالرضا ناظری افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان پاسگاه مرزی دریایی بندرکلاهی در شهرستان میناب موفق شدند در یک عملیات، 20 کیلومتر خط لوله انتقال سوخت که قاچاقچیان به طرز ماهرانه ای مخفی کرده بودند را شناسایی و کشف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، با بسته شدن راههای قاچاق، قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس شده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پهلوان نسب گفت: موریانه جنگل بزرگترین باند قاچاقچیان چوب شمال کشور در کردکوی متلاشی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از شناسایی و متلاشی شدن باند قاچاق دارو به خارج از کشور در فرودگاه مشهد خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: وجود دلالان در بازار خریدوفروش نهاده های دامی و خشک سالی سبب شده دامداران نتوانند علوفه، کاه و کلش مورد نیاز را برای تغذیه دام های خود تأمین کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: محکومیت مالی فرجام قاچاقچیان پوشاک در قم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۵    
جذاب ترین وپربازدیدترین اخبارسایت باشگاه خبرنگاران جوان طی شنبه 18 اردیبهشت ماه را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۸    
یورش پلیس در شهر ریو به باند مافیایی قاچاق مواد مخدر، برزیل را تکان داد در جریان این عملیات ویژه، 25 نفر کشته شدند این مرگبارترین عملیات پلیس در این شهر است. منبع: خبرآنلاین
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
درگیری و تیراندازی در عملیات سنگین و گسترده پلیس برزیل برای مبارزه با شبکه قاچاق مواد مخدر با استفاده از کودکان دست کم 25 کشته بر جای گذاشت. به گزارش فرارو، در این درگیری های خشن مسلحانه چندین تن زخمی شده و یکی از کشته شدگان نیز از مأموران پلیس بوده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بهادر اسدی در گفت وگو با میزان با اشاره به برگزاری اولین جلسه کارگروه پیشگیری از جرائم قاچاق کالا و ارز استان کردستان با موضوع اتخاذ راهکار ها در تسریع روند پلاک کوبی دام ها و پیشگیری از قاچاق جوجه های یکروزه گفت: در استان کردستان و در سال 1399 ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه پلیس "بم" با قاچاقچیان مواد افیونی خبر داد و گفت: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس استان "خراسان رضوی" همراه بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۱    
تیراندازی مرگبار میان نیروهای پلیس با قاچاقچیان در متروی ریودوژانیرو پایتخت برزیل حداقل جان 25 را نفر گرفت.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال 353 کیلو گرم حشیش و دستگیری 5 متهم در عملیات پلیس شهرستان "زرند" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا ازدرگیری مرزبانان ناجا با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و کشف 1 تن موادمخدر و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل 143 کیلو تریاک هنگام عبور از نقاط فرعی شهرستان "خاتم" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از اجرای حکم دو میلیارد ریالی متهمین شیر خشک قاچاق خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یورو نیوز: حمام خون در برزیل؛ عملیات سنگین پلیس علیه قاچاقچیان 25 کشته بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در درگیری میان نیروهای پلیس و قاچاقچیان مواد مخدر در برزیل دستکم 25 تن کشته شدند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
صدها نیروی پلیس مسلح شامگاه پنج شنبه برای دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر به یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین ریودوژانیرو یورش بردند. در این حمله مسلحانه دست کم 25 تن از جمله چند مأمور پلیس جان خود را از دست دادند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۵    
شفقنا- عملیات گسترده پلیس برزیل علیه قاچاقچیان مواد مخدر در یک محله فقیر نشین در پایتخت برزیل 25 کشته برجای گذاشت . این عملیات محله فقیر ریو دو ژانیرو را به یک میدان جنگ تبدیل کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس 24، این عملیات از سوی گروه های حقوق بشری محکوم شد. ...
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: تیراندازی مرگبار میان نیروهای پلیس با قاچاقچیان در متروی ریودوژانیرو پایتخت برزیل حداقل جان 25 را نفر گرفت. به نقل از رویترز، دست کم 25 نفر از جمله یک افسر پلیس در یک تیراندازی روز پنجشنبه (به وقت محلی) در عملیاتی علیه قاچاقچیان مواد مخدر در ریو دو ژانیرو کشته شدند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از سپاه عاشورا، بار این کامیون، درخت جنگلی قطع شده از جنگل های آستمال شهرستان ورزقان بود که قاچاقچیان قصد داشتند آن را از طریق محورهای مواصلاتی به یکی از شهرهای شمال کشور برای تهیه چوب و کاغذ منتقل کنند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در جریان تبادل آتش میان پلیس و قاچاقچیان مواد مخدر در مترو شهر ریودوژانیرو در برزیل، 23 نفر کشته و 4 تَن نیز زخمی شدند.