یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۰:۵۷Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاقچیان»

زیر نویس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ حسینعلی فراهی در خصوص کشف این قاچاق افزود: مرزداران این فرماندهی، در راستای مبارزه با قاچاق کالا، مواد مخدر و کنترل گذرهای مرزی مجاز با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال و ورود مقادیر قابل توجهی سیگار قاچاق به داخل کشور مطلع شدند ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: قاچاقچیان کالا در 2 پرونده به پرداخت 26 میلیارد و 617 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
سلام نو / رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای پلیس توانستند 20 کیلو هروئین از قاچاقچیان موتورسوار کشف و ضبط کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
جریمه 59 میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا در لرستان، مجازات سنگین قاچاقچی داروی گیاهی در اردبیل و جریمه سنگین شرکت متخلف صنعتی در ساوه از اخبار تعزیراتی امروز بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال 808 کیلو و 706گرم انواع مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: در این راستا سه دستگاه خودرو حامل موادمخدر توقیف و چهار قاچاقچی دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاقچیان سوخت و کشف 148 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان خمیر خبر داد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 112 کیلوگرم مخدر حشیش از یک زوج موادفروش خبر داد. سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 25 تن شکر خوراکی قاچاق و توقیف یک دستگاه کامیون باری در محور بزمان – ایرانشهر خبر داد.
فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر از ناکامی قاچاقچیان احشام و کشف 97 راس دام قاچاق در مرزهای این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا : فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از توقیف 15 دستگاه انواع وسیله نقلیه حامل فرآورده های سوختی قاچاق به ارزش 13میلیارد 950 میلیون ریال خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۵    
یک مقام قضایی ارشد در جنوب فرانسه از افزایش قاچاق مواد مخدر در شهر مارسی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دورافتاده ترین جایگاه توزیع گازوئیل در شهرستان نیمروز به علت احتکار سوخت و فروش به دلالان و قاچاقچیان سوخت توسط دادستان زابل نقره داغ شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان از ناکامی قاچاقچیان مسلح و کشف بیش از 120 کیلوگرم مواد افیونی توسط مرزداران این فرماندهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۲    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 563 کیلو و 200 گرم حشیش، دستگیری یکی از قاچاقچیان مواد مخدر و کشف سلاح در اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرستان سراوان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 قاچاقچی اموال عتیقه در محله انقلاب تهران خبر داد و گفت: از متهمان 23 قطعه عتیقه کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 3 میلیون لیتر سوخت و فرآورده های نفتی کشف شده که ارزش ریالی محموله های مکشوفه سوختی بالغ بر 109 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آغاز به کار انجمن خیرین میراث فرهنگی، جنجال کاخ سعدآباد و موزه اسناد، معرفی ایران در دوحه و ضبط اشیای تاریخی از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در روزهای گذشته بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 563 کیلو و 200 گرم حشیش، دستگیری احدی از قاچاقچیان مواد مخدر و کشف سلاح در اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرستان سراوان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت:قاچاقچیان سیگار در 2 پرونده به پرداخت 12 میلیارد ریال جزای نقدی در تعزیرات حکومتی دنا محکوم شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روابط امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر، گفت: مصرف مواد روانگردان در کل کشورهای دنیا صورت می گیرد و کانال های تولید آن محدود به منطقه خاورمیانه، کشور کلمبیا و مکزیک و همچنین چند کانون در آسیای جنوب شرق در تایوان، هنگ کنگ و ماکائو است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا:فرمانده هنگ مرزی سردشت از ناکامی قاچاقچیان احشام و کشف 126 راس دام قاچاق در مرزهای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از عملیات موفق این پلیس در دستگیری 2 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر در جنوب غرب پایتخت و کشف 50 کیلوگرم تریاک و 13 کیلوگرم هروئین خبر داد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
طبق ادعای اتحادیه تولید و صادرات پوشاک ایران، در حال حاضر بیش از یک چهارم کل بازار پوشاک کشور، در اختیار قاچاقچیان قرار دارد که ارزش تقریبی آن بالغ بر 3.5 میلیارد دلار برآورد می شود
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - قاچاقچیان مسلح با تلاش سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در شهرستان کرمان دستگیر شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۲    
قاچاقچیان پودر و قرص بدنسازی علاوه بر ضبط کالا به جریمه بیش از سه میلیارد ریالی در تعزیرات حکومتی یاسوج محکوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه بیش از 288 میلیارد ریالی برای قاچاق دستگاه های تزریق پلاستیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اول کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به لزوم اعمال جریمه سنگین برای قاچاقچیان سوخت ، گفت: طبق قانون خودرویی که قاچاق حمل می کند جریمه نمی شود این خودروها کامل به پارکینگ منتقل و توقیف می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از مجازات و جریمه قاچاقچیان و افراد متخلف در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خاکسپاری بیتا فرهی، مراسم بدرقه پیکر پروانه معصومی، دو جایزه بین المللی برای سینمای ایران، راهیابی دو اثر ایرانی به جشنواره انیمیشن هند، جزئیات دستور رئیس جمهور برای رفع مشکلات معیشتی کتابداران، اجرایی از وحید تاج و تنبورنوازان، آغاز نمایشگاه شهر سوخته اسطوره ای که تاریخ شد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف محموله بزرگ دام زنده قاچاق در شهرستان بندرلنگه خبر داد. به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: محموله 178 رأسی دام قاچاق که توسط قاچاقچیان به وسیله دو دستگاه کامیون از استان فارس به بندر لنگه منتقل شده بود، با صدور دستور قضایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جعلی بودن پیامک اینترنت دانش آموزی، کاهش شرارت در تهران، گیرکردن خودروی آتش نشانی در کوچه، دستگیری قاچاقچیان لوازم آرایشی و انتقاد شهروندان از نحوه هرس درختان در بزرگراه مدرس، موضوعاتی است که در بسته خبری امروز ویژه های تهران به آن ها اشاره شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از انهدام باند 5 نفره سازمان یافته اشرار و قاچاقچیان سلاح و مهمات در جنوب استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری قاچاقچیان چوب جنگلی توقیف نیسان های آبی حامل 5 تن چوب قاچاق در آن شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات استان از جریمه دو میلیارد ریالی قاچاقچیان دارو در اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: راننده خودروهای قاچاق علاوه بر ضبط خودرو به پرداخت جریمه 230 میلیارد ریالی محکوم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فعالان میراث فرهنگی درباره اجرای طرح هزار پله در گندم کوه تفرش هشدار دادند. نگرانی ها بر این است که این راه، دسترسی قاچاقچیان و جویندگان گنج را به آثار تاریخی این کوه آسان تر کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
برخورد قاطع با پزشک سودجو در خراسان رضوی، محکومیت 24 میلیارد ریالی قاچاقچی شیرخشک در لرستان، محکومیت 230 میلیارد ریالی قاچاقچیان خودروی خارجی در اردبیل، تعزیر ابزار فروش متخلف در سقز و قاچاقچی کالا پای میز محاکمه در همدان از اخبار تعزیراتی امروز بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از کشف دو کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در شیروان خبر داد و گفت: طی درگیری با قاچاقچیان یک فرد مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از دستگیری قاچاقچیان کالا و ارز در شهرستان شهریار خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قاچاقچیان محموله های مختلف را قبل از ارسال به بازار در یک دامداری قدیمی پنهان کرده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بازار پرسود قاچاق حیوانات زمینه را برای سودجویان طوری فراهم کرده است که به خودشان اجازه می دهند تا دنیای مرگ باری را برای حیوانات ایجاد کنند. سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست هم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره قاچاق حیوانات این گونه بیان کرد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قاچاق چوب در جنگل های دز معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به روند قطع درختان در جنگل ها و مناطق مختلف استان خوزستان و لزوم برخورد با چوب برها، گفت: تا زمانی که بحث اقتصاد در قطع درختان وجود دارد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی خوزستان با بیان اینکه با قاچاقچیان کالا بیشتر در مسیرهای جاده ای و انبارها برخورد می شود، گفت: در استان خوزستان از ابتدای امسال تاکنون حدود 16 درصد افزایش کشفیات کالای قاچاق به ارزش حدود 905 میلیارد تومان داشته ایم که این وضعیت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزی جکیگور از ناکامی قاچاقچیان و کشف 40 کیلوگرم موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی جکیگور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: سود سرشار و پول نامشروع به زبان قاچاقچیان سوخت مزه کرده و یک شبه دنبال کسب آن هستند که باعث این معضل در جاده های استان شده است.
دولت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از کشف و ضبط 32 قلم شیء تاریخی متعلق به هزاره اول و دوم قبل از میلاد و دوره اسلامی از قاچاقچیان مسلح در تهران خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان هرمزگان از دستگیری 6 دهیار، 3 کارمند اداره صمت و 2 عضو نظام مهندسی به اتهام همکاری با قاچاقچیان سوخت خبر داد
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۹۷ سایت دیگر  
عارف اکبری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: در پی گزارش دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در خصوص همکاری 6 نفر از دهیاران در روستاهای تابعه بندرعباس به همراه 3 نفر از کارمندان اداره صمت و 2 نفر از اعضای نظام مهندسی با قاچاقچیان سوخت، به دستور مقام قضایی، نسبت به دستگیری این [...]
روزنامه بیرجند امروز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار بیرجند گفت: باغ ملی و میدان اجتماعات بیرجند از پروژه های مهم شهرداری و در حال اجراست که پیشرفت فیزیکی آن به 70 درصد رسیده است. بیرجند – ایرنا – فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت ...