یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۳۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای مجمع تشخیص مصلحت»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۶    
مجمع تشخیص مصلحت نظام اولین همایش مجازی ترسیم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران 1450 را با حضور جمعی از نخبگان، استادان و پژوهشگران برگزار کرد. علی آقامحمدی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت طی سخنرانی در این همایش گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حسین مظفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: پیام آراء باطله نشان می دهد که یک عده ناراضی و یک عده بی تفاوت هستند. طبعا نظام باید آسیب شناسی کند و تا آنجایی که می تواند اولا به مردم آگاهی بخشی کند که در نظام دموکراسی همه باید مشارکت کنند و اگر مشارکت نکنند خودشان را از سهیم بودن در سرنوشت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۴    
آیت الله آملی لاریجانی رییس و برخی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام رای خود را در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شورای شهر و روستا به صندوق انداختند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مناظرات کاندیداها ریاست جمهوری چندان که باید به مذاق سیاسیون خوش نیامده و بر این باورند که کاندیداها برنامه شان را برای مردم تشریح نکرده اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین مظفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بر این باور است اگر اصولگرایان یکی شوند رأی رئیس جمهور حداکثری می شود اما اگر به صورت موازی بیایند کاهش پیدا می کند که این زیبنده اقتدار یک رئیس جمهوری که باید در رأس نظام اجرایی قرار گیرد نیست و او را تضعیف می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: استفاده از نفت در بودجه خدمت نیست. نفت را باید سرمایه گذاری کرد نه هزینه.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - هفته گذشته منطقه آزاد تجاری مهران سرانجام پس از کش و قوس های فراوان با رای مثبت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب نهایی رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه لایحه تاسیس 8 منطقه آزاد جدید پیش تر بدلیل مغایرت با سیاست های کلی نظام با مخالفت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام روبرو شده بود؛ اما این لایحه مجدداً در دستور قرار گرفت و به گفته حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم با تأسیس 7 منطقه آزاد جدید موافقت شده و مجمع آن را مصوب کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایجاد منطقه تجاری صنعتی جاسک در استان هرمزگان موافقت نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر از ایجاد دو منطقه ویژه اقتصادی لار و فسا در نشست روز گذشته اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام داد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
طبق اظهارات اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری صنعتی جدید که پیشتر از طرف شورای نگهبان رد شده بود؛ امروز در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستور جلسه امروز مجمع در خصوص لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تجاری و تاکید [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در نشست امروز با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از بررسی گزارش های کمیسیون اقتصادی مجمع، ایجاد 13 منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری-صنعتی به تصویب رسید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مجمع تشخیص که به دلیل ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی ضد کرونا به صورت حضوری- مجازی تشکیل شده بود با تسلیت شهادت جانسوز امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی قدر ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۶    
اما همدلی ،تعامل وهمگرایی نمایندگان ادوار ،فعلی ،مسئولین پیشین وفعلی استان ومطالبه گری فعالین رسانه ای استان باعث شد تا اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ماهها توقف این پرونده ،با تیزبینی و کار کارشناسی دقیق ،به این مطالبه مهم مردم استان ایلام جامه عمل بپوشانند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۲    
ایلام- با تصویب اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام شهرستان مرزی مهران به منطقه آزاد ارتقاء یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: منطقه آزاد مهران امروز و با رای مثبت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب نهایی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اگرچه لایحه تاسیس8 منطقه آزاد جدیدپیشتر بدلیل مغایرت با سیاست های کلی نظام با مخالفت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام روبرو شده بود اما با برخی لابی ها، این لایحه مجددا در دستور قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- موسوی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب نهایی منطقه آزاد تجاری استان اردبیل با پوشش پنج شهرستان به 30 رای اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نیاز دارد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، این مجمع دو لایحه باقی مانده مرتبط با FATF را در دولت سیزدهم بررسی می کند.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تقاضای نمایندگان برای ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری و 13 منطقه آزاد تجاری گفت: 170 نماینده در نامه ای به رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار ایجاد این مناطق در کشور شدند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات چهره های سیاسی کشور از جمله نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و رؤسای سابق جمهور و برخی مطالب روزنامه هایی مثل کیهان، پتانسیل بیشتری برای ضربه زدن به امنیت ملی دارند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۳    
تصویری از محمود احمدی نژاد در روز دوم نام نویسی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در سامانه ثبت اموال مسئولان کشور را مشاهده می کنید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی، روزنامه نگار در یادداشتی تلگرامی با عنوان احمد توکلی و وضع خراب مردم! نوشت: احمد توکلی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است: “پیش فرض ما این است که آیا پیوستن به FATF در بهبود اوضاع تاثیرگذار است یا خیر؟ به نظر می رسد وضعیت مردم آنقدر خراب است که حکومت ملزم است حتی احکام اولیه ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
میرحسین موسوی خامنه متولد 11 اسفند 1320 در خامنه سیاستمدار، نقاش و معمار است. او یکی از نخستین اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و یکی از بلندپایه ترین اعضا و قائم مقامِ دبیرکل این حزب در دههٔ شصت و نخستین سردبیر ارگان حزب جمهوری ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور راهکار دولت برای جلب رضایت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با لوایح CFT و پالرمو را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گفته یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه امروز (چهارشنبه) این مجمع از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا لغو شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شخصیت های علمی و سیاسی در قالب جریان گام دوم انقلاب در بیانیه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درخواست کردند بررسی الحاق به FAFT را منوط به لغو تحریم ها علیه کشور کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست با تصویب لوایح FATF مخالفت کرده و از تکرار مسیر شکست خورده اعتماد بی قید و شرط به غربی ها برای حل مشکلات کشور اجتناب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شخصیت های علمی و سیاسی در قالب جریان گام دوم انقلاب در بیانیه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درخواست کردند بررسی الحاق به FAFT را منوط به لغو تحریم ها علیه کشور کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه ای با اشاره به تبعات عدم پذیرش لوایح FATF، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درخواست کرد تا با پذیرش این لوایح موافقت کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: بررسی لوایح FATF در دستور کار جلسه فردا مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد و به نظر می رسد اکثریت اعضای مجمع قصد دارند بعد از حدود 2 سال و نیم، بالاخره درباره این لوایح تصمیم شفاف و صریحی بگیرند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با داغ شدن مباحثات سیاسی درخصوص موضوع پذیرفتن یا عدم پذیرش لوایح مرتبط با FATF، انجمن ها و تشکل های دانشجویی مختلف، با صدور بیانیه هایی در قبال آن واکنش نشان دادند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد: دولت تا به الان هیچ پاسخ روشنی نسبت به سوالاتی که اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با FATF مطرح کردند، نداده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
علی زاده گفت: پیوستن به کنوانسیون های بین المللی منجر به خود تحریمی می شود و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، هر چه سریع تر تکلیف این کنوانسیون های استعماری را مشخص کنند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه چه تحریم باشد چه نباشد، با دو لایحه FATF ارتباط خاصی پیدا نمی کند، گفت: تصویب این لوایح موجب کم شدن بار فشار مالی و ارزانتر شدن هزینه تعاملات تجاری با کشورهای خارجی می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در بیانیه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند در برابر فشار های سیاسی برخی جریانات تسلیم نشوند و fatf را خردمندانه رد کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۷    
سخنان چند نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت درباره احتمال تصویب مشروط FATF بار دیگر افرادی را که به عنوان دلواپس شناخته می شوند به فعالیت واداشت و یک بار دیگر سعی شد با مخالفت و جوسازی، این بار هم مانع از بررسی بدون حاشیه این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست تا در یک اقدام انقلابی و قاطعانه نسبت به رد لوایح FATF اقدام کرده و موجب یاس و عصبانیت هر چه بیشتر دشمنان انقلاب شوند.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بخش نظارت FATF معقتد است که دولت دوازدهم از 41 توصیه این کارگروه تنها 10 یا 15 توصیه را اجرا کرده است. این در حالی است که مطابق با مصاحبه خود دولت مردان، ایران 39 توصیه را تاکنون اجرایی کرده است.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اشاره: پس از ماه ها انتظار و ابهام درباره سرنوشت لوایح FATF در کشور دیروز سه تن از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام تلویحاً گفتند که امکان تصویب این لوایح بالا رفته است ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادی به صدور بیانیه از مجلس تأکید کرد: این اقدام بر اساس روال عادل صورت گرفته است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، آیا تجربه برجام و بدعهدی آمریکا کافی نیست که دوباره کشور را با چالش معاهده ای که هیچ منفعت تضمین شده و محتملی نداشته و حتی امکان مطالبه حقوق اساسی ملت را اجازه نمی دهد وجز تحقیر عزت مردم شریف ایران دست آوردی ندارد، مواجه کنید؟! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
837 دفتر بسیج دانشجویی کشور طی نامه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند در جهت حفظ منافع کشور و مردم گامی مؤثر در رد همکاری با FATF برداشته و ریل گذاری مناسبی برای تقویت بنیه اقتصادی با تکیه بر داخل داشته باشید.
برترین ها / راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شرق: با نزدیک شدن به زمان اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لوایح FATF، در حالی که مخالفان دولت در تلاش برای رد شدن آنها در مجمع هستند، حضور دولتی ها در مجمع و توضیحات آنها برای رفع ابهامات توانسته شرایط تغییر نظر مخالفانی را که نه به دلیل منافع حزبی بلکه به دلیل داشتن ابهام از سرانجام پیوستن ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
22 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد سراسر کشور طی نامه ای از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند تا بدون ملاحظات سیاسی و تسلیم شدن در برابر فشار ها در خصوص لوایح FATF اعلام رای کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمد صدر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و از موافقان تصویب لوایح FATF، تایید کرد که مجلسی ها درخواستی مبنی بر بازگشت لوایح به مجلس مطرح کرده اند و البته مجمع تشخیص با این درخواست مخالفت کرده است ...
توسعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد صدر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و از موافقان تصویب لوایح FATF، ضمن تایید درخواست مجلسی ها مبنی بر بازگشت لوایح به مجلس و مخالفت مجمع، می گوید: اینکه مجلس بیاید درباره این لوایح به بررسی بپردازد خودش غیرعادی بوده و به نوعی توهین به نظر رهبری است بنابراین مجمع باید در این باره تصمیم بگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
1084 کانون استادی دانشگاه های کشور طی نامه ای از رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند با قاطعیت بحث الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو و CFT را برای همیشه کنار گذاشته و مردود اعلام کند.