جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۰۲Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفن ثابت»

جام جم   ۱۰ ساعت پیش    
همه ما به نوعی با شرکت مخابرات درگیر هستیم؛ چه در بخش تلفن ثابت و چه در بخش همراه و استفاده از اینترنت. اخیرا محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که مخابرات زیانده است و نباید زیان خود را از جیب مردم بپردازد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات: در حال حاضر، پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت از طریق درگاه های موجود شرکت مخابرات ایران به صورت مطلوب امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شماره های تلفن ثابت برخی مناطق شهرک گلسار رشت از امروز به مدت یک هفته دچار اختلال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان 27.7 بوده و این درحالیست که این ضریب در کشور 37 است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴    
روایت محرومیت روستای جون آباد سیستان وبلوچستان؛ روستایی که حتی از داشتن خط تلفن ثابت هم محروم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قطعی تلفن های ثابت و مشکلات اینترنت در برخی از مناطق شهر کرمانشاه وارد دومین روز شده به طوریکه دانش آموزان و کسبه این مناطق به شدت از این وضعیت گلایه کرده و کلافه هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان به درگاه های غیرحضوری برای پرداخت قبوض تلفن ثابت اشاره کرد و گفت: این درگاه ها نیز به صورت رایگان و 24 ساعته جهت بهره مندی مشتریان فعال هستند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۶    
رئیس مخابرات گلبهار گفت: پیمانکار راه اندازی تلفن ثابت از ابتدای سال اقدام به اجرای زیرساخت مجتمع یک هزار و 102 واحدی کرده است ولی به دلیل گستردگی کار و اتمام زمان قرارداد پیمانکار ما منتظر ابلاغ جدید قرارداد پیمانکار هستیم.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نبی الله شمسی فر با اشاره به اینکه مردم لرستان با تلفن ثابت آشتی کنند، اظهار کرد: با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از سوی رسانه باید فرهنگ استفاده تلفن ثابت در جامعه نهادینه شود. وی با بیان اینکه مخابرات به عنوان یک شرکت بورسی امانتدار پول و سهم مردم است، تصریح کرد: به لحاظ توجیهات فنی [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان گفت:هزار و 50 طرح مخابراتی در اصفهان با اعتبار سه هزار و 400 میلیارد ریال شامل توسعه خطوط ارتباطی همراه اول، پورت های پرسرعت و زیرساخت های شبکه های استان و دیتا و توسعه ارتباطات روستایی تلفن ثابت به بهره برداری رسید.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
پروژه های مخابراتی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 3هزار و 400 میلیارد ریال روز جمعه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، توسعه شبکه همراه اول در سطح استان، توسعه پورت های پرسرعت، توسعه زیرساخت شبکه های انتقال دیتا ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بوتگاونتا، شرکت فشن ایتالیایی، سیم های تلفن ثابت را به شکل گردنبند درست کرده و هرکدام رو 2300 دلار میفروشه !
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: انتظار داریم مردم استان با تلفن ثابت آشتی کنند چرا که این امر باعث کاهش هزینه های خانوار و کمک به توسعه زیرساخت های مخابراتی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: این مرکز به دلیل استقبال نکردن مردم از تلفن ثابت، تعرفه های پایین و هزینه های سرسام آور شرکت در این بخش، زیان ده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه دیتای مرکز تلفن ثابت شهر امام از توابع شهرستان دزفول با انجام عملیات فنی و افزایش پهنای باند، توسعه و ارتقا یافت.
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱    
با متمرکز شدن سامانه ی ثبت خرابی تلفن ثابت طی سال های اخیر، مشترکان در سراسر کشور می توانند با شماره گیری 20117 خرابی خط خود را اعلام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
پلدختر- قطعی دو هفته ای تلفن ثابت و اینترنت روستای مورانی در شهرستان پلدختر موجب ایجاد مشکلات فراوانی برای اهالی این روستا شده و می طلبد که مسئولان تصمیمات اساسی در این رابطه اتخاذ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه تا پنجم ماه به مشترک اعلام می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز شانزدهم همان ماه است.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مخابرات شهرستان خمینی شهر از اجرای 25طرح توسعه تلفن ثابت در شهرستان خمینی شهردر سال جاری خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۱    
روستای گردشگری گاوازنگ که فاصله بسیار اندک با مرکز شهر زنجان دارد فاقد هر گونه امکانات از قبیل آب شرب، گاز، تلفن ثابت و حتی بهداشت است و روستائیان در این روز ها در وضعیت بسیار اسف باری زندگی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - روستای گردشگری گاوازنگ که فاصله بسیار اندک با مرکز شهر زنجان دارد فاقد هر گونه امکانات دولتی از قبیل آب شرب، گاز، تلفن ثابت و حتی بهداشت است و روستائیان در این روز ها در وضعیت بسیار اسف باری زندگی می کنند.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۲    
مرکز ارتباط ملت جهت اطلاع رسانی، راهنمایی، دریافت و پاسخ گویی به شکایات از طریق تلفن، صندوق صوتی (voice mail)، تلفن گویا (IVR) و نمابر (fax) آماده ارائه خدمات به مشتریان است. ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: سامانه 2000 و کد دستوری #2020* آسان ترین راه های پرداخت صورت حساب تلفن ثابت هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۶:۵۹    
بجنورد- سرقت کابل و تجهیزات مخابرات تبدیل به معضلی برای شرکت مخابرات خراسان شمالی شده و بنا به گفته مدیر این شرکت، میزان خسارتی که با سرقت های کابل و تجهیزات مخابراتی در سال جاری وارد شده سه میلیارد و 850 میلیون تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست مخابرات منطقه البرز اعلام کرد که خطوط تلفن ثابت و دیتای مشترکان مرکزخاتم الانبیا (ص) فردیس روز جمعه سوم اسفند ماه دچار اختلال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مخابرات مهریز گفت: مشترکین تلفن ثابت مهریزی بالغ بر سه میلیارد ریال بدهی به شرکت مخابران دارند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۴    
تلفن اینترنتی و یا VoIP فناوری جدیدی است که امکان برقراری تماس صوتی را بر اساس خطوط اینترنتی ایجاد می کند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵    
مدیر مخابرات منطقه یزد اعلام کرد: با توجه بیماری کرونا در کشور، مشترکان تلفن ثابت استان می توانند بدون حضور در مخابرات از خدمات غیر حضوری این شرکت استفاده نمایند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست مخابرات منطقه البرز اعلام کرد که خطوط تلفن ثابت و دیتای مشترکان مرکزخاتم الانبیا (ص) فردیس روز جمعه سوم اسفند ماه دچار اختلال می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت مخابرات گفت: تعرفه ها هیچ تغییری در بحث مکالمات تلفن ثابت و همراه و همچنین در حوزه دیتا نداشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از راه های استفاده از خدمات غیر حضوری تلفن ثابت مراجعه به سایت www.tci.ir است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
روستای زرده در چهار کیلومتری روستای تاریخی تشویر در شهرستان طارم استان زنجان، این روزها آب آشامیدنی سالم، گاز، راه دسترسی مناسب، تلفن ثابت و آنتن دهی تلفن همراه و .. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت تجاری و بازاریابی مخابرات منطقه اصفهان در بازدید از اداره فروش خانگی تلفن ثابت با اعلام این مطلب گفت : ارائه سرویس های ارزش افزوده بر بستر تلفن ثابت می تواند نقش بسزایی در استفاده بیشتر از ظرفیت های شبکه ثابت داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تلفن های ثابت مرکز ضیابر صومعه سرا به مدت 6 روز با اختلال همراه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خطوط تلفن ثابت شهرستان رشت و برخی مناطق غرب گیلان بامداد فردا به مدت 4 ساعت قطع خواهد شد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی حمید رضا عسگری به عنوان سرپرست جدید اداره فروش خانگی (تلفن ثابت) مخابرات منطقه اصفهان معرفی شد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه تا پنجم ماه بعد صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز تا بیستم همان ماه است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات توسعه شبکه کابل برای واگذاری خطوط جدید تلفن ثابت در بیمارستان آیت الله خاتمی هرات انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده گرمی و مغان گفت: در حال حاضر وضعیت ارتباطات در شهرستان گرمی قابل قبول نبوده و 50 درصد مردم این شهرستان و مغان از آنتن دهی تلفن همراه برخوردار نیستند و تلفن ثابت 60 درصد روستاها قطع است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مخابرات منطقه تهران در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا به مشتریان تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت (ADSL) ، استفاده از خدمات غیر حضوری را توصیه می کند. ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مشتریان تلفن ثابت مخابرات در استان تهران برای جلوگیری از قطع ارتباط، صورتحساب تلفن خود را در آخر هر ماه از طریق سامانه 2000 پرداخت نمایند. به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کبنا ؛ سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ازمزایای سامانه تلفنی 2000 در تمامی مناطق مخابراتی ازجمله مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد . ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۵    
نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عملکرد ضعیف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بیش از 50درصد گرمی و مغان تلفن همراه آنتن ندارد و تلفن ثابت 60درصد روستاها قطع است.
طلا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: دکتر زارعیان، معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در پنل کیفیت اینترنت ایران به همت سایت خبری آی تی ایران برگزار شدضمن بیان این مطلب افزود : در گذشته هیچ قانون برد بردی برای مخابرات تصویب نشده است .سهم مخابرات بابت ADSL ده درصد است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
روستای زرده در چهار کیلومتری روستای تاریخی تشویر در شهرستان طارم زنجان این روزها آب آشامیدنی سالم، گاز، راه دسترسی مناسب، تلفن ثابت و آنتن دهی تلفن همراه و ... ندارد و حتی تلویزیون نیز در این روستا آنتن دهی ندارد و همین امر مردم را در دوران کرونا و به ویژه دانش آموزان را با مشکل مواجه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست مخابرات منطقه البرز اعلام کرد که خطوط تلفن ثابت و دیتای مشترکان مرکز شهید رشیدی کرج فردا یکشنبه 26 بهمن ماه دچار اختلال می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام –خبرنگار ابتکار- مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام گفت: این شرکت 35 میلیارد تومان از مشترکان تلفن ثابت و تلفن همراه طلب دارد. حشمت الله اسدی اظهار داشت: پرداخت به موقع قبوض تلفن ثابت و همراه می تواند شرکت مخابرات را در ارایه خدمات بهتر به مشترکان یاری کند ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه مرکزی، گفت: در جهت توسعه و ارتقاء زیرساخت های ارتباطی استان بیش از 100 کیلومتر فیبر نوری، 16 کیلومتر کابل مسی ، 6300 پورت دیتای خانگی و 11000 شماره تلفن ثابت اجرا شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۲۴    
خلیج فارس: مدیر مخابرات منطقه بوشهر با اشاره به افزایش استفاده از ظرفیت های ارتباطی از زمان شیوع کرونا گفت: ظرفیت پهنای باند ورودی استان بوشهر 2 برابر شده، هرچند در پیک مصرف 60 درصد ظرفیت این شبکه بهره برداری می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تحقق برنامه های مخابرات منطقه اصفهان و تامین زیرساخت های تلفن ثابت ، طرح توسعه شبکه کابل شهرک صنعتی کویر کاشان تهیه و اجرا گردید.