پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۰۷Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفن ثابت»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات اهواز گفت: اختلال موجود در شبکه تلفن ثابت ناشی از تخریب و سرقت تجهیزات و کابل های مرکزی حوضچه های مرکز مخابرات آزادی اهواز برطرف و فعالیت خطوط تلفن بیش از 2500 مشترک در محدوده چهارراه زند، خیابان اباذر و سی متری غربی تا انتهای کوی ابوذر اهواز دوباره از سرگرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۹    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:وزارت ارتباطات دولت قبل علاوه بر اینکه جلوی درآمدهای مخابرات را گرفت، طرحی با عنوان هم کدسازی تلفن ثابت را ابلاغ کرد که موجب زیان 80 هزار میلیارد ریالی شرکت مخابرات ایران و ایجاد هزینه های زیاد برای این دستگاه در سراسر کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۸    
با پیگیری های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ترکالکی گتوند تلفن ثابت 300 مشترک در این شهر وصل شد.
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در نشست تخصصی بررسی و ارزیابی وضعیت ارتباطی مخابرات منطقه زنجان، به بررسی وضعیت توسعه ای ، ارتباطی و تحقق برنامه های واگذاری خدمات دیتا و تلفن ثابت پرداخت. ...
روش های کلاهبرداری اگرچه روزبه روز در حال تغییر است، اما بعضی از روش ها برای کسانی که قصد سوءاستفاده از ناآگاهی افراد را دارند، هیچ گاه کهنه نمی شود و همواره با تغییرات جزئی، کلاهبردارانی پیدا می شوند که از عدم اطلاع مردم بهره می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار آزادشهر گفت: به مناسبت هفته بسیج تلفن ثابت 3 هزار و 500 مشترک شهرستان آزادشهر در قالب مانور استانی وصل خواهد شد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۹    
جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات در پاسخ به یک کاربر فضای مجازی که خواستار رفع انحصار در ارائه خط تلفن ثابت شده بود، گفت: در پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها، مشترک می تواند علاوه بر سرویس اینترنت، خط تلفن ثابت نیز دریافت کند و انحصاری در این خصوص وجود نخواهد داشت.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سید علی ملک جعفریان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما درباره نوع نگاه دولت ها به مقوله ارتباطات گفت: ابتدای دهه 70 توسعه تلفن ثابت و ابتدای دهه 80 توسعه تلفن همراه و سال 87 توسعه باند پهن مورد توجه دولت ها بود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سیتنا: سازمان ملل متحد اعلام می کند، تمامی ارتباطات با غزه بار دیگر به طور کامل قطع شده است. به گزارش یورونیو، رئیس آژانس آوارگان فلسطینی سازمان ملل متحد آنروا روز پنج شنبه این موضوع را در جریان یک نشست خبری در ژنو اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات اهواز گفت: اختلال موجود در شبکه تلفن ثابت ناشی از تخریب و سرقت تجهیزات و کابل های مرکزی حوضچه های مرکز مخابرات گلستان اهواز برطرف و فعالیت خطوط تلفن بیش از یک هزار و 500 مشترک در محدوده دانشگاه پیام نور تا ابتدای منطقه پردیس دوباره از سرگرفته شد.
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به لزوم برقراری امکان ویرایش و تغییر شماره همراه ثبت شده کاربران استفاده کننده خطوط تلفن ثابت به منظور دریافت صورتحساب تلفن ثابت یا دریافت پیغام الکترونیکی و اطلاع رسانی های لازم به صاحب خطوط ثابت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان با اشاره به اینکه 176 روستای استان فاقد و دارای ضعف پوشش تلفن همراه هستند، گفت: برای رفع مشکلات ارتباطی این روستاها، 750 میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: به منظور توسعه ارتباطات و بهره مندی مردم استان از خدمات نوین ارتباطی، شبکه تلفن ثابت در 16 نقطه شهری و روستایی کردستان توسعه یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای عملیات فنی و نصب تجهیزات و منصوبات مخابراتی و بازسازی، شبکه تلفن ثابت منطقه نفتون مسجدسلیمان دوباره راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج -ایرنا - مدیر مخابرات منطقه البرز از کاربران تلفن ثابت این استان خواست فریب تماس تلفنی و پیامک های مشکوک کلاهبرداران در این استان را نخورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۱    
ارتباط تلفن ثابت مشترکان شهرک های اندیشه و علم الهدی شهرستان شوشتر با اجرای عملیات برگردان کافو های نوری دچار اختلال و یا قطعی احتمالی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اعلام هشدار به مشتریان درباره برخی سوءاستفاده ها از تلفن ثابت به بهانه هایی مانند برنده شدن در قرعه کشی گفت ...
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اعلام هشدار به مشتریان درباره برخی سوءاستفاده ها از تلفن ثابت به بهانه هایی مانند برنده شدن در قرعه کشی گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس، ضمن انتقاد از بی توجهی مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به مشکل آنتن دهی تلفن ثابت دربخش های مختلف حوزه انتخابیه خود تاکیدکرد که اگر این بی توجهی تداوم یابد طرح سوال از وزیر را کلید می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه زنجان از افتتاح پروژه فیبر نوری در پروژه کوی برکت زنجان خبر داد و گفت: پروژه های مشابه هم در دو کوی رضاییه و گلشهر 6 در آینده نزدیک افتتاح می شود.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یدالله حسنی مدیر مخابرات منطقه گیلان با اشاره به آغاز اجرای این عملیات اظهار داشت: در راستای اجرای پروژه نجما در گیلان، با انجام این پروژه به طول حدود 5 کیلومتر ارتباط تلفن ثابت و دیتای مشترکین بر بستر فیبر نوری در شهر رشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۱    
با تلاش تیم عملیاتی و فنی شبکه مخابرات شادگان، و پس از تأمین تجهیزات ،حفاری ونصب تجهیزات فنی مخابراتی راه اندازی مجدد خطوط تلفن ثابت انجام شد
اقتصاد آنلاین / زومیت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قطعی گسترده ی سرویس های شرکت مخابراتی آپتس در استرالیا، باعث شد دسترسی میلیون ها نفر به موبایل و اینترنت غیرممکن شود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: روزانه 150 سایت مخابرات استان به دلیل قطعی برق دچار قطعی می شوند که در کشور بی سابقه است. حمیدرضا امیری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس مخابرات شهرستان قشم گفت: امسال با توسعه زیرساخت ها 532 خط تلفن ثابت جدید در این شهرستان مرزی نصب و فعال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: از 2 میلیون و 100 هزار تلفن منصوبه در استان یک میلیون و 600 هزار مورد فعال و کار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۰    
ساری-ایرنا- سرقت کابل تلفن ثابت در مازندران علاوه بر تحمیل هزینه اضافی و گزاف بر دوش مخابرات به عنوان نهاد متولی تامین زیرساخت و نگهداری از آنها به دردسر کلافه کننده برای مشترکانش مبدل شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۵    
سرقت کابل های برق و مخابرات، متأسفانه موضوعی است که در شهر شیراز با آن مواجه هستیم و گاهی مردم یک منطقه از شهر حتی نمی دانند که سیم های مخابراتی به سرقت رفته و با تصور خرابی شبکه اقدام به پیگیری از مراکز تحت پوشش خود می کنند و در نهایت با ماجرایی دیگر مواجه می شوند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رودباردرمجلس، با انتقاد ازعدم توجه مسئولان مربوطه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به مشکل قطعی تلفن های ثابت دررودبار تاکید کرد که عدم رفع این مشکل قطعا به طرح سوال از وزیر منتهی خواهد شد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۱    
هیربد استور با مجوز رسمی از اتحادیه تلفن ثابت و همراه در سال 1396 شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه موبایل و لوازم جانبی کرده و همواره اصالت و کیفیت کالا و رضایت مشتری خط مشی این مجموعه بوده است ...
نود فناوری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۱:۱۴    
آن روزگاری که شرکت مخابرات ایران در پی تامین ارتباطات مخابراتی در اقصی نقاط کشور بود و صف های عظیم متقاضیان تلفن ثابت خواهان داشتن خطی در خانه شخصی خود بودند تا مجبور نباشند برای برای برقراری هر نوع ارتباطی به خانه قوم و خویش خود بروند یا به جایی مراجعه کنند را متولدین دهه 40 تا 60 به خوبی به یاد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۱    
اقدام اخیر شرکت مخابرات مبنی بر دریافت مبلغی تحت عنوان آبونمان، بهانه ای شد تا در این گزارش به این مسئله بپردازیم.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس پایانه نفتی خارگ گفت: با تلاش جهادی کارکنان اداره مخابرات، راه اندازی و امکان برقراری ارتباطات تلفن ثابت و دیتا بخشی از مهمانسراها و منازل ناحیه شرکتی فراهم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات گلستان گفت: در حال حاضر 98 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات اسرائیل ضمن مخالفت با اینترنت ماهواره ای ایلان ماسک برای غزه گفت این وزارتخانه همه تماس هایش با شرکت استارلینک (شرکت ارائه خدمات ماهواره ای) را قطع می کند. ...
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۱    
گزارش تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تحلیل ترافیک مکالمه و پیامک در شبکه های سیار و تلفن ثابت ایران پرداخته و نتایج این تحلیل را منتشر کرده است. این گزارش میزان ماهانه مکالمه و پیامک را ارائه داده و سهم اپراتورها در این بازار را بررسی کرده است ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات استان تهران، با حضور در سامانه سامد اداره کل بازرسی استانداری تهران، ضمن گفتگو با شهروندان تهرانی، به مشکلات تلفنی و اینترنتی آنان پاسخ داد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۵    
با توجه به اجرای بروزرسانی و انجام عملیات بهینه سازی در تجهیزات مخابراتی ، به اطلاع مشترکین محترم مخابرات که شماره تلفن ثابت آنها با 32161 آغاز می شود میر ساند که از روز یکشنبه 7 آبان 1402 با تعویض شماره مواجه خواهند شد .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۰    
بارش شدید باران در برخی از مناطق کرمان سبب وقوع سیل، بسته شدن مسیرهای مواصلاتی و قطع اینترنت و تلفن ثابت شده بود که به گفته مدیرکل مدیریت بحران کرمان، مشکلات رفع شده و شرایط عادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱    
7 ماه است به علت سرقت کابل های اصلی مخابرات تلفن ثابت در تمام روستای ماغو فریمان قطع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱    
کرمان- بارش شدید باران در روز گذشته باعث وقوع سیل، بسته شدن مسیرهای مواصلاتی و قطع اینترنت و تلفن ثابت شده بود با پیگیری دستگاههای خدمات رسان، بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۷    
جیرفت- ایرنا- خطوط تلفن ثابت و همراه در شهر قلعه گنج واقع در جنوب استان کرمان که به دلیل آسیب به فیبر نوری از ساعت 16 عصر روز گذشته (پنجشنبه) قطع بود دقایقی پیش وصل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۲    
اختلال ناشی از سرقت تجهیزات و منصوبات مخابراتی در شبکه تلفن ثابت برخی مشترکان در شهرک شهید چمران ماهشهر برطرف و فعالیت خطوط دوباره از سر گرفته شد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران از ساعت 13و 30 دقیقه لغایت 15 روز چهارشنبه سوم آبان ماه، با حضور در سامانه سامد استانداری تهران، بصورت تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات شهروندان استان تهران می باشد. ...
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس پیش پرداخت صورتحساب ، در سامانه مخابرات من با امکان تسویه مبلغ به روز قبوض تلفن ثابت، در اختیار مشتریان تلفن ثابت قرار گرفته و قابل بهره برداری برای تمام مشترکین تلفن ثابت در سراسر کشور است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷    
شاید زمانی را به یاد داشته باشید که برای پرداخت قبوض باید به بانک مراجعه می کردید اما حال با استفاده از روش های پرداخت فوری قبض تلفن ثابت انجام این کار بسیار راحت و آسان است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به برگردان مرکز مخابرات چوبر، تلفن ثابت و اینترنت خانگی این مرکز از صبح روز یکشنبه مورخه 1402/07/30 به مدت یک هفته دچار اختلال و برخی مواقع قطعی خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، شبکه ارتباط تلفن ثابت و اینترنت خانگی در شهر چوبر شهرستان تالش دچار اختلال موقت می شود. ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از پایداری ارتباطات در شبکه تلفن ثابت و همراه در پی وقوع زمین لرزه شدید واقع در مشراگه از توابع شهرستان رامشیر خبر داد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت حدودا 14 سال از به سرقت رفتن سیم های تلفن ثابت در مرکز شهرستان گلشن(جالق) و متاسفانه درج چند گزارش از سوی روزنامه قدس و قدس آنلاین متاسفانه مسوولین شرکت مخابرات شهرستان و استان به سرقت رفتن سیم های تلفن ثابت را بهانه قرار داده و برای رفع مشکل مردم در این زمینه همکاری نمی کنند.