یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۱۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جایگاه های سوخت»

بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت به پرداخت ملت جشنواره جایگاه های سوخت را ویژه مالکان و کارکنان جایگاه های سوخت برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، شرکت به پرداخت ملت پس از برپایی دو دوره مراسم تکریم از جایگاه داران سوخت در استان های تهران و مازندران در سه ماهه ابتدایی سال 1403 ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آمستردام هلند نسل جدید جایگاه های سوخت آینده خود را در قالب مراکز حرکتی معرفی کرده است که با استفاده از برق سبز و انرژی تولیدشده محلی، به جای خودروهای موتور احتراقی، به وسایل نقلیه برقی خدمات رسانی خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت سه میلیارد و 639 میلیون ریالی سه کارگر جایگاه های سوخت همدان به دلیل سوء استفاده کارت های سوخت خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت سه میلیارد و 639 میلیون ریالی سه کارگر جایگاه های سوخت همدان به دلیل سوء استفاده از کارت های سوخت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر شرکت نفت منطقه خراسان شمالی گفت: 23 میلیون و 594 هزار و 148 مترمکعب سی.ان.جی در بهار امسال در جایگاه های سوخت استان عرضه شد که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 10 درصد کاهش دارد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
پس از برپایی دو دوره مراسم تکریم از جایگاه داران سوخت در استان های تهران و مازندران در سه ماهه ابتدایی سال 1403 توسط شرکت به پرداخت ملت با حمایت و همراهی بانک ملت، این شرکت در نظر دارد جشنواره جایگاه های سوخت را ویژه مالکین و پرسنل این جایگاه ها برگزار کند.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پس از ماجرای نایابی بنزین سوپر در جایگاه های سوخت بسیاری از خودروهای داخلی و خارجی با مشکل سوحت مواجه شده اند. این خودروها ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در بزرگراه شیراز -اصفهان شماره جایگاه های سوخت مایع استان به 327 باب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی منطقه چابهار از آمادگی کامل برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز دستگاه های ذیربط، ارگان های دولتی و مردم جهت برگزاری باشکوه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: با هدف ارائه خدمات ایمن در مجاری عرضه سوخت مایع و CNG و پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی و نیز در راستای افزایش آگاهی و دانش ایمنی اپراتورها، دور جدید آموزش های ایمنی طی 3 روز متوالی در محل سالن آموزش منطقه برگزار می گردد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۹    
دیگه وقتش رسیده با صف های خسته کننده بنزین تو جایگاه های سوخت خداحافظی کنید!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۳    
شهروند خبرنگار ما از عرضه نشدن بنزین سوپر در جایگاه های سوخت گلایه کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در سفر دو روزه خود به شهرستان ماکو با فرماندار این شهرستان در رابطه با وضعیت سوخت رسانی به شهروندان و وضعیت کنونی جایگاه های سوخت شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، به نوشته وب سایت ایکونیوز، محققان با کشف منبع سوختی جدید حاصل از ترکیب آلومینیوم و نیکل، به ترکیبی جدید برای تولید انرژی دست یافته اند که به گفته آنها، حصول برق از این طریق می تواند تا 5 درصد ارزانتر از هیدروژن تمام شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت عید غدیر سوخت سی ان جی رایگان به مالکان خودرو های دو گانه سوز ارائه می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از هدف گذاری منطقه بر پایش مستمر تراکنش کارت سوخت های شخصی و اضطراری در جایگاه های سوخت غرب خراسان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: فرصت های سرمایه گذاری برای ساخت جایگاه های جدید سوخت در استان فراهم است و باید به سرمایه گذاران معرفی شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۴    
معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: استان های دیگر کشور در جایگاه های سوخت کارت اضطراری به اندازه کافی دارند در حالی که جایگاه های استان در این زمینه با مشکل مواجه هستند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان فارس گفت: در سال گذشته بیش از 518 میلیون متر مکعب گاز CNG در جایگاه های سوخت استان فارس توزیع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: آیا نظارتی بر تولیدات نفتی و کیفیت آن وجود دارد و آیا به صورت دوره ای برنامه ای برای ارزیابی کیفی جایگاه های سوخت دارید و نحوه عرضه محصولات را مورد نظارت و ارزیابی قرار می دهید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۷:۳۶    
یک گزارش جدید اعلام کرده است که جایگاه های سوخت تجدیدپذیر نسبت به پالایشگاه های نفت آلودگی بالاتری دارند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجتی پور از توزیع بیش از 221 میلیون مترمکعب گاز طبیعی به جایگاه های سوخت CNG استان در سال 1402 خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
طبق قانون نشان حلال تنها باید توسط سازمان ملی استاندارد درج شود و هیچ اداره ای حق زدن این نشان را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل استاندارد استان همدان از صدور 15 نشان حلال در این استان خبرداد و گفت: طبق قانون نشان حلال تنها باید توسط سازمان ملی استاندارد درج شود و هیچ اداره ای حق زدن این نشان را ندارد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک به دو ماه است که در جایگاه های سوخت خبری از عرضه بنزین سوپر نیست و شرکت پخش ملی فرآورده های نفتی وعده می دهد که به زودی عرضه بنزین سوپر از سر گرفته خواهد شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از کشف 600لیتر بنزین به دلیل سوءاستفاده از کارت اضطراری، در یکی از جایگاه های سوخت استان خبر داد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات مردمی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: فروش محصولاتی تحت عنوان اکتان در جایگاه های سوخت غیرقانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج گفت: طرح کهاب طرحی برای صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت با اهداف محیط زیستی پایه گذاری شده است.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برای چندمین بار بنزین سوپر در کشور نایاب شد، بیش از دو ماه است خبری از عرضه این نوع بنزین نیست و موتورهای توربوشارژ به ناک زدن افتاده اند. بیش از دو ماه است خبری از عرضه بنزین سوپر در جایگاه های سوخت نیست ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بیش از 153میلیون متر مکعب گاز طبیعی در جایگاه های سوخت CNG استان طی سال گذشته مصرف شده است.
مدیر منطقه چالوس: در حال حاضر طرح کهاب برای 14 باب از جایگاه های سوخت منطقه به مرحله بهره برداری رسیده و 7 باب نیز در دست اقدام می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از ترفند افزایش سود با فروش اجباری اکتان در جایگاه های سوخت گلایه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۷:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت طرح کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخارات بنزین در جایگاه های سوخت توضیح داد و گفت: دستگاه های مورد نیاز این طرح باید بازطراحی شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
در بسیاری از استان ها به خصوص استان های مرزی، شاهد صف های طولانی در جایگاه های گازوئیل هستیم.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ممکن است به زودی خودروهایی که در سرتاسر امارات متحده عربی به جایگاه های سوخت می روند با بازوهای سوخت رسان رباتیک روبرو شوند. شرکت ملی نفت ابوظبی، یک پروژه آزمایشی را برای معرفی یک بازوی سوخت رسان رباتیک ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی هرمزگان، کیومرث حسن پور گفت: این جلسه با حضور فرماندار رودان، رئیس اداره تعزیرات حکومتی رودان ، مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی ، نمایندگان یگان های کاشف درخرداد ماه 1403 در فرمانداری شهرستان رودان برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۸    
فرمانده انتظامی ابهر از دستگیری 2 سارق کارت سوخت از جایگاه های سوخت خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به همت مالک جایگاه اورین، حسین گلوانی، خیر مدرسه ساز در شهرستان خوی یک باب مدرسه احداث و تحویل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اما از آنجا که سارقان و کلاهبرداران هر روز روش جدیدی برای خالی کردن جیب مردم پیدا می کنند، در تازه ترین اقدام، با پنهانی عکس گرفتن از کارت بانکی افراد و پرسیدن رمز به راحتی می توانند از حساب بانکی افراد برداشت کنند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان گفت: در پی آتش سوزی یک دستگاه خودرو در یکی از جایگاه های سوخت این شهر، خساراتی به بخشی از تجهیزات این جایگاه وارد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از تحویل بیش از 171 میلیون مترمکعب گاز طبیعی به جایگاه های سوخت CNG استان طی سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس اداره نظارت بر مراکز معاینه فنی و جایگاه های سوخت کرمانشاه از نظارت دقیق و مستمر بر مراکز معاینه فنی توسط بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: 700 میلیارد ریال در راستای احداث هفت جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در جنوب استان سرمایه گذاری شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی الیگودرز در خصوص وقوع یک فقره قتل در این شهرستان توضیحاتی را ارائه کرد. سرهنگ علی اسداللهی در سخنانی با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر قتل راننده اتوبوس در یکی از جایگاه های سوخت شهر الیگودرز ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کیش در رابطه با انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی جایگاه های سوخت در این جزیره گفت: هم اکنون هر سه جایگاه سوخت جزیره فعال است و مشکلی در این رابطه وجود ندارد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه حوادث:فرمانده انتظامی الیگودرز در خصوص وقوع یک فقره قتل در این شهرستان توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش مهر،سرهنگ علی اسداللهی در سخنانی با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر قتل راننده اتوبوس در یکی از جایگاه های سوخت شهر الیگودرز ...