جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۴:۰۱Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جایگاه های سوخت»

صدای میناب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵    
جایگاه های سوخت شهرستان میناب با سهمیه موجود قادر به پاسخگویی به انبوه وسایل نقلیه سنگین که در این محور تردد می کنند نیستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۰    
یکهزار بسته بهداشتی سلامت در طرحی موسوم به شهید سلیمانی به همت گروه های جهادی بسیج بین مراجعان جایگاه های سوخت اهواز توزیع شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛فاطمه کاهی در خصوص اتفاقاتی که در این راستا در جایگاه ها می افتد گفت: در بازرسی هایی که به صورت دوره ای از جایگاه های سوخت انجام می شود موضوع استفاده از چند کارت سوخت نیز مورد توجه قرار می گیرد و اگر موردی مشاهده شود قطعا با آن برخورد خواهد شد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۱   + ۵۵ سایت دیگر  
تاکید شرکت ملی پخش فراورده های نفتی این است که سوخت توزیعی نیازی به مکمل ندارد، این موضوع مربوط به تمام خودروها حتی خودروهای خارجی می شود و عرضه مواد افزودنی و مکمل های بنزین در جایگاه های سوخت مورد تأیید این شرکت نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شانا : سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه مدت هاست در همه جایگاه های سوخت پایتخت، بنزین یورو 4 توزیع می شود، گفت: پایش های مستمر سازمان محیط زیست نیز این موضوع را تایید می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کاهی گفت: مدت هاست در همه جایگاه های سوخت پایتخت، بنزین یورو 4 توزیع می شود و پایش های مستمر سازمان محیط زیست نیز این موضوع را تایید می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: مدت هاست در همه جایگاه های سوخت پایتخت، بنزین یورو 4 توزیع می شود.
شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تأکید بر اینکه مدت هاست در همه جایگاه های سوخت پایتخت، بنزین یورو 4 توزیع می شود، گفت: پایش های مستمر سازمان محیط زیست نیز این موضوع را تایید می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران تعطیلی جایگاه های گاز CNG در ورامین سبب شد تا رانندگان تاکسی و خودروهای شخصی این شهر در تامین سوخت مورد نیاز دچار مشکل شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
با تعطیل شدن جایگاه های سوخت س.ان جی شهر دوگنبدان و ایجاد صف های طولانی چند ساعته در یکی جایگاه های سوخت موجب کلافگی رانندگان شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان اردبیل از انجام آزمون دوره ای نازل های سوخت به تعداد 2 هزار و 547 خبر داد و گفت: شهروندان قبل از سوخت گیری حتما به برچسب صحت عملکرد نصب شده روی نازل توجه داشته و سپس اقدام به سوخت گیری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان جایگاه های سوخت در استان کهگیلویه و بویراحمد استانداردسازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی اعلام کرد: مردم هر گونه تخلفات فروشگاه های زنجیره ای، جایگاه های سوخت و نیز نانوایی ها را به این مجموعه اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از بازرسان اداره کل استاندارد و شرکت نفت منطقه همدان، وضعیت جایگاه های سوخت را از نزدیک بررسی کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۸    
این گوشه ای از مشکلاتی است که سومدیریت مسئولان برای رانندگان به وجود می آورد و درد آورتر این است که پشت تریبون این واقعیت ها تکذیب هم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۴    
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به رعایت ضعیف پروتکل ها توسط مکانیک ها و جایگاه های سوخت استان اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: امسال 11 هزار بازدید میدانی کمی و کیفی از جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و مصرف کنندگان عمده در جنوب آذربایجان غربی انجام شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: تمام جایگاه های سوخت سراسر کشور به صورت شبانه روزی فعال هستند. فاطمه کاهی، با بیان اینکه هیچ برنامه خاصی برای تعطیلی جایگاههای عرضه سوخت وجود نداشته وجایگاهها موظف هستند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعالیت داشته باشند ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۸    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن صنفی سی ان جی و صنایع وابسته از ارائه یک بسته حمایتی پیشنهادی به کمیسیون انرژی مجلس در جهت افزایش ظرفیت و توسعه جایگاه های سوخت CNG خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: از شب گذشته اخباری مبنی بر تعطیلی بعضی از جایگاه های نفت گاز در کشور منتشر شده است که این موضوع از سوی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به طور کامل تکذیب شد. ...
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیرامون تعطیلی برخی جایگاه های عرضه نفتگاز در ساعات شب و عدم وجود کارت سوخت آزاد در این جایگاه ها که موجب گلایه رانندگان خودروهای سنگین شده است، توضیحاتی ارائه داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زنجان با بیان اینکه استان زنجان 40 جایگاه عرضه سوخت دارد، گفت: 60 درصد از این جایگاه ها موفق به اخذ گواهینامه و تأییدیه از سازمان ملی استاندارد شدند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در خصوص تعطیلی برخی جایگاه های عرضه نفت گاز در ساعات شب و عدم وجود کارت سوخت آزاد در این جایگاه ها که موجب گلایه رانندگان خودروهای سنگین شده است، توضیحاتی ارائه داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: آلودگی هوای این روزهای تهران، تنفس را به شدت سخت کرده اما در اینجا، یعنی یکی از پمپ بنزین های تهران، تنفس سخت تر است. بوی بنزین مزید بر آلودگی هوا شده و تنفس از همه جا سخت تر شده. سنگینی هوا بر شش ها غلبه می کند و چشم ها می سوزد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۸    
اخیرا برخی از کامیونداران در تماس با شبکه خبری تین نیوز از کمبود گازوئیل در جایگاه های سوخت خبر داده اند که این موضوع باعث ایجاد صف های طولانی در برخی از جایگاه ها شده است ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پمپ بنزین ها یکی از مکان های اصلی شیوع و همه گیری ویروس کرونا می باشند، اما آن گونه که باید از سوی مردم و مسئولان به آن توجهی نمی شود و کارکنان آن بیشتر در معرض ابتلا به کرونا قرار دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: شهروندان و همچنین کارکنان جایگاه های سوخت موظف به استفاده از ماسک هستند لذا از ورود شهروندان فاقد ماسک به جایگاه ها ممانعت می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸    
اگرچه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران چند روز پیش از عدم وجود مشکل در توزیع سوخت گازوئیل خبر داد و گفت که روزانه 50 میلیون لیتر نفت گاز توزیع می شود اما رانندگان برای اثبات ادعای خود در زمینه کمبود گازوئیل و توزیع نامناسب آن دست به کار شده و عکس ها و فیلم های مختلفی از جایگاه های سوخت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: میزان مصرف بنزین در جایگاه های سوخت استان در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 23 درصد کاهش داشته است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان کامیون تصاویری از جایگاه های سوخت در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در این جایگاه ها یا گازوئیل تمام و یا برای سوختگیری صف طولانی تشکیل شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۹    
بیرجند - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: طرح کاهش، هدایت و انتقال بخارات حاصل از تبخیر بنزین (کهاب) برای تمامی جایگاه های سوخت استان اجرا می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
انجمن خودروی آمریکا اعلام کرد: قیمت بنزین در جایگاه های سوخت هفته جاری به 2.25 دلار در هر گالن رسید که بالاترین میزان از مارس بود که شیوع جهانی ویروس کرونا اعلام شد. طبق آمار رسمی که روز چهارشنبه منتشر شد، میزان عرضه به 236.6 میلیون بشکه رسیده که پایینترین میزان در یک ماه اخیر است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سختی تامین گازوئیل برای مینی بوس ها، موجب تشکیل صفهای چندصد متری در محدوده شماری از جایگاه های سوخت در بندرعباس شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران: تخلف جایگاه های سوخت را به شماره پیامکی 09627 گزارش دهید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از تحویل بیش از125 میلیون مترمکعب گاز طبیعی به جایگاه های سوخت CNG استان در هشت ماهه نخست سالجاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کرمانشاه گفت: امسال بیش از یک هزار و 350 آزمون کمی از نازل های سوخت مایع 110 جایگاه فعال استان صورت گرفته که هیچ گونه کم فروشی در این جایگاه ها مشاهده نشده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، فرهاد عبدالله پور اظهار کرد: طبق مصوبه هیئت وزیران در مردادماه امسال و زمان بندی در نظر گرفته شده ...
نکاتی که باید هنگام سوختگیری در جایگاه به آن توجه کنیم
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در یکی از جایگاه های سوخت خمینی شهر خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی و مصدوم نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۶    
برای پیشگیری از سودجویی، کار نظارت بردقت نازل های جایگاه های سوخت ماهانه وسالیانه به اجرا درمی آید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد از آخرین وضعیت استاندارد و خطرهای احتمالی در جایگاه های سوخت استان خبر داد و گفت: در جایگاه سوخت مایع استان کم فروشی نداریم.
این فرد استدلال خود را بر عملکرد سه پره ای بنا کرده که در پمپ های بنزین تعبیه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از افزایش 14 درصدی مصرف CNG در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: در 9 ماهه امسال 124 میلیون و 336 هزار مترمکعب سوخت گاز طبیعی فشرده در جایگاه های سوخت استان همدان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 14 درصدی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی تفاهم نامه همکاری بیمه تعاون با انجمن جایگاه داران سوخت استان همدان، 105 جایگاه سوخت این استان تحت پوشش بیمه آتش سوزی و مسوولیت مدنی بیمه تعاون قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مسائلی که در سال های اخیر درباره عرضه و فروش بنزین مطرح بود، کم فروشی بنزین است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص وضعیت بازار ارز، قیمت نفت، شاخص بورس، تشکیل دادگاه های تخصصی و رد امکان کم فروشی در جایگاه های سوخت در خبرگزاری میزان منتشر شده است. رضایت معاون وزیر راه از عملکرد بسیار خوب دادگاه های تخصصی زمین و مسکن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کانون سراسری انجمن های صنفی جایگاهداران در خصوص حواشی پیش آمده درباره کم فروشی بنزین در جایگاه های سوخت توضیحاتی داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
همایون صالحی در گفت وگو با میزان، با اشاره به انتشار ویدیویی در فضای مجازی در خصوصی کم فروشی در جایگاه های سوخت اظهار کرد: پمپ هایی که در داخل مخازن جایگاه های سوخت قرار گرفته ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی این روزها در یک فیلم فردی مدعی کم فروشی یا همان دزدی بنزین در جایگاه های سوخت می شود که بازرسی های دوره ای سازمان ملی ...