یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۵۹Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جایگاه های سوخت»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۶    
دنیای اقتصاد : زمانی که قیمت بنزین حدود 4 دلار در هر گالن بود، داشتن یک خودروی دوج رم وارلاک نقره ای با موتور 7/ 5 لیتری V-8 Hemi بسیار شیرین به نظر می رسید. اکنون، با افزایش قیمت بنزین به 6 دلار به ازای هر گالن در برخی از جایگاه های سوخت گیری لس آنجلس، کمی مزه ترش به این ترکیب اضافه شده است ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۱    
متأسفانه واسطه گری های زیادی در شرکت نفت وجود دارد که بلای جان جایگاه داران است. برند یک پدیده خودساخته ی وزیر و دولت قبلی بود که امروز زالویی به جان جایگاه داران و نفت است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۶    
جایگاه های سوخت هم اکنون با توجه به نوسازی ها و سرمایه گذاری ها جزو رده های ممتاز محسوب می شوند و اگر حق العمل مناسب در اختیار ایشان قرار بگیرند مالکان قطعا جایگاه خود را حفظ خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت نفت دولت سیزدهم طی این صد روز فعالیت خود، اتفاقات مختلفی را از مدیریت بحران جایگاه های سوخت تا امضای قرارداد سوآپ سه جانبه گازی تجربه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۲    
گروه استان ها- عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: 78 درصد جایگاه های سوخت برای مدیریت خاموشی های گاز و برق سوخت جایگزین خود را تأمین کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که حد فاصل سال های 84 تا 92، تعداد جایگاه های سوخت CNG با رشد 16 برابری (1600 درصدی) مواجه شده بود، این رقم در 8 سال اخیر صرفاً 18 درصد افزایش یافت!
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۷    
مدیر کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد با رد شایعه کم فروشی در جایگاه های سوخت، گفت: تست های صورت گرفته از جایگاه های سوخت کهگیلویه و بویراحمد نشان می دهد کم فروشی صحت ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
علت صف های طولانی و تعطیلی جایگاه های سوخت سی ان جی در برخی شهر های مازندران چیست؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پیام شما شهروندان عزیز در موردگلایه تریلی داران از صف طولانی جایگاه های سوخت توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس ، ارتقاء کمی وکیفی جایگاه های سوخت مایع و سی ان جی شهرستان نی ریز بعنوان محور اصلی شرق فارس را از اولویت های شرکت برشمرد .
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور در جلسه هماهنگی و نظامند کردن نظارت ها بر جایگاه های سوخت رسانی که در روز دوشنبه 8 آذرماه برگزار شد با بیان اهمیت نمازخانه ها در جایگاه های سوخت و کارکرد آنها در حوزه خدمت رسانی به مردم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۱    
گروه استان ها ت معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: بازگشایی همه نماز خانه و سرویسهای بهداشتی جایگاه های عرضه سوخت مازندران کتبا ابلاغ شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دو مقام آمریکایی، تاکید کردند که اسرائیل عامل حمله سایبری به جایگاه های سوخت در ایران بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز نوشت دو مقام دفاعی آمریکا حمله سایبری اخیر به جایگاه های سوخت در ایران را به رژیم صهیونیستی نسبت داده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در بخشی از یک گزارش درباره حمله سایبری اخیر به جایگاه های سوخت در ایران، به نقل از مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که این حمله از سوی اسرائیل انجام شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: ظهر امروز به دلیل ایجاد یک اختلال در سیستم پرداخت بانک ملت، سیستم پرداخت الکترونیک جایگاه ها دچار مشکل شد، اما اکنون این مشکل برطرف شده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از قطع 40 دقیقه ای پرداخت الکترونیک در جایگاه های سوخت خبر داد و گفت: این قطعی ربطی به سامانه هوشمند سوخت نداشته و عرضه سوخت بدون قطعی ادامه دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی گفت: اختلالی که در سامانه پرداخت الکترونیک جایگاه های سوخت به وجود امده بود در اسرع وقت بر طرف شد.
اقتصاد آنلاین / ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: ظهر امروز مشکلی در سیستم پرداخت الکترونیکی جایگاه های سوخت بودجود آمده بود که پس از چهل دقیقه رفع شده و اکنون هیچ مشکلی وجود ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ویس کرمی، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: ساعت 14 سیستم پرداخت الکترونیکی با اختلال مواجه شد و نزدیک به 40 دقیقه پرداخت الکترونیکی در جایگاه های عرضه سوخت امکان پذیر نبود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی گفت: اختلالی که در سامانه پرداخت الکترونیک جایگاه های سوخت به وجود امده بود در اسرع وقت بر طرف شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قلیزاده گفت: از کسانی که به جایگاه های سوخت مراجعه می کنند خواهش می کنیم که فعلا پول نقد همراه داشته باشند، جایگاه ها سعی می کنند پوزهای بانکی دیگر بانک ها را در فاصله زمانی کوتاه در اختیار مراجعان قرار دهند و تا آن زمان صبوری مردم مهم است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مقدس گفت: در حال حاضر 95 درصد از جایگاه های سوخت به وضعیت عادی برگشته و تا پایان امروز اختلال در تمامی جایگاه های سوخت برطرف می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: دشمن برای حمله سایبری به جایگاه های سوخت طراحی عظیمی انجام داده بود، پشت صحنه آن صهیونیست ها، آمریکایی ها و هم پیمانان آنها بودند و قرار بود این موضوع را به چالشی برای نظام مبدل کنند که توطئه آنان ناکام ماند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
ایلنا: بر اساس مصوبه هیئت وزیران به منظور قدردانی از همراهی هموطنان عزیز در جریان حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، هدیه ای به میزان ده لیتر به انواع خودروهای بنزین سوز (تک سوز و دوگانه سوز) و پنج لیتر برای موتورسیکلت ها ...
در نشستی با حضور رؤسای ناحیه مرکزی و سامانه هوشمند سوخت، از کارشناسان و متولیان شرکت های ارائه دهنده خدمات فنی و پشتیبانی به جایگاه های سوخت استان قم تقدیر و تشکر به عمل آمد.
کنترل تمامی نازل های جایگاه های سوخت گاز طبیعی فشرده (CNG) استان البرز مطابق با استانداردهای تدوین شده و بطور مستمر و مطابق با برنامه انجام شد.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نفت وعده داد بود که برای جبران نارضایتی و مشکلات عدیده ای که در چند روز گذشته در جایگاه های سوخت و به خصوص پمپ بنزین ها در سطح برخی از شهرها اتفاق افتاده بود و دسترسی مالکان خودرو به سهمیه سوخت شان قطع شده بود، سهمیه تشویقی در نظر گرفته می شود که در زمان واریز سهمیه آذر ماه اعمال می شود. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۸    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سپهر سمنگانی / گروه فن آوا طی سه دوره، پروژه پشتیبانی سامانه هوشمند سوخت کشور را از سال 1394 تا به امروز را بر عهده داشته و با تمام توان فنی و زیرساختی خود این مهم را به انجام رسانده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۶    
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه بروز برخی مشکلات همانند اختلال در جایگاه های سوخت نتیجه غفلت از دشمن است، گفت: کوچک شمردن دشمن، مانع از تیزبینی و حفاظت از او خواهد شد باید برای مقابله با جنگ تبلیغاتی و رسانه ای استکبار، بصیرت افزایی کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:88 نازل جایگاه های cng استان مورد آزمون و صحت سنجی قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۷:۰۴    
مشهد- جایگاه های سوخت اگرچه در تمام طول شبانه روز مشتری دارند اما بنا بر گفته متولیان آن، این صنف نیز به دلایل مختلف ازجمله تحریم، کرونا و افزایش دستمزدها با مشکلات می سازد و می سوزد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ناجا درباره سرانجام ماجرای هک جایگاه های سوخت و اقدامات پلیس در این زمینه توضیح داد و گفت: پلیس هم در بحث شناسایی عاملان و هم در بحث بازگرداندن جایگاه ها به چرخه وارد عمل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی ناجا درباره سرانجام پرونده سیلی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سرباز پلیس راهور تهران گفت: در این پرونده صلح و سازش بین شاکی و متشاکی انجام شد و اقای عنابستانی از سرباز وظیفه که شاکی بودند دلجویی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجربهٔ خوب جلسات منظم مسئولان سه قوه در این استان عنوان کرد: باید جلسات میان قوای سه گانه در استان ها شکل بگیرد و در مسیر حل مسائل آن آستان به کار گرفته شود، یعنی نمایندهٔ ولی فقیه در استان، استاندار ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از افزایش زمینه های همکاری منطقه با بانک ملت خبر داد و این افزایش همکاری را در راستای استفاده از ظرفیت های بانک ملت و توسعه زیرساخت های نرم افزاری و ارائه شیوه های نوین در پرداخت های الکترونیکی جایگاه های سوخت استان عنوان کرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
غافلگیر کردن مردم در افزایش نرخ بنزین در آبان 98 در حالی صورت گرفت که رؤسای قوای قضاییه و مقننه نظر دیگری درباره شیوه اجرا داشتند و هشدارهایی هم از خارج به دولت وقت داده شده بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/ایلام رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 16 قطعه کارت سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی در یکی از جایگاه های سوخت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با میزان، گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قبل از ظهر امروز از مرکز ملی عملیات امنیت بازدید کردند و در مرکز مدیریت راهبردی افتا (امنیت فضای تبادل اطلاعات) در جریان کارکرد و ماموریت ها و محدودیت های این مجموعه قرار گرفتند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
سبحان رجب پور با بیان اینکه ما نخستین منطقه در سطح کشور بودیم که در کوتاه ترین زمان ممکن بیش از 80درصد جایگاه های تحت پوشش خود را وارد مدار کردیم؛ گفت: پس از پنج شبانه روز کار جهادی و طاقت فرسا، کار به اتمام رسید و تمامی جایگاه ها به مدار بازگشتند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با بیان اینکه ما نخستین منطقه در سطح کشور بودیم که در کوتاه ترین زمان ممکن بیش از 80 درصد جایگاه های تحت پوشش خود را وارد مدار کردیم؛ گفت: پس از 5 شبانه روز کار جهادی و طاقت فرسا، کار به اتمام رسید و تمامی جایگاه ها به مدار بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: زلزله هرمزگان، آسیبی به جایگاه های سوخت نرسانده است.
سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: مشکلی در عرضه سوخت در استان هرمزگان و مناطق زلزله زده وجود ندارد و از مردم می خواهیم از تجمع و ازدحام در مقابل جایگاه های سوخت پرهیز کنند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: اولویت ما در مدیریت بحران اختلال سامانه هوشمند سوخت و قطعی فعالیت جایگاه های سوخت در هفته نخست آبان ماه، اطلاع رسانی شفاف، دقیق و به موقع بود و همین موضوع و همراهی سازنده رسانه ها، سبب جلب اعتماد مردم و مدیریت موفقیت آمیز این بحران شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۰    
ساری- رجب پور، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی مازندران - ساری با اشاره به عبور باموفقیت از بحران اختلال در سامانه سوخت، ساماندهی و به روزرسانی تجهیزات را لازم دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- افزایش تعداد جایگاههای سوخت در کلانشهر مشهد از نیازهای مردم و دغدغه های شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان رضوی است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی گفت: مردم در مسأله بنزین و مشکلات جایگاه ها دیدند رییس جمهور تلاش می کند و با جدیت پای کار است، آنها نیز صبوری کردند تا فتنه خطرناک دشمن خنثی شد و از مردم قدردانی می کنیم و به دولت خدا قوت می گوییم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کمبود گازوئیل در شهرستان جیرفت موجب ایجاد صف های طولانی در جایگاه های سوخت شده است.
مانور بزرگ مقابله با حملات سایبری در جایگاه های سوخت استان با مشارکت سازمان بسیج ادارت سپاه علی بن ابی طالب (ع)، اداره کل پدافند غیرعامل، اداره کل مدیریت بحران و سایر دستگاه های مسئول در یکی از جایگاه های منطقه قم اجراء شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رکنا:مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 74 میلیون متر مکعب گاز طبیعی به جایگاه های سوخت CNG استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: با توجه به سهولت دسترسی به CNG مشکل خاصی در زمینه توزیع و تحویل گاز نداریم.