جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۴۸Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایت»

ایرنا   ۴ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- سخنگو و معاون اجتماعی ناجا گفت: حضور مردم برای مشارکت در انتخابات از آغازین ساعات اولیه اخذ رای، نشان از ولایت مداری، بصیرت و آگاهی آنان دارد و مطمئنا دشمنان از این مشارکت مایوس هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مردم استان خراسان جنوبی از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور پرشور پای صندوق های رأی بار دیگر، ولایت پذیری خود را به آرمانهای امام ، مقام معظم رهبری وشهدای والامقام نشان دادند.
شبستان   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکبریان گفت: مردم ولایت مدار شهرستان سامان همیشه در صحنه های سیاسی حضور فعال داشته اند و امروز نیز با حضور پرشور در انتخابات نشان می دهند که دوستدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
شبستان   ۵۱ دقیقه پیش    
مردم بیرجند به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری امروز با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای ثابت کردند که با وجود مشکلات طاقت فرسای اقتصادی در کشور همواره پای انقلاب و ولایت فقیه ایستاده اند و آب در آسیاب دشمن نمی ریزند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین فرماندار قزوین با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم نشان از ولایت مداری آنان دارد، گفت: به خاطر شیوع کرونا و مشکلات معیشت در شرایط حساسی قرار داریم و این حضور مردم عشق آنان را می رساند و من به مردم غبطه می خورم، در این شرایط معیشتی و کرونایی استقبال مردم جای تقدیر و تشکر دارد.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برنا: با حضور محسن مهرعلیزاده در حسینیه جماران برای دقایقی جو رای گیری متشنج شد. برخی از رای دهندگان در حسینیه جماران نسبت به اظهارات محسن مهرعلیزاده در مناظرات انتخاباتی نسبت به یکی از نامزدها اعتراض کردند و با شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه، وی را تا درب خروجی مشایعت کردند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
شاهرود_یادواره شهدای بیارجمند به همت حوزه بسیج مساجد و محلات مالک اشتر و پایگاه بسیج سیدالشهدا و موکب پیروان ولایت بیارجمند با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه در سپاه ناحیه سرخه گفت: انتخابات تجلی وحدت مردم و اقتدار نظام است و مشارکت گسترده در آن موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر شرکت در انتخابات را نشانه ولایت مداری و خنثی کننده توطئه های دشمنان دانست و گفت: 28 خرداد روز تجلی بصیرت، ولایت مداری و وطن دوستی مردم ایران است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۲ ساعت پیش    
کرمان - مردم کرمان با حضور گسترده در پای صندوق های رای در بیت الزهرا و گلزار شهدای این شهر بار دیگر نشان دادند سربازان شهید سلیمانی در راه ولایت بیدار و آماده هستند.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه / هم زمان با شروع فرایند رأی گیری در کشور، مردم شهیدپرور و ولایت مدار کاشان مقابل شعب اخذ رأی حضور یافته و هم اکنون در حال انجام این فریضه واجب دینی هستند.
مرصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: آیت الله علماء گفت: هر دولتی سر کار بیاید موظف است مشکلات مردم را حل کند، ما هم موظف هستیم پشتیبان ولایت فقیه باشیم.
همزمان با آغاز رای گیری در 28 خرداد، گرگانی های ولایت مدار نیز از ساعات اولیه در شعب اخذ رای حضور یافتند تا رای خود را به صندوق بیاندازند. اختلال در ساعات اولیه باعث معطلی مردم در پای صندوق های رای شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با دعوت از همه مردم استان برای حضور در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای دیگر در این استان ولایت مدار، گفت: ما در وزارت کشور و ستاد انتخابات امانت دار رای مردم هستیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - امام جمعه دلیجان گفت: آرای هدفمند و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سد مستحکم دفاعی در برابر بدخواهی دشمنان نظام اسلامی است و مردم با حضورشان در پای صندوق های رای حمایت قاطع خود را از ولایت فقیه به نمایش می گذارند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - حماسه حضور حداکثری مردم ولایت مدار شهرستان کهگیلویه در انتخابات از همان آغاز ساعات رای گیری با صف های طولانی و به هم فشرده برای خلق حماسه 1400 همچنان ادامه دارد.
گروه استان ها- مردم کرمان بار دیگر با حضور پرشور و معنادار خود در میدان بزرگ انتخابات ثابت کردند که گوش به فرمان بزرگ مرد میدان های سخت پشتیبان ولایت هستند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امام جمعه اسدآباد گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات تأیید حمایت از انقلاب و ولایت و میثاق دوباره با امام شهدا و هر رأی باز کردن یک میدان مین است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با دعوت از همه مردم استان برای حضور در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای دیگر در این استان ولایت مدار، گفت: ما در وزارت کشور و ستاد انتخابات امانت دار رای مردم هستیم.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
سرهنگ حسینی گفت: بدخواهان انقلاب بدانند به کوری چشم تمام استکبار و نفوذی ها ما به میدان عمل آمده ایم تا با انتخاب اصلح، اطاعت پذیری از ولایت را اثبات کنیم و بگوییم مطیع ولایت هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
کهگیلویه و بویراحمدی ها امروز صف هایی از جنس ولایت مداری وفاداری به ارزش های انقلاب را تشکیل دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مردم فامنین با حضور پر شور خود از نخستین ساعات اولیه رای گیری در پای صندوق های رای آمده و به دشمنان ثابت کردند که همواره پیرو خط ولایت فقیه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
همگام با ایران اسلامی ،مردم ولایتمدار قم در آزمونی بزرگ دیگر آمده اند تا مهر حضورشان را ثبت کنند.
پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، با شروع فرایند اخذ رأی در شیراز همزمان با سراسر کشور مردم ولایت مدار شیراز با حضور در صندوق های رأی در تلاش اند تا در ساعات اولیه این فرایند نسبت به رأی دهی اقدام کنند. ...
بسیج   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفت:امروز میثاق مجدد با ولایت و جمهوری اسلامی برای ملت شکوهمند ایران رقم می خورد.
حامیان ولایت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت یک کاربر در توئیتی نوشت: آمریکا و عربستان و داعش و وهابیت در حال تبلیغ عدم رای دادن است تا با تضعیف نظام، فشارهای اقتصادی و امنیتی را بیشتر کند. دود این فشار ها جز در چشم مردم نخواهد رفت. رای ندادن راه اعتراض نیست جاده باز کن فشار بیشتر دشمن بر مردم است.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: سخنگوی شورای نگهبان در توییتی نوشت: مردم اگر تخلفی دیدند به سامانه مردم ناظر گزارش کنند. عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در توییتر نوشت ...
موج رسا   ۴ ساعت پیش    
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: مردم ایران امروز به ندای امام و ولایت لبیک گفته و سرنوشت خود را رقم می زنند.
حامیان ولایت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت امیر ابراهیم رسولی در توئیتی نوشت: "بسم رب الشهدا" دستخط سرکارخانم نرجس سلیمانی خطاب به مردم شریف تهران در تعلق و تعهد ایشان به ائتلاف نیروهای انقلاب و دعوت در رای به لیست تهران سربلند نشان دهنده پایبندی به کار تشکیلاتی در یک مجموعه انقلابی است که میتواند ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : امروز همه مردم ولایت مدار مازندران باید به خواسته و ندای شهیدان لبیک بگویند و در پای صندوق های رای حضور یابند چرا که شکوه حضور مردم پای صندوق رای ، اقتدار نظام را صد چندان می کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - مدیر گلزار شهدای کرمان با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی می فرمود، برخی مواقع گفت: جناح، گروه و دسته سیاسی اصل نیست لذا اصل ولایت فقیه، انقلاب، نظام، اسلام و قرآن است و انتخابات 28 خرداد پشتوانه سیاسی برای اصل قضیه است.
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس گفت: مشارکت در انتخابات را به عنوان یک شهروند ایرانی وظیفه ملی و حق خود می دانیم و به عنوان سرباز امام و سرباز ولایت در انتخابات شرکت می کنیم.
یزد فردا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان بهاباد همزمان با سراسر کشور روز (جمعه) از ساعت هفت صبح با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر حضوریافته ورای خودرابه صندوقهای اخذرای ریختند .
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری - تحلیلی مثلث آنلاین: حسن عباسی، فعال سیاسی اصولگرا گفت: ولایتمداری یعنی وقتی رد صلاحیت شدی نگویی چرا رد صلاحیت شدم. حسن عباسی در جلسه بصیرت افزایی انتخابات در هیات فاطمیون قم: ...
3 کارگر جوان در چاهک آسانسور ساختمان در حال ساخت سقوط کردند و دو تن از آنها کشته شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۲:۵۵    
هیرمند- حجت الاسلام احمدی گفت: دهه کرامت نشانگر پایبندی مردم به ولایت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۱    
فردا صفوفی ارزشمند از جنس وفاداری به نظام و ولایت در پای صندوق های رای تشکیل می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور پرشور و میلیونی مردم درانتخابات سرنوشت ساز 28 خرداد لازم و واجب است. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
وارث   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
13 سال از اعطای مدال افتخار سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی به شیراز توسط رهبر معظم انقلاب می گذرد. مدالی که به واسطه حضور حضرت احمدبن موسی الکاظم(ع) امامزاده واجب التعظیمی به این کلان شهر اعطا شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهچراغ (ع) را به امانتداری و ولایت مداری می شناسند، امامزاده ای که به واسطه سخاوت و وفاداریش شهره یافت و راه فرقه سازی را بر شیعیان در آن دورانی که بنی عباس خفقان شدیدی بر علیه حق گویی و حق طلبی خاندان عصمت و طهارت (ع) ایجاد کرده بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۷    
گروه استانها_خورشیدِ وحدت ما فردا گرم تر از همیشه به قلب های مان می تابد. ما اراده کرد ه ایم تا رویش باورها را این بار در صحنه بزرگ و مهم انتخابات به نمایش بگذاریم، صحنه ای که اوجِ آزادی و آزادگی در سایه سارِ ولایت است .
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب در آستانه انتخابات 28 خرداد شورای هیئات مذهبی کشور بیانیه ای خطاب به وزیر کشور صادر کرد. به گزارش راه مردم متن این بیانیه به این شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۴۷    
ساروخانی گفت: خون سردار سلیمانی ها برای این نظام ریخته شد که اصل ولایت حفظ بماند. ما با شرکت در رای به شهیدان لبیک می گوییم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
راه حل مشکلات کشور و خوزستان حضور حداکثری مردم در انتخابات و نیز انتخاب فرد اصلح است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام علی(ع) اهواز بیان داشت ؛ حضور در انتخابات نشانه غیرت ، میهن دوستی و ولایت مداری امت است .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول از آحاد مردم ولایت مدار و شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان دزفول جهت مشارکت حد اکثری درانتخابات دعوت کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سازمان بسیج رسانه و مهندسین صنعت سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه روز پنجشنبه در بیانیه های جداگانه ای مردم انقلابی و ولایت مدار کرمانشاه را به حضور گسترده در پای صندوق های رای دعوت کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عصر ایران: یک منبع امنیتی امروز (پنج شنبه) به خبرگزاری طلوع نیوز گفت، درگیری ها میان نیروهای مسلح افغان و شبه نظامیان طالبان در ولایت فاریاب واقع در شمال افغانستان جان دست کم 23 تن از نیروهای افغان را گرفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام نهاد نماز جمعه قم، مصلی قدس از ساعت 12پذیرای حضور نمازگزاران و از ساعت 7 صبح مهیا جهت اخذ رأی مردم ولایت مدار قم است.