شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۹:۵۴Aug 2020 8

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

 
ابنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم رونمایی از نماد فهما، پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران در قم با حضور تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۵    
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار، این روز را یادآور تلاش های خالصانه برای ساختن فردایی بهتر عنوان کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرایی شدن بیمه کرونا برای خبرنگاران تا 2 هفته دیگر خبر داد. سیدعباس صالحی روز جمعه و همزمان با روز خبرنگار (17 مردادماه) در حساب شخصی خود در توئیتر اعلام کرد: صندوق هنر تا تا دو هفته دیگر بیمه کرونای خبرنگاران را اجرایی می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب قم به عنوان پایتخت فهما را نقطه آغاز یک حرکت بزرگ ارزیابی کرد و گفت: باید در آینده نزدیک شاهد تأثیر شگرف، فضای مساجد بر فرامسجد باشیم به گونه ای کل کشور احساس کنند با مساجد در ارتباط هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی از اجرایی شدن بیمه کرونای خبرنگاران ظرف دو هفته آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج شنبه شب در آیین رونمایی از نماد پایتخت فرهنگ و هنر ایران موسوم به فهما در حرم حضرت معصومه (س) در قم با اهدا لوحی از تلاش های بهرام سرمست استاندار قم در جهت تقویت کمی و کیفی فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اثر گذاری جریان مسجدی بر جریان فرامسجدی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید جریان مسجدی بر جریانی که ارتباط چندانی با مسجد ندارد اثرگذاشته و می توان شاهد اثرگذاری جریان مسجد بر جریان تئاتر، سرود، هنرهای تجسمی و... بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ظرفیت های عظیم و بی بدیل علمی، دینی و فرهنگی در استان قم باید به هرچه بهتر و بالنده تر شدن طرح فهما بیانجامد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مقدس قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران انتخاب شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین معرفی شهر مقدس قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر ایران اسلامی، گفت: انتخاب پایتخت فهما، می تواند چشم اندازی برای سال های آینده فراهم کند، علاوه بر این تاثیرات این انتخاب در فضای بیرون مسجد نیز موثر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از نماد فهما، پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران در قم با حضور امام جمعه قم و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال امضای تفاهم نامه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم که از طرح مسکن ملی، خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز بهره مند شوند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه روز خبرنگار از خانواده شهیدان خبرنگار محمود صارمی و حسن مصطفوی و همچنین خانواده شهیدان مجید و حمیدرضا انجم شعاع توسط سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق ویدئو کنفرانس در استان کرمان تجلیل شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی از انتخاب استان قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران اسلامی، خبر داد و گفت: به دلیل شیوع کرونا، این برنامه طی نشستی مجازی با حضور تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم؛ دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت در آیین رونمایی از قطعه مدافعان سلامت ارکستر سمفونیک تهران که صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد گفت: همکاران ما در اوج تحریم های ظالمانه و در بدترین مضایق مادی با بیماری کرونا مبارزه بی امانی داشتند ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جامعه سلامت کشور در طول تاریخ در کنار مردم ایران بوده است و به طور ویژه در 40 سال اخیر تجربه حضور همدلانه وسیع کادر بهداشتی و درمانی کشور را در دوران محتلف از جمله دفاع مقدس شاهد بودیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از فعالیت های اصحاب فرهنگ و هنر که در شش ماه گذشته کادر درمانی را تنها نگذاشتند، گفت: حو زه فرهنگ و هنر در دوران شیوع ویروس کرونا با کادر درمان همراه بود و در این شش ماه جریان هنر کشور دوران پرافتخاری را رقم زد و مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی انجام داد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۶    
قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: متوسط آمار انتشار کتاب در 3سال گذشته، بیش از 18هزار عنوان بوده است که این رقم نسبت به 10سال گذشته، صددرصد افزایش نشان می دهد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در صفحه شخصی توئیتر خود، ضمن ابراز همدردی با مردم لبنان نوشت: این سوگ سخت و تلخ را به لبنان رنج دیده تسلیت می گویم. هنرمندان و اندیشمندان ایرانی در این غم انسانی هم دردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کادر درمان در 8 سال دفاع مقدس فعال بودند و تاریخ جنگ را نمی توان بدون تاریخ پزشکی جنگ نوشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خبرنگاران در این 6 ماه یکی از مجموعه هایی بودند که پا به پای مدافعان سلامت حرکت کرده و کمک کردند تا این جریان را با شرایط بهتر و با هزینه های کمتری طی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر می رسد رسانه های مکتوب در ایران و سایر جهان می مانند همان طور که کتاب همچنان به قوت خود باقی است. اما اگر این رسانه ها مکمل های خود را پیدا نکنند و به صورت شبکه ای وصل نشوند نمی توانند به حیات خود ادامه دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تیم گروه ارکستر سمفونیک ملی ایران با وجود شرایط سخت، قطعه مدافعان سلامت را به پاس قدردانی از کادر درمان تولید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کادر درمانی برای هشت سال دفاع مقدس در مجموعه های مختلف پزشک و جراح و پرستاران و امدادگران فعال بودند و تاریخ جنگ را بدون تاریخ پزشکی جنگ نمی توان نوشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی : مدافعان سلامت همچون دفاع مقدس ، امروز هم در مقابله با ویروس کرونا حماسه آفریده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۷    
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، آیین رونمایی قطعه مدافعان سلامت با حضور وزیر بهداشت و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. در این برنامه کاشف رئیس ارکستر سمفونیک مدافعان سلامت درمورد نحوه تدوین و ضبط این قطعه توضیحات لازم را داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی انفجار بندر بیروت در حساب کاربری شخصی خود در توئیتی در فضای مجازی نوشت : هنرمندان و اندیشمندان ایرانی در غم انسانی انفجار و آتش سوزی مردم لبنان، هم دردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه شخصی توئیتر خود ضمن ابراز همدردی با مردم لبنان نوشت: این سوگ سخت و تلخ را به لبنان رنج دیده تسلیت می گویم. هنرمندان و اندیشمندان ایرانی در این غم انسانی هم دردند.
598   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فصل مشترک خبرنگاران و پزشکان را معرفت دانست و گفت: اگر عشق نداشته باشید به قلم روی نمی آوید. زیرا خاصیتش این است که دیده نمی شوی، اما دیگران را نشان می دهی. در مواجهه با کرونا هم این فداکاری در بین خبرنگاران بود ...
برترین ها / آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
برترین ها: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات به دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات واکنش نشان داد. سیدعطاءالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات در توئیتی در واکنش به دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات نوشت ...
حیات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
23:7:0 1399/05/15 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دفاع مقدس هشت ساله مردم ما با نام و رشادت های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و انبوهی از یاران وی پیوند خورده است. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از روزنامه جام جم گفت: روزنامه جام جم در عمر 20ساله خود هم وزین و محترم و هم با مقبولیت و گستره مخاطب بالا بوده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از روزنامه جام جم دل نوشته ای را به روح بزرگ روح الله رجایی پیشکسوت رسانه و سردبیر فقید این نشریه تقدیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت وجود رسانه تخصصی در کشور گفت: دنیای امروز شبیه هیچ دوره ای نیست و بر خلاف گذشته باید از مخاطب به رسانه برسیم و قدرت اصلی رسانه، قدرت محتواست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فصل مشترک خبرنگاران و پزشکان را معرفت دانست و گفت: اگر عشق نداشته باشید به قلم روی نمی آوید. زیرا خاصیتش این است که دیده نمی شوی، اما دیگران را نشان می دهی. در مواجهه با کرونا هم این فداکاری در بین خبرنگاران بود ...
طرح ملی سه شنبه های تکریم دیروز با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از جوار گلزار شهدای کرمان و مرقد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دیروز سه شنبه 14 مرداد در ارتباط مجازی با ویژه برنامه سه شنبه های تکریم که در گلزار شهدای کرمان و از جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، گفت : نام کرمان با نام شهید حاج قاسم سلیمانی پیوند خورده است .
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم در محله ها و شهر های مختلف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر چه زودتر شرایط اعطای یارانه مطبوعات، تسهیلات 4 درصدی و معیشتی که همگی توسط سازمان برنامه و بودجه، برنامه ریزی و ابلاغ شده اند برای کمک به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و آسیب دیدگان از شرایط کرونایی فراهم خواهد شد.
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های امور قرآن و عترت، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت و مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی منصوب شدند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارسال پیام های جداگانه ای درگذشت مهدی کاشی خبرنگار و سعید خضایی هنرمند همدانی را تسلیت گفت
همسر شهید صارمی در ششمین هفته از اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم که در آستانه روز خبرنگار و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: نامگذاری روز خبرنگار به یاد شهید صارمی بهانه ای برای پاسداشت از خبرنگاران همیشه در صحنه است. ...
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به فعالیت قابل تحسین رسانه ها در بحران کرونا گفت: در پنج کشور دنیا اتاق های خبر به زبان فارسی به صورت 24 ساعته با هدف در هم شکستن وحدت، استقلال، هویت و اعتقادات مردم ایران فعالیت می کنند ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر کار از مقدمات تدوین لایحه حمایت از خبرنگاران خبر داد و گفت: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به عنوان اقدام دولت در حمایت از جامعه خبری کشور لایحه حمایت از خبرنگاران را به منظور حفظ امنیت شغلی خبرنگاران تقدیم مجلس می کنیم.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،سید فخرالدین اسماعیلی سوق به عنوان مدیر کل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های قرآن و عترت منصوب شد. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ششمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم که به تجلیل از خانواده شهیدان خبرنگار محمود صارمی و حسن مصطفوی و همچنین خانواده شهدای دفاع مقدس مجید و حمیدرضا انجم شعاع اختصاص داشت ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تولید 13هزار نمایش طی سال های 1397 و 1398 و رتبه سوم مضامین تئاتر انقلابی و دفاع مقدس از جمع این آثار گفت: اقبال به تئاتر دفاع مقدس ثمره بصیرت و اراده هنرمندان به مفاهیمی چون ایثار، عزت مندی و سربلندی ایران است. ...