پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۷:۲۴Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندرامیرآباد»

سخنگوی ستاد تسهیل سفرهای دریایی بندرامیرآباد از سفر دریایی 9 هزار و 864 مسافر ، طی 9 روز گذشته در سواحل تحت پوشش این بندر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح تسهیل سفر های دریایی نوروز 1402 رسما در بندرامیرآباد آغاز شد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سفر دو روزه خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها، توانمندی های عملیاتی و اراضی ویژه اقتصادی این بندر بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، گفت: رویکرد دولت سیزدهم تقویت دیپلماسی اقتصادی با کشورهای حاشیه خزر است از این رو توسعه بندر امیرآباد رویکرد این دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک قطعه ماهی استخوانی ازون برون از صیادان غیرمجاز در بندرامیرآباد کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: از آغاز سال تاکنون، 10 هزار و 8 دستگاه خودرو از بندرامیرآباد به کشور های حوزه CIS ترانزیت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل بندرامیرآباد از آغاز طرح ایمنی سفرهای دریایی ویژه نوروز 1402 از 25 اسفند سال جاری به مدت 20 روز در پلاژهای زیر پوشش این بندر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد بر ضرورت ایجاد مسیر مبادلات فرآورده های نفتی ایران با کشور های آسیای میانه از طریق این بندر تاکید کرد.
معاون استاندار منگستائو جمهوری قزاقستان و هیأت همراه از مناطق عملیاتی و اراضی سرمایه گذاری بندرامیرآباد بازدید کردند.
معاون امور دریایی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد از نجات شناور صیادی به همراه 3 سرنشین در آب های تحت حاکمیت این بندر خبر داد.
استاندار مازندران با حضور در بندرامیرآباد ضمن شرکت در مراسم جشن مبعث رسول اکرم(ص) از پروژه های سرمایه گذاری دولتی و بخش خصوصی این بندر بازدید کرد.
یک هیأت تجاری روسیه در بازدید از بندرامیرآباد ، این بندر را فرصتی مناسب برای افزایش مبادلات تجاری با کشورهای منطقه عنوان کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه ساخت کارخانه روغن کشی در بندرامیرآباد با بیان اینکه سرمایه گذاری این پروژه هزار میلیارد تومان است؛ از پیشرفت 62 درصدی این پروژه خبر داد.
رییس کل دادگستری استان مازندران در بازدید از بندرامیرآباد بر تسریع در خروج کالاهای وارداتی و اساسی موجود در انبارهای بندرامیرآباد تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران با همراهی دادستان مرکز استان، معاونین و رئیس دادگستری و دادستان بهشهر در بازدید 3 ساعته از بندر امیرآباد بر تعیین تکلیف و ممانعت از انباشت برخی کالای وارداتی دپو شده مورد نیاز مردم و بازار تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بندرامیرآباد از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 3 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در این بندر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بخش خصوصی بیش از 19 هزار و 100 میلیارد ریال تاکنون در بندرامیرآباد سرمایه گذاری کرده است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
تست های ورزشی تخصصی به منظور سنجش و ارتقاء میزان آمادگی جسمانی کارکنان واحد آتش نشانی بندرامیرآباد با نظارت کارشناسان مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE سازمان بنادرودرنوردی برگزار شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد اعلام کرد: با پیگیری ها و تلاش مقامات استانی و صادرکنندگان ، 220 تن محموله پرتقال و کیوی توسط 10 TEU کانتینر یخچالی از این بندر به کشور روسیه صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران از صادرات نخستین محموله مرکبات استان به میزان 10 کانتینر و 220 تن از بندرامیرآباد به روسیه صادر خبر داد و گفت: 50 هزار تن مرکبات توسط سورتینگ داران آماده صادرات است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: با رویکرد دولت سیزدهم و تعامل با کشورهای سی آی اس تجارت دریایی با کشورهای همسایه شروع شد و برای اولین بار توانستیم اولین محموله مرکبات استان به میزان 220 تن با کشتی از بندرامیرآباد به روسیه صادر کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد اعلام کرد بنادر به عنوان حلقه اصلی اتصال بین کشور های تولید کننده و متقاضی می توانند نقش مهم و موثری را در جهت تامین کالا های اساسی یک کشور داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از تخلیه یک میلیون و 474 هزار تن انواع کالا های اساسی در این بندر از آغاز سال تاکنون خبر داد.
هیأتی از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، با حضور در کشتی های خارجی مستقر در بندر امیرآباد ، آغاز سال 2023 میلادی و عید کریسمس را به کاپیتان و خدمه این کشتی ها تبریک گفت. ...
وارش   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد میزان تخلیه و بارگیری کالا در بندرامیرآباد را 2 میلیون و 490 هزار تن اعلام کرد و گفت: این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۲۱    
مانور اطفاء حریق و مقابله با آلودگی دریایی در بندرامیرآباد برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اشاره به اینکه رفتار یگان حفاظت بنادر با مراجعه کنندگان اعم از صاحبان کالا، نمایندگان کشتیرانی، همکاران و مسئولین می بایستی تداعی کننده وجوه ملی و بین المللی بندر به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ باشد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از آمادگی این بندر جهت صادرات محصولات باغی و کشاورزی به کشورهای حوزه CIS خبر داد.
بررسی چالش های فراروی بازاریابی ترانزیت در نشست کارگروه ملی توسعه و روانسازی ترانزیت، ایجاد مسیر جدید صادرات میوه و مرکبات از بندرامیرآباد به روسیه، برگزاری نشست آشنایی با اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند بخشی از مهمترین اخبار حوزه بنادر و دریانوردی در هفته گذشته بود.
نشست هم اندیشی با کارگزاران و نمایندگان صاحبان کالا جهت ارتقاء خدمات بندری و تسریع در ورود و خروج کالا و شناسایی موانع موجود در بندرامیرآباد برگزار شد.
وارش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وارش نیوز/ مسیر جدید صادرات میوه از استان مازندران به کشور روسیه از طریق بندرامیرآباد با همکاری یکی از شرکت های فعال در صادرات میوه و مرکبات در آینده نزدیک شکل خواهد گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۴    
ضرورت توسعه بندرامیرآباد و افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا به 10 میلیون تن، پیشنهاد اصلاح ساختار اداری واحدهای بازرسی به سازمان امور اداری- استخدامی، از اولویت های دولت تبدیل سواحل مکران به مرکز مهم اقتصادی ...
معاون اقتصادی رییس جمهور با بیان اینکه بندرامیرآباد به تنهایی با بنادر کشور در ساحل دریای خزر برابری می کند ، بر ضرورت توسعه بندرامیرآباد و افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا به 10 میلیون تن در سال تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بهشهر- استاندار مازندران گفت: ظرفیت های بی نظیری در بندرامیرآباد برای صادرات وجود دارد و تلاش داریم تا بندرامیرآباد هاب صادراتی کریدور شمال -جنوب شود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
محسن رضایی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از بندر امیرآباد در شرق استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در سال های گذشته اقداماتی برای تبدیل شدن بندر امیرآباد به منطقه آزاد اقتصادی انجام شد اما به دلیل اختلافات مسئولان و نمایندگان وقت مازندران در مجلس شورای اسلامی این طرح به سرانجام نرسید اما ...
وارش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وارش نیوز/ مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در بازدید هیأت تجاری روسیه از بندرامیرآباد به ضرورت توسعه ترانزیت کالا از کشورهای جنوب خلیج فارس به کشورهای حوزه دریای خزر و بالعکس از طریق بندرامیرآباد اشاره و بهره بردن بندرامیرآباد از شقوق مختلف حمل و نقل کالا را فرصتی مناسب در جهت افزایش این همکاری ها ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران : بندرامیرآباد بعنوان دروازه تجاری کشور برای برقراری ارتباط با اوراسیا شناخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از راه اندازی مجدد سوآپ گازوییل در بندر امیرآباد پس از 7 سال وقفه خبر داد.
وارش   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۴    
وارش نیوز/ مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در پیامی 14 آبان ماه روز ملی مازندران را به عموم مردم استان مازندران تبریک گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از ورود نخستین محموله سوخت مازوت از یکی از کشورهای حوزه CIS به بندر امیرآباد جهت ترانزیت به کشور امارات خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بهشهر - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی بندرامیرآباد را بندری راهبردی در زمینه زنجیره تامین و لجستیک کالا در کریدور بین المللی شمال_جنوب برشمرد
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه مشترک اداره عملیات دریایی با دهیاری های همجوار بندرامیرآباد ، بر لزوم ساماندهی شناورهای فاقد هویت و ثبت قایق های مستقر در منطقه و اطلاع رسانی به صاحبان آنها تأکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- استاندار مازندران با اشاره به هدفگذاری صادراتی به سه کشور از جمله چین، روسیه و هند، گفت: این بازارها اقتصاد مازندران را متحول می کند.
نشست اتاق فکر صادرات در قالب کارگروه توسعه صادرات به منظور هم اندیشی جهت افزایش مراودات بازرگانی ، تجاری و ارائه راهکارهای عملی جهت حل مشکلات بازرگانان ، تجار و سرمایه گذاران مازندرانی به میزبانی بندرامیرآباد برگزار شد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۸    
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد از تجهیز ایستگاه شماره 2 آتش نشانی بندرامیرآباد به ملزومات و ادوات مورد نیاز اطفاء حریق به ارزش 35 میلیارد ریال خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در نشست هم افزایی با نمایندگان شرکت های کشتیرانی و فعالان حوزه دریایی و بندری در قالب اتاق فکر عملیاتی، چالش ها، نظرات و راهکارهای پیشنهادی حاضرین در جهت بهبود ارائه خدمات به کشتی ها و نمایندگی های مربوطه احصاء و ضمن بررسی بر ضرورت تسهیل فرآیندهای گمرکی و عملیات بندری تأکید شد.
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد صادرات کالا را مؤلفه ای مهم در توسعه و جهانی شدن تجارت کشور دانست و گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری میزان صادرات کالا از بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS بیش از 480 هزار تن بوده ، که در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته 24 درصد رشد داشته است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: با جدیت به دنبال انجام صادرات محصولات کشاورزی از بندرامیرآباد هستیم و این موضوع را در جلسه قرارگاه دیپلماسی غذایی وزارت جهاد کشاورزی مطرح و پیگیری خواهیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری : معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از خریداری 7 دستگاه الکتروشوک به ارزش 12 میلیارد ریال در این بندر خبر داد ...