دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۴۹Sep 2020 28

جدیدترین‌های «برنامه»

کشتی فرنگی از سوی سازمان لیگ کشتی، برنامه دور رفت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف اعلام شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،به نقل از فدراسیون کشتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: کشاورزان اقدامات لازم، جهت جلوگیری از سرمازدگی محصولات شان را در برنامه ی کاری خود قرار دهند.
تجارت نیوز   ۱۳ دقیقه پیش    
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی می گوید: قیمت زمین در شهرک های صنعتی بر اساس قانون قیمت گذاری می شود و قیمت زمین در شهرک های صنعتی نسبت به یک سال گذشته گران نشده است.
ایسنا: بشار جعفری، نماینده سوریه در سازمان ملل در گفت وگو با برنامه "نیوزمیکر" شبکه روسیا الیوم گفت، سازمان ملل دیگر مثل قبل نیست، بسیار تغییر کرده اما بسیاری از کشورهای عضو به منشوری که توسط سازمان از زمان تاسیسش وضع شده، متعهد نیستند. ...
ایسنا   ۱۳ دقیقه پیش    
ایسنا/اصفهان مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: هماهنگی میان امکانات، تجهیزات و نیروهای انسانی، مشمول گذر زمان نشدن انگیزه عوامل آتش نشانی و برنامه ریزی مدون و منسجم در ارائه خدمات سه شاه کلید اصلی در ایمنی و امداد رسانی است.
تابناک اصفهان   ۱۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
با حضور شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری در سیزدهمین برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح پانزدهمین بازار روز کوثر با 120 میلیارد ریال اعتبار در شهرک زاینده رود (پینارت) و منطقه چهار شهر اصفهان افتتاح شد.
رویش افکار   ۱۷ دقیقه پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
عباسعلی کریمی، در نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران با رؤسای بیمارستان های تابعه دانشگاه، از همکاران خود در دانشگاه به خصوص در بیمارستان ها خواست خستگی های خود را نادیده بگیرند و پنهان کنند. ...
فرهنگ سدید   ۱۷ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مطابق آنچه در رسانه ها مندرج است اقای سیدکمال حیدری در برنامه ای بیان کرد که بسیاری از میراث روایی شیعه از کعب الاحبارها، یهودیان، نصرانی ها و مجوسی ها به ما رسیده است و شاید آخرین موردی که از وی منتشر شد اواخر تیرماه سال جاری و بحثی تحت عنوان چالش های پیش روی دین و مدرنیته در مواجهه با ویروس کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پژوهشکده شورای نگهبان با بیان اینکه برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نباید کلی باشد، تأکید کرد: برنامه های نامزد های ریاست جمهوری باید از سوی شورای نگهبان قابل ارزیابی کمی و کیفی باشد.
کیهان   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده در برنامه احیای تالاب بین المللی هامون، چهارمین مرحله حقآبه از محل چاه نیمه های سیستان وارد این تالاب شد.
کیهان   ۱۸ دقیقه پیش    
مدیر شبکه ورزش تغییر کرد با حکم مرتضی میرباقری معاون سیما سینا معتضدی به سرپرستی شبکه ورزش منصوب شد. با حکم معاون سیما، سینا معتضدی سرپرستی شبکه ورزش را به عهده گرفت. او پیش از این مدیر گروه نوجوان شبکه کودک و نوجوان سیما و مدیر طرح و برنامه شبکه امید بوده است ...
رسا   ۲۲ دقیقه پیش    
لرستان - فلاحی نیا با اشاره به فعالیت مبلغان در فضای مجازی و اجرای برنامه های تبلیغی، گفت: اجرای این برنامه ها سد راه هجمه های فرهنگی است.
ابنا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: : 120 موکب در ارتباط با اربعین در قم شناسایی شده اندکه 98 موکب آن فعال است و به جای حضور در عراق می توانند برنامه های خوبی برای حمایت از اقشار ضعیف عملیاتی کنند.
نصیر نیوز   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی افشانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شیوه نامه مربوط به این واکسیناسیون نیز در اختیار واحدهای بهداشتی گذاشته شده که طبق آن، اقدامات لازم انجام می گیرد ...
همشهری   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 11 از برگزاری ویژه برنامه چهلچراغ در گلزار شهدای گمنام دانشگاه افسری امام علی (ع) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک قاضی فدرال به تیک تاک اجازه داد تا موقتا توقیف ممنوعیت برنامه محبوب ویدیویی اش توسط دولت ایالات متحده به تعویق بیافتد.
خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسعود فراستی که در برنامه کتاب باز بخش هایی از شاهنامه را اشتباه خوانده بود، بابت آن از مخاطبان عذرخواهی کرد.
تجارت امروز   ۴۳ دقیقه پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته آمادگی تبدیل 200 هزار خودرو مسافربر شخصی به دوگانه سوز وجود دارد و برای این کار فقط یک سوم هزینه از افراد دریافت می شود.
باز انتخابات   ۴۷ دقیقه پیش    
جعفری قادری نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انعقاد قرارداد مطالعاتی و مشاوره ای با شرکت رومانیایی بعد از اجرای طرح، توسط شرکت فولاد اکسین از مجری های پروژه گوره به جاسک، از ورود دستگاه های نظارتی به این پروژه و برخورد با متخلفین خبر داد.
باز انتخابات   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نظر نهایی فراکسیون در مورد رزم حسینی و برنامه های ارائه شده، پس از جلسه صبح فردا اعلام می شود.
صراط نیوز   ۴۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه برای روز سه شنبه 8 مهر 99 که از شبکه های 7، 4 و معارف پخش می شود، منتشر شد.
خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی آمریکا در سال 2016 قبل از پیروزی در انتخابات قصد داشته دخترش ایوانکا را به عنوان معاون خود معرفی کند. ریک گیتس ، معاون رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ این مسئله را در کتابی که قرار است به زودی چاپ شود فاش کرده است. ...
خرداد نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
خرداد: ایرج حریرچی در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران با تاکید بر مسئولیت اجتماعی، اخلاقی، دینی و ملی همه مردم برای مقابله با ویروس کرونا گفت: کرونا به صورت روزانه 19 تا 20 درصد از کل آمار مرگ و میر ما را تشکیل می دهد که این آمار را نباید در بین 80 میلیون نفر ...
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اخیراً گزارش نهایی طرح تأمین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر در قالب کارت های الکترونیکی را تکمیل و برای طرح در صحن به هیئت رئیسه ارسال کرد که بر اساس آن قرار است برای تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانوارهای کم برخوردار، در شش ماهه دوم سال 1399 و به صورت ماهانه ...
صداوسیما: مسعود فراستی، منتقد سینما به دلیل خواندن بخشی از شاهنامه در برنامه کتاب باز که همراه با انواع اشتباهات ادبی بود از مخاطبان عذرخواهی کرد.
فرهنگ سدید   ۱ ساعت پیش    
مستند مادرانه همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی ها و روز مادر منتشر شد، با استقبال خوب مخاطبان بویژه بانوان و مادران در فضای مجازی روبه رو و در ادامه هم پخش این مستند در شبکه های افق و مستند با اقبال مخاطبان همراه شد ...
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه برنامه های علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت را بررسی و درباره تصدی وی بر این وزارتخانه تصمیم گیری می کنند.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه جدید عادل فردوسی پور به بررسی اتفاقات لیگ برتر و حواشی آن مانند آنچه پیش از این در نود شاهد بودیم خواهد پرداخت. البته با یک تفاوت بزرگ.
یزد فردا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست حوزه مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد کاهش حوادث ترافیکی شهر را نیازمند اطلاعات جامعی از تصادفات ترافیکی درون شهری خواند و گفت: برای بودجه ریزی و برنامه ریزی شهرداری برای کاهش تصادفات و اصلاح نقاط حادثه خیز نیازمند همراهی برای راه اندازی این بانک جامع اطلاعاتی هستیم.
مسعود فراستی منتقد سینما به دلیل خواندن اشتباه بخشی از شاهنامه در برنامه کتاب باز از مخاطبان عذرخواهی کرد.
کیهان   ۱ ساعت پیش    
علی ملایی اخیراً آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مصاحبه ای با روزنامه خراسان گفته است که: آن زمان که ما کار راتحویل گرفتیم43 درصد [از بندهای سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات] سبز [اجرا شده] بود و ما برنامه دادیم که ظرف 18ماه قرمزها و زردها را سبز کنیم ...
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
به دنبال شیوع همه گیری ویروس کرونا در جهان وضعیت اقتصاد آمریکا در حوزه تامین مواد غذایی با اختلال مواجه شد. به دنبال این وضعیت درآمد ها کاهش یافته و افراد فقیر بیشتر از سایر اقشار جامعه با محرومیت در به دست آوردن مواد غذایی مواجه شده اند ...
جام نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا معتقد است که حریف انتخاباتی او پیش از حضور در برنامه های عمومی داروی تقویت کننده مصرف می کند. پاسخ تیم بایدن: "ترامپ ظاهرا می خواهد در مناظره با بایدن استدلال هایش را با ادرار عرضه کند".
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: تیم فوتبال پرسپولیس چهارشنبه شب در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور قرار خواهد گرفت. به همین بهانه نگاهی داشته ایم به وضعیت این تیم ازبکستانی: ...
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی صمت افزایش عرضه خودرو را جزو مهم ترین اولویت های این وزارتخانه دانست و گفت: باید انحصار خودروسازی را بشکنیم و شرایط را برای تنوع خودرو در بازار مهیا کنیم.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مصری در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه شناسایی 60 میلیون نفر مشمولان این طرح ادامه داد: بر اساس بانک اطلاعاتی که تنها مرجع شناسایی اقشار مختلف در سازمان هدفمندی و وزارت رفاه است تقریباً دو و نیم دهک جامعه درآمدی بالاتر از هزینه های زندگی دارند و این طرح برای هفت و نیم دهک جامعه برنامه ریزی شده است.
فرتاک نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
محمدرضا زنوزی در گفت وگو با رادیو ورزش درباره وضعیت نقل و انتقالات فوتبال کشور اظهار داشت: چند روزی است که به یک شعری فکر می کنم که مصداق بارز این مسئله است. خرج که از کیسه مهمان بود، حاتم تایی شدن آسان بود ...
رادیو فرهنگ   ۱ ساعت پیش    
پرونده مصادره مفاخر، هنر و ادبیات و تاریخ ایران توسط کشورهای همسایه سنگین شده و از آن طرف بی توجهی متولیانِ ایرانی به این موضوع باعث شده کشورهای برآمده از نقشه ی ایرانِ فرهنگی با استفاده از این بی دقتی ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: لایحه کمک شهرداری مشهد به ساخت اردوگاه نگهداری از معتادان متجاهر در نشست روز دوشنبه شورای اسلامی این شهر به تصویب رسید.
تیک   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
چندی پیش احمد اکبرپور، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در یکی از سلسله گفت وگوهای ایسنا با موضوع بررسی کیفیت کتاب های درسی ادبیات در انتقال غنای ادبیات فارسی و کمک به آموزش زبان و رسم الخط صحیح فارسی به کودکان و نوجوانان از این که فضای تربیتی و آموزشی کتاب های درسی ادبیات ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: در هفته تهران از 12 مهر به مدت یک هفته، بیش از 200 برنامه از افتتاح خانه پروین اعتصامی و ویدئو مپینگ آزادی تا برگزاری وبینارهای مختلف و آیین نکوداشت شمیران و ری در سطح شهر تهران برگزار می شود.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
امیری با اشاره به برنامه های هفته بزرگداشت دفاع مقدس، گفت: با همراهی مسئولان محلی، اعضای کانون غدیر روستای زیرآب زرین دشت با خانواده شهدا و یادگاران دفاع مقدس دیدار کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات تاکید کرد: غار موزه وزیری در لواسان، یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان به شمار می آید که بایستی مورد حمایت بیش از پیش میراث فرهنگی قرار بگیرد و این دستگاه متولی برای معرفی جامع و اطلاع رسانی این ظرفیت برای مردم برنامه ریزی داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
مدرسه 6 کلاسه خیر ساز مهر عظام( شهید زمانی بیکاه ) شهرستان رودان با زیر بنای 467 متر و با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2000 متر افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
گوگل 17 نرم افزار آلوده به یک بدافزار خطرناک را از فروشگاه پلی استور خود پاک کرد. بدافزار مخفی شده در این برنامه ها جوکر یا برد نام دارد.
اگر چه ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها را مختل کرده، اما موجب ارتقای کیفیت رابط های کاربری برنامه نویسی شده است.
گیل خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: 20میلیون نفر از اقشار جامعه مشمول دریافت یارانه 120هزار تومانی تأمین کالا های اساسی می شوند.
قم نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: دبیر ستاد همکاریهای حوزه علمیه و آموزش و پرورش، گفت: در برنامه ریزی های کلان موضوع تربیت دینی دختران با همکاری حوزه علمیه خواهران یکی از اولویت های ستاد همکاری ها است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: کارخانه سیمان نباید در شهر باشد و بر اساس مفاد برنامه پنج ساله سوم شهر تهران، باید بهره برداری از کوه را متوقف کند.