یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۰۲Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات»

خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخی نارسائی ها و کمبودهای حاکم بر زیر ساخت های آموزشی، تقلیل آمار دانش آموزشی درمناطق کم برخوردار و روستایی باعث شده تا گروهی بازمانده از تحصیل شوند ...
تمدن لر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان مرمت پل های تاریخی علاوه بر اعتبارات حوزه میراث فرهنگی نیازمند اعتبارات ویژه از سوی ستاد مدیریت بحران است. ...
ورس   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران در بخش اعتبارات هزینه ای، ایجاد و تحمیل هرگونه بار مالی مازاد بر ارقام مندرج در قوانین بودجه سنواتی را در دستگاه های اجرایی به اشکال مختلف ممنوع کردند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه تمام اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان یعنی 90 میلیارد تومان جذب و برای 5 مصوبه این سفر در دانشگاه شهرکرد هزینه شده است، گفت: خوابگاه دانشکده هنر فارسان بعد از 20 سال تکمیل و از مهر امسال مورد استفاده دانشجویان قرار گرفته است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، ورزش و امور جوانان شورای شهر اهواز خواستار پیگیری و جذب اعتبارات ملی در بودجه 1403 برای خدمت رسانی بهتر به زائران شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۲ ساعت پیش    
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سامان گفت: 10 میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای تقویت زیرساخت های گردشگری چلوان در این شهرستان اختصاص پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرماندار شادگان از اختصاص اعتبارات ویژه به حوزه گردشگری استان خوزستان با اولویت این شهرستان خبر داد.
سرپرست سازمان امور عشایر ایران بر افزایش صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری کشور تاکید کرد و گفت: 491 صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری با 113 هزار عضو در سراسر کشور فعالیت اقتصادی می کنند که بیش از این، امکان توسعه این صندوق ها و افزایش تعداد اعضای آنها وجود دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان مرمت پل های تاریخی علاوه بر اعتبارات حوزه میراث فرهنگی نیازمند اعتبارات ویژه از سوی ستاد مدیریت بحران است.
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: در راستای قرارداد عاملیت از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه با همکاری صندوق کارآفرینی امید با هدف حمایت از هنرمندان تاکنون بیش از 50 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح تشویق تقاضا پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
سال گذشته 32 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتی و موقوفات برای مرمت و بازسازی مساجد استان هزینه شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: اعتبارات تخصیص داده شده پاسخگوی نیاز امروز پروژه های راهسازی نیست و با تخصیص اعتبارات قطره چکانی نمی توان قول خاصی برای اتمام پروژه های راهسازی استان داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: همیشه رشد اعتبارهای استان ایلام بر اساس ضریب محرومیت بوده اما با تلاش های صورت گرفته و ارزش افزوده های حوزه نفتی رشد اعتبارات استان ایلام به سمت 3 درصد اعتبارات نفت حرکت کرده که این نوع اعتبارات برای استان بسیار مهم و کاربردی است.
وقت صبح   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین شنبده ها مددجویان بهزیستی و کمیته امداد باید از امروز منتظر باشند تا با تامبن اعتبارات مورد نیاز مابه التفاوت حقوق 5 ماه قبلشان واریز شود. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با ابراز امیدواری درخصوص جذب اعتبارات و هماهنگی با سایر نهادهای متولی نسبت به مرمت و بهبود وضعیت سرویس های بهداشتی مسجد جامع اصفهان ...
به گزارش آسیانیوز ، بانک مرکزی روز گذشته با انتشار گزارشی در وبسایت رسمی خود آخرین آمار و ارقام مربوط به پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری را ارائه کرد. با این وجود، باز هم خبری از داده های کامل مربوط به این تسهیلات نیست و مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی ...
فرماندار جاسک به اتفاق رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان جاسک با مدیر کل ورزش وجوانان استان دیدار کردند. به گزارش صبح ساحل، این دیدار که در محل دفتر مدیر کل ورزش وجوانان استان برگزار شد مهرانی فرماندار جاسک از زحمات و تلاش های خادمی مدیر کل ورزش و جوانان استان که در امر گسترش فضا های ورزشی شهرستان ...
عصر کاسپین   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت رعایت تکالیف قانون جوانی جمعیت توسط دستگاه های مسئول، تأکید کرد و گفت: مسئولان و مدیران دانشگاه در کنار سایر دستگاه های اجرایی باید برای جذب اعتبارات تخصیصی حوزه جوانی جمعیت و حمایت از خانواده پیگیری بیشتری داشته باشند. مطالب مرتبط مهر 8, 1402 ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان تهران، با اشاره به حجم مأموریت های اورژانس، خواستار تأمین اعتبارات مورد نیاز برای تجهیز ناوگان اورژانس شد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه صنعت و معدن گلستان گفت: طی پنج سال اخیر برای استقرار صنعت ماشین آلات کشاورزی ریالی تسهیلات به این بخش اختصاص پیدا نکرد، اگر نگاه حمایت از تولید سنتی باشد نمی توان برای توسعه بخش کشاورزی کاری انجام داد که این باعث می شود ما رقابت پذیری را از دست بدهیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی سنوات گذشته به حوزه حمل و نقل کشور بی توجهی شده است، از حمایت مجلس برای نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافری در کشور و تامین اعتبارات آن خبر داد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: دانشکده کشاورزی شیروان 10 میلیارد تومان اعتبار دارد اما متأسفانه تنها 3 میلیارد تومان تاکنون اختصاص داده شده است.
برق نیوز   ۷ ساعت پیش    
اخبار برق از نگاهی دیگر در استوری های برق نیوز در اینستاگرام را در اینجا مشاهده نمایید. توضیحاتی در مورد عدم تعیین محل اعتبارات برای توسعه تجدیدپذیر ها در برنامه هفتم، تبعیض در پاداش پیک کارکنان رسمی و غیررسمی، صنعت اولین جایی که با کمبود برق خاموش میشود.
استاندار سمنان گفت: اعتبارات حوزه گردشگری این استان نسبت به سال های گذشته 600 برابر شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبلغی معادل 700 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح نهضت احیای واحدهای راکد به واحدهایی با پیشرفت فیزیکی 80 درصد به بالا یا واحدهای فعالی که در استان راکد هستند اختصاص داده شد.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در احکام کمیسیون تلفیق مجلس آمده که در سال اول برنامه توسعه هفتم، سهم صداوسیما از اعتبارات و منابع بودجه، 75 درصد افزایش یابد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
باید منتظر ماند تا اعتبارات لازم از سوی دولت تامین شود و به زودی ما به التفاوت حقوق مستمری بهزیستی و کمیته امداد واریز شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا 8 مهرماه به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۵۴    
معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه اعتبار صرف شده در اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح سپاه پاسداران را 250 میلیارد تومان از محل اعتبارات جاری شهرداری عنوان کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری از دو پروژه ارتباطی در شهرستان های بویراحمد و باشت با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی وزارت ارتباطات خبر داد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سالم خبر: مدیر طرح و برنامه و دبیر هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت با اشاره به چالش های بودجه ای تامین و خرید پروتزهای شنوایی طی هفت سال گذشته، گفت: هر ساله یک ردیف بودجه ای مستقل برای تامین پروتز شنوایی داشتیم ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
کلیه اعتبارات از محل منابع عمومی و اختصاصی در قالب اعتبار الکترونیکی به دستگاه اجرائی تخصیص می یابد. تضمین نقدشوندگی اعتبار توسط خزانه داری کل کشور در سقف تخصیص های ابلاغی انجام و تمام پرداخت های دولت از محل حساب پشتیبان حساب های اعتباری توسط خزانه داری کل کشور در وجه ذی نفع نهائی واریز می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به لزوم تسهیل تردد گردشگران خارجی تأکید کرد و گفت: لغو روادید 68 کشور در دستور وزارت گردشگری است. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی سپاه استان قزوین گفت: افتتاح پروژه های آب رسانی تعدادی از روستاهای شهرستان تاکستان از محل اعتبارات تملک دارایی استان به بسیج سازندگی قزوین واگذار شده است که بخشی از این پروژه ها در ماه های گذشته و بخشی هم در هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مهدی صحابی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا 8 مهرماه به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند آوری بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا 8 مهرماه به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است. ...
سرپرست اداره کل انتقال خون استان قزوین در دیدار با مدیرکل اقتصاد و دارایی استان در راستای پیگیری موارد مربوط به اعتبارات مالی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان قزوین ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز جمعه در جریان بازدید از پروژه انتقال آب از دریای عمان به استان اصفهان و آغاز عملیات اجرایی گام(فاز) دوم این پروژه افزود ...
100 درصد اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان یزد ( عمرانی ) در سال 1401 که به استان اختصاص یافته بود جذب شد.
نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس گفت: ارتقای ورزش کشور و به تبع آن ورزش منطقه آزاد ماکو نیاز به تخصیص و افزایش اعتبارات ویژه دارد و نباید برای هزینه در ورزش فروگذاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی استان مرکزی از بازسازی بنا های تاریخی شاه قریب و شاه قلندر در روستای انجدان شهرستان اراک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اولین جلسه مهارت آموزی نیروهای مسلح استان به ریاست شریعتی فر مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: در زمینه توزیع کمک های فنی و اعتباری به دانشگاه ها باید با مجموعه های علمی استان مشورت شود و برمبنای اولویت های مورد اجماع آن ها، این اعتبارات توزیع گردد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۱    
بازار در اولین هفته پاییز شروع ضعیفی داشت و پس از هفته سخت تسویه اعتبارات در آخر شهریور، سرمایه گذاران را ناامید ساخت...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: احصای اطلاعات پروژه های نیمه تمام ورزشی در این استان به منظور تخصیص اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از محل اعتبارات دور دوم سفر ریاست جمهوری در اولویت قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به همت قرارگاه شهید ناصری و با کمک شرکت آبفا در خراسان جنوبی طرح آبرسانی به روستا های مرزی کلید خورد که تکمیل آن با کمبود اعتبار مواجه شده است.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به بودجه 365 هزار میلیارد تومانی عمرانی طی سال جاری، گفت: سال آینده 20 تا 25 درصد اعتبارات عمرانی کشور افزایش خواهد یافت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۷    
بهره برداری نمازخانه مدرسه امام رضا(ع) در بجنورد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، نمازخانه دبستان امام رضا(علیه السلام) شهرستان بجنورد با حضور دکتر باقرزاده معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تکمیل و بازگشایی محور کیان به طاقانک، گفت: تاکنون برای تکمیل آن 80 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در یک سال اخیر 55 هزار جلد کتاب از محل اعتبارات مدارس و اهدای خیران در اختیار مدارس استان قرار گرفته است.