شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۴۰Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدانقلاب»

روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
یکی از شیوه هایی که ضدانقلاب در کردستان دنبال می کرد، تعدی و بی احترامی به پیکر شهدا بود. در واقع آن ها می خواستند به این وسیله علاوه بر نشان دادن نفرت شان از رزمندگان، ترس بر دل همرزمان آن ها بیندازند.
شبکه سعودی اینترنشنال در جدیدترین خبر مدعی شده که یکی از فرماندهان ارشد سپاه با آن شبکه گفتگو کرده و گفته است که فرماندهان این نهاد به دلیل کمبود نیرو، بازنشستگان را فراخوانده اند.
چند ثانیه   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور: بررسی های مراجع ذی ربط نشان می دهد در نتیجه مجموع آشوب های اخیر، تاکنون بالغ بر 200 نفر جان خود را از دست داده اند که شامل شهدای امنیت، شهدای مردمی در اقدامات تروریستی، افراد بی گناه قربانی پروژه کشته سازی گروهک ها ...
به گزارش ایران اکونومیست، بعد از درج یک اطلاعیه با عنوان اتحادیه کامیونداران و رانندگان ایران به اعتصابات سراسری پیوست از صبح امروز شنبه 12 آذر در رسانه های ضدانقلاب، پیگیری ایران اکونومیست نشان می دهد اطلاعیه منتسب به تشکل های کامیونداران و رانندگان سراسر ایران جعلی است. ...
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کانال های ضدانقلاب در یکی دو روز گذشته آن بازاری کُرد را که در سنندج به استقبال رئیسی رفته بود، تهدید به قتل خودش و خانواده اش و آتش زدن مغازه اش کردند.
روز نو   ۷ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
منصوری رئیس اتحادیه موتورسیکلت و دوچرخه نیز اظهار کرد: بازاریان هیچ گاه در کنار ضدانقلاب نمی ایستند و در اعتصابات اجباری که آنها می خواهند به راه بیندازند، مشارکت نخواهند داشت.
راه امروز   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
در نتیجه مجموع آشوب گری های یاد شده تاکنون بالغ بر 200 نفر جان خود را از دست داده اند که می توان آنها را به اقسام: شهدای امنیت، شهدای مردمی در اقدامات تروریستی، افراد بی گناه قربانی پروژه کشته سازی گروهک ها، مردم بی گناهی که در شرایط بهم ریختگی امنیتی جان باخته اند ...
کانال های ضدانقلاب در یکی دو روز گذشته آن بازاری کُرد را که در سنندج به استقبال رئیسی رفته بود، تهدید به قتل خودش و خانواده اش و آتش زدن مغازه اش کردند؛ این تهدیدها به حدی بود که آن فرد مجبور به تهیه ویدیویی شد تا دست از سرش بردارند.
اعتدال   ۹ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور با صدور بیانیه ای نسبت به رخدادهای اخیر توضیحاتی ارائه و اعلام کرد: بالغ بر 200 نفر جان خود را از دست داده اند که می توان آنها را به اقسام شهدای امنیت، شهدای مردمی در اقدامات تروریستی، افراد بی گناه قربانی پروژه کشته سازی گروهک ها ...
جهت پرس   ۹ ساعت پیش    
پس از شکست پروژه اعتصاب کامیون داران، ضدانقلاب اینبار در پی نا امن کردن محور های مواصلاتی کشور برای کامیون ها می باشد و دست به اقدامات خرابکارانه ای همچون حمله مسلحانه به کامیون ها زده است.
دیار میرزا   ۹ ساعت پیش   + ۱۴۱ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور با صدور بیانیه ای نسبت به رخدادهای اخیر توضیحاتی ارائه کرد. دشمن از طریق اجماع سازی میان گروه های ضدانقلاب و نیز تهییج برخی از سلبریتیها قصد داشت با جنگ روانی گسترده و کشته سازی های دروغین، بهانه ای برای سلب آسایش مردم و گسترش اغتشاش در کف خیابان ایجاد نماید.
معاون دادستان شیراز اعلام کرد: گردانندگان اصلی فراخوان مجازی در شیراز که هدایت لیدرها و اعزام افراد به نقاط مختلف شیراز و ایجاد تجمع را به عهده داشتند، دستگیر شدند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۹    
هر چند روز یکبار ضدانقلاب مردم را دعوت به اعتصاب می کند که هرسری نیز با مخالفت مردم و واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی روبه رو می شوند که این بار به سراغ توئیت امید مهدی نژاد از کاربران توئیتر رفته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
گردانندگان اصلی فراخوان مجازی در شیراز که هدایت لیدرها و اعزام افراد به نقاط مختلف شیراز و ایجاد تجمع را به عهده داشتند؛ دستگیر شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیژن مقدم گفت: تا زمانی اصلاح طلبان صف بندی خود از ضدانقلاب را روشن نکنند، اختلافات حل نمی شود و نمی توان امید به بهبود روابط با آنها داشت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به رغم تلاش های عناصر تجزیه طلب و ضدانقلاب و همچنین جریان رسانه ای مزدور آمریکائی- انگلیسی- سعودی برای ناامنی و فتنه در کردستان و قرار دادن مردم مقاوم، مجاهد، جوانمرد و با غیرت این خطه در مقابل نظام ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
داد و بیداد و تندگویی از رفتارهای همیشگی رسانه های وابسته به بیگانگان و ضدانقلاب است، به گونه ای که حتی از ارائه یک تحلیل مناسب هم به ببینده عاجز هستند و در اکثر مواقع سعی می کنند با این نوع رفتارها بیننده را به خود جلب کنند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان خبر صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر 18 ساله در زاهدان را تکذیب کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مقدم گفت: بسیجی همواره با فهم اولویت ها نسبت به تمام حوادث منطقه و جهان هوشیار است و حاشیه پردازی های دشمنان، آن ها و مسئولان بسیجی را از رسیدگی به امور مهم و آینده باز نمی دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۹    
76 مرکز ضدانقلاب در اقلیم کردستان عراق در 8 هفته گذشته فعال شدند دوستان عراقی متعهد به خلع سلاح گروه های تروریستی شده اند تا زمانی که تهدیدات علیه امنیت ایران ادامه داشته باشد حملات نیروهای مسلح نیز ادامه خواهد داشت ایران هیچ چشمداشتی به اراضی کشورهای همسایه از جمله آذربایجان ندارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی گفت: وجب به وجب خاک کردستان شاهد مجاهدت، ایستادگی، رشادت و مقاومت مردم کردستان است که در مقابل گروهک های ضدانقلاب و معاندین از اول پیروزی انقلاب اسلامی ایستاد و بیداری و بصیرت مردم کردستان دشمن را ناکام گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های ضدانقلاب در دروغ های مکرر دخترانی را از قومیت های مختلف لر، کرد و ترک وارد بازی خود کردند. اسراپناهی از اردبیل، فرشته احمدی از کردستان و ... همه برای ایجاد یک درگیری قومی در کشور توسط ضدانقلاب پمپاژ شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: انتشار بیانیه جمعی از اساتید و پژوهشگران حوزه درباره حوادث اخیر با واکنش روزنامه جمهوری اسلامی مواجه شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۴    
داد و بیداد و تندگویی از رفتارهای همیشگی رسانه های وابسته به بیگانگان و ضدانقلاب است، به گونه ای که حتی از ارائه یک تحلیل مناسب هم به ببینده عاجز هستند و در اکثر مواقع سعی می کنند با این نوع رفتارها بیننده را به خود جلب کنند.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۸۱ سایت دیگر  
رسیدگی به پرونده شهادت شهید عجمیان در کرج کمتر از یک ماه آغاز و اتهام 15 متهم پرونده افساد فی الارض عنوان شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
در راستای بازگشت کامل آرامش به شهر های جنوبی استان آذربایجان غربی، نیرو های خافظ امنیت در شب دوم هم باقی مانده عوامل و سران اغتشاشات و اقدامات تروریستی اخیر را دستگیر کردند. دستگیری گسترده سران اغتشاش در مهاباد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
علی خضریان در تذکری گفت: در اتفاقات اخیر جریان ضدانقلاب نتوانست اکثریت جامعه ایران عزیز را با خود همراه کند و فضا را به سمت ایجاد چالش جدیدی ببرد لذا این جریان همچون دهه 60 به سمت ترور رفته است؛ یکی از ترورهای اخیر ، ترور رسانه ای یکی از خبرنگاران فارس به نام آقای سید احسان حسینی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بندر امام خمینی(ره) ، گزارش میدانی از بزرگ ترین پایانه بار جنوب غرب کشور نشان می دهد فراخوان شبکه های ضد انقلاب برای اعتصاب کامیون داران با بی اعتنایی رانندگان با شکست مواجه شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در روزهای گذشته برخی رسانه های ضدانقلاب تلاش کردند با انتشار خبر انفجار در اصفهان، فضای شهر را دوباره به سمت تشنج و ناآرامی ببرند که بلافاصله با اعلام علت و منبع صدای انفجار تلاش آنها ناکام ماند.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترور رسانه ای نسبت به خبرنگار فارس صورت گرفته است، گفت که خبرنگاران آبروی خود را برای حفظ نظام و انقلاب به میدان آورده اند. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترور رسانه ای نسبت به خبرنگار فارس صورت گرفته است، گفت که خبرنگاران آبروی خود را برای حفظ نظام و انقلاب به میدان آورده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه شهید رجایی تاکید کرد: فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند فرزندان ما و جزو مردم ما هستند؛ این نشان می دهد که ما خلا داریم. آن ها باید توجیه بشوند. باید دشمن را بشناسند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱    
حوزه/ دو هفته از کشته سازی ضدانقلاب در بوشهر نگذشته که رسانه های معاند همنوا با علی کریمی دوباره اقدام به کشته سازی کردند و فوت دختر 16 ساله کنگانی به نام مائده (ماهک) هاشمی را به ضربه باتوم ماموران امنیتی در شیراز ارتباط دادند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: منافقان و ضدانقلاب با هدف قرار دادن افکار جوانان غیور ایران اسلامی و بهانه تراشی و سوءاستفاده از شرایط پیش آمده، اعتراضات را به اغتشاش تبدیل کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بعد از بازداشت رونقی در وقایع اخیر ادعا های عجیب و دروغی از سمت خانواده او و اپوزوسیون ضدانقلاب مطرح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمن احساس می کند که در حوزه نظامی نمی تواند اقدامی علیه ما انجام دهد، چون نتیجه آن را می بیند؛ اما در حوزه امنیتی با ارسال سلاح و ترور هایی که انجام می شود به صورت دزدکی اقداماتی علیه ما می کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از اظهارات فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه شهید رجایی را در این ویدئو مشاهده کنید
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین رونقی که چندی پیش به دلیل اخلال در امنیت ملی دستگیر شده بود، روز گذشته آزاد شد. اخبار زیادی درباره ی آسیب دیدن وی در جریان این بازداشت انتشار یافت. از شکسته شدن پا تا از کار افتادن کلیه و اعتصاب غذا ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انتشار مصاحبه علی کریمی در شب بازی سرنوشت ساز ایران-آمریکا آخرین تیر جریان ضدانقلاب برای برهم زدن اتحاد و همدلی مردم و تیم ملی ایران قبل از بازی مهم فردا است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه دولت از آزادی حسین رونقی، فعال سیاسی که با شروع اعتراضات بازداشت شد، چندان رضایت ندارد و پرسیده اگر او اعتصاب غذا کرده چرا اثری از لاغری و سوءتغذیه در او دیده نمی شود؟
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دانشگاه شهید رجایی:فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند فرزندان ما و جزو مردم ما هستند؛ این نشان می دهد که ما خلا داریم. آنها باید توجیه بشوند. باید دشمن را بشناسند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: فریب خوردگان حوادث اخیر ضدانقلاب نیستند؛ باید دشمن را بشناسند / چرا در دانشگاه ها و آموزش و پرورش نباید درس دشمن شناسی داشته باشیم؟
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفته دشمنان 529 میلیون دلار برای اغتشاشات هزینه کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: رسانه های معاند و مزدوران ضدانقلاب در حالی این روزها شعار دفاع از مردم سر داده که بازاریان و هر کسی که آنان را همراهی نکند، تهدید می کنند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۳    
به گزارش شهدای ایران ، تیم ملی فوتبال ایران با یک بازی هجومی و شجاعانه توانست با دو گل تیم ولز را شکست دهد. تماشاگران این بازی چه ایرانی و چه خارجی به خوبی بر این نکته توافق دارند که ایران می توانست بیش از دو گل به تیم ولز بزند و بازیکنان ایرانی شایسته پیروزی در این میدان بودند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از صفحات ضدانقلاب با اذعان صریح به عدم همراهی مردم با آن ها نوشت: این فراخوان اگر به اینستاگرام کشیده نشود، مثل دفعه قبل قطعاً فراگیر نخواهد بود .
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۸    
رسانه های ضدانقلاب خشم خود از پیروزی تیم ملی فوتبال و شاد شدن دل مردم را با انتشار اخبار دروغ علیه تماشاگران و حامیان تیم ملی خالی می کنند، نمونه ای از این دروغگویی را ببینید.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سیدجواد طباطبایی از صاحب نظران اندیشه سیاسی درباره دیدار اخیر رئیس جمهور فرانسه با برخی زنان ایرانی ضدانقلاب نوشته است: آن چه در رسانه های فارسی زبان بازتاب چندانی پیدا نکرد این بود که طرف دعوت کننده این بانوان در فرانسه شخصی به نام برنار آنری لِوی بود.