شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۵۰Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدانقلاب»

اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های ضدانقلاب در فضای مجازی با تاریخ سازی و دروغ نویسی و بزک کردن رژیم پهلوی سعی دارند، چهره آن رژیم را تطهیر کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: مردم امروز در مقایسه با اول انقلاب نسبت به فقر، فساد، تبعیض و فاصله طبقاتی حساس تر شده اند و به مسئولین اعتراض میکنند. این یعنی مردم ضدانقلاب شدند یا انقلابی؟ روح الله رشیدی از زبان رهبر انقلاب پاسخ میدهد. دانلود ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۸    
یک کارگردان سینما در پاسخ به این پرسش که از چه زمانی آثارش در جشنواره های جهانی مورد توجه قرار گرفت، به کنایه از عملکرد و سیاست های این جشنواره ها در مواجهه با سینمای ایران گفت: از وقتی ضدانقلاب شدم!
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تمرکز خارج از کشور بر روی خوزستان و تحرکات ضدانقلاب در خوزستان با سفر رئیس جمهور تا حدود بسیاری خنثی شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۶    
انتشار فیلم های اعتراف نوید افکاری در سالگرد قصاص این قاتل واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی در پی داشت که مرور آنها زاویه نگاه مردم را نسبت به ماجرا می تواند روشن کند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرانی نیستید اگر در این مدت چنین جمله هایی در شبکه های اجتماعی و رسانه های ضدانقلاب به گوش تان نخورده باشد؛ یک پروپاگاندای تمام عیار برای اینکه ثابت کنند ایران در ماجرای خرید واکسن، جان مردم را فدای مسائل سیاسی و منافع اقتصادی کرده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مهناز افشار در سالروز اعدام نوید افکاری که سال گذشته به جرم قتل عمد یک شهروند محاکمه شده بود و رسانه های ضدانقلاب سعی داشتند پرونده او را سیاسی کنند مطلبی در حمایت از این فرد قاتل منتشر کرده است. گفتنی است طی روزهای گذشته فیلم اعترافات نوید افکاری برای مردم منتشر شد ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار کشکولی گفت: پروژه جوسازی ضدانقلاب برای واکسن هراسی شکست خورده و روزانه واکسیناسیون کرونا با استقبال بالای مردم در حال انجام است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۳۸    
حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: گروهک های ضدانقلاب جنایت های بسیاری علیه مردم کردستان مرتکب شدند که هیچ وقت قابل گذشت نیست.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از ضدانقلابیون فراری که سالهاست در بوق های مختلف تبلیغاتی آن سوی آب ها، مشغول لجن پراکنی علیه انقلاب و مردم ایران است، بودجه های دولتی 3 رسانه اصلی انگلیس و آمریکا یعنی بی بی سی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های معاند در ادامه پروژه زنده نگهداشتن پرونده نوید افکاری بر ای فشار به ایران، این بار دست به فتوشاپ زدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تحریک و حمایتی که برخی سفارتخانه های خارجی مستقر در اقلیم کردستان از اقدامات نظامی گروه های ضد انقلاب علیه کشورمان انجام می دهند، باعث شده تا آن ها در زمان های مختلف گروه های تروریستی خود را به ایران اعزام کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سرتیپ دوم عظیمی گفت: فرزندان رشید و قهرمان ایران، همواره در راه پاسداری و حراست از مرزهای کشور و مبارزه با عناصر مسلح ضدانقلاب شجاعانه ایستادگی می کنند و شهادت را افتخاری بزرگ برای خود می دانند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش الف حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه سابق لواسان که پس از 7 سال اخیرا این مسولیت را به فرد دیگری واگذار کرده است در پاسخ به فضا سازی رسانه های بیگانه نوشت : ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۸    
شهید مدنی با شهادت مظلومانه خود ضدانقلاب و منافقین ضداسلام را به کلی منزوی کرد. این چهره نورانی اسلامی عمری را در تهذیب نفس و خدمت به اسلام و تربیت مسلمانان و مجاهده در راه حق علیه باطل گذراند. و از چهره های کم نظیری بود که به حد وافر از علم و عمل و تقوا و تعهد و زهد و خودسازی برخوردار بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سال گذشته پرونده نوید افکاری تبدیل به محور اصلی یک هجمه همه جانبه از طرف رسانه های معاند جمهوری اسلامی علیه نظام قضائی ایران شد. در این گزارش با مرور دروغ های رسانه های ضدانقلاب در خصوص پرونده نوید افکاری به بازخوانی این هجمه رسانه ای خواهیم پرداخت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل منطقه گفت: اگر از این مناطق مرزهای ایران دچار کمترین آسیبی بشود یا تحرکات جریان های اشرار یا تجزیه طلب در خاک عراق به گونه ایی انجام بشود که امنیت مرزها را تهدید کند جمهوری اسلامی ایران براساس توافقاتی که با دولت مرکزی عراق انجام داده برای حفظ مرزهای خود اقدامات لازم بازدارنده و ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۶    
مکالمه ای از قهرمان قاتل و سارق ضدانقلاب "نوید افکاری" با دوستش: ساعتی را که دزدیدم به برادرم دادم آنقدر گران بود که خوشحال شده بود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مشهد از مردم خواست تا به دولت کمک کنند. به گزارش انصاف نیوز، سیداحمد علم الهدی گفت: شما مردم انقلابی باید به مدیریت انقلابی کمک کنید، ما به ضدانقلاب ها کار نداریم، آن ها باید نق بزنند اما شما مردمی که شهید دادید و به انقلاب اسلامی پایبند هستید ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فعال شدن سلبریتی ها به عنوان افرادی که مخاطبان بالایی در جامعه دارند می تواند پازلی از یک سناریوی خطرناک و منفی اما با ویترین مثبت باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: مرز و امنیت، خط قرمز ما و مردم این منطقه است و کوچک ترین حرکت و ناامنی از طرف نیروهای ضد انقلاب پاسخ دندان شکنی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله قدوسی، به عنوان اولین دادستان کشور خدمات بسیاری برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی انجام داد، از تاسیس مکتب توحید با هدف تربیت بانوان انقلابی گرفته تا شناسایی گروهک های ضدانقلاب و انهدام گروهک تروریستی فرقان؛ و در جریان بمب گذاری 14 شهریور 1360 توسط منافقان به مقام والای شهادت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: لرستان خاستگاه و سرزمین مردان مردی است که در دفاع از میهن اسلامی، حفظ این مرز و بوم و پاسداری از امنیت در مقابل دشمنان خارجی و ضدانقلاب داخلی و خارجی همچون سدی آهنین ایستاده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فرد مرتبط با گروه های ضد انقلاب در یکی از شهرستان های اردبیل توسط سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرد مرتبط با گروه های ضد انقلاب در یکی از شهرستان های اردبیل توسط سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاد محمد انصاری از همکاران شهید قزوینی قدرت الله چگینی، در یادداشتی که به مناسبت 12 شهریور سالروز شهادت این معلم شهید نوشته و آن را در اختیار ایسنا قرار داه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مرزبانان و متولیان امنیت همواره هوشیار و بیدار در راه پاسداری از مرزها و مبارزه با ضدانقلاب و اشرار مسلح ایستادگی کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کاوه، یک اسم خاص است. چه آن آهنگر اساطیری که درفش برافراشت تا ضحاک ماردوش را از تختِ پادشاهی به غارت رفته ایران، براندازد تا آن جوانِ اسوه شهر امام رضا (ع) که طرح های نو درانداخت تا دشمن را در دو وجه ضدانقلاب و کومله و دموکرات از یک سو و دشمن متجاوز عراقی را از سوی دیگر، بنیان برکند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهید محمود کاوه همواره سعی می کرد وحدت ارتش و سپاه حفظ شود و ارتشیان نیز او را از خود می دانستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۰    
حوزه/ در درگیری با عناصر ضدانقلاب و اشرار مسلح یکی از مرزبانان در شهرستان بانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وقتی که بخش اعظمی از راهبردهای دشمنان داخلی و خارجی بر فضای مجازی متمرکز شده است، غفلت نیروهای انقلابی خالی کردن میدان نبرد و حضور حداکثری و کارجهادی در این فضا شکست برنامه ریزی های دشمن است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ضدانقلاب که با برخورداری از سلاح و امکانات و نیروی رزمی فراوان،عرصه را برای نیروهای نظامی و انتظامی تنگ کرده بود و جنایات فجیعی مرتکب می شد،با ورود جوانان دلیر و متعهدی چون کاوه به صحنه عملیات،به این نتیجه رسید که ماندن در کردستان برایش سنگین تمام خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک تیم تروریستی ضد انقلاب در درگیری با نیروهای سپاه بیت المقدس استان کردستان منهدم شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یک تیم تروریستی ضدانقلاب در درگیری با نیروهای سپاه بیت المقدس در شهرستان مرزی سروآباد متلاشی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۰   + ۹۲ سایت دیگر  
یک تیم تروریستی ضدانقلاب در کمین نیروهای سپاه پاسداران سپاه بیت المقدس استان کردستان قرار گرفتند و متلاشی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در عراق گفت: عناصر ضدانقلاب هر از گاهی از طریق مرزهای عراق عملیات های خرابکارانه در خاک ایران انجام می دهند. طبیعتا ما انتظار داریم دولت عراق بغداد و اقلیم کردستان با این رفتارها برخورد مناسب داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۱    
محمدمهدی اصغرزاده در خاطرات خود آورده است: ضدانقلاب به یکی از پایگاه های بسیج میاندوآب حمله کرده بود و بیشتر بسیجیان پایگاه را به شهادت رسانده بود. شهید کاوه که از ماجرا با خبر شد ضدانقلاب را رها نکرد و ضربه جبران ناپذیری به آنها زد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
یک بسیجی در درگیری با گروهک های ضد انقلاب در غرب کشور به شهادت رسید. عارف خدرلو فرماندار مهاباد با اعلام خبر شهادت یک بسیجی توسط عناصر ضد انقلاب اظهار داشت: طاهر پوردانات 42 ساله و فرمانده بسیج روستای کوسه کهریزه ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، در استان گیلان و تا حدودی مازندران، هیچ رزمنده ای را نمی توانید بیابید که با نام و چهره قلی پور آشنا نباشد ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
او گفته نظام حکومتی ما از قدرتمندترین حکومت ها و مردمی است ؛ مردم با وجود گرفتاری و فشار معیشتی مقابل وسوسه های شیطانی ضدانقلاب ایستاده اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با خانواده شهیدان خدامراد برزگر احسان و عزت الله مظفری در قروه دیدار و از آنان تجلیل کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اسپوتنیک: حسین رویوران، کارشناس مسائل منطقه درباره برخی تحرکات در خاک اقلیم کردستان عراق اظهار داشت: بر اساس حقوق بین الملل اگر امنیت یک کشور توسط کشور همسایه تهدید شود و پس از تذکر به آن کشور همچنان اراده یا توانی برای برقراری امنیت وجود نداشته باشد این کشور حق دارد مستقیماً دخالت کند و خودش امنیت ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
مجوز ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی کرونا که در سایر کشورها تولید شده باشد، توسط رهبر معظم انقلاب دی ماه 99 کتبا به مسئولان ذی ربط اعلام شده بود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا: یک نماینده مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جناب آقای اسماعیلی سابقه ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارد و اهالی فرهنگ و هنر علیه ایشان موضع گیری کردند، ایشان در صحبت هایش گفته است اگر ما بیاییم خانه موسیقی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه دولتی کیهان در سرمقاله امروز خود در باره حرف و حدیثهای واکسن داخلی و واردات آن نوشت: مهم ترین و اصلی ترین خطی که عده ای در این زمینه دنبال می کنند و به دنبال القای آن هستند این ادعا باشد که ایران به دلیل امید و تکیه بر تولید واکسن در داخل ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی راهیان نور در خصوص مشکلاتی که نیرو های شهید چمران در نبرد با نیرو های ضدانقلاب در پاوه با آن دست و پنجه نرم کردند، فیلمی را منتشر کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
همشهری: استاد محمدرضا حکیمی مرد که در پی بی نامی بود، در ماه های اخیر به دلیل عوارض مرتبط با تزریق واکسن کرونا در بیمارستان بستری شد اما پس از بهبود نسبی به خانه رفت تا اینکه در شامگاه سی و یکم مرداد 1400 در سن 86 سالگی درگذشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان گفت: در چند روزی که امیرعبداللهیان به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه معرفی شده است، رسانه های ضدانقلاب و صهیونیستی از این انتخاب نگرانی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان گفت: در چند روزی که امیرعبداللهیان به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه معرفی شده است، رسانه های ضدانقلاب و صهیونیستی از این انتخاب نگرانی دارند.