چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۶:۳۶Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدانقلاب»

اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه موسیقی با اشاره به وضعیت برگزاری مراسم در برخی از هیات های بزرگ و عدم آگاهی برخی از مداحان به حوزه صدای خوانندگی و موسیقی مذهبی گفت: مداحان ما بعضا آدم های دوره ندیده ای هستند و از فن موسیقی خیلی چیزی نمی دانند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سیدابراهیم پیشکار نقشی محوری در برکناری عناصر ضدانقلاب و لیبرال از سیستم قضایی کشور داشت و چون از دوستان نزدیک آیت الله بهشتی، بود اهمیت حضور او در این نقش چشمگیرتر به نظر می رسید.
آخرین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۶    
علی اکبر رائفی پور در فضای مجازی نوشت: از منتها الیه کانال ها و شبکه های ضدانقلاب تا صفحه های فیک امنیتی نما! برای نشر اکاذیب دست به دست هم داده اند! قابل توجه عزیزانِ مخالف و منتقد! برادرانه عرض می کنم با طناب سیاسیون به چاه نروید. از تمام این افراد شکایت خواهد شد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
این جماعت با هر اقدامی که رنگ وبوی دینی داشته باشد مخالفند و آن را محکوم می کنند؛ حتی ضدانقلاب خارج نشین در قبال برپایی برخی مناسک و برنامه های دینی و مذهبی واکنش نشان می دهد و آن را هم برنمی تابد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خشم ضدانقلاب از شکست راهبرد تحریم انتخابات هنوز به پایان نرسیده بود که مواضع انقلابی و دیدارهای اخیر رئیس جمهور منتخب بار دیگر عصبانیت معاندان را به دنبال داشته است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا احمدی-روزنامه نگار خشم ضدانقلاب از شکست راهبرد تحریم انتخابات هنوز به پایان نرسیده بود که مواضع انقلابی و دیدارهای اخیر رئیس جمهور منتخب بار دیگر عصبانیت معاندان را برانگیخت. ...
صدای جویا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تودشک کوهپایه گفت: مشارکت 49/8 درصدی مردم آگاه ایران اسلامی نشان داد ترفند معاندان و رسانه های ضدانقلاب شکست خورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائمه جمعه و جماعات استان تهران در خطبه های نماز جمعه این هفته حضور و مشارکت مردم در انتخابات را تجلی دوباره مردم سالاری دینی دانستند و گفتند: مشارکت حدود 50 درصدی مردم آگاهِ ایران اسلامی نشان داد که ترفند معاندان و رسانه های ضدانقلاب شکست خورده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شبانکاره گفت: مشارکت 49/8 درصدی مردم آگاه ایران اسلامی نشان داد ترفند معاندان و رسانه های ضدانقلاب شکست خورد.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ امیددانا، عنصر ضدانقلاب در شبکه ماهواره ای چنین گفت : ما در کنار عربده کشانی قرار خواهیم گرفت که به دسته جات عزاداری حمله ور می شوند؛ این کار، یک کار دقیق و با اصالت است!
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حاجیه خانم خوشقدم سالمی مادر صبور و گرانقدر پس از سال ها فراغ، در سن 91 سالگی بر اثر کهولت سن به فرزند شهیدش پیوست و با حضور مردم ولایت مدار و شهید پرور مراغه در روستای سرگیزه تشییع و به خاک سپرده شد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس آزادی حمید نوری را دفاع از شهروندان ایرانی در برابر توحش ضدانقلاب و قانون شکنی برخی از کشورها و رفتارهای سیاسی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
قرارگاه حمزه سیدالشهدا با صدور اطلاعیه ای از انهدام یک تیم تروریستی در مرز های شمال غرب کشور خبر داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۰    
شهدای ایران :سرویس سیاسی/با فرارسیدن 18 تیر، بسیاری از جریانات معاند و ضدانقلاب سعی می کنند به نسل جوان و نسل دانشجوی امروز که 18 تیر 78 حضور نداشتند، ماجرای فتنه آن روزها را طور دیگری بازگو کنند به نحوی که از نظام چهره ای برخلاف واقعیت نشان دهند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۵    
با توجه به اینکه این پایگاه شکاری بعد از شهادت خلبان محمد نوژه به نام شهید نوژه تغییر نام داده بود، کودتای نافرجام ضدانقلاب در سال 1359 هم به همین نام معروف شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
احسان جدیدی در یادداشتی نوشت: یکی از برنامه های شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب بعد از مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ایران پرداختن به این موضوع بود که چرا نتوانستند با وجود همه امکانات و ظرفیتی که داشتند و با وجود همه تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی ایران در شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی ...
انقلاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حضور نزدیک به 50 درصدی ایرانیان در پای صندوق های رای شکست راهبردهای ضدانقلاب و دشمنان برای انتخابات را رقم زد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از اشتباهات رایج در روایت کودتای نقاب این است که از این کودتا به نام دیگری با عنوان کودتای نوژه هم یاد می کنند. این درحالی است که محمد نوژه از خلبانان پایگاه سوم (شاهرخی) بود که یک سال پیش از کودتا و در رویارویی با عناصر ضدانقلاب به شهادت رسیده بود.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۲    
شهید گل علی صفی لو به عنوان سرباز در جبهه حضور یافت. هفدهم تیر 1362 ، در پایگاه نیل ارومیه هنگام درگیری با گروه های ضدانقلاب بر اثر اصابت گلوله به سر، شهید شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین، روزنامه ایران نوشت: در لندن، افراد وابسته به منافقین و سلطنت طلبان با ایجاد مزاحمت و فحاشی به شهروندان کشورمان سعی کردند مانع رأی دهی هموطنان خارج از کشور شوند. آنها پرچم رژیم منحوس صهیونیستی را در دست داشتند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از نفوذ ضدانقلاب به کادر درمانی بیمارستان شهر بوکان، تعدادی از مجروحین به علت عدم رسیدگی، در محوطه بیمارستان آن هم در ظهر روز عاشورا به شهادت رسیدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار بی بی سی به وحشی گری عناصر ضد انقلاب اعتراف کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۳:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
پرونده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ماراتن 25روزه میان کاندیداها، با انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب بسته شد تا از روز شنبه فصل تازه ای از تعامل میان قوا با هدف ترسیم چشم اندازی روشن پیش روی کشور آغاز شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نوری زاده در یک برنامه تلویزیونی به شکست در برابر پروژه تحریم انتخابات اعتراف کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یک معادله ساده در روزهای اخیر وجود داشت و آن اینکه با کاهش مشارکت رای مسعود پزشکیان کاهش می یافت.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اعتراف خبرنگار بی بی سی به وحشی گری عناصر ضد انقلاب
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۰    
گزارش خبرنگار بی بی سی از فحاشی های تیم ربع پهلوی به رأی دهندگان ایرانی در خیابان های لندن را ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حضور پرشور ایرانیان مقیم انگلیس پای صندوق های رای در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پروژه تعداد معدودی از عناصر ضدانقلاب را که با فحاشی و اقدامات هنجارشکنانه در شعب اخذ رای، تلاش می کردند روند رای گیری را مختل کنند، نقش برآب کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۸    
بررسی های اولیه از افزایش مشارکت ایرانیان خارج از کشور در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حکایت دارد؛ موضوعی که بیش از هر چیز نشان دهنده ناکام ماندن ضدانقلاب در پیگیری اهداف ضدایرانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۱    
یک ایرانی با غیرت عکس العمل تحسین برانگیزی در مقابل توهین ضدانقلاب به پرچم مقدس کشورمان داشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۹    
شیرزن وطن پرست ایرانی در خارج از کشور/ فیلم حاوی فحاشی اقلیت ضدانقلاب است
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از عکس العمل تحسین برانگیز یک ایرانی با غیرت، نسبت به جسارت و توهین عناصر ضد انقلاب به پرچم عزیز کشورمان منتشر شده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
حمیدرضا علیمی، مداح ممنوع الروضه در توئیتی نوشت: میخوام به کسی رای بدم که در برابر عملی نشدن وعده هاش بتونم هم اظهار نظر کنم و هم بقول شما غر بزنم! نمیخوام به تفکری رای بدم که برای انتقاد و اعتراض، روضه رو تعطیل کنه و بخاطر همفکر نبودن با جریان فکریش تهمت ضدانقلاب بودن بهم بزنه...
در آستانه برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ضرورت مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای و انتخاب کاندیدای اصلح از مهم ترین موضوع هایی است که مورد توجه افکارعمومی و محافل سیاسی – رسانه ای کشور قرار دارد. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرام همایون روزنامه نگار سلطنت طلب با افشاگری علیه ضدانقلاب گفته بود که از نظر حامد اسماعیلیون و مصی علی نژاد، افرادی مثل علی کریمی نخودی محسوب می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در استرالیا از بازداشت یک متعرض به شعبه اخذ رای در استرالیا خبر داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
یک دانشجو در تلویزیون گفت: برنده قطعی این انتخابات آن 60 درصدی است که رای نداده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
محسن منصوری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی که همزمان معاون اجرایی دولت سیزدهم هم هست، در توییتی در روز اول فروردین امسال نوشته بود: آیت الله صدیقی از روحانیون انقلابی عصر ماست که در مسئولیت های مختلف جز به خدمت به مردم فکر نکرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
لندن– ایرنا– سفیر جمهوری اسلامی ایران در رم با اشاره به اقدامات حقوقی و قضایی سفارت برای پیگیری اقدامات هنجارشکنانه گروه های ضدانقلاب در جریان رای گیری مرحله نخست چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در شعب رم و میلان افزود ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۶    
فاش نیوز - نیروهای ضدانقلاب هر شب می آمدند به مریوان و دردسر درست می کردند. کسی هم نمی دانست از کجا می آیند. تا اینکه بالاخره احمد متوسلیان راه رفت و آمد آن ها را پیدا کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شمارش معکوس برای برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی آغاز شده است که طی روزهای اخیر جریان های معاند و ضدانقلاب با همه ابزارهای رسانه ای در اختیار می کوشند با دلسرد کردن جامعه، مردم را از حضور درپای صندوق های رای بازدارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در این دوره باید مشارکت حداکثری باشد چراکه بیگانگان و جریان های ضدانقلاب داخلی پای کار ایستاده اند تا دولتی ضعیف سر کار بیاید پس مشارکت مردم باید حداکثری باشد تا دولتی قوی سر کار بیاید.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۲    
شهدای ایران : روز هایی که بر ما گذشت، نشان از شهید والامقام آیت الله دکتر سیدمحمد بهشتی داشت. هم از این روی و در مقال پی آمده، به بررسی علل کینه ورزی سازمان موسوم به مجاهدین خلق با آن بزرگ پرداخته ایم ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۷:۰۵    
کیهان نوشت: ظریف، آخوندی، جهانگیری، خاتمی، مفسدان اقتصادی و سیاسی، ضدانقلاب و سرویس های جاسوسی دشمن می خواهند با حمایت از پزشکیان، دولت سوم روحانی را تشکیل دهند تا کشور را به نقطه جوش برسانند و آنگاه با فرسوده شدن روح و روان مردم ، نظام را وادار به تسلیم در برابر شیطان بزرگ کنند!
هرمز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۱    
شهید شیخی فینی در وصیت نامه خود خطاب به مردم بندرعباس بیان کرده است: با گروهک های ضد جمهوری اسلامی مبارزه کرده و آن ها را سرکوب کنید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وطن امروز در یادداشتی به قلم نوید مومن نوشت: روز جمعه لندن، استکهلم، کپنهاگ و دیگر شهرهای اروپا جملگی به مکان تبلور غیرت ایرانیانی تبدیل شدند که به رغم وقاحت و شقاوت مزدوران ضدانقلاب در سفارت جمهوری اسلامی ایران حاضر شده و رای خود را در مسیر عزت و اعتلای ایران زمین به ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام حزب اعتدال و توسعه گفت: ضد انقلاب به شکل عجیبی در حال لجن پراکنی هستند و نسبت به نظام کینه دارند، عده ای غیر مطلع که خود را تحلیلگر می دانند می گویند که مردم پای صندوق رای نروند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، مرتضی سیمیاری تحلیل گر مسائل امنیت منطقه درباره آخرین تحرکات گروهک تروریستی منافقین نوشت: مریم رجوی سرکرده تروریست ها در پاریس حصر شده و به زودی مقرهای تروریستی پاک سازی خواهد شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
لشکر شکست خورده ضدانقلاب هشتم تیرماه با تجمع مقابل حوزه های رای گیری در انگلیس، چهره عبوس و کریه خود را به نمایش گذاشتند تا بار دیگر ثابت کنند که توهم آنها برای براندازی نظام اسلامی ارزش خیال بافی هم ندارد، اما اینک که انتخابات به دور دوم کشیده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی-انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات با اشاره برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگویی به تشریح مطالبی درباره مسائل امنیتی انتخابات و اقدامات و راهبردهای دشمنان و معاندین در ایام انتخابات پرداخت ...