چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۱:۵۳Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام ماندگاری»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری گفت: مردم زمان حضرت زهرا(س) به علت دنیا دوستی از ولایت امیرمومنان امام علی(ع) دفاع نکردند حضرت زهرا(س) را هم از سر راه خود برداشتند که به دنیای خود برسند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۹    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه مردم در زمان اهل بیت(ع)، آنان را تنها گذاشتند گفت:اما مردم ما همیشه پای دین، نظام و انقلاب ایستاده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری رئیس هیأت مؤسس شبکه ملی وارثون گفت: نخستین دوره جایزه مردمی عقیق سلیمانی با هدف شناسایی و تقدیر از فعالیت های برتر مکتبی و جهادی در چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری گفت: نخستین دوره جایزه مردمی عقیق سلیمانی با هدف تجلیل از فعالیت های مکتبی و جهادی برگزار می شود و بناست در پایان این جشنواره و همزمان با ایام سالگرد شهادت شهید نواب صفوی، چهره سال جهادی و مکتبی معرفی شود.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۵    
اصفهان حجت الاسلام ماندگاری ناامیدی را عامل بی تفاوتی توصیف کرد و گفت: دشمن در تلاش است تا با بی تفاوت کردن جامعه به اهداف خود علیه کشور و انقلاب دست پیدا کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۷    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه روحانیون علمی و عملی تبلیغات دینی انجام دهند گفت: زندگی نامه شهدا به عنوان الگو به جامعه معرفی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
میرحسینی گفت: به مناسبت ایام فاطمیه، سوگواره یاس نبوی با حضور حجت الاسلام ماندگاری در آستان خواهر امام رشت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری ضمن بیان راهکارهایی دربارۀ استفاده از فرصتها گفت: امیرالمؤمنین علیه السلام فرمود فرصتهای خود را مغتنم بشمارید که مانند ابر گذر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری می گوید بعضی روزها یک بار بیشتر در تاریخ تکرار نمی شود؛ مثل تاریخ 88/8/8 که عمدتاً مردم کارشان را تقدیم به امام رضا (ع) کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج فرهنگیان جزیره هرمز گفت: یادوارشهدای دانش آموز جزیره هرمز با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با حضور اقشار مختلف مردم در کنار قبور شهدای این جزیره برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بربال سخن در رادیو معارف ثمرات محبت به اهل بیت (ع) را از منظر آیات و روایات بازگو می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه بر بال سخن دوشنبه21 مهر با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری مهمان مخاطبان رادیو معارف می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری در گفت و گو با خبرگزاری فارس ضمن تاکید بر ایجاد فضای صمیمی و پر محبت در خانواده ها گفت: باید محبت فرزندان در خانه تامین شود تا نیاز به بیرون خانه منتقل نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۴    
حجت الاسلام ماندگاری گفت: برای داشتن احترام در خانواده باید اعتماد داشته باشیم و سوء ظن و تجسس را به کنار بگذاریم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۳    
دبیر هیئت مصباح الهدای دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: مراسم راهپیمایی اربعین حسینی توسط دانشگاهیان این استان به صورت مجازی و با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹    
حجت الاسلام ماندگاری با توصیه هایی به خادمین شهدا گفت: جلوه های مادی، حرف مردم و وسوسه های نفس سه مانع در مسیر است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۰    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه همه باید راه و رسم شهدا را یاد بگیریم تا به مدال پر افتخار شهادت دست پیدا کنیم، گفت: اگر کار برای خدا باشد اخلاص انسان زیاد می شود ونتیجه آن حاج قاسم سلیمانی می شود که خدا او را جهانی می کند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری در صفحه شخصی خود در توییتر به ایده ای اشاره کرده است که میتواند دل ها را حول امام حسین(ع) جمع کند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۱    
مراسم عزاداری دهه دوم محرم از سری برنامه های خانواده حسینی با سخنرانی سخنرانان و مادحان کشوری در خیمه حسینی بچه های آسمان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۱    
مراسم عزاداری دهه دوم محرم الحرام در هیأت مکتب الصادق (ع) اصفهان همانند سال های گذشته ولی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار شد و حجت الاسلام ماندگاری به ایراد سخنرانی و سیدمهدی میرداماد و صابر خراسانی نیز در جمع پرشور مردم اصفهان مداحی و شعرخوانی کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۲:۱۵    
اصفهان - حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به اهمیت پناه بردن به خدا و قرار گرفتن در مسیر هدایت برای استقامت در مقابل تکالیف سخت، گفت: در عصر غیبت، ولی فقیه ولی جامعه است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۶    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه امتیاز عاشورائیان و کربلا انجام احسن تکلیف بود، گفت: در انجام تکالیف، انسان با دو وعده روبه رو است، یک وعده از جانب خدا و یک وعده هم از شیطان، هرکس صراط مستقیم را انتخاب کند وعده خدا پذیرفته و هرکس از مسیر منحرف شود، وعده شیطان انتخابش بوده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۴    
حوزه/ کارشناس دینی گفت: کربلا مجموعه نمایشگاه انسانهایی با پنج صفت شاخص است، صفت اول طبق آیه 15 سوره حجرات، مجاهد فی سبیل الله بودن است، آن هم مجاهدتی که تا پای جان انجام می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۴    
کارشناس دینی گفت: کسی که می خواهد شهید شود باید حافظ حدود الهی باشد و بالاترین حدود الهی ولایت است که حضرت زهرا(س) مصداق بارز این امر است و یاران امام حسین(ع) در این زمینه نیز سرآمدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۷    
حوزه/ کارشناس دینی گفت: اگر حضرت عباس امان نامه شمر شیطان صفت را نپذیرفت به این دلیل بود که به وعده های خداوند ایمان راسخ داشت و شیطان را در دل خود راه نداد. حاج قاسم هم با ایمان مستحکم از ولایت دفاع می کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری گفت: اگر نمی توانیم ایستگاه صلواتی بزنیم، ایستگاه سلامت داشته باشیم؛ شاید خیرات ماسک امروز بیشتر از چای و شربت ثواب داشته باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو ، حجت الاسلام ماندگاری شامگاه دوشنبه در هیأت فدائیان حسین (ع) اظهار داشت: مردم در حادثه کربلا دو دسته شدند، برخی در نهایت شقاوت قرار گرفتند و عده ای سعادت ابدی را برای خود خریدند؛ اگر شاخصه این دو دسته را پیدا کنیم ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب دوم محرم در هیئت فدائیان حسین(ع) اصفهان با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مداحی کربلایی سید رضا نریمانی در فضای باز دانشگاه آزاد خوراسگان ، اصفهان برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب اول محرم در هیئت فدائیان حسین(ع) اصفهان با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مداحی کربلایی سید رضا نریمانی در فضای باز دانشگاه آزاد خوراسگان ، اصفهان برگزار شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۶    
حجت الاسلام ماندگاری افزود: تا قیام حضرت حجت (عج) باید عزاداری کرد اما با احتساب قوانین بهداشتی، هرخانه و هر مجموعه، حتی ادارات باید یک حسینیه باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در موسسه سیره شهدا با حجت الاسلام ماندگاری مدیر این موسسه و جمعی از خطبای بنام کشور دیدار و گفتگو کرد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ همزمان با دهه ولایت و امامت رادیو معارف با پخش سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری مهمان مخاطبان این رسانه دینی می شود این برنامه که به همت گروه فرهنگ وجامعه طراحی و تولید می شود مورخ 22 مرداد 99 ضمن بیان ارزش و اهمیت ولایت به بیان نقش کلیدی آن در تربیت و تعالی انسان می ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جشن عید سعید غدیر همزمان با شب این عید عزیز در حرم نورانی حضرت احمدبن موسی الکاظم علیه السلام شاهچراغ برگزار می شود. این مراسم جمعه 17 مرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشا با مولودی خوانی حاج مرتضی طاهری آغاز و در ادامه حجت الاسلام ماندگاری به سخنرانی می پردازد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شبکه رادیویی معارف در برنامه بر بال سخن سه شنبه 14 خرداد، ملاک و ویژگی های فرد ولایتمدار را از منظر دین بیان می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه بر بال سخن فردا، سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری درخصوص ملاک و ویژگی های فرد ولایتمدار از منظر دین پخش می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با ایام شهادت امام محمد جواد علیه السلام، مدیرمسئول مؤسسه مردم نهاد خیریه جوادالائمه در مسیر فعالیت در عرصه نبرد با بیماری کرونا، شهد شهادت را نوشید. حجت الاسلام ماندگاری و حاج حسین یکتا پیامهای تسلیتی را در توییت و استوری خود صادر کردند.
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری کارشناس دینی در توییتر نوشت: هیچ کاری نیست که نتوانیم در کشور انجامش دهیم. ان شاءالله با دولت جوان حزب اللهی فرصت های از دست رفته را جبران می کنیم.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: در شب میلاد حضرت معصومه(س) آیین تعویض پرچم گنبد مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) رأس ساعت 19 در صحن امام رضا(ع) با مداحی حسن شالبافان و سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری با موضوع تقدیر الهی در ادامه قابل بهره برداری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۳    
حجت الاسلام ماندگاری می گوید خداوند در طول زندگی فرصت هایی را برای شروع دوباره برایمان قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۳    
روز قدس امسال، خبری از راهپیمایی نیست و همین موضوع، تکلیف مردم انقلابی را سنگین تر می کند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به سه ذکر قرآن در طلب بخشش از درگاه الهی گفت: اگر می خواهیم از خداوند طلب بخشش کنیم، علاوه بر گفتن ذکرهای خاص قرآنی که از زبان انبیاء الهی بیان شده باید به اهل بیت(ع) نیز متوسل شویم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به اثر تربیتی ماه مبارک رمضان و چگونگی بهره بردن از فرصت های این ماه و رسیدن به حب الهی، گفت: متأسفانه حتی جامعه اسلامی، توحیدی، علوی و حسینی امروز ما نیز گرفتار محبوب های زمینی شده است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۰    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه شب قدر، شب قدرشناسی ولایت است و اگر سه کار برای ولایت انجام دادیم قدرشناس او هستیم؛ گفت: اگر امت اسلامی{در همه سرزمین ها}قدرشناس ولایت شد بستر ظهور فراهم می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۲    
حجت الاسلام ماندگاری در صفحه شخصی خود در توییتر به اهمیت معنویت اشاره کرده است.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۲    
مراسم شب دهم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مناجات خوانی حاج محمدرضا طاهری در آستان مقدس امام زاده صالح علیه السلام برگزار شد. گفتنی است این مراسم هر شب ساعت 1:45 بامداد بدون حضور جمعیت برگزار و به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مراسم مناجات خوانی شب های رمضان از طرف هیئت مکتب الزهرای تهران در حرم مطهر امامزاده صالح برگزار می شود. این برنامه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و دعاخوانی محمدرضا طاهری هر شب ساعت 1:45 بامداد از شبکه 5 سیما به صورت زنده به روی آنتن می رود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امسال مراسم مناجات شب های ماه مبارک رمضان در استان مقدس امام زاده صالح علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مناجات خوانی مداح اهلبیت حاج محمدرضا طاهری به علت ویروس کرونا رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و بدون حضور جمعیت و به صورت پخش زنده از شبکه 5 سیما حوالی ساعت 2 بامدادبرگزار می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم شب هشتم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مناجات خوانی حاج محمدرضا طاهری در آستان مقدس امام زاده صالح علیه السلام برگزار شد. گفتنی است این مراسم هر شب ساعت 1:45 بامداد بدون حضور جمعیت برگزار و به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم شب پنجم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مناجات خوانی حاج محمدرضا طاهری در آستان مقدس امام زاده صالح علیه السلام برگزار شد. گفتنی است این مراسم هر شب ساعت 1:45 بامداد بدون حضور جمعیت برگزار و به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهادهای ویژه حجت الاسلام ماندگاری برای رزمایش همدلی پیشنهادهای ویژه حجت الاسلام ماندگاری برای رزمایش همدلی را در این ویدئو ببینید