شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۶:۰۰Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس قوه قضائیه»

خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: از شما خواهشمندیم که به ملت همیشه پشتیبان انقلاب این اطمینان خاطر را بدهید که پس از انتخابات پیش رو با تمامی مفسدان برخورد کنید.
مدیرکل دفتر ثبت آثار وزارت میراث فرهنگی با اشاره به مکاتبه با رئیس قوه قضائیه و شورای نگهبان برای رفع مشکلات خروج از ثبت آثار ملی گفت: بسیاری از موارد خروج آثار مانند مشکلات ورود بناهای تاریخی به فهرست آثار ملی به تعارضات ناشی از نظریه فقهی مربوط است
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- سفر رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان سمنان، کاهش 29 درصدی تعداد جان باختگان تصادفات جاده ای، وقوع 2 تصادف اتوبوس در محورهای مواصلاتی استان، افتتاح دبیرخانه جشنواره آیات با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سمنان، بخشی از خبرهای استان در هفته گذشته بود.
جمعی از اعضای تعاونی مسکن کارکنان گمرک ایران ضمن تجمع در مقابل دفتر رئیس قوه قضائیه خواستار احقاق حقوق ذینفعان و اجرای عدالت در خصوص پرونده مربوط به اراضی 53 هکتاری پلاک 47/353 ابراهیم آباد شهریار و تداوم فرآیند قضایی این پرونده مطابق دادنامه صادره از سوی شعبه 104 دادگاه کیفری شهرستان شهریار شدند.
گروه استان ها_ تعیین تکلیف شرکت کنتورسازی در سفر رئیس قوه قضائیه به قزوین می تواند روزنه هایی از امید را در دل کارگران این واحد تولیدی دوباره زنده کند و شرکت را از بحران خصوصی سازی نادرست و تعطیلی چندین ساله نجات دهد.
نامه نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیژن مقدم گفت: ممکن است در انتخابات سال آینده این اتفاق رخ دهد که هر سه قوه دست نیروهای انقلاب بیفتد؛ به این معنی که اکنون آقای رئیسی، رئیس قوه قضائیه است، آقای قالیباف رئیس قوه مقننه و شاید رئیس قوه مجریه هم یک جوان انقلابی شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: هر کاری که بتوان برای فعالان اقتصادی انجام داد که تولید را تسهیل کند باید انجام داد. قوانین برای رفع موانع تولید وضع شده است؛ آنجاییکه به قوه قضائیه مرتبط می شود باید دستگاه قضایی پشتیبان و حامی تولیدکننده باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بازدید از کاروانسرای عباسی شهر سمنان دستور داد این مکان تاریخی که پیش از این به عنوان زندان سمنان استفاده می شد برای تبدیل شدن به یک مرکز فرهنگی به شهرداری این شهر تحویل داده شود ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از پالایشگاه بزرگ گاز بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه گازی منطقه با حضور رئیس جمهوری آغاز شد. به گزارش ایسنا، در چهل و دومین هفته از افتتاح طرح های ملی، بهره برداری از پالایشگاه بزرگ گاز بیدبلند خلیج فارس که به دست متخصصان داخلی ساخته شده است، انجام شد ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: یک طرح در سطح کلان اصولگرایی آن است که آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه بماند، آقای دکتر جلیلی برای انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس کاندیدا و وارد پارلمان شود و ریاست قوه مقننه را به عهده بگیرد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- سرتیتر مهمترین اخبار خبرگزاری مهر استان سمنان در هفته اخیر با موضوعاتی مانند سفر رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مطالبات مردمی از این دو مسئول، تقدیم شما می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۳    
سمنان- سرتیتر مهمترین اخبار رسانه تحلیل بازار طی هفته گذشته شامل سفر رئیس قوه قضائیه به استان سمنان، پیگیری معضلات کم آبی و چالش واحدهای نیمه تعطیل تقدیم شما می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
میامی- امام جمعه کالپوش بابیان اینکه مشکلات بخش کالپوش شهرستان میامی به اطلاع آیت الله رئیسی رسیده است، گفت: دستور پیگیری مسئله سد کالپوش توسط رئیس قوه قضائیه صادر شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۷    
بررسی مشکلات قضایی در سفر رئیس قوه قضائیه به سمنان، تاکید رئیس دستگاه قضا برای حمایت از گزارشگران فساد، عرضه آخرین دستاورد های حوزه صنعت نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران، از عناوین مشروح 13 امروز است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدوس به سفر یکروزه آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به استان سمنان اشاره داشت وگفت: مسئولان استان مصوبات و دستاوردهای این سفراستانی را با جدیت پیگیری و اجرایی کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا: برای جبران کمبود سازمان های وابسته به قوه قضائیه در استان سمنان مبلغ هفتصد میلیارد ریال از منابع استانی این قوه اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۳    
سمنان- ایرنا- امام جمعه موقت سمنان با اشاره به سفر یکروزه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به استان، گفت: مصوبات و دستاوردهای این سفر با جدیت پیگیری و اجرایی شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان زندان ها در ادامه حضور در استان سمنان، در ساعات پایانی روز پنج شنبه از زندان شاهرود بازدید کرد. به گزارش سازمان زندان ها، محمد مهدی حاج محمدی در این بازدید ضمن حضور در بخش های مختلف زندان با تعدادی از کارکنان و مددجویان دیدار و گفت وگو کرد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه گفت: پیرامون کمبودهایی که مربوط به سازمان های وابسته به دستگاه قضا و واحدهای قضایی در این استان است، تصمیماتی اتخاذ شد و مجموعا مبلغ 700 میلیارد ریال از منابع استانی و قوه قضائیه به رفع مشکلات ضروری که در استان سمنان مطرح است اختصاص پیدا کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: 700 میلیارد ریال از منابع قوه قضائیه برای رفع مشکلات قضایی استان سمنان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۳    
رئیس قوه قضائیه در سفر به سمنان تأکید کرد: کاروانسرای شاه عباسی سمنان باید در همین سفر آماده تحویل به شهرداری شود.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نظارت و کنترل دو رکن مهم مدیریت در تمام ارگان ها و نهاها است، گفت: نظارت درست می تواند جلوی فساد را بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تعدادی از دانش آموزان عشایری استان فارس روی تخته سیاه های مدارس خود از رئیس قوه قضائیه و مسؤولان قضایی در پی رفع مشکلاتشان تشکر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۱:۲۳    
آیت الله رئیسی در سفر به استان سمنان دستور داد به تک به تک نامه های مردمی رسیدگی و پاسخ داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در سفر به استان سمنان دستور داد به تک به تک نامه های مردمی رسیدگی و پاسخ داده شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه فعالیت اقتصادی و یا هر فعالیتی می بایست با نظارت و کنترل همراه و جلوی فساد گرفته شود، تاکید کرد فساد مطلقاً نباید در نظام اداری و سازمان ها لانه کند و مسئولان بیش از همه باید در این مورد حساس باشند. حتی اندکی فساد هم قابل قبول نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه با اشاره به برگزاری چندین رزمایش نظامی و دفاعی از سوی نیروهای مسلح کشور، این رزمایش ها را عامل تولید قدرت برای جمهوری اسلامی ایران خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه نظام بانکی باید در خدمت تولید قرار بگیرد گفت: اگر نقدینگی کشور در خدمت تولید قرار بگیرد و به طرف تولید برود؛ یقیناً هم مشکل تورم و هم بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور حل می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، علی اصغر خانی شامگاه پنجشنبه در نشستی که با حضور رئیس قوه قضائیه در محل شرکت البرز شرقی شاهرود برگزار شد، اظهار داشت: اگر در وضعیت کنونی قرار بود اقدامات انجام شده در پروژه انتقال آب از سرشاخه های قطری به شاهرود اجرایی شود به بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر خود به استان سمنان، در جمع مردم نمازگزار یکی از محله های شاهرود حضور یافت و از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نظارت و کنترل دو رکن مهم مدیریت در تمام ارگان ها و نهاها است، گفت: نظارت درست می تواند جلوی فساد را بگیرد و این مهم در امیدافزایی اهمیت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه جهش تولید ایران را در برابر دشمنان تقویت می کند، گفت: باید به رونق تولید و راه انداختن کارخانجات توجه ویژه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس قوه قضائیه گفت: هر مساله مرتبط با معیشت مردم و نیز هم ارتباط با جهش تولید در اولویت کار دستگاه قضا است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاهرود- آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان در نشستی به پای سخنان نخبگان بخش های مختلف استان و شهرستان شاهرود نشست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود_رئیس قوه قضاییه و استاندار سمنان بعد از ورود به شهرستان شاهرود، در مسجدالنبی (ع) شهرک انقلاب شاهرود اقامه نماز کردند و با نمازگزاران دیدار چهره به چهره داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۰    
گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه در جریان برنامه های خود در سفر به استان سمنان، از کاروانسرای تاریخی شهر سمنان بازدید و مشکلات آزادسازی آن را بررسی کرده و دستور تبدیل شدن آن به مرکز فرهنگی عمومی را صادر کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ، رئیس قوه قضائیه در بازدید از کاروانسرای عباسی شهر سمنان دستور داد این مکان تاریخی که پیش از این به عنوان زندان سمنان استفاده می شد برای تبدیل شدن به یک مرکز فرهنگی به شهرداری این شهر تحویل داده شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در شورای قضایی استان سمنان گفت: مردم با امید درخواست های خود را ارائه کرده اند. رئیس کل دادگستری استان سمنان یک یک درخواست های مردمی در جریان سفر استانی را به صورت خاص پیگیری کند و ضمن پاسخگویی به یکایک نامه ها، درخواست کنندگان را در جریان وضعیت رسیدگی به درخواست هایشان قرار دهند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، رئیس قوه قضائیه در بیستمین سفر استانی خود به استان سمنان سفر کرد و به بررسی مشکلات مردم و دستگاه قضایی استان پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان، دقایقی قبل وارد شاهرود شد و در فرودگاه بین المللی شهدای این شهر مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه دستور آزادسازی کاروانسرای تاریخی شاه عباسی شهر سمنان و واگذاری آن به شهرداری این شهر برای استفاده عموم مردم به عنوان یک مرکز فرهنگی را صادر کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مسائل و مشکلات دستگاه قضائی استان سمنان رصد شده است، گفت برای رفع این مشکلات و موانع تصمیم گیری خواهد شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه امروز کسی حق ندارد مردم را ناامید کند، گفت: یکی از مسائلی که می تواند مردم را امیدوار کند مبارزه و ریشه کنی فساد در سازمان ها و نظام اداری است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدجعفر عبدالهی روز پنجشنبه در نشست رئیس قوه قضائیه با قضات و کارکنان دستگاه قضائی استان سمنان در تالار دادگستری کل استان ابراز داشت: پایان آذرماه، سند تحول ارتقا یافته دستگاه قضایی مصوب و به دادگستریها و سازمان های تابعه برای اجرا ابلاغ شد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس قوه قضاییه گفت: آن ها که فکر می کنند با مذاکره مشکلات کشور حل می شود اشتباه می کنند. سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (پنجشنبه 2 بهمن) در جلسه شورای اداری استان سمنان با تاکید بر این نکته که مردان و زنان عادل می توانند عدالت را در جامعه برپا کنند ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگران رنگین نخ که در اعتراض به عدم دریافت مطالبات معوقه خود از سال92 در بلاتکلیفی به سر می برند، امروز همزمان با ورود رئیس قوه قضائیه به سمنان با تجمع در مقابل ساختمان دادگستری این شهر خواستند صدای اعتراضشان را به گوش آقای رئیسی برسانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه روز پنجشنبه به صورت از پیش اعلام نشده، از دادسرای انقلاب سمنان بازدید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، به اتفاق هیئت همراه از کاروانسرای شاه عباسی سمنان (زندان سابق) بازدید کردند.