شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۸:۰۹Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزارت خارجه»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۲    
استاندار زنجان با معاون وزارت خارجه در امور کنسولی دیدار کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۶    
معاون وزارت خارجه طالبان در جدیدترین اظهارات خود درباره ایران بیان کرد که قاچاقچیان و برخی اشخاص قصد دارند رابطه دو کشور را خراب کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه به نقل از چند ثانیه، معاون وزارت خارجه طالبان گفت: با ایران رابطه خوب، دوستانه و برادرانه داریم و مشکل خاصی نداریم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه گفت که آمریکا و ناتو سعی دارند منطقه آسیای میانه را به پایگاه خود برای تهدید مرزهای جنوبی روسیه تبدیل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۴    
معاون وزارت خارجه پاکستان اظهارداشت روابط و تعامل اسلام آباد با هیئت حاکمه افغانستان مشروط به رسیدگی به مسئله تحریک طالبان پاکستان است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۴    
معاون وزارت خارجه روسیه از بررسی اقدامات تلافی جویانه در پاسخ به عدم صدور روادید برای خبرنگاران روس از سوی آمریکا خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون پیشین وزیر امور خارجه گفت: شخصا ترجیح می دادم آقای بشاراسد به تهران بیایند. به دلیل آنکه الان دیگر عذر و بهانه ای برای سفر رسمی به ایران وجود ندارد و از این نظر برای قدردانی از کشوری که موجب باقی ماندن دولت فعلی سوریه و شخص آقای بشاراسد شد، طبیعتا می طلبید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد اوکراینی گفت چین می تواند با میانجی گری بین اوکراین و روسیه، صلح را محقق کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه گفت: بازیابی هویت آسیایی، صلح و ثبات را برای منطقه و حتی جهانی به ارمغان خواهد آورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه ضمن اشاره به "تضعیف امنیت شمال اروپا با عضویت فنلاند در ناتو"، گفت که روسیه برای واکنش به این رویداد عجله نداشته و در زمان مقتضی پاسخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جوکار، سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در جمهوری قزاقستان رونوشت استوارنامه خود را به معاون وزیر خارجه این کشور تقدیم کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۸    
معاون وزارت خارجه روسیه تاریخ احتمالی نشست چهارجانبه ای را که با چشم انداز عادی سازی روابط دمشق-آنکارا برگزار می شود، اوایل ماه میلادی آوریل اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه روز یکشنبه گفت که وزرای خارجه ایران، سوریه، روسیه و ترکیه در پی تشکیل نشستی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۶    
معاون وزارت خارجه روسیه بر تلاش مسکو برای عادی سازی روابط بین سوریه و ترکیه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان گفت افزایش ناامنی های اخیر کشورش نتیجه خروج نیروهای خارجی از افغانستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه گفت: چین یکی از کشور های هدف ما در جهت توسعه اقتصاد دریا به طور کلی و به خصوص در سواحل مکران به ویژه در بحث آبزیان و بنادر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه ایران از اصلاح دستور ثبت نام دانشجویان افغانستانی به وزارت علوم خبر داد و تصریح کرد سیاست ایران تسهیل امور تحصیلی به دانشجویان افغانستانی در ایران به خصوص دانشجویان دختر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان با ضروری دانستن تحقق ثبات در افغانستان برای اتصال پاکستان با آسیای مرکزی، نسبت به وضعیت امنیتی افغانستان ابراز نگرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۱    
معاون وزارت خارجه طالبان در حاشیه جشن بزرگ انقلاب اسلامی ایران در کابل گفت به زودی اشتغال و تحصیل دختران و زنان حل خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه گفت کمبود بودجه ناشی از تحریم های غرب، توانایی دولت موقت طالبان را برای مبارزه با گروه تروریستی داعش محدود می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه از پیگیری همکاری های این کشور و ترکیه در زمینه انرژی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه آمریکا از پیگیری وضعیت جاده مهم لاچین با سران باکو و ایروان خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
روسیه از تمامی طرفین درگیر در مناقشه پیرامون شبه جزیره کره خواست بر اجتناب از تقابل هسته ای تمرکز کنند و همچنین بر تعهد مسکو به پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای تاکید کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
تسنیم : وزیر امور خارجه عربستان طی حکمی ساره بنت عبدالرحمن السعید را به عنوان معاون دیپلماسی عمومی وزارت خارجه عربستان منصوب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – شیرمحمد عباس استانکزی، معاون وزارت خارجه حکومت طالبان می گوید نظام و حکومت داری با افراط و تفریط کار نخواهد کرد و گفته اگر دستور حاکم و رهبر خلاف شرع باشد آن را نباید پذیرفت. ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نیوسام معاون وزارت خارجه خبر مأموریت هایزر را تلفنی به اطلاع سولیوان (سفیر آمریکا در ایران) رساند. سولیوان گفت : بهتر است در شرایط بحرانی فعلی مسافرت او به تهران بی سروصدا و به طور ناشناس باشد . نیوسام این نظر را مورد تأیید قرار داد و قول داد رعایت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان اظهار داشت در دیدار با مقامات دولت موقت طالبان تصریح کرده است که مسئله امنیت خط قرمز پاکستان است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۶    
معاون وزارت خارجه روسیه، فاصله گرفتن ژاپن از منشور صلح و گام برداشتن این کشور در مسیر نظامی گری را چالشی برای امنیت روسیه و منطقه آسیا-پاسفیک توصیف کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سفیر ایران در مسکو با معاون وزارت خارجه روسیه و نماینده رئیس جمهور در امور غرب آسیا ملاقات کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۳    
معاون وزارت خارجه روسیه می گوید این آمریکا است که بحث های مربوط به مذاکرات احیای برجام را درگیر حاشیه می کند و تا جایی که او می داند، از سوی ایران مانعی برای تکمیل سریع روند گفتگو ها وجود ندارد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴    
معاون وزارت خارجه آمریکا می گوید با توجه به حاکمیت مطلق شی جینپینگ بر چین، احتمال حمله این کشور به تایوان اگرچه قریب الوقوع نیست اما به قوت خود باقی می ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند سرپرست وزارت دفاع گروه طالبان درخواست دیدار معاون وزارت خارجه پاکستان را رد کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه از نقش ممتاز قطر به عنوان میزبان در هر چه بهتر برگزار شدن بازی های جام جهانی فوتبال قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان در ادامه دیدارهایش با مقامات دولت موقت طالبان با تأکید بر اینکه کابل و اسلام آباد نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنند، تصریح کرد به تمامیت ارضی افغانستان احترام می گذاریم.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزارت خارجه از نقش ممتاز قطر به عنوان میزبان در هر چه بهتر برگزار شدن بازی های جام جهانی فوتبال قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار سیاست خارجی ایرنا، سفارت ایران در قطر در توییتی نوشت: در ملاقات علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه با محمد الخلیفی معاون وزیر خارجه قطر ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سفر معاون وزارت خارجه پاکستان به افغانستان، تحریک طالبان پاکستان به آتش بس چند ماهه با دولت اسلام آباد پایان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱    
معاون وزارت خارجه پاکستان برای دیدار با مقامات دولت موقت طالبان در رأس هیئتی بلندپایه وارد فرودگاه کابل شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان برای دیدار با مقامات دولت موقت طالبان در رأس هیئتی بلندپایه وارد فرودگاه کابل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حنا ربانی کهر معاون وزارت خارجه پاکستان طی یک سفر رسمی بزودی به افغانستان می آید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان اظهارداشت توقیف دارایی های افغانستان توسط آمریکا و توقف کمک ها اقتصاد این کشور را به فروپاشی می برد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه پس از آنکه کره شمالی یک موشک بالستیک دیگر را امروز(جمعه) شلیک کرد، در بیانیه ای از نگرانی مسکو بابت اوضاع در شبه جزیره کره گفت و از تمامی طرف ها خواست تا از تقابل و درگیری اجتناب کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزارت خارجه روسیه گفت که مسکو رویکرد دیپلماتیک در قبال شبه جزیره کره را ترجیح می دهد، اما ایالات متحده و متحدانش رویکرد دیگری دارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه گفت که مسکو رویکرد دیپلماتیک در قبال شبه جزیره کره را ترجیح می دهد، اما ایالات متحده و متحدانش رویکرد دیگری دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه پاکستان در دیدار با نماینده ویژه ایران برای افغانستان تأکید کرد نقش جمهوری اسلامی ایران برای تضمین رفاه و سعادت مردم افغانستان حیاتی است.
سلام نو / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
میخائیل بوگدانف، معاون وزیر امور خارجه روسیه، در واکنش به ادعای حمله ی قریب الوقوع ایران به عربستان گفت: در صورت نیاز برای دوستان سعودی و ایرانی مان میانجی گری می کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۵    
معاون وزارت خارجه روسیه می گوید در تماس با مقامات سعودی و ایرانی هستیم و چنانچه آنها مایل باشند، مسکو آمادگی آن را دارد که برای حل اختلافات اخیر، میانجیگری کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۰    
معاون وزارت خارجه روسیه هشدار داد: به روزرسانی بمب های B61 آمریکا و تسریع روند استقرار آن ها در اروپا، آستانه وقوع درگیری هسته ای را کاهش می دهد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که گمانه زنی ها حاکی از آزمایش قریب الوقوع اتمی کره شمالی است، معاون وزارت خارجه آمریکا هشدار داده، با تمام توان نظامی از جمله سلاح اتمی علیه پیونگ یانگ وارد عمل خواهد شد تا از ژاپن و کره جنوبی حمایت کند. ...