پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جانباختگان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
در 24 ساعت گذشته، 232 بیمار کرونایی بر شمار جانباختگان در ترکیه افزوده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جانباختگان کووید19 استان به 635 نفر خبر داد و گفت:متاسفانه در طی 24 ساعت گذشته 3 بیمار جان خود را از دست دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آمار جانباختگان ناشی از کرونا طی 24 ساعت گذشته در کرمان را هفت نفر ذکر کرد و گفت: یکی از قربانیان کودکی چهار ساله است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 6 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 گفت: مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 772 نفر رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آمار جانباختگان ناشی از کرونا طی 24 ساعت گذشته در کرمان را هفت نفر ذکر کرد و گفت: یکی از قربانیان یک کودک چهار ساله است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶    
آمار جانباختگان کرونا در استان کرمان، از مرز 2هزار و800نفر فراتر رفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: از دیروز تا امروز (22 اردیبهشت 1400) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
با فوت 366 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان به 75 هزار و 934 نفر رسید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مریم کوشکی دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان از فوت 10بیمار مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا در استان البرز تا این لحظه 1774نفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- افغانستانی های مقیم تهران عصر امروز سه شنبه با اجتماع مقابل سفارتخانه کشور متبوع، حمله تروریستی و کشتار چند روز گذشته دانش اموزان مدرسه سیدالشهدای کابل را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه دفتر یادبود جانباختگان فاجعه اخیر تروریستی کابل را امضا کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بنا به گفته فرماندار رباط کریم، شمار جانباختگان در هفته گذشته ثابت و آمار مبتلایان نسبت به هفت روز پیش 40 درصد کاهش داشته است،که 1152نفر از اطرافیان آنها نیز رهگیری و مورد برسی قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت سه نفر، تعداد جانباختگان کرونا در این استان به هزار و 89 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 5 نفر به آمار جانباختگان کرونایی استان زنجان افزوده شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت سه نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 گفت: بدین ترتیب مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 766 نفر رسیده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400 را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از 159 میلیون به بیماری کووید 19.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
حمیدرضا نظری: این داستان، به روح همه جانباختگان عزیز ویروس کرونا و خانواده محترم آنان تقدیم می گردد؛ داستان بیش از 66 هزار انسانی که درد شدید و نفس گیر قفسه سینه، سرفه های خشک و جگرخراش و تب و لرز سوزنده شان، آتش به جان مادران مهربان و داغدار ایران زمین زده است؛ مادرانی که در هر نماز ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: هفت شهروند این استان در شبانه روز گذشته به دلیل کرونا جان باختند و مجموع قربانیان به یک هزار و 756 نفر رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۸    
با ثبت 6 مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به هزار و 763 نفر افزایش پیدا کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 75 هزار و 261 نفر رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت با ثبت 351 فوتی جدید کووید19 طی شبانه روز گذشته در کشور، مجموع شمار قربانیان این بیماری در ایران از 75هزار تن گذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۳    
مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 75 هزار و 261 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: هفت شهروند این استان در شبانه روز گذشته به دلیل کرونا جان باختند و مجموع قربانیان به یک هزار و 756 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: با جانباختن 35 کرونایی دیگر در شبانه روز گذشته در استان فارس آمار جانباختگان به چهار هزار و 238 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته جان 2 نفر دیگر را در استان سمنان گرفت و بر این اساس از ابتدای شیوع کرونا تا ظهر نوزدهم اردیبهشت 1400 تعداد جانباختگان این بیماری در استان به یکهزار و 57 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان اردبیل جان باختند تا مجموع جانباختگان کویید 19 در استان اردبیل به یک هزار و 891 نفر برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که با مرگ 24 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته ، شمار جانباختگان کووید19 از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان به سه هزارو717 نفر رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از رویترز، تازه ترین خبرها از انفجار مرگبار دیروز در کابل- پایتخت افغانستان- حاکی از افزایش شهدا به 58 نفر است حال آنکه شمار مجروحین بیش از 150 نفر اعلام می شود. پیشتر شمار جانباختگان 25 نفر اعلام شده بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شمار جانباختگان انفجار بمبی در نزدیکی مدرسه دخترانه در منطقه دشت برچی واقع در غرب کابل به 58 نفر افزایش پیدا کرد. در این حادثه که بعدازظهر شنبه (18 اردیبهشت) رخ داد، دست کم 150 نفر نیز زخمی شدند. اکثر قربانیان انفجار روز شنبه در غرب کابل دانش آموزان 11 تا 15 ساله بودند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بنابر آمارهای منتشر شده از سوی بیمارستان های پایتخت افغانستان، حمله به مدرسه سیدالشهدا در غرب کابل 55 کشته و 151 زخمی برجای گذاشته است که بیشتر جانباختگان از دانش آموزان هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۵    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین آمار از تعداد جانباختگان و مبتلایان کرونا در کشور را اعلام کرد. به گزارش فارس، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین وضعیت شیوع بیماریکرونادر کشور را تشریح کرد: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۷    
گروه استان ها رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند راهکار مناسبی در کنترل سرایت بیماری در استان کردستان باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۶    
وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت 283 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان این بیماری در ایران به 74 هزار و 524 نفر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۰    
گروه استان ها-از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، 158 هزار و 192 تن به این بیماری مبتلا شده و از این تعداد چهار هزار و 313 تن بر اثر مبتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ارائه راهکارهای عملیاتی برای کاهش جانباختگان جاده ای و تصادفات در تقدم هر برنامه ریزی و تصمیم گیری باشد، گفت: مسئول سازی و تعیین سهم هر دستگاه در زمینه ارتقای ایمنی ترافیک می تواند یکی از کارکردهای همراه سازی رسانه ها در پیشبرد ماموریت های راهور باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تعداد جانباختگان در اثر کرونا در هرمزگان به هزار و 178 نفر رسید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
چهار سال از زخمی و جان باختن بیش از صد نفر از معدن کاران در حادثه تلخ معدن زمستان یورت می گذرد، اما مطالبات بازماندگان از جمله احراز شهادت جانباختگان همچنان بر زمین مانده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۳    
فتحی با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی و قوانین معین شده کرونا گفت: شمار جانباختگان ناشی از کرونا در البرز به سه هزار و 672 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با جانباختن 10کرونایی دیگر، شبانه روز گذشته در استان کرمان، آمار جانباختگان به 2هزار و 767نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 9 نفر دیگر در این استان در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: در مجموع جانباختگان این استان تاکنون به یک هزار و 745 نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
با ثبت 9 مورد فوت در شبانه روز گذشته تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به هزار و 745 نفر رسید.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 335 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به 74 هزار و 241 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
با جان باختن 6 نفر دیگر از افراد مبتلا به بیماری کووید.19 مجموع فوتی های کرونا در استان اردبیل به هزار و 882 نفر رسید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، از دیروز تا امروز 17 اردیبهشت 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 17 هزار و 76 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که 2 هزار و 681 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 2 میلیون و 627 هزار و 94 نفر رسید. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با مرگ 7 نفر دیگر مجموع جانباختگان کرونایی در این استان به 1073 نفر رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- 9 فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه طی 24 ساعت گذشته به ثبت رسید و مجموع جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه از یک هزار و 736 نفر گذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان گفت: ما به دنبال این هستیم که نیروهای برق شهرستان کرمان که در سیل گلباف جان خود را از دست دادند، هرچه سریع تر زمره شهدای خدمت قرار گیرند و این مسئله در شورای تامین استان در حال پیگیری و انجام است.