جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقلام بهداشتی»

روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل بهزیستی مازندران از توزیع دومین مرحله اقلام بهداشتی پیشگیری کرونا، مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین خبرداد. دکتر فرزاد گوهردهی به شیوع ویروس کرونا در جهان اشاره کرد و گفت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مینا بیابانی در گفتگو با مهر ، در خصوص همکاری بسیج زنان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، اظهار داشت: از ابتدای شیوع این ویروس، بسیج بانوان در زمینه تولید و توزیع اقلام بهداشتی به صورت ویژه عمل کرد و بسیاری از پایگاه ها تبدیل به مراکز تولید ماسک و اقلام بهداشتی شد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا حمایت های وسیعی از بخش بهداشت و درمان مبنی بر خرید و اهدا تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی و درمانی برای دانشگاه های علوم پزشکی مناطق محروم کشور به عمل آورده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۸    
دکتر فرزاد گوهردهی، مدیرکل بهزیستی مازندران از توزیع دومین مرحله اقلام بهداشتی پیشگیری کرونا، مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل بهزیستی استان قزوین از توزیع سومین محموله اقلام بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا در میان مراکز کاهش آسیب گذری-شلتر، تیم های سیار، مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی اعتیاد خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۹    
افزایش یکباره تقاضا برای استفاده از اقلام بهداشتی سبب شد تا برخی کارخانجات برای تامین ماسک، الکل و مواد ضدعفونی نسبت به تغییر خطوط تولید خود اقدام کنند برخی از شرکت های دانش بنیان نیز برای رفع نیازهای جامعه در زمینه مبارزه با ویروس کرونا به میدان آمدند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از توزیع سومین محموله اقلام بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا به مرکزکاهش آسیب گذری-شلتر،تیم های سیارمرکزکاهش آسیب ، مرکزتبصره 2 ماده 16 ومراکزاقامتی بهبود و بازتوانی شهرستانهای تابعه وکمپ ها خبر داد و گفت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱    
حجت الاسلام والمسلمین دفتری گفت: مساجد مجری اصلی رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و مسجدی ها شاکله اصلی گروه های جهادی هستند. جهش کشور در تولید اقلام بهداشتی برلی مقابله با کرونا، مرهون همت مسجدی ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای طرح ضیافت همدلی در ذیل پویش ایران همدل، گفت: از اهداف اصلی این پویش، تامین کمک هزینه اقلام و بسته های معیشتی، تهیه غذای گرم و افطاری و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۵    
گروه استان ها- یکی از راه های انتقال آلودگی ها و بیماری ها از جمله کرونا رها کردن اقلام بهداشتی استفاده شده از جمله ماسک، دستکش، دستمال کاغذی و غیر در سطح شهر است و شهرداری گرگان برای سلامت شهروندان و پاکیزگی شهر اقدام به نصب مخازن ویژه کرده است.
بانک سرمایه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
السلام علیک یا امیرالمؤمنین در جهانی رنجور از نابرابری که به ویژه این روزها حتی ساده ترین اقلام بهداشتی نیز در آن برای مردمان کشورهای فقیر چنین دور و دسترس ناپذیر می نماید، این تنها پرچم عدالت علوی است که چشم ها را متوجه خود ساخته و دل ها را به امید جهانی عادلانه تر زنده نگاه داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم گفت: ستاد انتخابات کشور 450 میلیون تومان برای تهیه اقلام بهداشتی شعب اخذ رای استان قم اختصاص داده است همچنین 10درصد شعب اخذ را افزایش پیدا کرده است و اپلیکیشنی نیز طراحی شده که به مردم اعلام کند که کدام شعب خلوت است تا مردم به آن مراجع کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۰    
به همت اعضاء قرارگاه جهادی فرهنگی شهدای گمنام مسجد جامع رجایی شهر کرج، 130 بسته کمک مومنانه شامل ارزاق مایحتاج و اقلام بهداشتی همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تهیه و در مناطق محروم توزیع شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از آغاز مرحله سوم توزیع اقلام بهداشتی برای پیشگیری از کرونا به مراکز نگهداری از معتادان و پاتوقهای معتادان بی خانمان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۳    
با دستور ویژه مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی و در پی انعکاس برخی تخلفات از قبیل فروش اجباری اقلام بهداشتی در بیمارستان های خصوصی از سوی روزنامه قدس، رئیس شعبه ویژه رسیدگی به این گونه تخلفات در تعزیرات حکومتی مشهد به صورت میدانی ماجرا را مورد بررسی قرار داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۰    
وی با بیان اینکه در تامین اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا نه تنها خودکفا بلکه صادرکننده نیز هستیم، گفت: بیش از 82 میلیون عدد ماسک در انبارها موجود است، در حوزه دستگاه های ونتیلاتور صادرات محور شدیم و کارخانه های شوینده دو یا سه شیفت کار می کنند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل گفت: با تشدید نظارت ها و مراقبت پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل، بیش از 49 هزار و 500 قلم داروی تقلبی در استان اردبیل کشف و ضبط شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رزم حسینی با اشاره به خودکفایی و صادرات اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا، گفت: بیش از 82 میلیون عدد ماسک در انبارها موجود است، در حوزه دستگاه های ونتیلاتور صادرات محور شدیم و کارخانه های شوینده دو یا سه شیفت کار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: مؤسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد تبریز در ایام کرونایی و تامین بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی نقش پررنگی داشتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۷    
حجت الاسلام حسینی از برپایی پایگاه بهداشت از شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا آخرین شب قدر در مسجد صاحب الزمان(عج) خبر داد و گفت: درآمد حاصل از فروش اقلام بهداشتی به تهیه و توزیع بسته های معیشتی اختصاص می یابد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵    
شفقنا- آلمان هم برای کمک به هند اعلام آمادگی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، در پی بروز شیوع گسترده کووید19 در هند و بروز فاجعه انسانی در این کشور، آلمان نیز اعلام کرد اکسیژن و دیگر اقلام بهداشتی و درمانی موردنیاز برای بیماران کرونایی را به هند ارسال خواهد کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در اولین روز از هفته کارگر ، از توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: استفاده از ماسک توسط شهروندان نسبت به ماه های گذشته به 40 درصد کاهش یافته و هم اکنون بیشتر مردم این شهرستان از اقلام بهداشتی و مقابله ای نیز حتی استفاده نمی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- طرح شهید قاسم سلیمانی که شامل توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی در راستای مقابله با شیوع بیماری کووید-19 است توسط بسیجیان تکاب در روستاها و مناطق دورافتاده این شهرستان درحال اجراست. عکس از: امیر خالق نژاد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۳    
مسؤول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه گفت: در قالب نهضت کمک مؤمنانه در استان بیش از 10 هزار بسته اقلام بهداشتی تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند و اقشار مختلف جامعه توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران قم گفت: طی یک سال گذشته 70 میلیارد تومان توسط ستادهای مردمی مبارزه با کرونا به آسیب دیدگان کرونایی و تامین اقلام بهداشتی کمک جمع آوری شده که در بروز بحران های طبیعی و غیرطبیعی در سالهای گذشته بی نظیر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف احتکار اقلام بهداشتی به ارزش 47 میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه کسب وکارهای مجازی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار رفع محدودیت های استارتاپ های فعال در بخش تامین محصولات دارویی و داروهای OTC شد. در این نامه اتحادیه با تشریح محدودیت های ایجاد شده برای استارتاپ های دارویی از سوی سازمان غذا و دارو ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در نامه ای به رئیس جمهوری درخواست کرد تا دستور رفع محدودیت فعالیت استارت آپ هایی که در بخش تامین محصولات دارویی و داروهای بدون نسخه و اقلام بهداشتی فعالیت می کنند، را بدهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
در آیینی با حضور شهردار و رئیس شورای شهر بوشهر، طرح تفکیک پسماندهای خانگی از مبدا در بندر بوشهر صبح امروز از سر گرفته شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ستاد انتخابات در خراسان رضوی بیان کرد: واکسیناسیون عوامل اجرایی، افزایش تعداد شعب اخذ رأی، فضای باز و تأمین اقلام بهداشتی مورد نیاز از جمله تمهیدات برای افزایش سلامت در این دوره از انتخابات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یک محموله از اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا برای استفاده کادر درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان اختصاص یافته و در اختیار مدیران این بیمارستان قرار گرفت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۶    
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: رئیس جمهوری نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت در مورد تخلفات صورت گرفته در مورد اقلام بهداشتی از جمله ماسک و لباس مخصوص برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده و دستور موکد دادند که این موضوع در اسرع وقت پیگیری و متخلفان به دستگاه قضائی و افکار ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتقاد مدیرعامل دیجی کالا از عدم همکاری سازمان غذا و دارو در فروش آنلاین دارو در این سایت، کیانوش جهانپور، سخنگوی این سازمان در یک توییت گفت که فروش دارو و اقلام غیردارویی قابل فروش در داروخانه های آنلاین در سایر فروشگاه های آنلاین مجاز نیست. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی با اشاره به گشت های ویژه تعزیراتی در بازار، تاکید کرد نظارت بر بازار اقلام بهداشتی ضد کرونا با شدت ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات اعتباری به باشگاههای ورزشی آسیب دیده، حمایت از شاغلان حوزه فرهنگ و هنر و کمک به افزایش تولید محصولات بهداشتی تعاونی ها گوشه ای از اقدامات صندوق کارآفرینی امید در حمایت از کسب وکارها در دوران کرونا بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۶    
گروه استان ها- رئیس بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: از معلمان ایثارگری که در سال 1399 برای مبارزه با کرونا اقدام به تهیه اقلام بهداشتی ضد کرونا مانند دوخت ماسک و گان کمک کردند، تجلیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- محموله اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا برای استفاده کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به این شهرستان اختصاص یافت و در اختیار مدیران بیمارستان قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۳    
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی گفت: اصناف خراسان شمالی در سال گذشته در زمینه توزیع و تامین کالاهای اساسی و اقلام بهداشتی بهترین عملکرد را داشت اما متاسفانه هیچ گونه عملکرد مثبتی در زمینه حمایت از اصناف استان نداشتیم.
فرمانداری خوانسار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،جلسه برنامه ریزی اجرای طرح آمران سلامت با توجه به وضعیت شهرستان خوانسار از نظر شیوع بیماری کرونا و قرارگرفتن خوانسار در رنگ بندی قرمز در محل فرمانداری درحال برگزارشد. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
دکتر منصور غلامی در نشست مجازی رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با تاکید بر سلامتی همکاران و هموطنان در جریان افت وخیز کرونا در یک سال اخیرو توجه رؤسای دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی به این مساله اظهار داشت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی (عج) سپاه محمد رسول الله تهران از ارسال اقلام بهداشتی به ارزش سه میلیارد ریال به یکی از مراکز خیریه تبریز خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ ایسنا نوشت: با گذشت بیش از یک سال از شیوع ویروس کرونا در ایران اکنون با شرایط قرمز کرونایی در بیشتر استان های کشور مواجه شده ایم، اما این بار با نوع جهش یافته این ویروس ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کار جهادی به اعزام و اردوکشی نیست. در ایام نوروز با توجه به شیوع کرونا و با تعطیلی دانشگاه ها و مراکز، برخی فکر می کردند تعداد کمتری وارد کار جهادی شوند، اما دیدیم افراد و دانشجویان زیادی پای کار آمدند و اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت، درمان و تولید اقلام بهداشتی رخ داد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات استان سمنان گفت: 130 بسته حمایتی همزمان با فرارسیدن ایام نوروز بین خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان توزیع شد. صدیقه قدم اظهار داشت: ارزش بسته های معیشتی در حدود سه میلیون ریال و شامل کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، قند، رب، ماکارونی، تن ماهی و اقلام بهداشتی مانند ماسک ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای برپایی نهضت جهش تولید اقلام ضدکرونایی سال گذشته 10 میلیون و 823 هزار و 716 لیتر اتانول یا الکل طبی برای ضدعفونی در استان قزوین تولید شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
همدان - فرماندار همدان بابیان اینکه فعالیت رستوران ها و غذاخوری های همدان تا اطلاع ثانوی به صورت بیرون بر مجاز است، گفت: چادرهای برپا شده به منظور عرضه اقلام بهداشتی باید با تعداد محدود و تحت نظارت بیشتر فعالیت کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تعزیرات حکومتی استان قزوین، عامل قاچاق پودر شوینده را به پرداخت 48 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان ضمن اشاره به توزیع بیش از 20 هزار ماسک و اقلام بهداشتی در اماکن متبرکه استان، از اجرای طرح آرامش بهاری در 4 بقعه متبرکه شاخص استان درتعطیلات نوروز خبر داد.