پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۱۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گام»

خبرگزاری مهر   ۲۴ دقیقه پیش    
کرج - سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: امیدواریم شورای شهر کرج در طول خدمتش خدمات ارزنده ای را به مردم خوب کرج ارائه دهد و در مسیر آبادانی شهر گام بردارد.
شهرخوان   ۴۳ دقیقه پیش    
یکی دیگر از پروژه های اجرا شده در قالب گام اول آمفی تئاتر روباز و پارک صخره ای دریاچه شورابیل است.
خبرگزاری دانشجو   ۵۰ دقیقه پیش    
اتحادیه دفتر تحکیم وحدت طی نامه ای با اشاره به مشکلاتی که برای مردم و کشور در دولت تدبیر و امید ایجاد شد، از آیت الله رئیسی خواست در اولین گام انتصاب مدیرانی شایسته با دیدی تخصصی را جایگاه های تخصصی منصوب کند.
رجا نیوز   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی-رجانیوز: آیت الله رئیسی، رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه در دیدار "محمدطائر ذاکرزاده" رئیس مجلس تاجیکستان، روابط دو کشور را متکی بر همدلی و همزبانی دانست و گفت: روابط تهران و دوشنبه فراتر از روابط عادی دو کشور با یکدیگر است و باید با اتکا به نزدیکی های فرهنگی و تمدنی ...
مرآت   ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث فرهنگی مجموعه بسطام و خرقان گفت: گام نخست مرمت و سامان دهی مسجدجامع بسطام از محل اعتبارات ملی انجام شد.
گام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکهدر انتخاب استاندار بوشهر تاکیدی بر بومی بودن نداریم گفت: مهم کارآمدی فرد است و در صورتی که یک غیر بومی دارای این شاخص ها باشد شانس بیشتری را برای تصدی این مسؤولیت خواهد داشت.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه ورزشی جی پلاس، در اولین روز از مسابقات کاراته بازی های المپیک توکیو، سارا بهمنیار نماینده سبک وزن بانوان کشورمان روی تاتامی رفت و در نخستین گام مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید. ...
یکی از اثرات مجمع نظام مسائل می تواند فراهم کردن و تقویت حضور نخبگان در عرصه مدیریتی جامعه باشد تا از نظرات کارشناسی آنها به بهترین شکل استفاده شود. ...
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بهمنیار در گام سوم برابر حریف بلغارستانی شکست خورد و از رقابت های المپیک حذف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
دختر المپین گیلانی در دومین دیدار رقابت های کاراته المپیک 2020 توکیو 5 بر یک بازنده شد.
598   ۱ ساعت پیش    
سارا بهمنیار، کاراته کار المپیکی کشورمان در اولین مسابقه خود حریف ترکیه ای اش را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد.
شهرخوان   ۱ ساعت پیش    
یکی از پروژهای ماندگار در قالب گام اول احداث خیابان 55 متری در محوطه شورابیل است.
جماران   ۱ ساعت پیش    
گروه ورزشی جی پلاس، در اولین روز از مسابقات کاراته بازی های المپیک توکیو، سارا بهمنیار نماینده سبک وزن بانوان کشورمان روی تاتامی رفت و در نخستین گام مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید. ...
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سارا بهمنیار نماینده سبک وزن بانوان کشورمان که در نخستین گام مقابل سراب اوزچلیک قهرمان جهان از ترکیه به پیروزی رسیده بود در دومین گام به مصاف حریفی از چین تایپه رفت و نتیجه را واگذار کرد.
598   ۱ ساعت پیش    
سارا بهمنیار، کاراته کار المپیکی کشورمان در اولین مسابقه خود حریف ترکیه ای اش را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد.
دانستنی آنلاین   ۱ ساعت پیش    
برچسب ها المپیک توکیو 2020 دانستنی آنلاین سارا بهمنیار کاراته برچسب ها
نخستین نماینده کاراته ایران در بازیهای المپیک اولین مبارزه خود قهرمان سرسناس ترکیه ای را شکست داد.
شهرخوان   ۱ ساعت پیش    
پارک گالری شورابیل یکی از طرحهای مهم شهرداری اردبیل بود که در زیر مجموعه پروژهه های گام اول طراحی و اجرا شد.
بانوی کاراته کای ایرانی اولین حریف خود را شکست داد.
گام خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت روحانی، مقصر اصلی به نتیجه نرسیدن برجام است و اگر هدایت های رهبر معظم انقلاب نبود، خسارت های برجام بیشتر می شد.
گام خبر   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: حسن روحانی در آخرین نطق تلویزیونی از اقدامات خود در امر مقابله با کرونا سخن میگفت؛ این در حالیست که شواهد و قرائن حاکی از آن است که وی نه تنها برای بهبود وضعیت کاری نکرد بلکه با سوء مدیریت کرونا را در کشور ماندگار و اوضاع را بدتر کرد.
کاراته کای بانوی کشورمان در نخستین بازی خود در رقابت های المپیک توکیو توانست رقیب ترکیه ای خود را شکست دهد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تسهیل کسب وکار در یک دهه گذشته از بیراهه عبور کرده است؟ شواهد نشان می دهد در دهه 90، سیاستگذار به جای اتخاذ رویکرد درست، اما سخت مقررات زدایی، صرفا به مقوله مجوززدایی (بخشی از مقررات زدایی) توجه کرده و در این بخش نیز ناکام بوده است ...
دختر المپین گیلانی نخستین گام رقابت های کاراته المپیک 2020 توکیو را با پیروزی برداشت.
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارتش آمریکا در حال آزمایش هایی با هوش مصنوعی، پردازش ابری، و سنسورهایی است که امکان پیش بینی اتفاقات را از چند روز قبل فراهم می آورد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در اولین روز از مسابقات کاراته بازی های المپیک توکیو، سارا بهمنیار نماینده سبک وزن بانوان کشورمان روی تاتامی رفت و در نخستین گام مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید.
برترین ها / آنا   ۱ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در ادامه مبارزات کاراته وزن 55- کیلوگرم در بازی های المپیک، سارا بهمنیار درسومین مبارزه خود به مصاف ایوت گورانوا از بلغارستان رفت و با شکست 5 بر 2 در این دیدار از صعود به مرحله بعد بازماند. ...
بانوی کاراته کا وزن منهای 55 کیلوگرم ایران در دومین مبارزه خود مقابل نماینده مطرح چین تایپه و دارنده 2 برنز جهان و سه طلای آسیا با حساب پنج بر یک شکست خورد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
نماینده کاراته کشورمان به مرحله بعدی رقابت ها صعود کرد.
شفقنا   ۲ ساعت پیش    
شفقنا – در وزن 55 کیلوگرم ساعت 12:30 سارا بهمنیار کاراته کای المپیکی ایران با نتیجه 5 بر 4 حریف ترکیه ای خود را شکست داد. به گزارش شفقنا ورزشی سارا بهمنیار در گروه A مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید. ...
ایستنا   ۲ ساعت پیش    
حلقه هوشمند اورا رینگ (Oura Ring) که طراحی شبیه انگشترهای معمولی دارد با کمک حسگرهای داخلی، میزان خواب، آرامش فرد در زمان خوابیدن، سیکل های رویابینی، وضعیت ضربان قلب و داده های دیگری مرتبط با خواب را پایش کند. ...
گام خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: مجلس شورای اسلامی امروز میزبان مهمان داخلی و خارجی برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری است.
/جهاددانشگاهی، نماد عبوراز موانع با باور توان ایرانی/ استاندار کرمانشاه با اشاره به اقدامات ارزشمند جهاددانشگاهی در راستای کم اثر کردن تحریم ها، گفت: فعالیت های این نهاد انقلابی موجی از امید و خودباوری و اعتماد به نفس را در جوانان کشور ایجاد کرده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز پنج شنبه در دیدار نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان با اشاره به اهمیت توسعه روابط دو کشور، گفت: با همکاری و همراهی یکدیگر می توانیم گام های بلندی در جهت منافع دو کشور و دو ملت برداریم.
مدال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی حسین خانی در گام اول وزن 74 کیلو مقابل قهرمان جهان کشتی را واگذار کرد....
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گودرزی گفت: نگاه تخصصی در شوراها عامل موفقیت است و طبق قانون برای پیشبرد اهداف شورا گام بردارند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی روز پنج شنبه در دیدار نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان با اشاره به اهمیت توسعه روابط دو کشور، گفت: با همکاری و همراهی یکدیگر می توانیم گام های بلندی در جهت منافع دو کشور و دو ملت برداریم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۲ ساعت پیش    
رییس جهاددانشگاهی فارس با یادآوری اینکه گام های اول در حوزه گیاهان دارویی معطوف به اصلاح بذر و ژنتیک و استخراج ماده مؤثر شد، افزود: طی سه سال گذشته و با حمایت جهاددانشگاهی کشور و مسوولان استانی و البته به همت جهادگران دانشگاهی فارس، راه اندازی خط عصاره گیری گل محمدی، دنبال شد.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: 10 هکتار زمین برای پیست موتورسواری بوشهر تخصیص یافت ولی به سبب تأمین نشدن بودجه آن عملیات اجرایی آن متوقف است.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: سیزدهمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با صعود امیرحسین زارع به نیمه نهایی و حذف مصطفی حسین خانی در کشتی آزاد آغاز شد.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: مراسم تحلیف رئیس جمهور کشورمان عصر امروز در صحن علنی مجلس برگزار می شود که مقامات و شخصیت های از سایر کشورها برای این مراسم به تهران سفر کرده اند.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: کتاب هماری علی(ع) ، آخرین اثر دکتر دهرمیندرنات، توسط مرکز بین المللی میکروفیلم نور چاپ و رونمایی شد. این اثر ذره ای است از عشق وافر یک هندو به امام علی(ع).
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر بهداشت در نامه ای به معاون بهداشت دستور کاهش دو ساله سن تزریق واکسن کرونا و واکسیناسیون محیط بانان را صادر کرد .
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: 5 فروند لنج باری در خور این بندر آتش گرفت، 4 فروند به طور کامل و یک فروند بخشی از آن سوخت.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: باتوجه به اینکه ما در استان از نعمت دریا و ساحل برخوردار هستیم باید از ظرفیت ایجاد اقتصاد دریایی استفاده کنیم.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: سیدمرتضی علم الهدی اهرمی مردی مبارز به شمار می رفت و به خاطر داشتن تمایلات شدید آزادی خواهی مورد توجه ملی یون واقع شد؛ این روحانی متعهد و برجسته در زمان استبداد صغیر پس از وصول فتوای آخوند ملا محمدکاظم خراسانی بر آن شد که بوشهر را از تصرف مستبدین خارج و طرفداران محمدعلی شاه قاجار را از آن ...
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: به دلیل قطعی برق، میزان تولید سیمان کاهش قابل توجهی داشته و گفته می شود بازار با کمبود سیمان مواجه شده است.
گام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمعیت هلال احمر گفت: یازدهمین محموله واکسن کرونا، تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
برترین ها / گام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دومینیک راب ، وزیر امور خارجه انگلیس گفت با آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه آمریکا درباره حمله به یک کشتی تحت مدیریت رژیم صهیونیستی در نزدیکی سواحل عمان صحبت کرده است. ...