جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۲:۲۲Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قدرت موشکی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دلیل حمایت آلمان از اوکراین از دیدگاه پوتین، تاکید مجدد کی یف بر عدم هرگونه مذاکره با مسکو، اعتراف ناتو به قدرت موشکی روسیه، ادعای آمادگی کی یف برای عضویت در اتحادیه اروپا و برنامه همکاری آتی ناتو و اوکراین، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: معاون فنی نیروی دریایی ارتش گفت: حساسه هایی که روی دیلمان قرار گرفته یک نمونه رادار ویژه هست. در بحث های مرتبط با جنگ الکترونیک نسبت به دنا بالاتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی نسبت به قدرت موشکی حزب الله لبنان به ویژه استفاده از موشک های نوع برکان ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پاسخ رهبر انقلاب به این سوال که قدرت موشکی چه فایده ای به حال کشور دارد؟ را در این ویدیو مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس نظامی برجسته صهیونیست با اشاره به نگرانی فرماندهان ارتش این رژیم از قدرت موشکی مقاومت فلسطین اعلام کرد که نیروهای ارتش اسرائیل در عملیات زمینی دچار وضعیت فرسایشی شده اند و ممکن است در نهایت بسیار ضعیف شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۶    
توان موشکی نیرو های مسلح ایران امروز به اصلی ترین بعد قدرت دفاعی کشور تبدیل شده و روند طی شده در سال های گذشته حاکی از تقویت، به روزرسانی و پویایی صنعت موشکی در کشور است چرا که همواره شاهد نوآوری در این حوزه و پیشروی آن همگام با نیاز عملیاتی و فناوری های روز دنیا هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۵    
برنامه روی موج مقاومت رادیو مقاومت در رابطه با قدرت موشکی و تغییر معادلات منطقه با حمید عاصم عضو تیم مذاکره کننده یمنی به صورت تلفنی گفت وگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه گفت: صنعت موشکی ایران و قدرت موشکی مقاومت فلسطین صدقه جاریه شهید طهرانی مقدم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه دومین سخنرانی سید حسن نصرالله بعد از عملیات طوفان الاقصی رسانه های صهیونیستی با اشاره به اینکه دبیرکل حزب الله هنوز همه کارت های خود را استفاده نکرده است، گزارش دادند: تعداد موشک های حزب الله بسیار بیشتر از چیزی است که ما تصور می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدیشهر- امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه قدرت موشکی فکر تعرض به ایران را از سر اسرائیل بیرون کرده است، گفت: اگر امثال شهید تهرانی مقدم نبودند سرنوشت ایران مانند غزه می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار موسوی جانشین فرماندهی نیروی هوافضای سپاه پاسداران با اشاره به قدرت موشکی جبهه مقاومت گفت: شهید حسن طهرانی مقدم کابوس تا ابد زنده رژیم صهیونیستی است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۱    
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اکنون استکبار جهانی از قدرت موشکی ایران که یک قدرت بازدارنده هست، ترس و واهمه دارد، گفت: هیچ قدرتی قادر به تهدید ایران نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع مطلع به خبرگزاری رویترز گفتند که موشک های ضدکشتی در زرادخانه حزب الله، تهدید این گروه برای نیروی دریایی آمریکا را مضاعف می کند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۰    
ایران پرس: قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران امروزه یکی از مولفه های موثر کشورمان در حوزه اقتدار دفاعی و منطقه ای است که با تکیه بر توانمندی داخلی و با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در فواصل زمانی کوتاه در صنایع دفاعی و شرکت های دانش بنیان طراحی و ساخته می شود
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۱    
جمهوری اسلامی ایران در سه دهه اخیر گام های بلندی در زمینه طراحی، ساخت و عملیاتی کردن انواع موشک های بالستیک برداشته است، به نحوی که ایران اکنون بزرگترین قدرت موشکی غرب آسیا محسوب می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵    
موشک بالستیک "سجیل" قابلیت دسترسی به سرزمین های اشغالی و پایگاه هایایران و اسرائیل دو قدرت نظامی متفاوت منطقه غرب آسیا هستند که توانمندی های نظامی گسترده ای دارند که هرکدام در حوزه ای منحصر به فرد هستند.ایران و اسرائیل در المان های قدرت نظامی با یکدیگر تفاوت هایی بنیادین دارند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، دکتر حسن امینی با بیان اینکه، شنبه 15 مهرماه 1402 هجری شمسی یکی از نقاط عطف، مهم و ماندگار در تاریخ معادلات سیاسی و امنیتی منطقه غرب آسیا و بالاخص در روند درگیری های مقاومت فلسطین با رژیم جعلی صهیونیستی محسوب می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی با اشاره به وحشت صهیونیست ها از قدرت موشکی حزب الله تاکید کرد جنگ کنونی علیه غزه جنگی است که غربی ها به سرکردگی جو بایدن به راه انداخته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۸    
وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ساخت و رونمایی از موشک های فراصوت و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما باید قدرت بازدارنگی خود را تقویت کنیم و از جمله قدرت بازدارنگی جمهوری اسلامی ایران بحث موشکی و پهپادی است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
هفت سال فرماندهی او در سپاه لبنان و نیروی قدس نیز از مسئولیت های پراهمیت اوست که دست اندرکاران امر هم سخن هستند که در زمان فرماندهی او نیروی جبهه مقاومت حزب الله لبنان به رشد تکاملی رسید که به خصوص می توان گفت حزب الله لبنان در این مدت، در زمینه قدرت موشکی به اوج اقتدار رسید.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، جنبش حماس صبح روز گذشته یک جنگ ترکیبی و بی سابقه با عنوان طوفان اقصی را علیه صهیونیست ها انجام داد و ضربه تاریخی به اشغالگران با اسیر کردن چندین نظامی و به هلاک رساندن چند صد صهیونیست زد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
حمله غافلگیرکننده حماس به اراضی اشغالی با واکنش های متعددی مواجه بوده که اکثر آن ها حاکی از ضعف و سردرگمی رژیم صهیونیستی در مواجهه با شجاعت رزمندگان جبهه مقاومت است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حمله غافلگیرکننده حماس به اراضی اشغالی با واکنش های متعددی مواجه بوده که اکثر آن ها حاکی از ضعف و سردرگمی رژیم صهیونیستی در مواجهه با شجاعت رزمندگان جبهه مقاومت است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حمله غافلگیرکننده حماس به اراضی اشغالی با واکنش های متعددی مواجه بوده که اکثر آن ها حاکی از ضعف و سردرگمی رژیم صهیونیستی در مواجهه با شجاعت رزمندگان جبهه مقاومت است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۲۳:۴۲    
قدرت موشکی و پهپادی ایران که در دوران فرماندهی سردار حاجی زاده در نیروی هوافضای سپاه پاسداران به اوج خود رسید، در این سال ها مورد توجه شدید صهیونیست ها قرار گرفته و او را هم تراز سردار قاسم سلیمانی به عنوان تهدید در نظر گرفته اند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری-فرمانده سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه امروز قدرت موشکی ما نیز متکی به پشتیبانی ملت ایران است، گفت: دشمن پس از ناامید شدن از نفوذ، به تفرقه افکنی در داخل آورده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کره جنوبی اولین رژه نظامی در مقیاس بزرگ خود طی یک دهه اخیر را با به نمایش گذاشتن تسلیحات مختلف از جمله موشک های بالستیک و بالگردهای تهاجمی، در سئول آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون هماهنگ کننده کل سپاه قدرت امروز جمهوری اسلامی را ناشی از اتکا به خداوند و کشف و استفاده از فرصتها در دل تهدیدها دانست و گفت: امروز عرصه اقتصادی از این مسئله استثنا نیست و همانند این که از دل تهدید امنیتی به بزرگترین قدرت اطلاعاتی و از دل تهدید دفاع از کشور به بزرگترین قدرت دفاعی و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۱    
یزد- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران به برکت قدرت موشکی دارای عزت و امنیت در منطقه است، گفت: موشک های ما قدرت بازدارندگی دارد و این قدرت از دل تهدید در کشور ما ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهان نظامی سراسر دنیا از جمله مقامات ارشد ارتش آمریکا به قدرت موشکی ایران اذعان کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن به کشورهای متجاوز به این کشور درباره ماجراجویی آن ها هشدار داد و گفت هیچ نقطه ای از این کشورها از تیررس موشک های یمن در امان نیست.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرانک مک کنزی ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا و فرمانده سابق ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا با تاکید بر قدرت موشکی ایران گفت که ایران در این زمینه نسبت به همسایگان خود دست بالا را دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به هر حربه ای متوسل می شود تا سلاح سبک را از گروه های مقاومت در کرانه باختری بگیرد اما برخلاف تلاش صهیونیست ها، مقاومت اکنون به فناوری ساخت موشک هم دست پیدا کرده و دیروز یک فروند موشک قسام شهرک صهیونیست نشین را مورد هدف قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی خطاب به کشورهای متجاوز اعلام کرد که با قدرت موشکی خود می توانیم هر هدفی را در هر نقطه ای منهدم کنیم .
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۴    
ایران پرس: دانش بنیان شدن صنایع دفاعی ایران و اتکا به توانمندی داخلی باعث شده که قدرت موشکی ایران در سه دهه گذشته ارتقای قابل توجهی پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان "فرار نخبگان" را از شایعات دشمن خواند و گفت: اگر فرار نخبگان صورت گرفته، چطور موشکی و این همه مقتدر شده ایم؟.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۲    
سردار سیدمهدی فرحی، جانشین وزیر دفاع در گفت وگویی تلویزیونی جزئیاتی از کشف بزرگ ترین خرابکاری صنعتی ایران در صنایع موشکی را که توسط موساد برنامه ریزی و اجرا شده بود، تشریح کرد. توطئه های مختلف صهیونیست ها برای ضربه زدن به قدرت موشکی ایران ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران خواب را از چشم دشمنان ربوده است، ادامه داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حفاظت اطلاعات وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران به شبکه خرابکاران صنعتی وابسته به موساد ضربه سنگینی وارد کرد. یک مقام مسوول در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام این خبر به نورنیوز گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم- امام جمعه قم گفت: اخیرا در صنایع دفاعی کشور صهیونیست ها اقداماتی داشتند که عوامل نفوذی در این زمینه برای از کار انداختن قدرت موشکی تلاش کردند تا نقطه قوت را به ضعف تبدیل کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع پرس، سردار رضا طلایی نیک، سخنگوی وزارت دفاع در گفت وگوی ویژه خبری شبکه خبر در تشریح خنثی سازی خرابکاری صنعتی موساد در صنایع موشکی، گفت: باید در ابتدا به این نکته اشاره کنم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۷    
قدرت موشکی ایران مثل خاری در چشم رژیم صهیونیستی است و سازمان جاسوسی این رژیم معروف به موساد نیز به طور مداوم در تلاش برای ضربه زدن به این قدرت ایران است. اما وزارت اطلاعات چطور با موساد مقابله می کند؟
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا این مقام مسئول گفت: -با توجه به تاثیرگذاری راهبردی قدرت موشکی ایران در ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان، صنایع موشکی همواره از اهداف سرویس های جاسوسی در زمینه خرابکاری صنعتی بوده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع اعلام کرد: با توجه به تاثیرگذاری راهبردی قدرت موشکی ایران در ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان، صنایع موشکی همواره از اهداف سرویس های جاسوسی در زمینه خرابکاری صنعتی بوده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در حفاظت اطلاعات وزارت دفاع: با توجه به تاثیرگذاری راهبردی قدرت موشکی ایران در ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان، صنایع موشکی همواره از اهداف سرویس های جاسوسی در زمینه خرابکاری صنعتی بوده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اشاره: برخورداری از اقتدار موشکی یکی از مؤلفه های قدرت ساز نظامی جمهوری اسلامی ایران است که دوست و دشمن بر اثربخشی آن اذعان دارند و از این صنعت با محصولات متنوع به عنوان یکی از سرآمدترین قدرت های موشکی در دنیا و خاورمیانه یاد می کنند تا حدی که با هر رونمایی جدید از محصولات سازمان هوافضای نیروهای ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۱:۴۰    
با عضویت در شبکه های اجتماعی خبرنامه دانشجویان ایران از آخرین اخبار مطلع شوید
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش تابناک به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه با اشاره به قدرت موشکی و پهپادی این نیرو، تولید قدرت در سپاه را عنایت خدای متعال توصیف و تأکید کرد: تلاش می کنیم تا [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۴    
باشگاه خبرنگاران توانا_ مهم ترین اخبار شنبه بیست و هشتم مرداد ماه، اعم از اختصاص 10هزار میلیارد تومان برای پرداخت به گندم کاران تا ارتقای قدرت موشکی و پهپادی در دستور کار هوافضای سپاه را در پادکست خبری توانا 24 بشنوید.