دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۲۱Sep 2020 28

جدیدترین‌های «جشنواره ملی شمس و مولانا»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست تولیت شمس تبریزی با اشاره به اینکه 236 گروه موسیقی سنتی برای شرکت در بخش موسیقی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا ثبت نام کرده اند، گفت: صاحبان این آثار از 24 استان کشور برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیرخانه سومین جشنواره ملی شمس تبریزی و مولانا در اطلاعیه ای آورده است: به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری سومین جشنواره ملی شمس و مولانا در شهرستان خوی به هفته وحدت (8 تا 13 آبان) موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست تولیت شمس تبریزی گفت: تاکنون 232 گروه موسیقی سنتی برای شرکت در بخش موسیقی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر اجرایی همایش علمی بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا از ثبت نام 140 گروه موسیقایی برای شرکت در بخش موسیقی این رویداد در دوره سوم خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
داوران بخشِ سومین جشنواره ملی شمس و مولانا که قرار است 10 تا 18 مرداد در خوی برگزار شود، معرفی شدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، متن فراخوان بخش موسیقی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا به شرح زیر است: پاسداشت مفاخر عرفانی و فرهنگی ایران زمین (شمس تبریزی و مولوی) تولید آثار فاخر هنری و علمی در حوزه شمس و مولانا و موضوع معرفت، اخلاق، ادب و عرفان اسلامی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فراخوان بخش موسیقی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا به دبیری رضا جعفرپور منتشر شد. این رویداد در آرامگاه شمس تبریزی واقع در شهرستان خوی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،طی آئینی با حضور اهالی فرهنگ و هنر در سالن شهید کوچری فرمانداری خوی، از پوستر سومین جشنواره ملی شمس و مولانا رونمایی شد. سومین جشنواره ملی شمس و مولانا در دو بخش موسیقی و قصه گویی برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۸:۴۵    
با حضور جمعی از شمس و مولانا پژوهان و اصحاب فلم از نماد و پوستر سومین جشنواره ملی شمس و مولانا در خوی رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: گروه موسیقی سادات پیرآباد شهرستان سراوان در بخش موسیقی اصیل ایرانی مقام برتر را از آن خود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
جشنواره ملی شمس و مولانا با حضور هنرمندان 20 استان کشوربعد از 5 روز فعالیت بابرگزاری بخش موسیقی این جشنواره و تجلیل از آثار برتر بخشهای مختلف جشنواره به کار خود در شهرستان خوی پایان داد .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور در دومین جشنواره ملی شمس و مولانا در شهرستان خوی گفت: امروز دنیا ما را با گردشگری فرهنگی می شناسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۱    
ارومیه- ایرنا- 12 گروه موسیقی منتخب برای اجرا در مرحله نهایی دومین جشنواره ملی شمس و مولانا در بارگاه شمس تبریزی، معرفی شدند تا این رویداد فرهنگی امروز یکشنبه به کار خود پایان دهد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی شمس و مولانا و پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا از 23 تا 28 مردادماه در شهرستان خوی در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - دبیر دومین جشنواره ملی شمس و مولانا گفت: در بخش شعر جشنواره شمس و مولانا 14 اثر به عنوان آثار برتر معرفی و شاعران برگزیده نشان زرین شمس و تندیس ویژه جشنواره را دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره ملی شمس و مولانا باحضور اندیشمندان و مولانا پژوهان در آرامگاه شمس تبریزی خوی آغاز بکار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۷    
ارومیه- ایرنا- فرماندار خوی گفت: تاکنون یک هزار و 286 اثر هنری در بخش های موسیقی سنتی، شعر و گرافیک از هنرمندان سراسر کشور با موضوع شمس و مولانا در سامانه این جشنواره ثبت شده و به دبیرخانه دومین جشنواره ملی شمس و مولانا رسیده ولی تنها 86 اثر به مرحله نهایی راه یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ملی شمس و مولانا از 24 الی 28 مرداد ماه در خوی برگزار و در آن آثار برتر بخشهای موسیقی، شعر و گرافیک معرفی خواهند شد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، عابدی در نشست خبری به مناسبت برگزاری دومین جشنواره ملی و همایش علمی بین المللی شمس ومولانا در جمع خبرنگاران گفت: این جشنواره ملی از24 لغایت 28 مرداد برگزار می شود که جشنواره "شعر" شمس ومولانا 24و25مرداد، جشنواره "موسیقی و تایپوگرافی" شمس ومولانا 26 تا 28مرداد برگزار خواهد شد . ...
ندای موج   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی اظهار کرد: جشنواره ملی و همایش علمی بین المللی شمس و مولانا از بزرگ ترین رویداد های فرهنگی و ادبی آذربایجان غربی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خوی گفت: دومین جشنواره ملی شمس ومولانا مرداد ماه سال جاری درخوی برگزار می شود . به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی عابدی در نشست خبری به مناسبت برگزاری دومین جشنواره ملی و همایش علمی بین المللی شمس ومولانا که در سالن جلسات خانه مطبوعات استان برگزار شد بااشاره به اینکه دومین جشنواره ملی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار خوی گفت: جشنواره ملی و همایش علمی بین المللی شمس و مولانا به ترتیب در مرداد ماه و مهر سال جاری برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خوی گفت: شناساندن شمس تبریزی به دنیا از اهداف اصلی برگزاری جشنواره ملی شمس ومولانا است. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی مقدم در نشست خبری به مناسبت برگزاری دومین جشنواره ملی وهمایش علمی بین المللی شمس ومولانا که در سالن جلسات خانه مطبوعات استان برگزارشد بااشاره به اینکه ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سیدمحمد عابدی، معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی، عصر امروز، 13 مردادماه، در نشست خبری جشنواره ملی و همایش بین المللی شمس و مولانا ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- دبیر دومین جشنواره ملی شمس و مولانا گفت: راه یافتگان به بخش نهایی موسیقی این جشنواره توسط هیات داوران معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خوی گفت: دومین جشنواره ملی شمس و مولانا در سه بخش موسیقی، شعر و تایپوگرافی از 24 تا 28 مردادماه امسال برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۶    
مولانا جشنواره ملی شمس و مولانا 24 تا 28 مرداد ماه در خوی برگزار می شود .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار خوی گفت: تاکنون یک هزار و 286 اثر هنری در بخش های موسیقی سنتی، شعر و گرافیک از هنرمندان سراسر کشور با موضوع شمس و مولانا در سامانه این جشنواره ثبت شده و به دبیرخانه دومین جشنواره ملی شمس و مولانا رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل موسسه تولیت شمس تبریزی گفت: تاکنون 520 اثر هنری در بخش های موسیقی سنتی، شعر و گرافیک از هنرمندان سراسر کشور با موضوع شمس و مولانا در سامانه این جشنواره ثبت شده و به دبیرخانه دومین جشنواره ملی شمس و مولانا رسیده است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امسال بیش از 480 گروه هنری و موسیقی آیینی-سنتی از سراسر کشور در جشنواره ملی شمس و مولانا در خوی شرکت می کنند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سیدمحمد عابدی فرماندار خوی با اعلام این خبر گفت ...
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی شمس و مولانا توسط موسسه تولیت شمس تبریزی در تاریخ 20-28 مرداد 1398 در شهر خوی برگزار میگردد. این جشنواره توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. اهداف جشنواره: 1 پاس داشت مفاخر عرفانی و فرهنگی ایران زمین (شمس تبریزی و مولوی) ...
محمدرضا پاکروان، وابسته فرهنگی کشورمان در نخجوان در حاشیه برگزاری چهارمین همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا در استان آذربایجان غربی در گفت وگو با ایرنا گفت: ادبیات، فرهنگ و سنت دیرینه ایران به جهانیان معرفی شود. ...
همایش بین المللی شمس و مولانا (5 شهریورماه) با حضور محمدرضا پاکروان، وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نخجوان در محوطه مقبره شمس تبریزی شهر خوی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: امید است جشنواره ملی شمس و مولانا از سال های آتی به جشنواره بین المللی ارتقا یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۸:۳۳    
مدیرعامل تولیت شمس تبریزی گفت: 50 اثر در بخش نماها به دبیرخانه همایش ارسال شدند که از این تعداد45 اثر در بخش نماهای جشنواره ملی شمس و مولانا به مرحله نهایی داوری راه یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۳    
رئیس هیئت مدیره تولیت شمس تبریزی از برگزاری همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا در شهرستان خوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۹    
رئیس شورای اسلامی شهر خوی گفت: از تاریخ 5 الی 8 شهریور همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا در خوی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۷    
سرپرست گروه موسیقی کوبان شمس از راهیابی این گروه موسیقی به جشنواره ملی شمس و مولانا خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
کنگره بین المللی شمس عارف نامی شهرستان خوی با حضور اندیشمندان و علاقمندان عرفان وادب در دهه ی اول شهریور ماه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار خوی گفت: برای توسعه شهرستان، معرفی ظرفیت ها و جذب سرمایه گذار، برنامه نشست اقتصادی هم زمان با همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین همایش علمی بین المللی و جشنواره ملی آئین ها، آواها و نماها با عنوان شمس و مولانا در بازه زمانی هفته اول شهریورماه در شهرستان خوی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۱    
مدیرعامل تولیت شمس تبریزی گفت: برگزاری همایش علمی بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا در خوی زیربنای رخدادهای فرهنگی و هنری بسیار بزرگی خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل موسسه تولیت آرامگاه شمس تبریزی با اشاره به برگزاری چهارمین همایش بین المللی شمس و مولانا در روزهای ششم و هفتم شهریور سال جاری در خوی گفت: امسال همزمان با این همایش، جشنواره ملی شمس و مولانا با عنوان 'آیین ها، آواها و نماها' برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوسترهای همایش بین المللی و جشنواره ملی شمس و مولانا با حضور فرماندار خوی، نماینده مردم در مجلس، مدیرکل امور اجتماعی استانداری و سایر اعضای هیات مدیره تولیت شمس تبریزی برگزار شد.