سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۹:۱۲Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

خبرگزاری تابناک   ۲۹ دقیقه پیش    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. زندانیان به میمنت استالین، یکدیگر را خوردند اختلال خواب، معضلی که به ستاره ها هم رحم نمی کند چتر طبیعی کودکان گینه ای هنگام بارش باران ساعت هوشمند هواوی مخصوص کودکان ...
رئیس ستاد مقابله با کرونای نظام پزشکی های استان گیلان در نامه ای خطاب به استاندار گیلان خواستار ایجاد تغییری در نحوه ی پیشگیری و کنترل بحران کرونا در این استان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید از همه ظرفیت های کشور برای کنترل کرونا استفاده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مشاهدات میدانی در کنار آمار افزایشی مبتلایان کرونا نشان می دهد که بسیاری از هموطنان، پروتکل های پیشگیری از کووید19 را حتی به اندازه رعایت فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک جدی نگرفته که در نتیجه تلاش ها برای کنترل کرونا را بی نتیجه گذاشته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت طی 24 ساعت منتهی به دهم مرداد، 32هزار و 511 بیمار جدید کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 366 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: اگر مردم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند و واکسیناسیون افراد بالای 45 سال در استان هم زودتر انجام شود، هرمزگان از این وضعیت کرونایی عبور می کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۷    
برترین ها: دو نمودار مقایسه ای از وضعیت شیوع کرونا، بعد و قبل از واکسیناسیون را می بینید، در واقع آن نقاط قرمز، نشان دهنده میزان ابتلا هست که بعد از واکسیناسیون کاهش چشمگیر داشته، گر چه که این تاثیر با فایزر چشمگیرتر است اما هر نوع واکسنی در سطح بالای واکسیناسیون می تواند به کنترل بیماری کمک کند.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روسای 65 دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، با انتقاد از مماشات ستاد ملی مقابله با کرونا و عدم اتخاذ تدابیر سختگیرانه، خواستار اعمال محدودیت های جدی و تعطیلی و منع تردد عمومی حداقل به مدت یک هفته شده اند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۱    
جلسه ستاد مدیریت، پیشگیری و کنترل کرونا شهرستان اهواز یکشنبه 10 مردادماه با حضور مسئولین مربوط در سالن اجتماعات فرمانداری اهواز برگزار شد
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سالم خبر: با توجه سیاست های نامشخص وزیر بهداشت برای کنترل کرونا باید گفت که موج دیگری از کرونا را در پیش خواهیم داشت، چراکه سیاست ها اصلا شفاف نیست و معلوم نیست از کدام مدل در حال تبعیت هستیم، درحال حاضر در آمار بستری و فوتی های کرونا ما جزو اولین های رنکینگ هستیم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون آموزشی وزارت علوم، تامین سلامت دانشجویان را شرط حضوری شدن آموزش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی عنوان کرد و گفت: دانشجویان جدیدالورود در بهترین حالت از بهمن ماه می توانند آموزش حضوری داشته باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه محموله جدید واکسن کرونا وارد استان شده است، گفت: این محموله جدید شامل 9 هزار و 750 دز واکسن چینی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه سانفرانسیسکو تاکید کرد: اختلاف بر سر نحوه احیای برجام، عامل وقفه در مذاکرات برجامی شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اوج گرفتن دوباره پاندمی کرونا در بسیاری از ایالتهای آمریکا علیرغم انجام واکسیناسیون در این کشور، سوژه کارتونی از جان کُل درسایت کگل شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
هزاران نفر در فرانسه روز شنبه در اعتراض به تدابیر قانونی دولت امانوئل ماکرون برای اجباری کردن ارائه گذرنامه سلامت هنگام ورود به اماکن عمومی در بحبوحه شیوع موج چهارم کووید-19 در این کشور تظاهرات کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی ستاد مقابله با کرونا، فرصت 6 روز تعطیلی برای کنترل کرونا را تبدیل به تهدید‬ جدی دانست و گفت: ظرفیت بیمارستان ها و کادر درمان محدود است و با ادامه این روند حتماً با مشکل مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: اگر می خواهیم در مهار این پیک درست عمل کنیم باید نقش اساسی را به مردم بدهیم و اجازه دهیم اقشار مختلف خودشان مدیریت کنند تا با همراهی مردم از این شرایط خارج شویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: روند افزایشی بستری بیماران تنفسی و کرونایی در استان خراسان جنوبی از سه روز گذشته شدت بیشتری پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر تلمبه خانه شماره 2 و 4 طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در عین حال ملی بودن پروژه و نبود امکان تعطیلی آن، روشی با عنوان ایمن اجرا در پیش گرفته شد تا افزون بر حفظ ایمنی و سلامت کارگران، اجرای به موقع طرح نیز تضمین شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان بر ضرورت تعطیلی یک هفته ای منطقه جنوب غرب خوزستان (شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان) به جهت کنترل بیماری کووید 19 تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دولت استرالیا صدها سرباز را در سیدنی برای کمک به برقراری قرنطینه به منظور کنترل کرونا مستقر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۵۶    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از روند صعودی پیک پنجم کرونا در استان خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، غلامرضا شریف زاده دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی اظهار کرد: موارد مثبت بدحال بستری در بیمارستان ها هم در این مدت 8 برابر شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان سیستان وبلوچستان در مجلس، با بیان اینکه این استان به دلیل عدم کفایت زیرساخت ها هنوز از نظر کنترل کرونا به وضعیت پایداری نرسیده است، ورود دولت سیزدهم به این حوزه را نقطه امیدی برای رفع این مشکلات دانست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دنیایی که برای فروپاشی جمهوری اسلامی ایران در این تلنگر سنگین کرونا، آماده بود امروز در حیرت است. سعید نمکی: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: نوبت به واکسیناسیون به افراد 45 سال به بالا در خراسان جنوبی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر ستاد دانشگاهی کنترل کرونا در خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام تزریق واکسن برای گروه 48 تا 50 سال در استان خبر داد و گفت:14.3 درصد جمعیت بالای 18 سال خراسان جنوبی واکسینه شده اند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مهمترین راه شکست کرونا "واکسیناسیون" است/ یک نفر در یک مراسم عروسی 110 نفر را کرونایی کرد محمد نوذری، رئیس ستاد کرونای استان و استاندار ایلام: آمارهای فعلی بیانگر قرار گرفتن استان در پیک پنجم کرونا است، از مردم انتظار داریم که با توجه بیشتر به رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام واکسیناسیون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۶    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از ورود محموله جدید واکسن کرونا به استان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱    
مرکزی_ رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: باید تمامی مردم، نهادها و همچنین دستگاه ها و عوامل موجود، همکاری های لازم را در مدیریت اپیدمی کرونا برعهده بگیرند و به عنوان حلقه های یک زنجیره در راستای مدیریت هوشمند عمل کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با اعلام فدراسیون والیبال تایلند و تأیید کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC)، تاریخ برگزاری رقابت های باشگاه های زنان و مردان آسیا تغییر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی، برای کنترل کرونا در استان، باید تقویت و استمرار داشته باشد تا منجر به قطع زنجیره ویروس کرونا شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کاهش جهش ویروس با تسریع واکسیناسیون فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بدون حل مشکلات معیشتی مردم لاک داون اجباری شهر (تعطیلی) اقدام موثری برای کنترل کرونا نخواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرهای مختلف تونس امروز صحنه تظاهرات گسترده در اعتراض به عملکرد دولت در کنترل کرونا و وخامت اوضاع معیشتی بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۷۶ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بدون حل مشکلات معیشتی مردم لاک داون اجباری شهر (تعطیلی) اقدام موثری برای کنترل کرونا نخواهد بود، بر ضرورت برنامه ریزی برای توزیع بسته های حمایتی برای اقشار آسیب پذیر با هدف مقابله با بیماری تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فوتی های بیماران کرونا در گلستان دو رقمی شد و روز گذشته 12 بیمار در استان به دلیل ابتلا به کرونا جان باختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها – استاندار کرمان گفت: با تعطیلی شهرستان ها مخالف هستیم و تعطیلی بخش اداری نیز هیچ کمکی به کنترل بیماری کرونا نمی کند.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ورلد استیل در یک گزارش مفصل به بررسی گزارشی از تولید فولاد خام در کشورهای تولید کننده طی ماه اخیر کرده است. در این گزارش چین و هند بزرگترین تولیدکنندگان فولاد خام دنیا هستند. ایران نیز در رتبه دهم قرار گرفته است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: مشاور وزیر بهداشت با انتشار توئیتی نسبت به عدم رعایت محدودیت های کرونایی در تعطیلات شش روزه انتقاد کرد و تبعات آن را نگران کننده توصیف کرد. علیرضا وهاب زاده نوشت: "تعطیلی بی فایده و پرضرر !! وقتی تمام جاده ها و رستوران ها و پاساژ ها باز است! ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: افرادی که زمان تزریق نوبت اول واکسنشان فرا رسیده است، می توانند به انتخاب خودشان واکسن ایرانی یا چینی دریافت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس خراسان جنوبی اظهار کرد: تاکنون 30 درصد افراد 50 تا 69 ساله ساکن در شهرستان بیرجند واکسن کرونا را دریافت کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
محل استقرار خبرنگاران در توکیو سالن بزرگی است که تعداد زیادی از اهالی رسانه را در خود جای داده است. ژاپنی ها برای کنترل کرونا روی برخی میز ها شیشه های نازکی را حائل کرده اند تا اهالی رسانه برخورد نزدیک با هم نداشته باشند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از توکیو، بیماری کرونا و سخت گیری مقامات ژاپنی برای برگزاری المپیک 2020 باعث شده تا مسیرهای رفت و آمد افراد با دشواری هایی باشد که البته بخشی از این سختی برای کنترل کرونا است. یکی از مسیرهای تعیین شده برای رسیدن به وسیله نقلیه را در زیر می بینید: ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۳    
شفقنا زندگی- رییس بخش اورژانس بیمارستان سینا و مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی درباره مشخصات پیک پنجم کرونا گفت: از هفته های گذشته شاهد افزایش لحظه به لحظه تعداد ابتلا به بیماری بودیم تا جاییکه اواسط هفته گذشته وضعیت بیمارستان ها وخیم شد و ذخایر اکسیژن کاهش پیدا کرد چون تمام تخت ها نیاز به ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۰۷    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: در طول 3 روز 30 درصد از گروه سنی 50 تا 69 سال بیرجند علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کاروان خبری کشورمان که شب گذشته تهران را به مقصد توکیو ترک کرد امروز ساعت 19 به وقت توکیو به ژاپن رسید. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، فرایند حضور خارجی ها در ژاپن پروسه ای زمان بر است و هر مسافر حداقل 5 ساعت در فرودگاه باید منتظر بماند تا مجوز خروج از فرودگاه را بگیرند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: از اول مرداد ماه بر اساس ابلاغ وزارت بهداشت، واکسیناسیون دانشجویان و معلمان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: پروژه ای با این هدف که ما یک پایانه صادراتی جدید در منطقه داشته باشیم که در خلیج فارس نباشد و در دریای عمان باشد، بسیار حائز اهمیت است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر: روحانی گفت: دو قول به مردم دادیم، یکی کنترل کرونا و یک تحریم، به هر دو عمل کردیم. در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: اولین واکنش روحانی به اعتراض مردم خوزستان رئیس جمهور در مراسم آغاز طرح انتقال نفت از گوره به جاسک: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: پنج شهرستان این استان در وضعیت قرمز و سه شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند و هیچ نقطه کم خطر (آبی) در خراسان جنوبی وجود ندارد.