جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش، راهنمای چک لیست مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس در حوزه ها و کانون های برگزاری امتحانات را به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت اعلام کرده است برای بهبود کنترل کرونا در تعطیلات عید فطر قرنطینه شهرها را به صورت سراسری اجرا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه مشارکت اصناف نقش مهمی در کنترل کرونا دارد، گفت: نگران عدم رعایت دستور العمل ها در نانوایی و سوپرمارکت ها هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: طرح مراقبت در منزل در استان در حال اجرا است و توانسته مراجعه به بیمارستانها را کاهش دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از اعمال محدودیت های شدید در مبادی دریایی بندر امام خمینی (ره) به منظور مدیریت و کنترل کرونا ویروس خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۹    
سفر به شهرستان پارس آباد در ایام عید فطر ممنوع می شود فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه امروز قرارگاه فرماندهی عملیات مدیریت کنترل کرونا شهرستان با اشاره به ابلاغ مصوبه ممنوعیت سفر در سطح کشور در تعطیلات عید فطر گفت این مصوبه با جدید در شهرستان پارس آباد نیز اجرا و از ورود و خروج به شهرستان در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از اعمال محدودیت های کرونایی در آستانه عید فطر به منظور کنترل کرونا ویروس خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش، دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس در حوزه ها و کانون های برگزاری امتحانات را به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آمارهای ابتلا در روزهای اخیر کمی کاهشی شده اما آیا می توان این آمار را به منزله عبور ایران از وضعیت قرمز دانست؟ مقایسه آمارهای کرونایی در ایران و ترکیه کدام کشور را در کنترل این بیماری موفقتر می داند؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش، دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس در حوزه ها و کانون های برگزاری امتحانات را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزار ی میزان - فارس نوشت: زهرا صدراعظم نوری درباره واکسن های دریافتی شهرداری گفت: نیرو های کارگری و خدماتی به غیر از حوزه حمل و نقل رانندگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی حدود 56 تا 57 هزار نفر تعدادشان بود که اکنون کمتر از 3 هزار نفر از آن ها دریافت کننده واکسن بوده اند و باید واکسن های بیشتری به آن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر ستاد دانشگاهی کنترل کرونا در خراسان جنوبی با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در قاین و نهبندان گفت: در تعطیلات عید فطر ترددهای بین شهری نیز در استان ممنوع خواهد بود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد میرکاظمی: داعیه ولایت مداری و مردم داری مجلس و وزیر بهداشت گوش فلک را کر کرده، اما وزارت بهداشت در سایه سکوت مجلس در مقابل دستور صریح حضرت آقا می ایستد و واکسن آسترازنکای انگلیسی را با توجیهات مختلف وارد می کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
این همدلی و اخلاص را کمتر می توان در جایی دید و ما نمونه دیگر آن را در جبهه های جنگ و دوران دفاع مقدس دیدیم که مردم چگونه از پشت جبهه رزمندگان را یاری می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه قضاییه گفت: این همدلی و اخلاص را کمتر می توان در جایی دید و ما نمونه دیگر آن را در جبهه های جنگ و دوران دفاع مقدس دیدیم که مردم چگونه از پشت جبهه رزمندگان را یاری می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: بیش از چهارده هزار دوز واکسن کرونا امروز وارد خراسان جنوبی شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۵    
معاون ترافیک شهرداری تهران، مدیر بهره برداری شرکت مترو، استاندار تهران، دکتر زالی و.... از جمله افرادی بودند که با رفرنس دهی به یک تحقیق مجهول مدعی عدم اثر لغو طرح ترافیک بر کنترل کرونا بودند. رسانه درخواست دادگاهی کردن این دسته از مدیران به اتهام نسل کشی و اهمال در انجام وظایف تخصصی محوله را دارد ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۰۸    
آریا صادقی رئیس جمعیت مامایی ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ،به مناسبت روز جهانی مامایی اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۶    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی از کاهش موارد بستری و سرپایی بیماران کرونایی در استان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونای تهران: لغو طرح ترافیک تاثیر بسیاری در کنترل کرونا دارد و تاکید ما بر لغو طرح ترافیک است. به احتمال زیاد هفته آینده هم طرح ترافیک نخواهیم داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۵    
کمالی گفت: در زمینه کنترل کرونا با ارتباط پایگاه، کانون با خانه بهداشت و شورای روستا که محوریت مسجد داشتند، توانستیم در زمینه کنترل کرونا به صورت داوطلبانه در زمینه خودمراقبتی و حمایتی از بیماران فعالیت هایی را انجام دهیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چشمی اظهار داشت: در مرحله جدید این طرح و تا کنترل کامل کرونا در کشور، بسیج به دستور مقام معظم رهبری در کنار وزارت بهداشت به عنوان متولی کنترل کرونا با تمام قوا درمیدان خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: پوشش واکسیناسیون کادر درمان این استان به صد درصد نزدیک شده است و برای اغلب افرادی که تمایل به تزریق واکسن کرونا داشتند، واکسیناسیون را انجام دادیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر ستاد دانشگاهی کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: علی رغم اینکه چند شهر خراسان جنوبی در وضعیت قرمز است همچنان شاهد ورود خودروهای با پلاک غیر بومی در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ویژه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: استان خراسان رضوی در کنترل کرونا نسبت به سایر استانها، شرایط مطلوب و موفقی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۳    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی از تزریق واکسن کرونا برای مادران بارداری که شرایط تزریق واکسن کرونا را داشته باشند، خبر داد.
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سالم خبر: وزیر بهداشت و درمان گفت: برای سکون جمعیت و کنترل کرونا اقدام به مخالفت با سفر کردیم اما این نظر مورد توجه قرار نگرفت و مسافرت های بسیاری داشتیم. برای ما کاملا مشخص بود که بعد از این موج گرفتار موج جدیدی با گسرته ویروس موتاسیون یافته در کشور می شویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان تاکید کرد: مسئولان از جمله فرمانداران باید وضعیت کنترل ویروس کرونا را جدی بگیرند که در هفته آینده وضعیت مناسب تر شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۵    
همه گیری کرونا در کشور هند همچنان به شکل خوفناکی پیش می رود و روزانه جان افراد زیادی را می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: تاکنون 16 هزار و 855 دوز واکسن کرونا به استان وارد شده و طبق مشخصات به هفت هزار و 282 نفر واجد شرایط تزریق شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۷    
16 ماه از اولین روز های شیوع کرونا در جهان می گذرد. نگاهی به کارنامه کشور ها در کنترل کرونا نشان می دهد در جنوب شرق آسیا کنترل و مدیریت کرونا بهتر از سایر نقاط جهان بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۷:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اوایل سال جدید میلادی دولت هند تصور کرد موفق به کنترل کرونا شده است. با عادی انگاشتن شرایط، برداشتن قرنطینه و برگزاری گسترده مناسک مذهبی هندوها و تجمعات انتخاباتی محلی آتش کرونا دوباره شعله ور شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-دبیر ستاد دانشگاهی کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: تاکنون نیز در ماهیرود تیم مراقبت دانشگاه علوم پزشکی حضور داشته ولی به واسطه مسئله کرونای هندی پروتکل ها در مرز ویژه تر اعمال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
این روزها شمار بیماران کرونایی افزایش چشمگیری یافته است، افزایش مرگ باری که تنها راه کنترل آن رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بسیاری از افراد با گذشت یکسال از شیوع کرونا بازهم در کنترل این بیماری ناشیانه رفتار می کنند که در ادامه راه های کنترل را می خوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۶    
فرماندار شبستر با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان از لحاظ شیوع کرونا در موج چهارم ، گفت: برای عبور از این مرحله به همکاری و توجه ویژه مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی نیاز است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شیوه های کاری جدید از قبیل استفاده گسترده از دورکاری، فرصت های زیادی را برای کارگران فراهم کرده است اما از طرفی خطرات بالقوه ایمنی و بهداشت حرفه ای (OSH)، به ویژه خطرات روانی- اجتماعی و خشونت را نیز در محیط کار به همراه داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کاهش تعداد بیماران کرونایی استان به 842 نفر، گفت: این به معنای کنترل کرونا نیست و هشت شهر گیلان همچنان قرمز است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۲:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
در پی واکسناسیون و کنترل ویروس کرونا در برخی کشورهای اروپایی و گسترش این ویروس در برخی دیگر از کشورها، احتمال حذف و اضافه شدن برخی کشورها در فهرست پروازهای ممنوعه کرونایی طی روزها و هفته آتی وجود دارد که کشورهای اروپایی، جنوب شرقی آسیا و برخی همسایگان شامل آن خواهند شد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۶:۲۴    
پادتن ها پروتئین هایی در خون هستند که عفونت ها را شناسایی و با آن ها مقابله می کنند و بدن را آماده مواجهه مجدد با عفونت های قبلی نگه می دارند. واکسن روشی بی ضرر برای تولید پادتن بدون ابتلا به خود بیماری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
در بیست وسومین آیین پویش ره سلامت، آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا انستیتو پاستور ایران و انستیتو فینلای کوبا، وزیر بهداشت و درمان با اهداء لوحی از تلاش های شرکت فولاد مبارکه در تامین رایگان اکسیژن و مجهز کردن مراکز درمانی هنگام شیوع کرونا تقدیر و تشکر کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 13 هزار و 56 دُز واکسن کرونا در خراسان جنوبی تزریق شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ها و برنامه های مختلفی برای کنترل کرونا اجرا شده و موفقیت ها و شکست هایی داشته ایم اما به طور کلی در حال حاضر وقت آزمون و خطاهای گذشته نیست.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تجربه موفق طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کنترل ویروس کرونا در کشور ، نشان داد مشکلات و بحران ها تنها با مدیریت جهادی و تلاش جهادگران در کشور حل می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی استانداری اردبیل گفت: طبق نظریه کارشناسان مردم باید بیش از 90درصد پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ها را رعایت کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حسن رخشاد در گفتگو با مهر با بیان اینکه نظام بهداشت و سلامت هیچگاه تا به این اندازه به همراهی و کمک مردم و اصناف احتیاج نداشته است، اظهار کرد: برای کنترل ویروس کرونا نیازمند همراهی بیشتر اصناف و بستن مغازه ها هستیم. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ممکن است در عنوان مطلب، عبارت هرزه ها کنجکاویتان را برانگیخته باشد. بله، بشکل خاص یکی از عوامل تشدید کرونا در ایران را مربوط به هرزه های مدیریتی می دانیم. افراد بی خاصیت و احمقی که با بی برنامگی و کم توجهی ها باعث تشدید کرونا شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بیش از 100میلیارد تومان کمک مومنانه خیرین و منابع نهادهای انقلابی در بین خانواده های کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.