پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۱۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۵    
استاندار قم مهار و کنترل کرونا را در گرو همراهی و همکاری همگانی دانست و از شهروندان خواست در موقع مقرر برای تزریق واکسیناسیون به مراکز تجمیعی مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مجلس برزیل از اتهامات کیفری علیه بولسونارو که چندی پیش به دلیل سوء مدیریت در کنترل کرونا مطرح شده بود، حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۳    
مردانی عضو کمیته ملی کرونا: اگر رعایت و سرعت واکسیناسیون بیشتر شود تا پایان پاییز جشن کنترل کرونا را برپا می کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سفارت جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به کنترل کرونا در ایران، ورود و خروج اتباع آذربایجانی از مرزهای زمینی و هوایی نیاز به مجوز قبلی نداشته و بلامانع است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین اخبار حوزه علمی و پزشکی را هر روز در پادکست باشگاه خبرنگاران جوان بشنوید.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی 2 موضوع مهم برای کنترل کرونا است لذا از هم استانی های عزیز درخواست داریم این موارد را جدی بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس ارشد برنامه ایمن سازی در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چین گفت: تزریق دز سوم واکسن به افراد با واکسن های تقویت کننده کووید 19 گزینه نهایی کنترل کرونا در چین نخواهد بود.
مجوزی که ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مدارس شهری به صورت حضوری صادر کرده مربوط به نیمه دوم آبان ماه است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۴    
منع تردد شبانه شهروندان برای کنترل کرونا یک ساله شده است؛ اگرچه هنوز معلوم نیست این طرح چه فایده ای برای مردم دارد! انتقاد از این طرح از همان روزهای اول آغاز شد ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران: این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ لذا پیشنهاد ما حذف آن است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: اگر در مقطعی مثلاً آمار بستری افزایش یافت می توان به عنوان یک بسته و مقطعی آن را اعمال کرد؛ اما اجرای مداوم آن را اثربخش نمی دانیم؛ البته حذف این طرح باید به دلیل عدم اثربخشی باشد و نباید موجب عادی انگاری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران در خصوص ممنوعیت تردد شبانه گفت: ممنوعیت تردد شبانه به عنوان طرحی موقتی برای مواقع خاص قابل استفاده است لذا به عنوان کاری مستمر، اثر بخشی خاصی در کنترل بیماری کرونا ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۵۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران با تاکید بر اینکه محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تاثیر نداشته است، گفت: این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ لذا پیشنهاد ما حذف آن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه این استان جزو استان هایی است که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت نمی شود گفت: فقط حدود 43 درصد جمعیت این استان پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند که برای کنترل کرونا باید این آمار باید افزایش یابد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
پیام طبرسی عضو کمیته علمی کشوری کرونا و رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا در برخی استان ها افزایشی بوده که البته این افزایش چشمگیر و قابل توجه نبوده است، گفت: البته از آنجا که رفتار ویروس قابل پیش بینی نیست، لازم است برای جلوگیری از مواجه شدن با بحرانی دیگر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۴    
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: موارد بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های این استان هفته گذشته نسبت به شهریور امسال چهار تا 6 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: موارد ابتلا به کرونا در استان در هفته آخر مهرماه نسبت به دهه دوم شهریور، 37 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: با افزایش رعایت شیوه نامه های بهداشتی می توان سدی در برابر موج ششم کرونا ایجاد کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۸    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از تزریق دز اول واکسن کرونا به 72 و نیم درصد از جمعیت این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در چارچوب برنامه پیشگیری و کنترل کرونا شورای دولتی چین، تزریق دز سوم یا تقویت کننده در میان افراد بالای 18 سال چین آغاز شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهدی گویا در جلسه امروز(28 مهر) ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه، با بیان پنج رکن اساسی برای کنترل کرونا مطرح است، گفت: اولین رکن بحث رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است که باید برخوردهای سخت گیرانه ای در این زمینه اعمال شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا مدارس مراکز شهری همچنان اجازه فعالیت حضوری ندارند.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه با اشاره با خاموشی برخی از مناطق شهر دهدشت در ماه های گذشته گفت: در سال جاری با توجه به تصمیم ستاد کرونا مبنی بر خاموشی برخی از مناطق شهر برای کنترل کرونا و سو استفاده سارقان از این مساله ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۰    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: در ادامه عملیات واکسیناسیون کرونا در استان تا امروز 474 هزار و 713 نفر واکسن نوبت اول و 250 هزار و 554 نفر واکسن نوبت دوم را دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: روند بیماری کرونا در استان در هفته اخیر با مقایسه آمار دهه دوم شهریورماه روند افزایشی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: در خراسان جنوبی اکنون دز سوم(یادآور) واکسن در استان به کادر درمانی بیمارستان ها، پرسنل درمان و بیماران مبتلا به نقص ایمنی تزریق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۶:۲۰   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی کشوری کرونا با بیان اینکه رعایت بهداشت شخصی، رعایت پروتکل ها به صورت جمعی و واکسیناسیون سه ضلع جلوگیری از بروز کرونا محسوب می شوند، گفت: با توجه به عدم رعایت موازین بهداشتی در برخی مناطق و اینکه هنوز به ایمنی جمعی نرسیدیم، ممکن است پیک ششم را تجربه کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با وجود اینکه واکسیناسیون در همه کشورها به عنوان راه حلی برای کنترل کرونا شناخته می شود اما هنوز عده ای برای دریافت واکسن تردید دارند و این در حالی است که مراکز تجمیعی واکسیناسیون با آغوش باز پذیرای شهروندان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۲    
بیرجند- دبیر ستاد پیشگیری و کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه آمار موارد بستری و ابتلا کرونا افزایش آرامی دارد، گفت: تغییر رنگ شهرها هم زنگ خطری برای استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۲    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: وضعیت کرونا در استان شکننده است و با کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی امکان قرمز شدن نقشه کرونایی وجود دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ارسلان سالاری با اشاره به اهمیت واکسیناسیون برای کنترل کرونا گفت: شهروندانی که به دلیل کهولت سن، معلولیت و یا ناتوانی جسمی- حرکتی امکان حضور در مراکز واکسیناسیون را ندارند می توانند برای دریافت واکسن با شماره تلفن 4401 تماس بگیرند تا در لیست نوبت تزریق واکسن در منزل قرار بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: براساس رنگ بندی کرونایی جدید کشور وضعیت شهرستان های قاینات، طبس و نهبندان، نارنجی شده و با احتساب مرکز استان اکنون چهار شهرستان خراسان جنوبی در وضعیت پرخطر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که چند قدم به بازگشایی تدریجی مدارس مانده است، اما حواشی پیرامون واکسیناسیون دانش آموزان و پروتکل های کنترل کرونا در مدارس هنوز محل بحث و اختلاف نظر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از تزریق دُز یادآور واکسن کرونا به پرسنل بهداشت و درمان و بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۹    
برچسب ها دانستنی آنلاین قرنطینه هوشمند موج ششم کرونا واکسیناسیون برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: با ورود 10 هزار دز واکسن پاستوکووک به استان، این نوع واکسن نیز از امروز در بیرجند و از فردا در شهرستان ها به دانش آموزان تزریق می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷    
روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود خود مطلبی را در واکنش به ناتوانی دولت انگلیس در کنترل کرونا در این کشور منتشر کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدتی است که پیک پنجم بیماری کرونا را پشت سر گذاشته ایم. حالا دیگر تعداد شهرهای قرمز کشور از تعداد انگشتان دست کمتر است. کلانشهرهایی همچون تهران از وضعیت قرمز خارج شده اند و شهروندان در سودای بازگشت به زندگی عادی به سر می برند
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۶۴ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی کشوری کرونا و رییس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به وضعیت فعلی بیماری کرونا در کشور، گفت: حتما در روزهای آتی افزایش موارد بیماری را خوهیم داشت اما تنها امیدواری ما این است که پیکی مشابه پیک پنجم برایمان رخ ندهد و بیماری در حد قابل کنترلی بماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۹    
سنندج - ایرنا - یکی از مسوولیتهای اجتماعی بانکها، انجام کارهای عام المنفعه است که بیشتر از این کمکهای از محل منابع قرض الحسنه انجام می شود و بانک قرض الحسنه مهر ایران که تمامی منابع خود را از این محل دارد، برای دومین بار در سال جاری به یاری حوزه بهداشت و درمان کردستان برای کنترل کرونا شتافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: محموله 20 هزار و 240 دوزی واکسن کرونا و آنفلوآنزا وارد استان شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -سلیمانی رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد با حضور در مجتمع صنعتی چادرملو ضمن دیدار با خلیلی رئیس مجتمع از کمک های مداوم این شرکت در کنترل بیماری کرونا به ویژه درزمینه تأمین اکسیژن، اقلام بهداشتی شامل ماسک، گان و... تقدیر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۳    
مهدی شفیعی کرونا -جان-خود-را-از-دست-دادند” در گفتگو با مهر از فوت هشت کرمانی دیگر به دلیل ابتلاء به کرونا در 24 ساعت اخیر خبر داد و افزود: این افراد بین 24 تا 85 سال سن داشتند و به این ترتیب تعداد کشته شده های استان کرمان به دلیل کرونا ه 4 هزار و 799 نفر رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر ستاد پیشگیری و کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به وضعیت نارنجی کرونا در مرکز استان گفت: طی شبانه روز گذشته 13 بیمار جدید کرونایی در استان شناسایی شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
امتداد: فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران: تنها واکسیناسیون شرط کافی برای کنترل کرونا نیست. هنوز بسیاری از افراد دز دوم واکسن را دریافت نکرده اند و بنابراین شرایط همچنان ناپایدار تلقی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه تنها واکسیناسیون شرط کافی برای کنترل کرونا نیست، در عین حال گفت: هنوز بسیاری از افراد دز دوم واکسن را دریافت نکرده اند و بنابراین شرایط همچنان ناپایدار تلقی می شود و توصیه ما رعایت صبورانه شیوه نامه های بهداشتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه واکسیناسیون شرط کافی برای کنترل کرونا نیست، بر ضرورت رعایت پروتکل ها و خودداری از برگزاری جشن ها و دورهمی های خانوادگی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۲۱    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از پوشش 74 درصدی تزریق نوبت اول واکسن کرونا به جامعه هدف استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - براساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور 9 شهرستان خراسان جنوبی در وضعیت زرد (متوسط خطر) قرار دارند و بیرجند تنها شهرستان نارنجی (پرخطر) این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۱    
براساس اعلام کارشناسان بیماری های عفونی واکسیناسیون حداکثری در راه کنترل کووید 19 یک ضرورت حیاتی است.