پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۲:۴۷Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

ایسنا   ۴۷ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان با گذشت بیش از 10 روز از اعلام خیز کرونا در خوزستان، بنا به اعلام وزارت بهداشت و به گفته مسئولان بهداشتی و درمانی استان خوزستان، همچنان روند مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی در خوزستان افزایشی است و بیمارستان های اهواز با کمبود کادر پرستاری و درمانی مواجه شده اند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان با گذشت بیش از 10 روز از اعلام خیز کرونا در خوزستان، بنا به اعلام وزارت بهداشت و به گفته مسئولان بهداشتی و درمانی استان خوزستان، همچنان روند مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی در خوزستان افزایشی است و بیمارستان های اهواز با کمبود کادر پرستاری و درمانی مواجه شده اند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با گذشت بیش از 10 روز از اعلام خیز کرونا در خوزستان، بنا به اعلام وزارت بهداشت و به گفته مسئولان بهداشتی و درمانی استان خوزستان، همچنان روند مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی در خوزستان افزایشی است و بیمارستان های اهواز با کمبود کادر پرستاری و درمانی مواجه شده اند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت کرونا در اهواز روزبه روز وخیم تر شده و از قرمز در حال تبدیل به وضعیت سیاه است. مسئولان برای کنترل کرونا محدودیتهای را در نظر گرفتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان، با اشاره به اینکه استان زنجان در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا موفق عمل کرده است، گفت: برای برگزاری انتخابات در سال 1400 با شرایط کرونا در حال برنامه ریزی هستیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حمایت این مجموعه در سال 1400 از پروژه های محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغال و کارآفرینی توسعه خواهد یافت و برنامه هایی برای تحقق این مهم پیش بینی شده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
شفقنا زندگی- الیزا ذوالقدر: دکتر هوشنگ ساغری، متخصص بیماری های عفونی اظهار داشت: در شروع بیماری نمی توان تشخیص داد، بهتر است در خانه بمانند و اگر خوب شدند بروند و آزمایش پی سی آر بدهند و ببینند که آیا کویید 19 دارند یا نه؟ با آزمایش مشخص می شود ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا: ورود کرونای انگلیسی به ایران و سرعت انتشار آن نگرانی های بسیاری را در پی داشت و کنترل کرونا در ایران را با مخاطره روبرو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار قم با انتقاد شدید از عدم همکاری برخی دستگاه ها در روند مبارزه با کرونا، گفت: اگر اداره و دستگاهی نمی تواند کمکی به کنترل کرونا داشته باشد همان بهتر است که پلمب و از چرخه فعالیت خارج شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۲    
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: آموزش ها در صورت کنترل کرونا حضوری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
یک متخصص بیماری های عفونی گفت : برای محافظت بیشتر در برابر کرونای انگلیسی توصیه می شود افراد از دو عدد ماسک سه لایه استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید بر اتخاذ تدابیری اثرگذار برای کنترل کرونا در آستانه ایام نوروز، گفت: اگرچه مردم فارس به ویژه شیرازی ها مهمان نواز هستند، اما نوروز 1400 همانند نوروز گذشته، امکان پذیرایی از میهمانان و اسکان آنها را به صورت عمومی نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: در صورت کنترل بیماری کرونا، از سال آینده آموزش های حضوری دنبال می شود و بحث آموزش های ترکیبی نیز مطرح خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک متخصص بیماری های عفونی گفت: از آنجایی که مردم ما قرنطینه را رعایت نمی کنند بنابراین چاره ای نمی ماند که از واکسیناسیون به عنوان راه نهایی مقابله با کرونا استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: شهروندان باید با استفاده از ماسک، حقوق اجتماعی را رعایت کنند تا شاهد کنترل کرونا باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با توجه به شباهت علایم بالینی، افتراق نوع جهش یافته ویروس کووید 19 را بسیار دشوار برشمرد و تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری و کنترل کرونا نقش مؤثری دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
هیئت مازندران برای آنکه پس از کنترل کرونا سالن های کشتی این استان خالی از کشتی گیر و این استان تهی از مدعی نشود، طرح ویژه ای را در پیش گرفته است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: استاندار تهران از ارائه پیشنهاد لغو پروازهای خارجی به ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در ستاد مقابله با کرونا که امروز با حضور علیرضا زالی برگزار شد گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شادگان از مسدود شدن جاده شادگان از مسیر دارخوین به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان از ممنوعیت ورود خودرو های غیربومی، مسافران و گردشگران به این شهرستان به منظور کنترل کرونا ویروس خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سعید رسولی امروز در نشست خبری تشریح سفرهای ریلی نوروز 1400 گفت: تصور می شد امسال زودتر از این با واکسیناسیون عمومی بیماری کرونا کنترل شود اما مشکلاتی در سطح دنیا در تولید واکسن پیش آمد که به نوروز 1400 رسیدیم و هنوز شرایط پایداری در زمینه کنترل کرونا پیش نیامده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
جمال عالمی نیسی در حاشیه گشت ویژه نظارت بر اصناف ستاد مدیریت و کنترل کرونا که در خصوص اجرای محدودیت های یکشنبه شب انجام شد، اظهار کرد: اهواز در وضعیت قرمز و بحرانی قرار دارد و بیمارستان های اهواز مملو از بیماران مبتلا به کرونا است؛ ICUها پر هستند و میزان تلفات و مرگ و میر بالا رفته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: در سال جاری ماموریت پلیس به سمت کنترل کرونا رفت و حدود 30 تا 35 درصد توان پلیس به اجرای ماموریت های کرونایی رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۱    
جهادگران بسیج جامعه پزشکی شهرستان کارون برای مقابله با کرونا ، به یاری کادر درمان شتافتند .
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
ایرنا: علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید براینکه در کنترل کرونا مسافران هوایی مشکلی وجود ندارد و مرزهای زمینی مشکل اصلی در کنترل کرونا است، گفت: معضل جدید جواب تست های پی سی آر منفی است که مسافران برای ورود به کشور مبادرت به خرید آن می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید براینکه در کنترل کرونا مسافران هوایی مشکلی وجود ندارد و مرزهای زمینی مشکل اصلی در کنترل کرونا است، گفت: معضل جدید جواب تست های پی سی آر منفی است که مسافران برای ورود به کشور مبادرت به خرید آن می کنند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به منظور کنترل شیوع کرونا در استان خوزستان، مرزهای ایران با عراق بسته و تردد به خوزستان ممنوع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا: برای دوره عید نوروز طرح ویژه ای ارائه می شود تا با قدرت تردد ها به ویژه برای افرادی که تست آن ها مثبت است، کنترل شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رکنا: فوق تخصص بیماری های عفونی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری به لزوم کنترل کرونا برای عدم درگیری با پیک های شدید کرونا در انتهای اسفند خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ابراز داشته است که قضاوت برای تشخیص نقاط قوت و ضعف در کنترل کرونا زود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: تا کنون 15 هزار و 505 نفر در استان به کرونا مبتلا شده اند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
درست است که تقریباً تمام دنیا درگیر ویروس کرونا است اما شرایط همه کشورها و مردم آن در مواجهه با بیماری کووید-19 یکسان نیست. از دسترسی به امکانات و منابع گرفته تا وضع قوانین و مقررات.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه، از اجرایی شدن 24 مصوبه در راستای کنترل کرونا خبر داد و گفت: اگر مصوبات اجرایی شود تصمیمی برای تعطیلی شغلی گرفته نمی شود، ولی در صورت اجرا نشدن حتما نسبت به تعطیلی برخی مشاغل اقدام خواهیم کرد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
همه دستگاه های اجرایی و انتظامی نظامی. موظف به همکاری با فرمانده قرارگاه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر لزوم حفظ دستاورد کنترل شیوع کرونا در شهرهای استان گفت: جهت حرکت مردم و مسئولان باید به سمت قله فضیلت ها یعنی سیره امام علی (ع) باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر موارد بستری بیماران تنفسی و کرونایی در این استان نسبت به یک هفته قبل 27 درصد افزایش دارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳    
جلسه هماهنگی و توجیهی هیات امنای بازارهای قدیم و جدید اسکله، بازار ستاره، بازار پارچه بندرترکمن و بازار پنج پیکر با حضور فرماندار صبح امروز پنجشنبه 30 بهمن در محل فرمانداری برگزار شد. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار جدید خوزستان با اشاره به ورود کرونای جهش یافته انگلیسی به خوزستان گفت: برای کنترل کرونا به مدت یک هفته مرزهای شلمچه و چذابه برای ورود مسافر بسته می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همه ما ممکن است در زمان شیوع کرونا با وقوع زلزله روبرو شویم. بنابراین باید ضمن رعایت نکات ایمنی، به شیوه نامه های بهداشتی پیشگیری و کنترل کرونا نیز توجه داشته باشیم.
برترین ها / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: استاندار خوزستان گفت: بر اساس گزارش ها و بررسی های صورت گرفته، ورود گونه جهش یافته کرونا به خوزستان از عراق بوده است؛ هرچند ممکن است ریشه آن از کشور دیگری باشد از این رو از روز شنبه به مدت یک هفته مرزهای شلمچه و چذابه برای ورود مسافر بسته می شود تا امکانات تست سریع و قرنطینه موقت چند ساعته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۵۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار جدید خوزستان با اشاره به ورود کرونای انگلیسی به خوزستان گفت: برای کنترل کرونا به مدت یک هفته مرزهای شلمچه و چذابه برای ورود مسافر بسته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار جدید خوزستان در نخستین اظهار نظر خود با اشاره به شیوع گسترده کرونا در استان گفت: کنترل کرونا نخستین اولویت استانداری در دوره جدید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۵    
پورعاطف اجرای طرح شهید سلیمانی در دشت آزادگان را گامی موثر برای کنترل کرونا دانست و گفت: مشارکت همگانی سبب موفقیت این طرح می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اهواز گفت: محدودیت و اعمال جریمه در راستای مصوبات ستاد ملی مدیریت و کنترل کرونا برای منع تردد از ساعت 21 تا 3 بامداد از (سه شنبه 28 بهمن) از سوی پلیس راهور اهواز تشدید می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عالمی نیسی گفت: محدودیت و اعمال جریمه در راستای مصوبات ستاد ملی مدیریت و کنترل کرونا برای منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 بامداد از شامگاه (28 بهمن) از سوی پلیس راهور اهواز تشدید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت:اجرایی کردن اقدامات پیشگیرانه در قالب دستورات حکومتی مانند جلوگیری از تجمعات، کمک به افراد و خانواده های بی بضاعت و کمک روحی و روانی به بازماندگان قربانیان ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت آبادان با اشاره به قرار گرفتن جنوب غرب خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی گفت: شهروندان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی اظهار کرد: میزان بروز تجمعی هفت شهرستان این استان از شاخص کشوری بالاتر و تنها در چهار شهرستان خوسف، درمیان، سربیشه و نهبندان، میزان بروز تجمعی از شاخص کشوری پایین تر است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ستاد ملی کرونا در نشست روز شنبه خود با حضور رئیس جمهور، از اقدامات پیشگیرانه ستاد استان همدان برای کنترل کرونا قدر دانی کرد.