یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۵۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کروناویروس»

اول فارس   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، با اشاره به انجام بیش از یک میلیون و 516 هزار تست تشخیص مولکولی و سریع در آزمایشگاه های فارس، تازه ترین آمارهای کروناویروس در استان از ابتدای شیوع تاکنون را اعلام کرد. ...
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از تزریق بیش از 3 میلیون واکسن کرونا در استان فارس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
محققان چینی در ادعایی جدید اعلام کردند که نمونه های بیش از 13 هزار خفاش از 56 گونه در 14 استان این کشور را جمع آوری کرده اند و 142 ویروس کرونای خفاش که باعث شیوع SARS در دو دهه قبل بوده است را کشف کرده اند که هیچ ارتباطی به ویروس COVID-19 ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا گفت: موج شیوع کروناویروس ناشی از سویه دلتا به احتمال زیاد آخرین موج اصلی همه گیری کووید-19 در این کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سویه جدید ویروس کرونا با منشا ژاپنی که اخیرا سر و کله آن در آسایشگاهی در ایالت کنتاکی آمریکا پیدا شده تاکنون 45 نفر از ساکنان و کارکنان درمانی این مرکز را که همگی علیه کروناویروس با واکسن های موجود واکسینه شده بودند، مبتلا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که شیوع همه گیری کروناویروس نشان داد که نیازمند ایجاد و توسعه زیرساخت های آموزشی برای شرایط بحرانی در آموزش و پرورش هستیم.
مطالعات نشان می دهد واکنش آنتی بادی به واکسیناسیون که برای محافظت در برابر بیماری کووید 19 طراحی شده است، به مرور زمان در بیماران دیالیزی کاهش می یابد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۸    
به گزارش اول فارس از شیراز ، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز ، روز شنبه، سوم مهر سال 1400 بر اساس شرایط زیر است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه، آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تا امروز جمعه دوم مهر 1400، اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سویه مسری دلتا باعث افزایش موارد ابتلا به کروناویروس در میان کودکان و نوجوانان در ایالات متحده و دیگر نقاط دنیا شده است با این حال کارشناسان اظهار دارند که هیچ نشانه قوی مبنی بر اینکه این سویه باعث ابتلا به نوع شدید این بیماری میان کودکان و نوجوان می شود، وجود ندارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹    
محققان آزمایشگاه ووهان قصد داشتند ماه ها قبل از شیوع همه گیری، کروناویروس را در غارهای خفاش دار، رها کنند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون کروناویروس شیراز ، مربوط به روز جمعه، دوم مهر 1400 اعلام شد. به گزارش اول فارس از شیراز ، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز ، روز جمعه، دوم مهر سال 1400 بر اساس شرایط زیر است ...
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز تزریق دُز سوم واکسن فایزر را به افراد مسن و در معرض خطر صادر کرد. به گزارش ایسنا، سازمان غذا و داروی آمریکا روز گذشته (چهارشنبه) مجوز تزریق دُز تقویتی واکسن کروناویروس فایزر را به افراد 65 ساله و بالاتر و همه افرادی که در معرض ابتلا به نوع شدید بیماری هستند همچنین ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، 438 هزار و 856 نفر در فارس به این بیماری مبتلا شدند. ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مجوز تزریق دوز سوم واکسن فایزر را برای افراد 65 سال به بالا و افراد در معرض خطر ابتلا به کرونای شدید صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۶    
آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون کروناویروس شیراز، مربوط به روز پنج شنبه، اول مهر 1400 اعلام شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از مدیکال نیوز ، مدت کوتاهی پس از آغاز برنامه واکسیناسیون گسترده علیه بیماری کروناویروس 2019 (کووید19) در انگلستان، رسانه های خبری شروع به گزارش عوارض جانبی شدید در اقلیتی از واکسینه شدگان کردند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال شیوع کروناویروس رانندگان تاکسی در بانکوک مجبور به توقف دائم در پارکینگ شدند. سپس رانندگان به شغل جدید روی سقف خودروی خود روی آورده و در حال حاضر خودروی خود را به باغ های کوچک سبزیجات و نیز حوضچه پرورش قورباغه تبدیل کرده اند تا از این طریق امرار معاش کنند. منبع: توئیت پرس
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت سالمند و مسن ژاپن از اوایل سال 2022 دُز تقویتی واکسن کروناویروس را دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۵    
آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون کروناویروس شیراز، مربوط به روز چهارشنبه، سی و یکم شهریور 1400 اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۴    
پژوهشگران تأیید کردند که کروناویروس توانایی آسیب رساندن به DNA و تلومرها را در میزبان انسانی دارد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۶:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه با سرد شدن هوا نگرانی جدید در راه است، هشدار داد: در صورت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، علاوه بر ابتلا به کرونا، با خطر ابتلا به بیماری آنفلوآنزا نیز مواجه هستیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران تأیید کردند که کروناویروس توانایی آسیب رساندن به DNA و تلومرها را در میزبان انسانی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مطالعات هشدار می دهند که سویه مکزیکی کروناویروس موسوم به B.1.1.519 باعث افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان، شدت بیماری و مرگ می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، 41 هزار و 847 بیمار مبتلا به این بیماری در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت دارو سازی فایزر اعلام کرد: داده های مطالعات نشان می دهد واکسن کووید-19 فایزر/بایون تک بی خطر است و واکنش آنتی بادی قابل توجهی در برابر بیماری کروناویروس در میان کودکان پنج تا 11 سال ایجاد می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین مرکز شبانه روزی تجمیعی واکسیناسیون علیه کروناویروس به نام شهید نصرفرد در شیراز با حضور فرماندهی ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در تالار سبوی عشق واقع در چهار راه باغ تحت توسط ارتش فارس افتتاح ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۴    
به گزارش اول فارس از شیراز ، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز ، روز سه شنبه 30 شهریور سال 1400 بر اساس شرایط زیر است.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهشگران استرالیایی سعی دارند با الهام از توانایی خفاش ها در مقابله با کووید-19، درمان های جدیدی برای مقابله با این بیماری ارائه دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از افراد بالای 18 سال استان فارس برای مراجعه و دریافت واکسن کروناویروس دعوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز - مدیر روابط عمومی علوم پزشکی شیراز گفت:پس از چند ماه شاهد کاهش میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس بودیم که این امر نشانگر تاثیر واکسیناسیون علیه کرونا بوده است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 229 میلیون و 293 هزار و 200 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 705 هزار و 498 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹    
ایسنا/خراسان رضوی دانشگاه های اروپایی قصد دارند سفرهای همیشگی خود را پس از کووید کاهش دهند و آن را با جلسات مجازی جایگزین کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 229 میلیون و 293 هزار و 200 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 705 هزار و 498 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 229 میلیون و 293 هزار و 200 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 705 هزار و 498 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۶۵ سایت دیگر  
شفقنا- شمار مبتلایان به بیماری کووید- 19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 229 میلیون و 293 هزار و 200 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 705 هزار و 498 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است . ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محققان سه ویروس به عنوان نیاکان کروناویروس را در 2 نسل خفاش های جنوب شرقی آسیا کشف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سخنگو و جانشین ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان از مرگ سه نفر دیگر در اثر ابتلا به کروناویروس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فنلاند از اولین مورد ابتلا به سویه "مو" کروناویروس در این کشور خبر داد که با احتساب این کشور، آمار تعداد کشورهایی که این سویه در آن ها دیده شده به 40 رسیده است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱    
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 228 میلیون و 946 هزار و 779 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 700 هزار و 214 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اگر به بیماری کروناویروس 2019 (کووید -19) مبتلا هستید و در خانه از خود و یا بیماری مبتلا به کووید-19 مراقبت می کنید ممکن است سئوالاتی ذهن شما را مشغول کند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۷    
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 228 میلیون و 946 هزار و 779 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 700 هزار و 214 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 228 میلیون و 946 هزار و 779 نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 700 هزار و 214 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تأیید شده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 228 میلیون و 415 هزار و یک نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و 692 هزار و 850 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری نیز تایید شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سخنگو و جانشین ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان از مرگ دو نفر دیگر در اثر ابتلا به کروناویروس خبر داد و گفت: علاوه بر این دو مرگ مشکوک به کرونا نیز طی شبانه روز گذشته در استان اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون کروناویروس شیراز، مربوط به روز یکشنبه، بیست و هشتم شهریور 1400 اعلام شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۹    
به گزارش اول فارس از شیراز ، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز ، روز شنبه بیست و هفتم شهریور سال 1400 بر اساس شرایط زیر است. ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تزریق بیش از 2 میلیون و 685 هزار دوز واکسن کروناویروس در فارس خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی قم پرس ؛ دکتر جاسبیر ماکر، متخصص گوارش از بیمارستان مراقبت برونکس نیویورک ایالات متحده اظهار کرد: افراد باید از علائم گوارشی کرونا آگاه باشند تا بتوانند به درمان بهتر بیماران مبتلا به کووید کمک کنند. خونریزی دستگاه گوارش (GI) در بیماران کووید چقدر شایع است؟ ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
با حضور فرماندهی ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، چهارمین مرکز شبانه روزی تجمیعی واکسیناسیون علیه کروناویروس بنام شهید نصرفرد در شیراز افتتاح شد.